زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تازه شروع کردم واسه ارشد،مهم ترین سرفصل ها کدومه؟

ارسال:
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۵۵ ب.ظ
سلام
من پارسال یک سال وقت گذاشتم برا ارشد آتی ارشد
پایه ام ضعیف بود که خداروشکر خیلی کار کردم و خیلی بهتر شد
اما متاسفانه دروس مشترکمو منفی زدم (فکر می کردم باید همه رو جواب بدم)
مدیریت ۵۵ درصد زدم
دروس تخصصی ۵۱ درصد
زبان هم ۱۰ درصد
الان تازه یه هفته است که شروع کردم از آخر مهر
مهم ترین سرفصل های ساختمان و مدیریت کدومه به نظرتون
دیگه وقتی نمونده
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ ب.ظ، توسط itplus.)
ولله من که گرایشک امنیت هست کلاً مدیریتو حذف کردم ولی اگه ساختمان داده ها رو میگی به نظر من مهم ترین مبحثش درختاست که هر ساله میانگین ۲ الی ۳ تا سؤال ازش تو کنکور میاد و اگه خوب بفهمی میتونی سؤالاشو به راحتی جواب بدی. بعد اون به نظر من مرتبه زمانی ها و مرتب سازی ها رو میشه به عنوان مهم ترین سؤالات کنکور ساختمان داده مطرح کرد

در ضمن پارسال با این درصدا که زدی رتبه ات چند شد؟

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@
۱
۰
ارسال:
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۲۴ ب.ظ
RE: تازه شروع کردم واسه ارشد،مهم ترین سرفصل ها کدومه؟
(۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ ب.ظ)نگاه نوشته شده توسط:  سلام

مدیریت ۵۵ درصد زدم
دروس تخصصی ۵۱ درصد
زبان هم ۱۰ درصد
دیگه وقتی نمونده

فکر کنم با بررسی اجمالی این لینک (جدول توزیع موضوعی فناوری)، دستتون میاد که کدوم سرفصلها مهم ترند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تمام افکار خود را روی عملی که در حال انجام آن هستید، متمرکز کنید . چراکه پرتوهای خورشید تا متمرکز نشوند، نمی سوزانند.
۰
۰
ارسال:
۰۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۱۰ ب.ظ، توسط نگاه.)
RE: تازه شروع کردم واسه ارشد،مهم ترین سرفصل ها کدومه؟
(۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  ولله من که گرایشک امنیت هست کلاً مدیریتو حذف کردم ولی اگه ساختمان داده ها رو میگی به نظر من مهم ترین مبحثش درختاست که هر

ساله میانگین ۲ الی ۳ تا سؤال ازش تو کنکور میاد و اگه خوب بفهمی میتونی سؤالاشو به راحتی جواب بدی. بعد اون به نظر من مرتبه زمانی ها و مرتب سازی ها رو میشه به عنوان مهم ترین سؤالات کنکور ساختمان داده مطرح کرد

من دروس مشترکمو منفی ۱۱ زدم متاسفانه. معماری سفید رتبه ام شد ۳۰۰۰/ساختمان و الگوریتم و نرم رو هم خیلی خونده بودم و کلی تست زدم واسه همین به نظرم سرجلسه جو گیر شدم و همه تستهاشو حل کردم چون فکر می کردم همه رو قبلا دیدم.......

من دروس مشترکمو منفی ۱۱ زدم متاسفانه. معماری سفید رتبه ام شد ۳۰۰۰/ساختمان و الگوریتم و نرم رو هم خیلی خونده بودم و کلی تست زدم واسه همین به نظرم سرجلسه جو گیر شدم و همه تستهاشو حل کردم چون فکر می کردم همه رو قبلا دیدم.......

(۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ)alireza.ghp نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ ب.ظ)نگاه نوشته شده توسط:  سلام

مدیریت ۵۵ درصد زدم
دروس تخصصی ۵۱ درصد
زبان هم ۱۰ درصد
دیگه وقتی نمونده

فکر کنم با بررسی اجمالی این لینک (جدول توزیع موضوعی فناوری)، دستتون میاد که کدوم سرفصلها مهم ترند.

(۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ)نگاه نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  ولله من که گرایشک امنیت هست کلاً مدیریتو حذف کردم ولی اگه ساختمان داده ها رو میگی به نظر من مهم ترین مبحثش درختاست که هر

ساله میانگین ۲ الی ۳ تا سؤال ازش تو کنکور میاد و اگه خوب بفهمی میتونی سؤالاشو به راحتی جواب بدی. بعد اون به نظر من مرتبه زمانی ها و مرتب سازی ها رو میشه به عنوان مهم ترین سؤالات کنکور ساختمان داده مطرح کرد

(۰۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ)alireza.ghp نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ ب.ظ)نگاه نوشته شده توسط:  سلام

مدیریت ۵۵ درصد زدم
دروس تخصصی ۵۱ درصد
زبان هم ۱۰ درصد
دیگه وقتی نمونده

ممنونم دوست عزیز خیلی مفید بود.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۰۶۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۶,۹۲۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۲۲۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بلخره پیداش کردم nillshid ۰ ۹۴۳ ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۲۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۱۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۷۵۹ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close