زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی آزمون های آزمایشی پارسه

ارسال: #۱۶
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۵۱ ق.ظ
تحلیل آزمون ۲۵ درصد اول پارسه مهندسی کامپیوتر
اینا صرفا نظر منه در صورتی که شما هم توی این آزمون شرکت کردید خوشحال میشم نظرتون رو بگید.

زبان: نظری ندارم

ریاضی مهندسی: نظری ندارم

احتمال: تقریبا همه سوالا در سطح متوسط بود. یه کمی دقت می خواست و تمرکز

محاسبات عددی: سوال ۳۹ فقط نیاز با دونستن فرمول نیوتن رافسون بود و با یک جایگذاری جواب به دست میومد. حل سوال ۴۰ مستلزم این بود که وقت و دقت زیادی خرج بشه علاوه بر دونستن نکته ی همگرا بودن نیوتن رافسون (اون دیگه ریسکه شماست که سر جلسه آزمون بخواین این سوال رو حل کنید یا نه) .در مورد سوال ۴۱ عجیبه که اگه کتاب خود پارسه رو می خوندی نمی تونستی سوال رو جواب بدی ولی نکته اش تو کتاب محاسبات پوران بود.

گسسته: سوال ۴۴ سوال آسونه منطق بود. در مورد بقیه سوال ها سوال ۴۲ یه شمارش می خواست که تعداد حالت ها خیلی نمی شدند. سوال ۴۳ هم با عدد گذاری به جواب می رسید. سوال ۴۵ و ۴۶ جزو سوالات سخت بود و فکر می کنم کمتر کسی تونسته باشه حلش کنه.

ساختمان: سوال ۴۷ احتمالا جزو سوالات پراشتباه بچه ها باشه. سوال ۴۸ عینا در کتاب پوران ساختمان داده بود. واسه حل سوال ۴۹ فقط می بایست عدد گذاری بشه (در کل برای اکثر سوالات ساختمان میشه با رد گزینه های تابلو و مقدار دهی متوجه شد که گرایش کد به کدام مرتبه نزدیک تره) سوال ۵۰ اگه ۱۵۰ را چند بار تقسیم بر ۲ می کردین می دیدید که بیشتر از این حرفا زمان می بره. سوال ۵۱ و ۵۲ از لیست و پشته بود.

نظریه زبان ها: سوال ۵۴ می تونست تو ۲۵ درصد اول نیاد. هیچکدوم از سوالات وقت گیر نبود. فقط نیاز به دقت داشت تا پاسخ اشتباه داده نشه.

مدار: سوال ۵۸ با عدد گذاری به راحتی حل میشه. سوال ۵۹ نیاز به دونستن الگوریتم همینگ و الگوریتم گری داشت در این صورت کمتر از ۲۰ ثانیه قابل حل بود. بهتر بود این مبحث جزو ۲۵ درصد دوم قرار می گرفت ! سوال ۶۰ و ۶۱ و ۶۲ یه خورده تجربه تست زنی می خواست در این صورت مشکلی برای حلشون وجود نداشت. برای سوال ۶۳ می بایست آشنایی خوبی با تبدیلات گیت ها داشته باشید در غیر این صورت خیلی راحت ممکنه غلط زد.

معمازی:سوال ۶۴ یه سوال حفظی از قسمت معروف مباحث بود و قابل حل بود. سوال ۶۷ هم از مبحث مهمه شیوه های آدرس دهی بود و بسیار آسون بود. سوال ۶۸ باید توی انتقال رجیسترها مهارت داشته باشید. در مورد بقیه سوالات نظری ندارم.

سیستم عامل: سوال ۷۰ کمی مبهم و احتمالا افراد زیادی منظور رو نفهمیده باشند. سوال ۷۱ نامربوط! سوال ۷۲ خارج از سرفصل! و تنها سوال استاندارد این بخش سوال ۷۳ بود. البته سوالات همشون قابل حل و در سطح متوسط هستند.

