زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حقوق استادی که دکتراش تمام شده باشد چقدر است ؟

ارسال: #۱۰۶
۱۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۳۳ ب.ظ
حقوق استادی که دکتراش تمام شده باشد چقدر است ؟
ببینید بچه ها ! من یکی این موضوع رو به خوبی بهش رسیدم و حسش کردم ! این که شما بخواهید دکتری بگیرید و به فکر هیئت علمی و ... باشید سخت در اشتباه هستید و خیلی بد هست !
این که دکتری بشید و امیدتون به درامد ماهیانه باشه !
دوستان زیادی اومدن گفتن فلان کس آزاد کار میکنه ! و حقوقش انقدره ! کاملا درسته !
دوستانی هم هیئت علمی هستن و دکتری و... دارن و حقوقشون هم نصف اونها هم شاید نباشه که باز هم درسته !
ولی بچه ها : کسی که میخواد بره دکتری بگیره ! باید بدونه که میخواد محقق و مکتشف باشه ! یک طرح اساسی و ریشه ای باید بزنه ! تدریش و... انتظار اولیه و بسیار پائین از اساتید هیئت علمی هستش : بیشتر از این عزیزان به عنوان فکر و اندیشه ازشون استفاده میشه و این موارد ازشون انتظار میره !

من شدیدا پیشنهاد میکنم : اگر به درس و مباحث علمی تحقیق و پژوهش علاقه دارید برای دکتری اقدام کنید و پیشرفت کنید !
و اگر کار و پول میخواهید به نظرم تا ارشد هم کافیه و بیشتر بشینید مدارک جانبی و رسمی و بین المللی رو بگیرد ! این طوی خیلی خیلی بهتره و عمرتون هدر نمیره !
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan sadat

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۸۱ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۳۵۳ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۶۸۰ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  چجوری بفهمیم سرور hp اورجینال است یا خیر!؟ azade1992 ۱ ۲,۲۳۶ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: diiyan
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۶۵ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۴۷ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
Smile ۱۰ مدل آدم نخاله که به نفع خودتان است قیدشان را بزنید! αɾια ۱۷ ۹,۵۵۵ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sarasadati
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۴۲ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close