زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر

ارسال: #۳۴۶
۰۳ مرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۲۰ ب.ظ
بالاخره کنکور ۹۵ چه تغییراتی نسبت به ۹۴ خواهد کرد؟ ضرایب؟ درسها؟ هم مهندسی کامپیوتر هم it
دوستانی که اطلاع دارن لطفا جواب بدن.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۴۷
۰۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۲۷ ب.ظ
کنکور تقریبا افتاد نیما اردیبهشت و سازمان سنجش داره کارهای مربوط به امنیت برگزاریشو پیگیری میکنه
احتمال زیاد تا اخز هفته نهایتش تاریخ دقیق اعلام میشه
راجب شبکه امنیت مقصر اول و اخر دانشگاه شریف و امیرکبیرهستن که دیدن بچه های ایتی توی ریاضیات ضعف دارند کردنش زیر شاخه نرم افزار تا ریاضیات هم اضافه بشه.خوب خدا خیرتون نده چرا درس نظریه مدار ... اضاف کردین چرا هوش رو حذف کردین چرا مهندسی نرم مهمترین درس رو حذف کردین الهی خیر نبینن منو ببخشید مثل پیرزنها نفرین میکنم عقده توی دلم مونده...
۵
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , محسن احدی
ارسال: #۳۴۸
۰۴ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۲ ب.ظ
RE: مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر
(۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۷ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  کنکور تقریبا افتاد نیما اردیبهشت و سازمان سنجش داره کارهای مربوط به امنیت برگزاریشو پیگیری میکنه
راجب شبکه امنیت مقصر اول و اخر دانشگاه شریف و امیرکبیرهستن که دیدن بچه های ایتی توی ریاضیات ضعف دارند کردنش زیر شاخه نرم افزار تا ریاضیات هم اضافه بشه.خوب خدا خیرتون نده چرا درس نظریه مدار ... اضاف کردین چرا هوش رو حذف کردین چرا مهندسی نرم مهمترین درس رو حذف کردین الهی خیر نبینن منو ببخشید مثل پیرزنها نفرین میکنم عقده توی دلم مونده...

اره واقعا خیلی بد شد خیلیییییییییییییییییییییییییییی
۲
۱
ارسال: #۳۴۹
۰۵ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۳۲ ق.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۷ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  کنکور تقریبا افتاد نیما اردیبهشت و سازمان سنجش داره کارهای مربوط به امنیت برگزاریشو پیگیری میکنه

سلام
گجا زده گرایشا و درساشونو؟
ممنون
۰
۰
ارسال: #۳۵۰
۰۵ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۲ ق.ظ
Shocked RE: مسایل مربوط به تغییر ضرایب و گرایش های کنکور آی تی و مهندسی کامپیوتر
Idea
با سلام خدمت دوستان عزیز بنده مدیریت یک وبلاگ آموزشی رو به عهده دارم که کلیه مطالب آموزشی درسی و کنکوری در اونجا گنجاندم اگر مایل باشید به این وبلاگ سری بزنید ؛
[تصویر:  374754_Untitled_1.jpg]
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چنانچه مطلب مورد نظر را پیدا نکردید ؛ در قسمت نظرات و یا ارتباط با پشتی بانی وبلاگ درخواسیتتون رو بنویسید و فایلی رو که می خواهید. به صورت رایگان براتون ارسال کنم.
۰
۱۱
ارسال: #۳۵۱
۰۵ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۴ ق.ظ
سلام
ممنون
[/quote]

============چه گرایشی کجا؟
اگر منظورتون ایتی هست توی دفترچه ۹۴ هست
ببینید خواهید فهمید چه اشی برامون پختن

بچهه های شیراز هم کلاس های کنکور استادهای تهران افتاده جمعه و شنبه وضمنا ۵درصد تخفیف به بچه های مانشت من صحبت کردم بیشتر ارائه میدن
اطلاعات بیشتر خواستین پیام بدین
۱
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: شقایق.
ارسال: #۳۵۲
۰۵ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۴۴ ب.ظ
بچه ها چی شد بالاخره ترو خدا بگید اگه شبکه و امنیت رفت زیرگروه نرم افزار من درسای نرم افزارو بخونم..خدایا سر نسل ما چه بلایی نیومد؟ماجهنمو تو دنیا تجربه کردیم بقرآن
۲
۰
ارسال: #۳۵۳
۰۵ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۳۹ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۴ ق.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  سلام
ممنون

