زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال راجع به تکمیل ظرفیت و معادل سازی

ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۷ ب.ظ، توسط mehran_71.)
کسانی که ارشد خوندن یا میخونن راهنمایی کنن لطفاً...
با بیست روز خوندن، رتبه ۳۹۲ گرایش فناوری اطلاعات آی تی رو آوردم، به اشتباه مجازی خواجه نصیر رو بالاتر از چندتا روزانه و شبانه شهرستان ها انتخاب کردم که از قضا توی یکی از اون انتخابها هم رتبه قبولی داشتم؛ گفتم صبر کنم تا تکمیل ظرفیت... ولی مشکل اینجاس که از بعضیها شنیدم که تکمیل ظرفیت شروع کلاسهاش ترم زوج هست چون تا زمان اعلام نتایجش، حدود چهار جلسه از کلاسها میگذره... اگر اینطور باشه، فکر کنم برای اینکه یک ترم رو که یک سال ممکنه من رو عقب بندازه از دست ندم، شاید بهتر باشه آزاد که قبول شدم رو ثبت نام کنم و امسال دوباره برای ارشد ثبت نام کنم و با تلاش بیشتر شاید تهران قبول شم و بعد درسهایی که آزاد خوندم رو معادل سازی کنم...

حالا ۳ تا سوال دارم که اولیش که مهمتر هست اینه که کلاسهای پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آیا واقعاً بهمن ماه شروع میشن یا خیر؟ چون اگر بهمن نباشه سوالهای بعدی بی معنیه Confused
دومیش اینکه برای ارشد دانشگاههای سراسری تا چند واحد هر ترم میشه برداشت؟ معمولاً شنیدم هشت واحد در ترم میگیرن شاید برای اینکه تو این رشته ۳۲ واحدیه ارشد، اما توی آیین نامه ها خوندم که هشت واحد حداقلشه و تا ۱۲ واحد میشه برداشت؛ دانشگاه شریف هم که با همه جا فرق داره تا ۱۵ واحد هم میشه برداشت Undecided با این حساب اگه ترم بهمن هم شروع بشه، با ۱۲ واحد در ترم، توی سه ترم هم میشه تمومش کرد و چیزی عقب نمیفتم..
سومیش اینکه میدونم شرایط معادل سازی که توی دانشگاه های مختلف فرق داره، ولی شرط اصلیش اینه که تصمیم گیرنده نهایی دانشگاهه، حالا کسی خبر داره تا چه حد تو دانشگاه های تاپ، درسهای پاس شده دانشگاه آزاد رو معادل سازی میکنن؟ Big Grin
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۰۲ ب.ظ
ببخشید من اینجا تاحالا پست نذاشته بودم؛ الان سوال پیش اومد که جداً کسی جواب هیچکدوم از سوالها رو نمیدونه آیا یا باید برم پروفایل دختر بسازم تا کسی کمک کنه آیا؟
۰
۰
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۳ ب.ظ
RE: سوال راجع به تکمیل ظرفیت و معادل سازی
ترم تکمیل ظرفیت بهمن ماهه، بین ۸ تا ۱۲ واحد هم میتونید بردارید،دانشگاه سراسری حتی درجه دوم و سوم و...دروس دانشگاه آزاد رو معادل سازی نمیکنن، تازه بعضی شعب دانشگاه آزاد هم دروس پاس شده شعبه دانشگاه ازاد دیگه رو هم معادل سازی نمیکنن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehran_71
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۵۰ ب.ظ
خیلی متشکرم! بالاخره یه نفر تا قبل از تکمیل ظرفیت جواب داد... فقط یه سوال، یعنی برای معادل سازی فرق نمیکنه نمره درس حتی بیست هم باشه معادل سازی نمیشه؟
۰
۰
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۰۹ ب.ظ
RE: سوال راجع به تکمیل ظرفیت و معادل سازی
حتی اگه بیست بشین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehran_71

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۳۶ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۵۵ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۴۰۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۶۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  معادل انگلیسی تولید نسل در ژنتیک برای مقاله fa_karoon ۲ ۳,۰۵۳ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: abozar72
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۳۴ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۴۱۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۵۹۴ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۳,۳۴۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  کتاب شبیه سازی آمنت omnet++ berkeley ۱ ۳,۹۲۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: محمد رستمی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close