زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی آزمون های ازمایشی مدرسان شریف

ارسال: #۱۶
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ ب.ظ
این بار خیلی اشتباه داشتم....
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ ب.ظ
گسستــــــــــــه اصلاً از سرفصل گفته شده سوال نیومده بود!!!! واقعاً چرا؟؟؟
همش از سرفصل سری پیش بود نامرداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
اصلاً باهاش هپی نبودم!
۱
۰
ارسال: #۱۸
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۰ ب.ظ، توسط الام.)
سلام
بچه هایی که کدرسان شرکت میکنید یکیتون لطف کنید سوال های هوش مصنوعی رو بزارید تا ماها هم بتونیم استفاده کنیم

بچه ها جامعه آماری مدرسان چقدره؟
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۴۳ ب.ظ
من از ازمون های مدرسان راضی نیستم چون از قسمت هایی سوال میدن که تو کنور بدرد نمیخوره من ای تی هستش رشته ام تعداد شرکت کننده تو رشته ی ما تو ازمون های مدرسان شریف ۱۵۴۵ نفر هستش و امروز که ازمون دوم بود گسسته از سر فصل نداده بوددن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: omidah , همیلا
ارسال: #۲۰
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۱۷ ب.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۴۳ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  من از ازمون های مدرسان راضی نیستم چون از قسمت هایی سوال میدن که تو کنور بدرد نمیخوره
نگران نباشید .
موسسه های دیگه هم تعریفی ندارن در واقع همه پرتن از کنکور.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۰
۱
ارسال: #۲۱
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۳۰ ب.ظ
RE: بررسی آزمون های ازمایشی مدرسان شریف
(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۴۳ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  من از ازمون های مدرسان راضی نیستم چون از قسمت هایی سوال میدن که تو کنور بدرد نمیخوره من ای تی هستش رشته ام تعداد شرکت کننده تو رشته ی ما تو ازمون های مدرسان شریف ۱۵۴۵ نفر هستش و امروز که ازمون دوم بود گسسته از سر فصل نداده بوددن

مگه انتظار دارید سوالات کنکور سراسری رو بدن
دیگه انتظاری از این از موسسات نیست
همین که بتونید خودتون رو به برنامه برسونید و بتونید خودتون رو سنجش کنید کافیه
۱
۱
ارسال: #۲۲
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۲۴ ب.ظ، توسط tanhatarin.)
(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۴۳ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  من از ازمون های مدرسان راضی نیستم چون از قسمت هایی سوال میدن که تو کنور بدرد نمیخوره من ای تی هستش رشته ام تعداد شرکت کننده تو رشته ی ما تو ازمون های مدرسان شریف ۱۵۴۵ نفر هستش و امروز که ازمون دوم بود گسسته از سر فصل نداده بوددن

==============
من هیچ موسسه ایی رو نرمال نمیدونم اما محک وتمرین خوبی میتونه باشه اما باور کنین خوب و بد بودن معیار ارزیابی شما این ازمونها نیست و نخواهد بود. پس خواهشا جان مادرتون نه خوشحال بشین نه ناراحت.
همین امروز با یه دکتر زبان عالی از شاگردهای طراحان سوال ارشد صحبت کردم از قول ایشون گفتن خواهش کنم از بچه هایی که ازمون ازمایشی میدن که کسی زبانشو جواب نده که من سوالات چند موسسه ر ونشونشون دادم خیلی غصه خوردن وتاکید کردن زبان ها اصلا مطلوب نیستن.
من نفعی نمیبرم اما خاستم کمکتیون کنم.
دوستانه عرض میکنم سوالات ۳سال اخرتونو اصلا نزنین بزارین واسه اول دی ماه به صو رت کاملا رسمی از خودتون امتحان بگیرین چون پشت تمام سوالات کنکور نحوه چینش سوالات ترتیب درسها همه وهمه با کارشناسی کامل صورت میگیره
تصمیم با خودتون.
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۱۷ ب.ظ
در کل کیفیت سوالای این ازمون بهتر از قبل بود اما منم با نظرش شما موافقم مثلا توی طراحی الگوریتم از قسمتایی مثه الگوریتمای کروسکال و دایجسترا که خیلیم مهمن اصن سوال نداده بودن!!!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۲۲ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۷ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۴۳ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  من از ازمون های مدرسان راضی نیستم چون از قسمت هایی سوال میدن که تو کنور بدرد نمیخوره من ای تی هستش رشته ام تعداد شرکت کننده تو رشته ی ما تو ازمون های مدرسان شریف ۱۵۴۵ نفر هستش و امروز که ازمون دوم بود گسسته از سر فصل نداده بوددن
در کل کیفیت سوالای این ازمون بهتر از قبل بود اما منم با نظرش شما موافقم مثلا توی طراحی الگوریتم از قسمتایی مثه الگوریتمای کروسکال و دایجسترا که خیلیم مهمن اصن سوال نداده بودن!!!!!!!!!!

