زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ایستگاه روحیه

ارسال: #۱۲۱
۲۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۲۷ ق.ظ
RE: ایستگاه روحیه
life is happening now. Not in the past or future, but right now.
Put your focus on this very moment and cherish it.

پی‌نوشت: من قول داده بودم، دفعه بعد که اینجا پست بزارم بدون دستخط باشه و علی‌رغم میل باطنی‌ام برای نوشتن متن‌های انگلیسی که خیلی این مدل نوشتن رو هم دوست دارم، ولی دیگه چه کنم قول داده بودم و عمل کردم، شماها هم شاهد باشیدBig GrinBig Grin

هوای سطح انرژی و شادی‌تون رو داشته باشید و تند تند واسه خودتون F5 بزنید Big Grin موفق باشید Cool

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , Bahar_HS , kingmax , A V A , 10:30 , RASPINA , d_felfelak
ارسال: #۱۲۲
۲۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۰۴ ب.ظ
تو را نمی دانم
اما من دلم روشن است
به تمام اتفاقات خوب در راه مانده
به تمام روزهای شیرین نیامده
به لبخندی که یک روز بر لبمان می نشیند
به اجابت شدن دعاهایمان
به برآورده شدن آرزوهایمان
به محو شدن غم دیرینه ی مان
من دلم روشن است
یک روز کسی از راه می رسد
پای حرف هایش می ایستد
روزی از راه می رسد
و ما برای یک روز هم که شده
آنچنان که باید زندگی میکنیم
آری
من دلم روشن است
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , ldns0098 , ziba.O , elhamgh , pezhman.m-AI , happy07 , RASPINA , **sara** , Engineer , diligent , fo-eng , alim93
ارسال: #۱۲۳
۲۸ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۴ ب.ظ، توسط happy07.)
keep your smiles on and hold on tightly to your dreams! One day you'll wake up and all of things you prayed for, will be here. Because God never give up on the dreams that he put in our hearts, we shouldn't either...

همیشه خنده رو لبتون داشته باشید و سفت به آرزوهاتون بچسبید. یک روز می‌رسه که از خواب بلند می‌شید و می‌بینید که تمام اون چیزهایی که براش دعا می‌کردید کنارتون‌اند، برای اینکه خدا هیچ وقت دست از آرزوهایی که خودش تو قلب ما گذاشته برنمی‌داره ما هم همچین حقی رو نداریم!!

پ.ن: یکی از ویژگی‌های مومن در قرآن "ایمان به غیب" ذکر شده. در ابتدای سوره میارکه‌ی بقره داریم:
ذَلِکَ الْکِتَابُ لاَ رَیْبَ فِیهِ هُدًى لِّلْمُتَّقِینَ * الَّذِینَ یُؤْمِنُونَ بِالْغَیْبِ وَیُقِیمُونَ الصَّلاةَ وَمِمَّا رَزَقْنَاهُمْ یُنفِقُونَ

و اما منظور از این غیب که ایمان به اون یکی از تفاوت‌های مومن و کافر هست چیه؟؟!!
منظور از غیب یعنی اون چیزهایی که وجود دارند ولی ما با حواس خودمون قادر به درک اونها نیستیم! مثل امواجی که تو فضا هستند (همین وای فای خودمون مثلا!!!) و ایمان به غیب یعنی ایمان آوردن به چیزهایی که برای ما قابل درک نیستند مثل وجود خداوند عظیم، وجود فرشته‌ها و....
یکی از مصادیق ایمان به غیب ایمان به مدد الهی است. یعنی فرد به این ایمان داشته باشه که همه چیز در تلاش و عملکرد خودش خلاصه نمی‌شه، گاهی یک دستگیری‌ها و امدادهایی به فرد در انجام امور می‌شه که وقتی به نتیجه‌ی حاصل نگاه می‌کنه می‌بینه با هیچ حساب دو دوتا چهارتایی انتظار همچین اتفاق خوبی نمی‌رفت...
پس یکی از نشانه‌های مومن اینه که در کارها تلاش خودش رو می‌کنه و دعا هم می‌کنه. به دعا سفارش شده که دعاکن، بخواه، از یک راه نهانی که خودت نمی‌دانی، به هدف و نتیجه می‌رسی، اگر دعا شرایطش را داشته باشد از یک راه نهانی استجابتش را خواهید گرفت، از خداوند رحیم در کارها الهام بخواه بعد می‌بینی، سربزنگاه خدا به قلب تو الهامی کرد، از غیب به تو مدد رسید.
منبع: کتاب آزادی معنوی، شهید دکتر مرتضی مطهری رحمه الله علیه، فصل ششم: ایمان به غیب