در کل دروس تخصصی نرم افزار به شدت عجیبی سوالای غیر استانداردی بود.
کامپایلر: نه این که نظری نداشته باشم. ترجیح می دم حرفی نزنم
زبان های برنامه سازی: همچنین
پایگاه داده: :|
الگوریتم نرم افزار: سوال ۹۷ با جایگذاری حل میشه. سوال ۹۸ باید اون علامت گاما رو توی گزینه آخر می دیدید! سوال ۹۹ بازگشتی چپ بود و ای کاش من با عدد گذاری حل می کردم. سوال ۱۰۰ رو من توی قسمت استقرای کتاب داده ساختار قدسی دیدم. واسه سر آزمون سوال سختی هست ولی اگه دیده باشید به راحتی قابل حل است. سوال ۱۰۱ از مبحث مهم سرشکنی Amortized هست. ۸۰ درصد سوال فهمیدن صورت سوال بود. بعدش مثلا تا ۲۵۶ رو دستی حساب می کردین و با تقسیم بر تعداد به جواب می رسید.

الگوریتم هوش: سوالا به نسبت متوسط بود.

هوش: نظری ندارم

واسه کسایی که آزمون رو خوب ندادن
خیلی از سوالای این آزمون اصلا سوالای کنکوری نیستند. توی تحلیلتون از آزمونی که دادید نه رتبه مهمه نه درصدا بلکه شما باید دونه دونه سوالات رو بررسی کنید و در صورتی که غلط زدید بین چند مورد دلیلش رو مشخص کنید و اگر اون مورد به شما مربوط میشه در روند کاریتون اصلاح کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: iApp , s.h5102
ارسال: #۱۷
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ق.ظ
تحلیل آزمون ۲۵ درصد اول پارسه مهندسی کامپیوتر
مرسی از نوشته ات.
من که شرکت نکردم ولی سوالاتشو دیدم. به نظرم چیز خاصی نداشت
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ق.ظ، توسط Imankhani.)
Wink 25 درصد دوم پارسه (مهندسی کامپیوتر)
سلام

بچه ها ۲۵ درصد دوم پارسه چطور بود؟؟
درصدا و رتبون چن شد؟
کدوم درس بیشتر سختتون بود؟
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ ق.ظ
۲۵ درصد دوم پارسه (مهندسی کامپیوتر)
سلام، در تاپیک گروه درسی آبان ماه این صحبت شده، ممنون میشم همونجا ادامه پیدا کنه

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۲۰
۰۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۲۰ ب.ظ
RE: 25 درصد دوم پارسه (مهندسی کامپیوتر)
(۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  سلام، در تاپیک گروه درسی آبان ماه این صحبت شده، ممنون میشم همونجا ادامه پیدا کنه
حتما
لینکشو لطف میکنید.
Aurora، در تاریخ ۰۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۴۷ ب.ظ
RE: بررسی آزمون های آزمایشی پارسه
۵۰ درصد اول چطور بود؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۹ ب.ظ، توسط Imankhani.)
(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  خوب بود. البته تو پاسخ نامه جواب چند تا از سوالارو اشتباه داده بود
به هر حال خوبی آزمونا اینه که هر عیبی که داشته باشن واسه همه داوطلبا است
من دفعه قبل ۳ هوش شدم این دفعه احتمالا ۱ بشم
اینم درصدام
زبان:۴۰
ریاضی:۳۰
مشترک:۶۰
تخصصی:۸۰
زبان و ریاضی میشد بیشتر بزنم ولی وقت کم آوردم، البته وقت مشترکارو میگم. میشد وقت تخصصی رو بذارم رو زبان و ریاضی ولی خب چون باید عادت کنم واسه کنکور اصلی. این کارو نکردم