من چند روز پیش اینجا گفتم کسی باور نکرد. :/ گفتم هم به بچه ها که کسی فهرست کتابشو بذاره نذاشتن :/
والا من مدرسان ندارم برا الگوریتم..چن تا کتابو دیدم و متوجه شدم الگوریتم ها رو هر کتابی یه جور طبقه بندی کرده..
مثلا ماهان این کروسکال و دایجسترا و غیره رو تو گراف ها آورده در حالیکه تو پارسه اینا تو همین فصل های حریصانه و پویا بودن.
بعد نیپولیتان هم نگاه کردم دیدم دقیقا با پارسه منطبقه فهرستش ولی فهرست clrs با ماهان منطبقه.
دیگه فهرست خود کتاب الگوریتم مدرسان رو نداشتم گفتم حتما clrs مرجعه پس بی خیال پریم و کروسکال و غیره
دقیقا همین هم شد.
یعنی امروز خارج از بودجه بندی سوال داده نشده بود.. فقط فهرست ها تو کتاب های مختلف فرق داشت و مدرسان طبق جزوه خودش که احتمالا منطبق با clrs هستش سوال داده بود.

+برای من سوالات امروز خیلی سخت بود. به خصوص مدار و ریاضی مهندسی که واقعا دیگه نمیدونم چه کنم با این دو تا درس. حذف کنم یا نه سماجت به خرج بدم و بخونمشون همچنان. :/
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۳۳ ب.ظ
سلام بچها
حالا که مدرسانیها دورهمیم بیاید سوالا روباهم تحلیل کنیم مثلا سوال۸۵ که هرس درخت بود بنظرتون جوابش درسته؟تحلیل حلش ...
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۴۶ ب.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۷ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۴۳ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  من از ازمون های مدرسان راضی نیستم چون از قسمت هایی سوال میدن که تو کنور بدرد نمیخوره من ای تی هستش رشته ام تعداد شرکت کننده تو رشته ی ما تو ازمون های مدرسان شریف ۱۵۴۵ نفر هستش و امروز که ازمون دوم بود گسسته از سر فصل نداده بوددن

من چند روز پیش اینجا گفتم کسی باور نکرد. :/ گفتم هم به بچه ها که کسی فهرست کتابشو بذاره نذاشتن :/
والا من مدرسان ندارم برا الگوریتم..چن تا کتابو دیدم و متوجه شدم الگوریتم ها رو هر کتابی یه جور طبقه بندی کرده..
مثلا ماهان این کروسکال و دایجسترا و غیره رو تو گراف ها آورده در حالیکه تو پارسه اینا تو همین فصل های حریصا و پویا بودن.
بعد نیپولیتان هم نگاه کردم دیدم دقیقا با پارسه منطبقه فهرستش ولی فهرست clrs با ماهان منطبقه.
دیگه فهرست خود کتاب الگوریتم مدرسان رو نداشتم گفتم حتما clrs مرجعه پس بی خیال پریم و کروسکال و غیره
دقیقا همین هم شد.
یعنی امروز خارج از بودجه بندی سوال داده نشده بود.. فقط فهرست ها تو کتاب های مختلف فرق داشت و مدرسان طبق جزوه خودش که احتمالا منطبق با clrs هستش سوال داده بود.

+برای من سوالات امروز خیلی سخت بود. به خصوص مدار و ریاضی مهندسی که واقعا دیگه نمیدونم چه کنم با این دو تا درس. حذف کنم یا نه سماجت به خرج بدم و بخونمشون همچنان. :/
به نظر من که اصلا این ازمونای مسخره نمیتونه ملاک باشه فقط بهونه خوبیه که بتونیم سرفصلارو تموم کنیم!!! از مدرسان فقط کتاب مهندسی نرم افزارش بدرد می خوره بقیه تقریبا افسایدن!!!سوالاشو بیشتر تستای کتابای خودشون میدن!!!ینی کسی که پکشو داره اگه فقط بشینه تستاشو بخونه تقریبا هر درس ۳۰درصدی میزنه!!!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , elhamgh
ارسال: #۲۷
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۴۹ ب.ظ
سوالاش اصلا خوب نیست البته این آزمون بهتر بود اما سوالاش خیلی آسونه. کل مباحث رو هم پوشش نمیدن. مثلا الگوریتم های حریصانه یا فصل آخر پیوند داده(گذرگاه مشترک) پوشش داده نشده بود. در کل خیلی از آزموناش تا اینجا راضی نیستم.
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۰۴ ب.ظ
بزرگترین مشکل مدرسان متاسفانه بودجه بندیه.
تعداد شرکت کننده ها هم از ۱۴۵۸ به ۱۰۶۱ رسیده!(مهندسی کامپیوتر)
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۷ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  

اونا تو آخرین بودجه بندی فراره سوال بیان

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۱۶ ب.ظ
سلام میشه تعداد شرکت کنندگان مدرسان نرم افزار و یکی بگه؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۸۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۳۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۷۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close