زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شگفت انگیزترین گل دنیا

ارسال:
۱۳ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۱ ق.ظ
شگفت انگیزترین گل دنیا
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، دنیای گیاهان بسیار بزرگتر از آن چیزی است که ما می دانیم. هر روز گیاهانی کشف می شوند که باعث حیرت دانشمندان و مردم می شود. این گیاهان معمولا نادر هستند و به سختی پیدا می شوند.

"Diphylleia grayi" یکی از شگفت انگیزترین گیاهان دنیاست که می توان در آن قدرت بی کران خداوند را مشاهده کرد. این گل سفید رنگ است و به نظر ساده است اما زمانی که باران می بارد گلبرگ های آن کریستالی و شفاف می شود.

[تصویر:  320170_2783835_610.jpg]

این گل به "گل اسکلتی" هم معروف شده است و در زمان های بارانی بسیار دیدنی می شوند. ارتفاع این گل ها ۰/۴ متر است و تنها در سرزمین های کوهستانی و سرد رشد می کند. منطقه اصلی رویش این گل چین و ژاپن اعلام شده است.

گلبرگ های این گل طوری هستند که آب را گرفته و شفاف می شوند سپس با خشک شدن دوباره رنگ سفید خود را پس می گیرند. نظر شما در مورد این گل بی نظیر چیست؟
[تصویر:  320170_2783836_225.jpg]

[تصویر:  320170_2783837_509.jpg]

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , ziba.O , The BesT , shamdooni , SaMiRa.e , pary , bahosh2014 , zara , b.kiani , web132 , shayesteNEY , Bahar_HS , Aseman7 , NULL! , d_felfelak

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۱۶ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  دنیای عروسکی ۲ admin ۸ ۴۸,۱۴۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
Rainbow رنگین‌ترین شهرها در سرتاسر دنیا αɾια ۱۰ ۴,۴۶۸ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: hivakish
  در پساپرده دنیای رنگارنگ اینستاگرام αɾια ۳ ۳,۶۵۰ ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
Exclamation کدام یک از حرکات دست در دنیا توهین آمیزند؟ αɾια ۸ ۵,۸۴۰ ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۰۴ ب.ظ
  کاش من آفریقا به دنیا میومدم publin ۶ ۳,۹۵۳ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۰۶ ب.ظ
  ایران در آستانه اخراج از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا قرار دارد plusdeck ۰ ۲,۶۲۶ ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: plusdeck
  پر طرفدارترین موضوعات روز دنیا در رشته شما fo-eng ۲ ۴,۱۵۷ ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  خصوصیات اهل دنیا MShariati ۰ ۲,۰۹۶ ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: MShariati
  اولین همایش ملی «دنیای صفر و یک» berkeley ۰ ۲,۷۲۸ ۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: berkeley

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close