بچهه های شیراز هم کلاس های کنکور استادهای تهران افتاده جمعه و شنبه وضمنا ۵درصد تخفیف به بچه های مانشت من صحبت کردم بیشتر ارائه میدن
[/quote]

میبخشید اما من این دفترچه رو پیدا نمیکنم تو سایت سنجش تنها چیزی که یافت شد همون فایل انتخاب رشته برای کنکوریای پارسال بود. میشه لطفا فایلشو بگذارید؟
ممنون
۲
۰
ارسال: #۳۵۴
۰۵ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۳ ب.ظ، توسط fatemero.)
یکی از دوستان گفته بودن کسی ویس و جزوه استادا رو بخواد میدن ..من میخواستم اگه امکانش باشه اینم ایمیلمه en.fateme24@gmail.com

(۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۴ ق.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  سلام
ممنون

۱
۱
ارسال: #۳۵۵
۰۵ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۲۷ ب.ظ
کجا رو باید امضا کنیم؟
۰
۰
ارسال: #۳۵۶
۰۵ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۳ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۳ ب.ظ)fatemero نوشته شده توسط:  بچهه های شیراز هم کلاس های کنکور استادهای تهران افتاده جمعه و شنبه وضمنا ۵درصد تخفیف به بچه های مانشت من صحبت کردم بیشتر ارائه میدن

دوست عزیز تو همین به صفحه از فروم چندین بار این متنو نوشتید
خواهشا حداکثر ای ارسال اسپم رو حداکثر تو هر صفحه یکبار تکرار کنید
با تشکر از شما

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۱
ارسال: #۳۵۷
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۳۴ ق.ظ
چقدر بلاتکلیفی بده
۰
۰
ارسال: #۳۵۸
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۳ ق.ظ
دوستان اون کامنت بچه های شیراز و ... اشتباها به اسم من ثبت شده من اصلا شیرازی نیستم من بچه کردستانمSad
۰
۱
ارسال: #۳۵۹
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۴۹ ب.ظ
سلام

من سال ۹۲ کنکور سراسری شرکت کردم و طبق یک تحقیقی که کردم و علاقه خاصی که به کامپیوتر داشتم رشته فناوری اطلاعات را انتخاب کردم
نمی دونم چی شد که وقتی وارد دانشگاه شدم گفتن چارت بعد ۱۳ سال تغییر کرده..........
و تا امروز برام این امر مهم نبود و حتی خوش حال هم بودم که تغییر اساسی کرده و ...
اما وقتی این تاپیک رو خوندم یکم سردرگم شدم ...
الان من که ورودی ۹۲ هستم سر کنکور ارشد فناوری اطلاعات چه بلایی سرم میاد؟!؟ (یکی اینو به زبان ساده تشریح کنه )
این تغییراتی که انجام دادن چقدر برای ورودی های ۹۲ فناوری اطلاعات به بعد مفید هست؟
ظرفیت دانشگاه برای ارشد فناوری اطلاعات چطوریه؟
در کل فناوری اطلاعات با نرم افزار فرق اساسی داره ؟!؟

ببخشید سوالم زیاد شد
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: setare1395
ارسال: #۳۶۰
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۴۷ ق.ظ
شمایی که سال ۹۲ کنکور دادین اگه دقت کرده باشید رشته فناوری اطلاعات قبول نشدید بلکه رشته مهندسی کامپیوتر - گرایش فناوری اطلاعات قبول شدید و چارت شما تغییر کرده و متناسب با کنکوری است که قراره از شما بگیرند
مشکل اینه که کنکوری که قانونا سال ۹۶ باید از شما بگیرن رو میخوان زوری سال ۹۵ از ماهایی بگیرند که چارتمون همون درس های سابقه و آخرین ورودی رشته فناوری اطلاعات هستیم و قاعدتا باید آخرین کنکور ارشد رشته فناوری اطلاعات رو بدیم
شما که رشته مهندسی کامپیوتر هستند و درس های مورد نیاز مثل ریاضی مهندسی رو میخونید و کنکور مهندسی کامپیوتر میدید که نباید نگران چیزی باشید
۲
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۵ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۸ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۸۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۹۲۳ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۳ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۳ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close