زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در گرایش هوش مصنوعی : دانشگاه خوارزمی در چه سطحی هست ؟

ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۵۰ ب.ظ
سلام

دانشگاه خوارزمی در گرایش هوش مصنوعی در چه سطحی است ؟؟؟

از نظر :
سطح علمی
رنک دانشگاه
استاد هاشون
امکانات دانشگاه
خوابگاه
و از نظر ادامه تحصیل چه ایران و چه خارج از ایران

سپاس
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۲۵ ب.ظ
RE: در گرایش هوش مصنوعی : دانشگاه خوارزمی در چه سطحی هست ؟
از لحاظ سطح علمی و رتبه‌ی دانشگاه راستش نمی‌دونم چی بگم. (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رو یه نگاه بندازین) به غیر از رشته‌های مهندسی حالا، توی تربیت بدنی و روان‌شناسی اینا جز قطبای ایرانه.
از اینا بگذریم از لحاظ استاد هم یک دانشیار هست به اسم دکتر شنبه‌زاده که اگه قصد کار روی موضوعای مربوط به تصویر و vision و از این دست کارها دارین، خودشون و دانشجوهای دکترا و ارشد اینجاشون به نظرم می‌تونن خوب کمکتون کنن. خیلی آدم منظم و دوست داشتنی هستن.
یکی دیگه هم دکتر پدرام هستن که بیشتر تو حوزه‌های داده کاوی (Data Mining) کار می‌کنن. آدم نسبتا شناسی هستن و به نظرم یادگیری ماشین رو (Machine Learning) خیلی خوب تدریس می‌کنن و شاید سر کلاس دانشجوهای دیگه‌ای از دانشگاه‌های دیگه هم ببینین! با ایشونم کارهای داده کاوی، NLP، بیوانفورماتیکی و ... می‌تونین باهاشون انجام بدین.
دکتر کلارستاقی هستن که تو زمینه پردازش صوت کار می‌کنن البته دانشجوهاشون چیزای مختلفی کار می‌کنن.
دکتر عشقی هست بیشتر تو زمینه‌ی شبکه‌های وایرلس.
خانوم دکتر امجدی‌فرد که من با دانشجوهاش در ارتباط نیستم وای درسای شبکه‌ی عصبی و فازیو گاهی ارایه می‌دن!
دکتر احسان ملکیان که هیئت علمی همین جاست که جدن آدم شناسی هستن تو شبکه. سر کلاساشونم از دانشجوهای دانشگاه‌های خوب هست اکثر اوقات و تو زمینه‌ی پروژه تون بسیار کمک خوبی می‌تونه باشه اگه به سمت شبکه بیاید پا به پاتن میاد Smile
یکی دو نفر دیگه هستن که من نمی‌شناسمشون.
امکانات دانشگاه دقیقا نمی‌دونم منظورتون چیه. دانشگاه دو تا تیکه‌س یکی تو کرج که خیلی خیلی بزرگه و همه چیز توش متمرکزه و یکی هم تو تهران کنار مترو دروازه دولت که کوچیک‌ترتر از کرجه. کلاسای هوش تو تهران برگزار می‌شه.
خوابگاهم می‌دن بهتون، خوابگاه تهران خارج دانشگاس ولی فاصله‌ی آن‌چنانی نداره. (به نظرم خوابگاهای کرج خیلی بهتر از تهرانه)
از لحاظ ادامه تحصیلم خوب دکترا نداره برای هوش ولی گویا داره کارایی از چند مدت قبل براش انجام می‌شه و تا اونجایی که من می‌دونم برای دکترای علوم تصمیم کارایی شده. خوبیشم اینکه خوارزمی تو تهرانه و شما می‌تونین رابطه‌ی مستمری با بقیه دانشگاهای تهران داشته باشین! واسه خارجو اینام که می‌گین دیگه فک کنم بگم به خودتون بستگی داره بیرا نگفتم.

درکل اینا برداشتای من از جاییه که توشم. ممکنه اشتباه هم باشه ولی همینه Smile اگه کمکی ازم بر بیاد باز در خدمتم.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza6966 , minami , ican , Good! , fatemeh69 , مهرانگیز , jesan , Victoria
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ ق.ظ، توسط hap777.)
کامل و دقیق توضیح دادن حرفی برای گفتن نمی مونه Big Grin
فقط دانشگاه تو رنکینگ فکر میکنم دانشگاه نوزدهمه البته چون صنعتی نیست با دانشگاههای مادر مقایسه میشه. به طور کلی فنیش ضعیفه البته نسبت به دانشگاههای دیگه ی تهران.کارشناسی ارشدش از کارشناسیش بهتره چون اکثر اساتید کارشناسی ارشدش دروس کارشناسی رو تدریس نمی کنند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahebgharan
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۲۶ ق.ظ
در همین گرایش خوارزمی بهتره یا دانشگاه اصفهان؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۴۳ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۶ ق.ظ)مهرانگیز نوشته شده توسط:  در همین گرایش خوارزمی بهتره یا دانشگاه اصفهان؟؟

اصفهان بهتره.....اکثر ماهایی که خوارزمی رو تو انتخاب رشته امون داریم واسه اینه که به زور تهران بمونیم .....
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ق.ظ، توسط jesan.)
به نظر شما من خوارزمی رو بعد شیراز و صنعتی اصفهان بزنم یا قبلش

