زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

روزانه یزد یا شبانه مالک

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۴۷ ب.ظ
روزانه یزد یا شبانه مالک
سلام دوستان اگه شما بودین از روزانه یزد و شبانه مالک کدوم رو انتخاب میکردین؟(انتخاب دانشگاه بعد از جواب نهایی)یکم توضیح بدین ممنون می شم.

رفت
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۲۸ ب.ظ
روزانه یزد یا شبانه مالک
سلام
به قول یکی از اساتید دانشگاهمون که دکترای هوش مصنوعی دارند اول تهران رو بزن بعد بقیه دانشگاه ها رو ، چون تهران هرچی باشه ،تهرانه.

When objectives are superb, the toils to reach them must be ignored.
Imam Khomeini
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , نازین
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ ق.ظ
روزانه یزد یا شبانه مالک
به نظر من که عاقلانه باید رفتار کرد . خیلی زور است که تو شهر دیگر باشی (هزینه خوابگاه و...) مجبور هم باشی شهریه دانشگاه هم بدی آخرش هم شبانه باشه. بعضی استادها را می شناسم که شبانه ها و اموزش محور ها به یک چشم می بینند.
من اگر در چنین وضعیتی باشم روزانه انتخاب می کنم اگر چه مالک بالاتر از یزد هست ولی شریف و دانشگاه تهران و... که نیست که بگی شبانه این دانشگاه های مهم است (تازه اگر خودم هم در چنین شرایطی بودم باز هم می رفتم روزانه)
به شخصه معتقدم که شبانه مثل یک جور نقص می ماند.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , npour
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۱۹ ق.ظ
RE: روزانه یزد یا شبانه مالک
اگر من بودم صد در صد روزانه رو میرفتم

اما این انتخاب دانشگاه بعد از قبولی نهایی یعنی چی؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , نازین
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۲۷ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ق.ظ)rad.bahar نوشته شده توسط:  به نظر من که عاقلانه باید رفتار کرد . خیلی زور است که تو شهر دیگر باشی (هزینه خوابگاه و...) مجبور هم باشی شهریه دانشگاه هم بدی آخرش هم شبانه باشه. بعضی استادها را می شناسم که شبانه ها و اموزش محور ها به یک چشم می بینند.
من اگر در چنین وضعیتی باشم روزانه انتخاب می کنم اگر چه مالک بالاتر از یزد هست ولی شریف و دانشگاه تهران و... که نیست که بگی شبانه این دانشگاه های مهم است (تازه اگر خودم هم در چنین شرایطی بودم باز هم می رفتم روزانه)