بنابراین دوباره می‌گم:
همیشه خنده رو لبتون داشته باشید و سفت به آرزوهاتون بچسبید. یک روز می‌رسه که از خواب بلند می‌شید و می‌بینید که تمام اون چیزهایی که براش دعا می‌کردید کنارتون‌اند، برای اینکه خدا هیچ وقت دست از آرزوهایی که خودش تو قلب ما گذاشته برنمی‌داره ما هم همچین حقی رو نداریم!!
موفق باشیدHeart

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , ziba.O , A V A , mohaddeseh70 , Bahar_HS , RASPINA , didar
ارسال: #۱۲۴
۰۳ دى ۱۳۹۳, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۲۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  keep your smiles on and hold on tightly to your dreams! One day you'll wake up and all of things you prayed for, will be here. Because God never give up on the dreams that he put in our hearts, we shouldn't either...

پ.ن: یکی از ویژگی‌های مومن در قرآن "ایمان به غیب" ذکر شده. در ابتدای سوره میارکه‌ی بقره داریم:
ذَلِکَ الْکِتَابُ لاَ رَیْبَ فِیهِ هُدًى لِّلْمُتَّقِینَ * الَّذِینَ یُؤْمِنُونَ بِالْغَیْبِ وَیُقِیمُونَ الصَّلاةَ وَمِمَّا رَزَقْنَاهُمْ یُنفِقُونَ

و اما منظور از این غیب که ایمان به اون یکی از تفاوت‌های مومن و کافر هست چیه؟؟!!
منظور از غیب یعنی اون چیزهایی که وجود دارند ولی ما با حواس خودمون قادر به درک اونها نیستیم! مثل امواجی که تو فضا هستند (همین وای فای خودمون مثلا!!!) و ایمان به غیب یعنی ایمان آوردن به چیزهایی که برای ما قابل درک نیستند مثل وجود خداوند عظیم، وجود فرشته‌ها و....
یکی از مصادیق ایمان به غیب ایمان به مدد الهی است. یعنی فرد به این ایمان داشته باشه که همه چیز در تلاش و عملکرد خودش خلاصه نمی‌شه، گاهی یک دستگیری‌ها و امدادهایی به فرد در انجام امور می‌شه که وقتی به نتیجه‌ی حاصل نگاه می‌کنه می‌بینه با هیچ حساب دو دوتا چهارتایی انتظار همچین اتفاق خوبی نمی‌رفت...
پس یکی از نشانه‌های مومن اینه که در کارها تلاش خودش رو می‌کنه و دعا هم می‌کنه. به دعا سفارش شده که دعاکن، بخواه، از یک راه نهانی که خودت نمی‌دانی، به هدف و نتیجه می‌رسی، اگر دعا شرایطش را داشته باشد از یک راه نهانی استجابتش را خواهید گرفت، از خداوند رحیم در کارها الهام بخواه بعد می‌بینی، سربزنگاه خدا به قلب تو الهامی کرد، از غیب به تو مدد رسید.
منبع: کتاب آزادی معنوی، شهید دکتر مرتضی مطهری رحمه الله علیه، فصل ششم: ایمان به غیب

بنابراین دوباره می‌گم:
موفق باشیدHeart

من که خیلی ساله منتظرم،دیگه از اینهمه جنگیدن خسته شدم... امیدوارم این یه روز، یه روز هم برای من فرابرسه،آمین.

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O
ارسال: #۱۲۵
۰۶ دى ۱۳۹۳, ۰۷:۳۴ ب.ظ
ایستگاه روحیه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , ziba.O , Aseman7
ارسال: #۱۲۶
۰۷ دى ۱۳۹۳, ۰۷:۴۰ ب.ظ
ایستگاه روحیه
دوستان اگر میشه لطف کنید معنی این جمله را هم بگید کلی ممنون میشم
in life you have 3 choices give up, give in or give it you are all!

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۱۲۷
۰۷ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ، توسط A V A.)
(۰۷ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۴۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  دوستان اگر میشه لطف کنید معنی این جمله را هم بگید کلی ممنون میشم
in life you have 3 choices give up, give in or give it you are all!