ای کاش عظمت در نگاه ما باشد نه در آنچه بدان مینگریم.
۰
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۴۵ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ ق.ظ)hap777 نوشته شده توسط:  کامل و دقیق توضیح دادن حرفی برای گفتن نمی مونه Big Grin
فقط دانشگاه تو رنکینگ فکر میکنم دانشگاه نوزدهمه البته چون صنعتی نیست با دانشگاههای مادر مقایسه میشه. به طور کلی فنیش ضعیفه البته نسبت به دانشگاههای دیگه ی تهران.کارشناسی ارشدش از کارشناسیش بهتره چون اکثر اساتید کارشناسی ارشدش دروس کارشناسی رو تدریس نمی کنند.
چه خووب Smile
آره تو رنکینگ دانشگاه های مادر قرار می‌گیره نه صنعتیا!
راستش استادهاش قدیمین و قبل‌ها درسای کارشناسی و ارائه می‌دادن. مثلا درس data mining برای کارشناسی ها سال ۸۴ اینا ارائه می‌دادن (اختیاری) من فک نکنم جای دیگه‌ای تو اون زمانا هم چین چیزی حتی واسه ارشدا ارائه می‌شده! یا وب کاوی و یا متن کاوی هم همین طوره. ولی درباره کارشناسیش خبر ندارم و در کل چیزه جذب کننده‌ای نشنیدم Smile
بیشترین ضرری که خوارزمی کرده این بود که گروه هوش و علوم تصمیم اینا در ابتدا کرج بوده نه تهران! فک کنم منظورمو می‌فهمین. ولی از سال قبل موافقت وزراتو می‌گیرنو منتقلش می‌کنن به تهران. (البته‌ی جای دانشگاه تو کرج خیلی مناسبه ولی تهران خب جذابیت خودشو داره) من تو پست قبلی آنچنان مطمئن نبودم وگرنه از استادها درباره‌ی اومدن دکترای هوش تو سال بعدم شنیدمو پرسیدم! خوارزمی با تهران بودنش خوب را میفته به نظرم. الان مگه چندتا دانشگاه علوم تصمیم ارشد میارن همین خوارزمی و امیرکبیر و علوم اقتصادی...
بالاخره علاوه بر جذابیت تهران بودن قدرت رئیس دانشگاه هم بالاس Smile نمی خوام بگم اینجا خفنه یا دیگه بابا از {مثلا} از صنعتی اصفهان بالاتره، نه اصلا، ولی تهرانه، به نظرم {چه خوب، چه بد} شیب پیشرفت ش نماییه به همین خاطر!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: minami , reza6966 , Victoria
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۳۰ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۵ ب.ظ)sahebgharan نوشته شده توسط:  چه خووب Smile
آره تو رنکینگ دانشگاه های مادر قرار می‌گیره نه صنعتیا!
راستش استادهاش قدیمین و قبل‌ها درسای کارشناسی و ارائه می‌دادن. مثلا درس data mining برای کارشناسی ها سال ۸۴ اینا ارائه می‌دادن (اختیاری) من فک نکنم جای دیگه‌ای تو اون زمانا هم چین چیزی حتی واسه ارشدا ارائه می‌شده! یا وب کاوی و یا متن کاوی هم همین طوره. ولی درباره کارشناسیش خبر ندارم و در کل چیزه جذب کننده‌ای نشنیدم Smile
بیشترین ضرری که خوارزمی کرده این بود که گروه هوش و علوم تصمیم اینا در ابتدا کرج بوده نه تهران! فک کنم منظورمو می‌فهمین. ولی از سال قبل موافقت وزراتو می‌گیرنو منتقلش می‌کنن به تهران. (البته‌ی جای دانشگاه تو کرج خیلی مناسبه ولی تهران خب جذابیت خودشو داره) من تو پست قبلی آنچنان مطمئن نبودم وگرنه از استادها درباره‌ی اومدن دکترای هوش تو سال بعدم شنیدمو پرسیدم! خوارزمی با تهران بودنش خوب را میفته به نظرم. الان مگه چندتا دانشگاه علوم تصمیم ارشد میارن همین خوارزمی و امیرکبیر و علوم اقتصادی...
بالاخره علاوه بر جذابیت تهران بودن قدرت رئیس دانشگاه هم بالاس Smile نمی خوام بگم اینجا خفنه یا دیگه بابا از {مثلا} از صنعتی اصفهان بالاتره، نه اصلا، ولی تهرانه، به نظرم {چه خوب، چه بد} شیب پیشرفت ش نماییه به همین خاطر!

از تعداد اساتید کامپیوتر (به خصوص هوش) خبر دارید ؟
آخه طبق آماری که یکی از دوستان توی مانشت گذاشته بود , تعداد ۱ دانشیار و ۸ استادیار و ۳ مربی هست که حتی از خواجه نصیر هم بیشتر بود
۰
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۲۴ ب.ظ
والا اینجاها می‌تونی ببینیشون تو google scholar هم که می تونی مقاله‌ها رو ببینی:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تو تعداد دانشیارا هم یه چیزی امروز فهمیدم که انگار نامه و مکاتبات انجام شده که یکی از استادا دانشیارن دیگه! (راستش من ۸ تا اینا از هیئت علمیو دیدم بقیه دیگه به کارم نخوردن که رویت شن Smile)
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza6966 , minami
ارسال: #۱۰
۲۱ آذر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۳ ق.ظ
بله دانشگاه خوارزمی دارای ۱دانشیار و ۸ استادیار هستش من با دکتر شنبه زاده ، دکتر امجدی فر، دکتر پدرام، دکتر کلارستاقی، در دوره ارشد درس داشتم ادمهای باسوادی هستن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۳۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۸ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۵ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۸۷۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۸۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close