کلی نا امیدمون کردیSad
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۰ ب.ظ، توسط mohamadreza.)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ق.ظ)rad.bahar نوشته شده توسط:  به نظر من که عاقلانه باید رفتار کرد . خیلی زور است که تو شهر دیگر باشی (هزینه خوابگاه و...) مجبور هم باشی شهریه دانشگاه هم بدی آخرش هم شبانه باشه. بعضی استادها را می شناسم که شبانه ها و اموزش محور ها به یک چشم می بینند.
درسته که عاقلانه اش اینه که بره روزانه ولی واقعا از شما بعیده که ارشد میخونیدو اینجوری در مورد شبانه نظر میدید، مگه اونی که باشما ۱ تست اختلاف داشته چقد سطح علمیش با شما اختلاف داره؟ می تونید فرق رتبه ۹۲ و ۹۵ را در سطح علمیشون بهم بگید؟ اگه واقعا استادی می شناسید که چنین تفکری داره به نظرم اصلا نباید حتی بهش سلام کنید که در چنین جهالتی به سر می بره،همین الان بچه های شبانه ای هم کلاس ما هستند که بچه های روزانه حتی به گرد پاشونم نمی رسن، شبانه بودن نقص نیست چنین تفکر سطح پایینی در سطح ارشد و بالاتر نقصه، علاوه بر اون مالک امتیازاتی داره که هیچ دانشگاهی تو ایران نداره، از استخدام هاش بگیر تا پروژه هایی که بچه ها به طور واقعی در اون شرکت می کنند و امکاناتی که در اختیار اونها قرار میگیره، من به شخصه از اتفاقاتی که تو این چند وقت برای دانشگاه مالک افتاده واقعا ناراحتم و ناراضی ، درسته که استخدامی ها معلق شده، بودجه خیلی از قسمت هاش حذف شده یا حداقل معلق شده و ... اما این دلیل نمیشه خوبی های این دانشگاه را هم ندید،
در آخرم امیدوارم تفکرات غلطمون را درست کنیم و یا حداقل سعی کنیم به دیگران انتقالش ندیم!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , npour , hamid1989
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۰۱ ب.ظ، توسط rad.bahar.)
روزانه یزد یا شبانه مالک
البته نظرتان محترمه ولی طاهرا خوب حرف من متوجه نشدید
من دا نشگاه زیر سوال نبردم که نوشتید
علاوه بر اون مالک امتیازاتی داره که هیچ دانشگاهی تو ایران نداره، از استخدام هاش بگیر تا پروژه هایی که بچه ها به طور واقعی در اون شرکت می کنند و امکاناتی که در اختیار اونها قرار میگیره، من به شخصه از اتفاقاتی که تو این چند وقت برای دانشگاه مالک افتاده واقعا ناراحتم و ناراضی ، درسته که استخدامی ها معلق شده، بودجه خیلی از قسمت هاش حذف شده یا حداقل معلق شده و ... اما این دلیل نمیشه خوبی های این دانشگاه را هم ندید،
قطعا مالک دانشگاه خوبی هست و مسلما از دانشگاه یزد خیلی بهتر هست که قبلا هم گفتم
بحث اصلی من روزانه و شبانه بودن هست به نظر من روزانه یک دانشگاه پایین تر بهتر از شبانه دانشگاه بالاتره (حالا شما فکر می کنید غلطه باز هم نظرتان محترمه ولی لزومی نداره که همه مثل هم فکر کنند)
شما را نمی دانم ولی خودم به خاطر اینکه یک تست کمتر زدم برم شبانه بخوانم و کلی پول بدهم در حالی که کنار دستی روزانه هست بدون پول از همه امکانات رایگان استفاده می کند در حالی که من هم می توانستم روزانه باشم خیلی از دست خودم دلخور می شدم (حالا شما فکر می کنید غلطه باز هم نظرتان محترمه ولی لزومی نداره که همه مثل هم فکر کنند)
ضمن اینکه ادم بلاخره چه فوق چه دکتری بلاخره فارغ التحصیل میشه ولی خیلی مهمه که در اینده کار مناسبی بعدا از این همه تلاش گیر بیاری (چون اگر دنبال کار ازاد بودیم لیسانس هم کافی بود درسته کار همه جیز نیست ولی مهم هم هست) پس باید متناسب با هدفمان دانشگاه مناسب را انتخاب کرد همیشه لزوما بهترین دانشگاه بهترین انتخاب نیست برای افراد مختلف با توجه به توانایی و محدودیت هایشان دانشگاه خوب فرق میکنه (البته می دانم این قسمت چندان مربوط به بحث نیست )
۰
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , نازین , RASPINA
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۵۶ ب.ظ
دانشگاه هایی مثل مالک و شاهد برای خارج از کشور رفتن مشکلی ندارن؟تعهدی چیزی ندارن که باید در ازای اون پول پرداخت کرد؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۱۹۰ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۸۴۷ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۳۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۶۵ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۸,۸۴۸ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۰۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۴,۹۹۹ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۰۴ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
Question سوالات مصاحبه ارشد ۹۷ مالک اشتر arthasthe ۵ ۱۳,۴۵۴ ۳۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: azadehf20
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۱۶۵ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close