زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ایستگاه روحیه

ارسال: #۶۱
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۵ ب.ظ، توسط happy07.)
RE: ایستگاه روحیه
بفرمایید دستخط جدید به جبران کار قبلی Blush

هنری وارد بیچر می‌گه "من هیچ‌گاه آدم سحرخیز، سخت‌کوش، دقیق و درستکاری را ندیده‌ام که از بدشانسی گلایه کند. " من که موافقم باهاش موافقم مخصوصا با اون تیکه‌ی سحرخیزش، شما چطور؟؟؟!!! Idea
پی‌نوشت: دو تا کار قبلی هر دو با دست راست نوشته شده بودند، دیدم دیگه نوبت دست چپ داره ضایع می‌شه، این یکی با دست چپه، ایشالا که دوست داشته باشیدSmile

(۲۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ق.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  اینم دستخط جدید بنده خدمت شما، یه کار همین الانی و آخر شبی ...

وقتی یه هدف انتخاب کردی سه دستی بچسب بهش، هی دو دل نشو که اگه نشه و اگه نتونم و.... و از خدا بخواه برای رسیدن بهش کمکت کنه، خدا خودش گفته "من کسایی که بهم توکل می‌کنند رو دوست دارم...." Heart
خوبه این جمله‌ها و آیه‌ها و... همیشه جلو چشمون باشند، بچسبون به تختت یا میزت یا هرجایی که چشمت بهش زیاد می‌افته مثل در یخچال Big Grin
پی نوشت:فقط ببخشید که عکس رو الان گرفتم، شبه نورش خوب نشدUndecided

گوشیتو عوض منBig Grin
نه گوشی‌ام که خوبه، دوربینشم خوبه (سلام می‌رسونه اتفاقا Big Grin ) ولی شب بود و مامان اینا خسته بودند و زود خوابیده بودند و منم نور اتاقم رو کم کرده بودم، بک گراند عکس هم تیره بود، دیگه همه‌چی دست به دست هم داد شد این Big Grin حالا ایشالا با این دستخط جبران شده باشهCool

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , NP-Cσмρℓєтє , A V A , directline , Bahar_HS , K@online , abji22
ارسال: #۶۲
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۱۶ ب.ظ
هر روز صبح در جنگل آهویی از خواب بیدار می‌شود که می‌داند باید از شیر تندتر بدود تا طعمه او نگردد، و شیری که می‌داند باید از آهویی تندتر بدود تا گرسنه نماند. مهم نیست که شیر باشی یا آهو، با هر طلوع آفتاب با تمام توان آماده دویدن باش. نلسون ماندلا

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , happy07 , gogooli , Pakniat , x86 , fo-eng , ziba.O , Bahar_HS , K@online , vesta , parastoo70 , yamahdi , RASPINA , alim93
ارسال: #۶۳
۲۹ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ ق.ظ
ایستگاه روحیه
از امام علی(ع) پرسیدند که بزرگترین گناه کبیره کدام است؟
امیرالمومنین(ع) در پاسخ فرمودند: مایوس و ناامید شدن از رحمت الهی!

.
.

دنیا خیلی بی رحمه اگر امید توش نباشه. منم مثل بقیه امیدوارم که ...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , mohaddeseh70 , Aurora , سارا رجب زاده , x86 , ziba.O , **sara** , Bahar_HS , kingmax , K@online , vesta , Eternal , happy07 , parastoo70 , A V A , RASPINA , fatemeh69 , software94 , fa_shinobi , mint07 , yamahdi
ارسال: #۶۴
۲۹ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط سارا رجب زاده.)
ایستگاه روحیه
حسرت های خود را بیاد اور تا اقدام به دور اندیشی کنی ...
امام حسن ع
البته این بیشتر مخصوص سال دومیاس