توو زندگی ۳ تا انتخاب داری
از کاری که میخوای انجام بدی،دست بکشی!
مجبور باشی کاریو انجام بدی که نمیخواستی!
یا همه چیزتو برای اون چیزی که میخوای بزاری وسط!

خیلی خوب بود مرسیSmile

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , Bahar_HS , fo-eng
ارسال: #۱۲۸
۰۷ دى ۱۳۹۳, ۰۸:۵۰ ب.ظ
ایستگاه روحیه
(۰۷ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۴۳ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  توو زندگی ۳ تا انتخاب داری
از کاری که میخوای انجام بدی،دست بکشی!
مجبور باشی کاریو انجام بدی که نمیخواستی!
یا همه چیزتو برای اون چیزی که میخوای بزاری وسط!
تشکر از شما

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۱۲۹
۲۹ دى ۱۳۹۳, ۰۶:۱۶ ب.ظ
ایستگاه روحیه
۱۵ روز دیگه مونده ...

خدایا کمی خسته ام ، خودت انرژی این روزهای باقیمونده رو تضمین کن ...

از ته دل آرزو می کنم همه بچه هایی که از شادی ، استراحت ، تفریح و ... زدن تا به هدفشون برسن نتیجه ی خوبی بگیرن . انشاءالله

گاهی که میرسم به تَهِ تَه ِخط گرفتاریهام

همونجا که حرفی نمی مونه جز شکایت کردن

چشمامـو میبندم و به بعضی آدمـهـای دیگر فکــر میکنم ...
به آدماے گرفـــتار تر، مـــریض تر، تنـــهاتر ...

خدایا شکــــرت ...

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: targol , ziba.O , A V A , NP-Cσмρℓєтє , RASPINA , elhamgh , fo-eng , nazanin92
ارسال: #۱۳۰
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۲۹ ب.ظ، توسط Engineer.)
ایستگاه روحیه
سلام
وای که چقدر آدم اینجا روحیه میگیره ، اصلا حال و هوای مانشت رو یادم رفته بود ، اومدم اینجا یادم اومد که چقدر ادم از بچه های مانشت روحیه میگرفت. این روزا رو به خاطر داشته باشید ، خیلی شیرینه

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد...«کوروش کبیر»
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی , RASPINA , A V A , ziba.O
ارسال: #۱۳۱
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۱۴ ب.ظ
ایستگاه روحیه
همیشه یادمون باشه، خدا قادره خیلی از غیر ممکن هارو برامون ممکن کنه
به معجزه های خدا توو زندگیمون بیشتر توجه کنیم، معجزه قرار نیست یه اتفاق خیلی عجیب غریب باشه، همون وقتایی که میگیم "عجب شانسی اوردم" هموناست معجزه های شیرینو لذت بخش پروردگارمون
با ارزوی موفقیت همه ی کنکوریای عزیز

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , RASPINA , Aurora , software94 , احسان مومنی , fo-eng , Bahar_HS , nazanin92 , shayesteNEY , happy07
ارسال: #۱۳۲
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۱۷ ب.ظ
ایستگاه روحیه
من این روزا خیلی به این تاپیکو از این جور حرفا نیاز دارم. بچه ها منتظر حرفای خوب و امیدبخشتون هستم.
اینم از شانسه منه (به قوله آواجان خدا به یادمه) که این تاپیک بالا اومده.

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , fo-eng
ارسال: #۱۳۳
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۴۰ ب.ظ
واسه بچه های گل کنکوری که ایشالا تا آخر خوب ادامه بدن Smile
[/align][تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQh-AHHynGjuQ0zRYO4Nvr...F9Zt-gm_ow]

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A
ارسال: #۱۳۴
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۸ ب.ظ
فک کنم واسه این چند روز باقی مونده تا کنکور اینا توضیح خوبی باشه
[تصویر:  1ea69167835685514ef6b947c9f8777d.jpg?_su...AImZNg33wQ]

[تصویر:  44315051fb5395f5ea4b2fd07cf6d646.jpg?_su...SsXV9qGJSw]

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
ارسال: #۱۳۵
۰۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۵۵ ب.ظ
[تصویر:  328917_%25D8%25B2%25DB%258C%25D8%25A8%25...8%25A7.jpg]

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close