خیلی خوب زدید. چی کار کردید ؟ ماشالا به سوالا رحم نکردید Big Grin
من سوتی میدم چه کنم؟؟؟
منم
زبان ۳۷
ریاضی ۱۴ Sad
مشترک ۴۴
هوش ۶۰

میشه منابعتونو بدونم. برنامتون چه طوریه اگه سکرت نیس Smile ؟؟

پیشاپیش ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۴۷ ب.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۳۰ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۶ ب.ظ)Imankhani نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  خوب بود. البته تو پاسخ نامه جواب چند تا از سوالارو اشتباه داده بود
اینم درصدام
زبان و ریاضی میشد بیشتر بزنم ولی وقت کم آوردم، البته وقت مشترکارو میگم. میشد وقت تخصصی رو بذارم رو زبان و ریاضی ولی خب چون باید عادت کنم واسه کنکور اصلی. این کارو نکردم

من سوتی میدم چه کنم؟؟؟
منم
زبان ۳۷
ریاضی ۱۴ Sad
مشترک ۴۴
هوش ۶۰

پیشاپیش ممنون

نه بابا چه سکرتی...
من برنامه خودمو دارم و بر اساس سرفصلای پارسه جلو نمیرم
اگه بر اساس سرفصل پارسه جلو میرفتم خیلی بیشتر میتونستم بزنم
نتیجه آزمونا خیلی مهم نیست چون سوالا اصلا استاندارد نیستن و من بعد از آزمون سوالارو میذارم کنار و اصلا تجزیه و تحلیل نمیکنم چون به نظرم اصلا ارزش این حرفارو ندارن. اما اگه شما میگین زیاد اشتباه میزنید بد نیست یه بررسی کنین. به نظرم یکی از دلایلش میتونه این باشه که خوب به مطالب مسلط نیستین و زیاد تست نزدین. چون اگه نصف و نیمه به مطالب مسلط باشین حتی از اونی که اصلا اون مطلب رو نخونده هم بدتره، چون اون از سوال خیلی راحت میگذره اما شما هم وقتتونو هدر میدین هم به احتمال زیاد سوالو اشتباه میزنین
برنامه مهم است اما اگه بهترین برنامه رو هم داشته باشین ولی تلاش نکنید هیچ فایده ای نداره.
من تو یه دانشگاه مضخرف درس خوندم و معدلمم خیلی پایینه اما یه چیزایی باعث شد هدفمو درس خوندن انتخاب کنم و واقعا به خاطر رسیدن به هدفم تلاش کنم
من به خاطر پایه ضعیفی که داشتم از عید درس خوندنو شروع کردم و هر روز بین ۱۰ تا ۱۲ ساعت دارم درس میخونم
کسی که این جوری تلاش میکنه حتی اگه ضعیف ترین برنامه رو هم داشته باشه بازم موفق میشه
در مورد منابع جزئیات زیادی هست که اگه بخوام بگم خیلی میشه اما من کلی میگم
واسه لغات ۵۰۴ و تافل و میخونم و معمولا هر روز متن زبان تخصصی میخونم. چیزی که در مورد زبان خیلی مهمه اینه که باید لغات رو داخل متن یاد گرفت و پیوسته خوند. یعنی هر روز واسش وقت گذاشت حتی اگه شده نیم ساعت
آمار: پارسه
ریاضی مهندسی : کریمی. اما من ریاضی مهندسی زیاد نخوندم
گسسته: پوران
محاسبات: پوران
ساختمان و طراحی رو باید فهمید وگرنه اگه ۱۰۰۰ تا کتابم بخونین باز فایده نداره. کتاب پارسه واسه ساختمان خیلی خوبه اما کامل نیست در کنارش پوران هم خونده بشه خوبه. ۶۰۰ مسئله هم که از اوجب واجباته و حتما باید خونده بشه به دلایل زیادی.....
طراحی هم کتاب پوران خوبه
نظریه کتاب راهیان کتاب خوبیه فقط یه کم کنکوری گفته. تمرینات لینز هم کنارش حل میکنم
مدار منطقی هم کتاب پوران
سیستم عامل هم که همه ی عالم و آدم میدونن. استاد حقیقت
معماری هم از اون درساییه که به قول بعضیا کرم داره. باید حسابی فهمیدش. کتاب پوران خوبه اما واسه کسایی که پایه ضعیفی دارن سخته. من فیلم های درس معماری کامپیوتر دانشگاه شریف رو از سایت مکتب خونه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دانلود کردم واسم مفید بود
هوش هم فقط کتاب راهیان. کتابی بهتر از اون تو بازار نیست
مدار الکتریکی کلا واسه ماها سخته چون تو دوره کارشناسی این درس رو نداشتیم. ولی مفاهیم مقدماتیش خیلی سخت نیست اگه اونارو بخونیم و شانس بیاریم میشه ۲ تا سوالو جواب داد مثلا سال ۹۲ حتی تا ۳ تا هم میشد جواب داد ولی سال ۹۳ سخت بود
کتاب کاردانی به کارشناسی مدرسان ۲ فصل اول رو که همون مفاهیم مقدماتی هست به نظرم خوب توضیح داده. میتونین فصل اولش رو رایگان از سایتش دانلود کنین و خودتون مقایسه کنید ولی واسه تست باید از کتاب دیگری مثل پوران استفاده بشه.

