زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پروژه ی مار

ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۴۷ ب.ظ
پروژه ی مار
سلام
ازدوستان اگه کسی میتونه درزمینه ی نوشتن پرژه ی مار کمکی بکنه ممنون میشم.ShyShy
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ ب.ظ، توسط crevice.)
پروژه ی مار
سلام دوست عزیز.
اول از همه اگه من جای شما بودم در مورد حل مسئله فکر میکردم و سعی میکردم هر چند ناقص خودم انجام بدم کار رو.
اما فیلم نحوه نوشتن کد بازی اسنیک:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سورس کد:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پ.ن البته فیلم آموزشیه مثل اینکه از اوپن جی ال که یک رابط گرافیکی واسه ساخت نرم افزارها و بازی های گافیکی دو و سه بعدیه استفاده شده. ولی باز میتونین از سالوشنش استفاده کنین.
موفق باشید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab.r

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۶۱۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۱۶ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۲۳۴ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۸۶۴ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
  دلایل شکست پروژه های CRM و راههایی برای موفقیت آنها m2m3m92 ۰ ۲,۲۴۳ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: m2m3m92
  پروژه clips hadis_67 ۲ ۳,۱۳۷ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nima_pw
  اولین تجربه کاری من! وقتی پروژه‌ای رو قبول کردم که توش صفر بودم! Milestone ۶۹ ۴۲,۵۴۳ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  مشکل در ایجاد پروژه در اندروید استودیو safoora s ۱ ۲,۴۸۵ ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: AreF95
  دوره آنلاین #Visual C (پروژه محور با هدف کسب مهارت های برنامه نویسی تیمی) nazi takpar ۴ ۳,۳۹۸ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazi takpar
  شکار مارمولک گردن کلفتت ahmadi98 ۰ ۱,۷۴۷ ۰۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: ahmadi98

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close