زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شرکت در ختم قرآن دسته جمعی در ماه مبارک رمضان

ارسال: #۱۶
۰۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۴ ق.ظ
RE: شرکت در ختم قرآن دسته جمعی در ماه مبارک رمضان
(۰۷ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۲ ب.ظ)na.farzane نوشته شده توسط:  با سلام به همه دوستان عزیز،
پیشاپیش فرا رسیدن ماه مبارک رمضان رو به همگی تبریک میگم.
هدف از ایجاد این تاپیک ثبتنام شما عزیزان برای ختم قرآن دسته جمعی در ماه مبارک هست.
ختم هایی که انجام می دیم می تونه به نیات و اهداف مختلفی از جمله تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج) ،سلامتی پدر و مادرهامون،موفقیت روز افزون بنیانگذار مانشت جناب دکتر،مدیران پر تلاشش و سایر بچه‌ها در درس و زندگی و ... باشه.
دوستانی که مایل به شرکت هستند همین جا اعلام کنند ،تا با توجه به تعداد، جزئیات رو هم مشخص کنیم.
با تشکرHeart

منم هستم.فقط یه جور خبر بدین حتما متوجه بشم و غافل نمونم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ق.ظ، توسط Helmaa.)
حتما تقسیم بندی رو‌، روز قبل از شروع ماه میگیم .
من هم با نظر آقای موج موافقم و البته که با خوندن متن عربی قرآن می تونیم در کنارش از تفسیر و ترجمه هم استفاده کنیم،خوشحالم که می بینم اینقد تاکید به ترجمه و درک فارسی قرآن وجود داره.

از دوستانی هم که شرکت کردن ممنونم.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87
ارسال: #۱۸
۰۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۶ ق.ظ
منم هستم به شرط اینکه زیاد زیاد بهم ندید!!من وسعم حداکثر روزی ۲حزب یا نصف جزءهست !!تازه اگر زیادی فسار بیارم اینقدر می تونم بخونم!!پیشنهاد میدم ۶۰حزبی تقسیم کنیم!؟موافقید؟!

it's better to be alone than being with someone who makes you feel alone
تنها بودن بهتر از اونه که کسیو داشته باشی و احساس تنهایی کنی!
ارسال: #۱۹
۰۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۸ ق.ظ، توسط vovin.)
موافق
موافق

"Life is what happens to you, while you're busy making other plans." John Lennon
ارسال: #۲۰
۰۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۰۶ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
پیشنهاد دیگر هم که داده بودند در کنار ختم قرآن خوب است. یعنی دوستانی هم که علاقمندند روزانه یا هر دو سه رو ز یکبار یک آیه را با معنی و تفسیر بزنند تا با خوندنش بقیه هم به فیض برسند. البته اگه کسانیکه به تفسیر‌ی دسترسی دارند که تخصصی نیست و قابل استفاده عموم هست اینکار را بکنند طبعا" ثواب بیشتری خواهند برد.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , SarahArshad , narges_r
ارسال: #۲۱
۰۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۰۴ ق.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۶ ق.ظ)shobair87 نوشته شده توسط:  منم هستم به شرط اینکه زیاد زیاد بهم ندید!!من وسعم حداکثر روزی ۲حزب یا نصف جزءهست !!تازه اگر زیادی فسار بیارم اینقدر می تونم بخونم!!پیشنهاد میدم ۶۰حزبی تقسیم کنیم!؟موافقید؟!

بله چشم دوست عزیز ،در نظر میگیرم.

ارسال: #۲۲
۰۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۲۴ ق.ظ
«لایعذب الله قلباً وعی القرآن»

خداوند قلبی را که قرآن را در خود جای داده عذاب نمی‌کند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsan_nekooee , shobair87
ارسال: #۲۳
۰۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۵۳ ق.ظ
منم هستم.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
ارسال: #۲۴
۰۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۵۵ ق.ظ
سلام
منم موافقم
برای تفسیر آیات که حرکت خیلی خوبیه یه پیشنهاد دارم
اینکه این کار مخصوص ماه رمضان نباشه تا فشردگی مطالب زیاد نشه اینجوری با دقت بیشتر میشه آیات رو خوند و بهش فکر کرد و یه وقتی هم برای تمرین عمل کردن به اون آیه گذاشت.
چون موقعیت خیلی خوبیه دلم نمیاد به خاطر کمیت، کیفیت رو از دست بدیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۲۵
۰۸ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۰ ق.ظ
منم هستم
ارسال: #۲۶
۰۸ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۵ ق.ظ
منم هستم...

فقط زیاد بشین بچه ها:دی
ارسال: #۲۷
۰۸ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۷ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
دوستان من هم هستم .چه حرکت خوبی .برای تفسیر وخوندن معنای ایات همین که این تقسیم بندیها انجام بشه .می تونیم همراه با خوندن هر ایه اون رو با معنا بخونیم و تفسیرش رو هم کشید .وقتی تقسیم کنیم .کل ماه رمضان سر یه جز خاص متمرکز میشیم و می تونیم وقت بیشتری داشته باشیم .ولی حتما بهتون پیشنهاد می دم به معنای ایات وصد البته تفسیرش نگاه کنید .چون نگاهتون به این کتاب عوض خواهد شد وخواهید فهمید که یه کتاب عادی نیست می بینید حتی اوضاع همین دنیای امروزی را هم پیش بینی شده .دقیق و موشکافانه نگاه کنیم .
این تفسیر‌ها را من پیدا کردم توی نت گفتم بزارم براتون که شاید کمکی باشه .برای من دعا کنید که سر بزرگترین دوراهی کاری و شغلی و آینده ای واین دنیایی واون دنیاییی زندگی‌ام قرار گرفته‌ام برام دعا کنید بهترین تصمیم رو بگیرم .
اینجا رو حتمی ببینید هم تفسیر هست هم کلی مطلب خوب دیگه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

امید وارم این لینک دادن مشکلی نداشته باشه .البته تبلیغ هم اگه باشه یه سایتی هست در زمینه تفسیر وقران و رایگان هست و برای استفاده همگان .TongueTongueTongueTongueTongue

اینم یه ترجمه خوب و روان از استاد انصاریان به صورت ان لاین در سایت ایشان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , fatima1537 , موج , shobair87
ارسال: #۲۸
۰۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۵۱ ب.ظ
با توجه به این اوصاف به احتمال زیاد روزانه سهم مطالعه هر نفر یک حزب باشه که هر کسی فرصت تامل و مطالعه تفسیر آیات هم داشته باشه.
یک تاپیک جدا هم میذاریم برای نوشتن آیاتی که به هر دلیلی نظرتون رو جلب میکنه ،البته با ترجمه.
امیدوارم دوستان بیشتری شرکت کنند.

سپاس‌گزاری شده توسط: alime , shobair87
ارسال: #۲۹
۰۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ ب.ظ
منم هستم
ارسال: #۳۰
۰۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۲۵ ب.ظ
منم هستم .

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۵۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۳۹ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۶۳۴ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  پذیرش با عنوان قرآن کاوی رایانشی s-nowrozi ۴۷ ۳۱,۶۲۴ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۴۸ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۲۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close