امیدوارم مطالب واستون مفید بوده باشه
جزئیات زیاد دیگه ای هم بود که نگفتم چون مطالب زیاد میشد و واستون خسته کننده بود
امیدوارم وقتتونو تلف نکرده باشم
ان شاالله که سال دیگه این موقع تو کتابخونه دانشگاه شریف داریم با هم واسه امتحان میان ترم درس میخونیم
دستت درد نکنه از اینکه وقت گذاشتی . من شریف بیا نیستم ولی بهت سر میزنم Wink . امیدوارم جفتمون یک شیم Wink (من عاشق احتمالای نزدیک به صفرم)
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۴۴ ب.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۳۰ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۶ ب.ظ)Imankhani نوشته شده توسط:  سلام ببخشید کدوم درس مکتنخونه درباره معماری که شما دانلود کردی تا جایی که مندیدم فقط مدار منطقی رو داره؟
مرسی
(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  خوب بود. البته تو پاسخ نامه جواب چند تا از سوالارو اشتباه داده بود
اینم درصدام

من سوتی میدم چه کنم؟؟؟
منم
زبان ۳۷
ریاضی ۱۴ Sad
مشترک ۴۴
هوش ۶۰

پیشاپیش ممنون

نه بابا چه سکرتی...
من برنامه خودمو دارم و بر اساس سرفصلای پارسه جلو نمیرم
اگه بر اساس سرفصل پارسه جلو میرفتم خیلی بیشتر میتونستم بزنم
نتیجه آزمونا خیلی مهم نیست چون سوالا اصلا استاندارد نیستن و من بعد از آزمون سوالارو میذارم کنار و اصلا تجزیه و تحلیل نمیکنم چون به نظرم اصلا ارزش این حرفارو ندارن. اما اگه شما میگین زیاد اشتباه میزنید بد نیست یه بررسی کنین. به نظرم یکی از دلایلش میتونه این باشه که خوب به مطالب مسلط نیستین و زیاد تست نزدین. چون اگه نصف و نیمه به مطالب مسلط باشین حتی از اونی که اصلا اون مطلب رو نخونده هم بدتره، چون اون از سوال خیلی راحت میگذره اما شما هم وقتتونو هدر میدین هم به احتمال زیاد سوالو اشتباه میزنین
برنامه مهم است اما اگه بهترین برنامه رو هم داشته باشین ولی تلاش نکنید هیچ فایده ای نداره.
من تو یه دانشگاه مضخرف درس خوندم و معدلمم خیلی پایینه اما یه چیزایی باعث شد هدفمو درس خوندن انتخاب کنم و واقعا به خاطر رسیدن به هدفم تلاش کنم
