زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال ۹۹ و ۱۰۱ طراحی الگوریتم ازمون ۲۵%اول پارسه

ارسال:

۸۸۱۴۹۸۰۴ پرسیده:

سوال ۹۹ و ۱۰۱ طراحی الگوریتم ازمون ۲۵%اول پارسه

۹۹-رابطه بازگشتی برای تعداد دنباله های n رقمی از ارقام ۰و ۱و۲و۳ که شامل دنباله های ۲۱و۱۲و۱۱ نباشد؟

۱۰۱-دنباله ای از۲ به توان k عمل مختلف داریم که قرار است بر روی یک ساختمان داده مشخص اجرا شوند.اگر هزینه i ام برای n>=0 i=2^n
برابر n و برای دیگر اعمال ۲ باشد،هزینه سرشکن شده این مجموعه دستورات برابر کدام است؟[/align]

۱
ارسال:

Jooybari پاسخ داده:

RE: سوال ۹۹ و ۱۰۱ طراحی الگوریتم ازمون ۲۵%اول پارسه

سلام. برای حفظ نظم انجمن لطفاً در هر موضوع فقط یک سوال مطرح کنید. عنوان موضوع هم مرتبط با مبحث سوال یا شرح مختصری از سوال باشه.
سوال اولتون بیشتر به میاحث گسسته ارتباط داره. لطفاً در بخش گسسته مطرح کنید.
موضوع بسته میشه.

۰
ارسال:

۸۸۱۴۹۸۰۴ پاسخ داده:

دوستان کسی واقعا جواب رو نمیدونه؟؟؟؟

ارسال:

MiladCr7 پاسخ داده:

(۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۰ ب.ظ)۸۸۱۴۹۸۰۴ نوشته شده توسط:  دوستان کسی واقعا جوابش رو نمیدونه؟؟؟؟

سلام.راستش سوال اول رو فرصت نکردم حل کنم.ولی سوال دوم رو چون شبیهش رو هم حل کرده بودم حل کردم من هزینشو ۲ به دست اوردم.درست و غلطشو میدونم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

nlp@2015 پاسخ داده:

در مورد سوال ۹۹ به ازای رشته ای ب طول سه حل کردم با آنالیز ترکیبی تو گزینه ها جاگذاری کردم ب دست اومد راه حل کلی هم میشه داد ولی تستیش همینه ۱۰۱ هم ۲ میشه مجموع رو مینویسیم تقسیم بر تعداد همون مشابه تحلیل تجمعی شمارنده ک توی سی ال آر اس هست.

۰
ارسال:

۸۸۱۴۹۸۰۴ پاسخ داده:

ممنون.اما میشه یکم راهنمایی کنم چجوری ؟؟؟(راه حل)

۰
ارسال:

flowerirani پاسخ داده:

(۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ب.ظ)۸۸۱۴۹۸۰۴ نوشته شده توسط:  ۹۹-رابطه بازگشتی برای تعداد دنباله های n رقمی از ارقام ۰و ۱و۲و۳ که شامل دنباله های ۲۱و۱۲و۱۱ نباشد؟

۱۰۱-دنباله ای از۲ به توان k عمل مختلف داریم که قرار است بر روی یک ساختمان داده مشخص اجرا شوند.اگر هزینه i ام برای n>=0 i=2^n
برابر n و برای دیگر اعمال ۲ باشد،هزینه سرشکن شده این مجموعه دستورات برابر کدام است؟[/align]

===================
شما بهم پیام بده تا هردوش وبهت توضیحبدم یه فرمول بازگشتی یادت بدم هرسوالی دادن بتونی بزنی
نیم ساعتی باید زنگ بزنی و به حرفام گوش کنی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال:

so@ پاسخ داده:

بچه ها لطفا راه حلو بزارید DodgyDodgy

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۴۰۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  طراحی ui/ux kimiya1234 ۲ ۲,۰۷۵ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۶۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۶۹۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۷۹۱ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close