زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه شبکه

ارسال:
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۳۷ ب.ظ
سلام دوستان Smile
من ترم یک ارشد شبکه میخونم میخوام برا پایان نامه شروع کنم اما تو انتخاب موضوع یکم سردرگمم با توجه به اینکه قصد دارم مقالهisi هم بنوسم موندم Confused بیشتر موضوعاتی ک خودمم دوست دارم و زمینه کاری استاد راهنمام هم هست شبکه های بی سیم و امنیت در شبکه ها و پردازش ابری ک الان فک کنم اشباع شده کلودDodgy ...اینا کلیاتش اما جزِییات موندم ... ممنون میشم دوستانی ک تجربه دارن راهنماییم کنن..Wink

به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۳۷ ق.ظ
امنیت کلا بحث ساده ای نیست کار کردن روش توی ایران!
چرا که اساسا بیسش وجود نداره چه از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری و علمی.
سعی کنین خیلی دنبال کارهای کاملا تئوری که یه نظریه داده میشه نرید... یعنی اگه من جای شما باشم نمیرم؛ چرا که ظاهر ساده به نظر میرسه اما برید ببینید طرف چند تا جمله تئوری روی هوا(یا حالا به جای دگ ((((: ) گفته بعد پیپرش توی IEEE Transaction i.f 5.95 چاپ شده!. اما ببینید کی نوشته با کیا نوشته! و از کدوم دانشگاه یا پژوهشگاه بوده طرف. درسته اینا فقط ملاک نیست اما بعد از اینکه شما کارت رو نوشتی میفهمی یه پروسه سخت تر به اسم سابمیت پیپر هم وجود داره Wink
پس سعی کنین برین سراغ کارایی که یا شبیه سازی یا کد نویسی داشته باشه و یا سخت افزار مورد نیازتون در دسترس باشه و نه اینکه حالا بگید اون طرف اومده روی renewable enrgy for data centers پیپیر به این خفنی اونم تئوری داده و منم میام یه چیز دیگم اضافه میکنم بهش و میشه یه کار شاخص که کاملا میرین توی اغماء
موفق باشید دوست عزیز (:
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara901 , سجاد۶۷
ارسال:
۲۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۲۹ ب.ظ
RE: کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه شبکه
تشکر از شما دوست عزیزWink بقیه دوستان نظری ندارن ؟Big Grin

به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من...
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۸ ب.ظ
منم نمیدونم موضوع پروژه چی انتخاب کنم و کلا چه فازایی هست که بشه انتخاب کرد و کلا چطور باید انتخاب کرد و موضوع گیر اورد

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۴۹ ب.ظ
mpls vpn

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۶۵ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۵۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۳۹ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۵۱ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۷۶ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close