من به خاطر پایه ضعیفی که داشتم از عید درس خوندنو شروع کردم و هر روز بین ۱۰ تا ۱۲ ساعت دارم درس میخونم
کسی که این جوری تلاش میکنه حتی اگه ضعیف ترین برنامه رو هم داشته باشه بازم موفق میشه
در مورد منابع جزئیات زیادی هست که اگه بخوام بگم خیلی میشه اما من کلی میگم
واسه لغات ۵۰۴ و تافل و میخونم و معمولا هر روز متن زبان تخصصی میخونم. چیزی که در مورد زبان خیلی مهمه اینه که باید لغات رو داخل متن یاد گرفت و پیوسته خوند. یعنی هر روز واسش وقت گذاشت حتی اگه شده نیم ساعت
آمار: پارسه
ریاضی مهندسی : کریمی. اما من ریاضی مهندسی زیاد نخوندم
گسسته: پوران
محاسبات: پوران
ساختمان و طراحی رو باید فهمید وگرنه اگه ۱۰۰۰ تا کتابم بخونین باز فایده نداره. کتاب پارسه واسه ساختمان خیلی خوبه اما کامل نیست در کنارش پوران هم خونده بشه خوبه. ۶۰۰ مسئله هم که از اوجب واجباته و حتما باید خونده بشه به دلایل زیادی.....
طراحی هم کتاب پوران خوبه
نظریه کتاب راهیان کتاب خوبیه فقط یه کم کنکوری گفته. تمرینات لینز هم کنارش حل میکنم
مدار منطقی هم کتاب پوران
سیستم عامل هم که همه ی عالم و آدم میدونن. استاد حقیقت
معماری هم از اون درساییه که به قول بعضیا کرم داره. باید حسابی فهمیدش. کتاب پوران خوبه اما واسه کسایی که پایه ضعیفی دارن سخته. من فیلم های درس معماری کامپیوتر دانشگاه شریف رو از سایت مکتب خونه
دانلود کردم واسم مفید بود
هوش هم فقط کتاب راهیان. کتابی بهتر از اون تو بازار نیست
مدار الکتریکی کلا واسه ماها سخته چون تو دوره کارشناسی این درس رو نداشتیم. ولی مفاهیم مقدماتیش خیلی سخت نیست اگه اونارو بخونیم و شانس بیاریم میشه ۲ تا سوالو جواب داد مثلا سال ۹۲ حتی تا ۳ تا هم میشد جواب داد ولی سال ۹۳ سخت بود
کتاب کاردانی به کارشناسی مدرسان ۲ فصل اول رو که همون مفاهیم مقدماتی هست به نظرم خوب توضیح داده. میتونین فصل اولش رو رایگان از سایتش دانلود کنین و خودتون مقایسه کنید ولی واسه تست باید از کتاب دیگری مثل پوران استفاده بشه.