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Bahar_HS , K@online , happy07 , gogooli , parastoo70 , Aurora , kingmax , **sara** , behruz_p , A V A , fatemeh69 , fo-eng , x86
ارسال: #۶۵
۲۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۱۰ ب.ظ
ایستگاه روحیه
هیچ می دانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری، آرزوی دیگران است؟!((جک لندن))

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , NP-Cσмρℓєтє , HN91 , happy07 , **sara** , A V A , ziba.O , fo-eng , x86 , ریحان , sharifIT
ارسال: #۶۶
۲۹ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ ب.ظ
ایستگاه روحیه
بردن همه چیز نیست ، امّا تلاش برای بردن چرا . ( وئیس لومباردی )
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , arefeh.hp , fo-eng , Bahar_HS , x86 , NP-Cσмρℓєтє , zahra_ce87 , K@online , **sara** , alim93
ارسال: #۶۷
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۱۹ ب.ظ
ایستگاه روحیه
(۲۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۷ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  از امام علی(ع) پرسیدند که بزرگترین گناه کبیره کدام است؟
امیرالمومنین(ع) در پاسخ فرمودند: مایوس و ناامید شدن از رحمت الهی!
من به رحمت الهی احتیاج دارم و از خدا میخوام که این رحمتو نصیبم کنه و نا امیدم نمیشم
از تمام دوستان هم میخوام که دعا کنن واسم
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Aurora , ziba.O , RASPINA , **sara** , tabassomesayna , shayesteNEY
ارسال: #۶۸
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۰۰ ب.ظ
هیچ گاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لایقش هستید رضایت دهید. Smile

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , gogooli , RASPINA , **sara** , Engineer
ارسال: #۶۹
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۰۶ ب.ظ
ایستگاه روحیه
یکی از دوستام تازگیا حرف جالبی بهم زد!
باخت رو از دایره لغاتت حذف کن! تو فقط معنیه پیروزیو میدونیو بس!

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , K@online , RASPINA , **sara** , shayesteNEY
ارسال: #۷۰
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۱۹ ب.ظ
ایستگاه روحیه
راز پیشــــرفت، در آغــاز کـــردن است. راز آغـــاز کــــردن در آن است که وظایـــف سخت و پیچیده خـود را به وظایــف کوچکـــی که قـابل مدیـــریت کــــردن باشند، بشکنید و سپس از اولیـن آنهــا آغـــاز کنیـــد.
" مـــــارک تــــوایــــن "

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , vesta , **sara**
ارسال: #۷۱
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
ایستگاه روحیه
سلام.اینو دانلود کنید. خیلی خوبه.
من دفعه ی اول کلی باهاش گریه کردم. اما بعدش میشه با انرژی زیاااااااد چند ساعت بی وقفه درس خوند. (-:

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , vesta , sharifIT , Riemann , diligent , **sara** , pooyaa , fo-eng , fatemeh69 , happy07 , takexpert , عزیز دادخواه , jparisa , نارین , shayesteNEY , Behnam‌
ارسال: #۷۲
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۱۴ ب.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  سلام.اینو دانلود کنید. خیلی خوبه.
من دفعه ی اول کلی باهاش گریه کردم. اما بعدش میشه با انرژی زیاااااااد چند ساعت بی وقفه درس خوند. (-:

fantastic بود مرسی

سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۷۳
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۸ ب.ظ
ایستگاه روحیه
(۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۴ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(30 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  سلام.اینو دانلود کنید. خیلی خوبه.

fantastic بود مرسی
عالی بود عالی .......................................................

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۷۴
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ق.ظ، توسط ziba.O.)
Wink RE: ایستگاه روحیه
مواظب باشیم هدف های دنیایی مارو از اون بالایی غافل نکنه.

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , happy07 , نارین
ارسال: #۷۵
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۱ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ق.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  

یشنهاد میکنم دانلود کنید و هر وقت انگیزتون افتاد! یه دور ببینیدش.

مرسی...خدا قسمتمون کنه

(۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۸ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  این هم جهت افزایش روحیه Big Grin

باحال بودBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , happy07

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close