امیدوارم مطالب واستون مفید بوده باشه
جزئیات زیاد دیگه ای هم بود که نگفتم چون مطالب زیاد میشد و واستون خسته کننده بود
امیدوارم وقتتونو تلف نکرده باشم
ان شاالله که سال دیگه این موقع تو کتابخونه دانشگاه شریف داریم با هم واسه امتحان میان ترم درس میخونیم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۵
۱۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۴۹ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ق.ظ)amirrrrrrr نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال داشتم
با توجه به جامعه آماری امتحان ۲۵% اول که برای رشته آی.تی حدود ۵۸۸ نفر بود، آیا به نظرتون رتبه این آزمون می تونه محکی باشه برای کنکور اصلی؟ من رتبم حدود ۸۰ شده.
میدونید کنکور آی تی حدود ۳۰ هزار به بالا تعداد شرکت کنندگانش هست؟!؟! حالا فک میکنید با این جامعه آماری(۵۸۸ نفر!)، چقد میشه تخمین زد رتبه اصلی رو؟!...
۰
۰
ارسال: #۲۶
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۴۸ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون سوالات تخصصی هوش رو مسخره تر از این میشد داد؟؟؟؟؟؟؟؟
حیف اینقد وقت گذاشتم و رفتم آزمون دادم
۴ ساعت از وقتم هدر رفت. پول دیگه به کنار
به نظر من که الکی سخت بود. یعنی سختیش یه جورایی نامتعادل بود ...
۰
۰
ارسال: #۲۷
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۲۹ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون سوالات تخصصی هوش رو مسخره تر از این میشد داد؟؟؟؟؟؟؟؟

دقیقا بعد از ازمون داشتم به دوستم میگفتم چرا سوالای هوش اینطوری هستن؟! اصلا وقتی برای طرح کردنش میزارن؟!

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۲۸
۳۰ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۱۸ ب.ظ

واقعا دیگه شورشو درآوردن...
بعضی از سوالای هوش و الگوریتم انقد راحته که احساس میکنی طراح میخواد گولت بزنه... به جاش سوالای مدار رو در حد برقیا میدن..
جالبه که من این آزمون تخصصی رو صفر زدم.
البته میانگین درصد بچه ها هم ۸درصد بودهSad کلا عجیبهAngel

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۶ ب.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  طراح سوالات مدار منطقی واقعا دیوانه است. یا سوالای دانشگاه ازاد رو کپی میکنه یا از جایی سوال میده که ۲۰ ساله سوال نیومده، اونم ۵ تا سوال.
شمارنده ها ، تقسیم فرکانس، مدار میلی و مور. اینا موضاعات مهمی هستن که هر ساله ازشون سوال میاد اما متاسفانه طراحان سوال آزمونای آزمایشی یه ذره وجدان ندارن که برن یه کم بررسی کنن

سوالات تخصصی هوش به نسبت دفعه قبل بهتر بودن ولی به نظر من چند تاشونو اشتباه حل کردن.
ای خدا اینا کیان که رفتن موسسه زدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ما دیگه کی هستیم رفتیم سراغ اینا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی درآمد موسسات رو حساب میکنی سر به فلک میکشه ولی وقتی میخوان انصافشون رو حساب کنی می افتی تو سیکل منفی

تو خود سؤآلات کنکورم با اینهمه دبدبه و کبکبه هر سال مشکل داره و یه نفر آدم حسابی پیدا نمیشه روش نظارت داشته باشه شما از این مؤسسه های دو زاری چه انتظاری داری. امروز آزمون چهارمم رو داشتم میدادم هنوزم هنوزم نفهمیدم بودجه بندی های طراحی الگوریتم و نرم افزارو آخه چه جوری تأیین می کنن. ترتیب خود کتابای این درسا یه جوره، ترتیب بودجه بندی که تو سایت زدن یه جور دیگه ترتیب آزمونایی هم که میگیرن رو واسه دونستنش باید انتگرال چهارگانه بگیری حالا اگه سؤالا و پاسخ هاشو درست فرض کنیم

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

arrebarghi@
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hamed_H8 , sara417
ارسال: #۳۰
۱۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۲۴ ب.ظ
بررسی آزمون های آزمایشی پارسه
خدا به دادمون برسه !!!
سوال ۵۰ دفترچه مشترک (جدول درهم سازی) دقیقا چی خواسته ؟؟؟
ترتیب درج الفبا مدنظر بوده ؟؟؟ (خو این هر سه موردش امکان پذیره که !)
چرا کلید گزینه ۴ رو زده !
من قاطی کردم یا اینا ؟؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۳۵۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۹۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۲ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۴ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۷۶ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۴۱ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۸۸ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close