زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشد مهندسی نرم افزار فراگیر پیام نو۹۴ر

ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۳, ۰۵:۰۳ ب.ظ
با سلام
دوستان عذر می خوام اگه بد جایی موضوع رو ایجاد کردم چون واقعا جاشو نمیدونستم.
من میخوام ارشد فراگیر پیام نور سال ۹۴ شرکت کنم و مسئله اینه که سایت سازمان سنجش سه کتاب ۱
- Distributed Systems Principles
and Paradigms
۲- An Introduction to Database
Systems و
۳- Software Architecture in
practice
واسه دروسش معرفی کرده که حالا من یه سری سوال دارم که هرچی گشتم توی نت جوابش پیدا نکردم اول اینکه با توجه به اینکه منابع به زبان اصلی هست سوالات هم به زبان اصلی طرح میشه؟مورد بعد اینکه ترجمه ای واسه این کتاب ها وجود داره؟
لطفا دوستانی که توی این زمینه تجربه دارن منو راهنمایی کنن.مرسی

خداجبران تمام نداشته های من است.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۴:۴۷ ب.ظ، توسط z-d.)
RE: ارشد مهندسی نرم افزار فراگیر پیام نو۹۴ر
(۲۵ دى ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ)ehsan_67 نوشته شده توسط:  با سلام
دوستان عذر می خوام اگه بد جایی موضوع رو ایجاد کردم چون واقعا جاشو نمیدونستم.
من میخوام ارشد فراگیر پیام نور سال ۹۴ شرکت کنم و مسئله اینه که سایت سازمان سنجش سه کتاب ۱
- Distributed Systems Principles
and Paradigms
۲- An Introduction to Database
Systems و
۳- Software Architecture in
practice
واسه دروسش معرفی کرده که حالا من یه سری سوال دارم که هرچی گشتم توی نت جوابش پیدا نکردم اول اینکه با توجه به اینکه منابع به زبان اصلی هست سوالات هم به زبان اصلی طرح میشه؟مورد بعد اینکه ترجمه ای واسه این کتاب ها وجود داره؟
لطفا دوستانی که توی این زمینه تجربه دارن منو راهنمایی کنن.مرسی

سلام. سوالات که فارسی هستند. کتابهای ترجمه شده هم زیاد هستن. ولی مهم اینه که شما چه کتابی بخونی. فقط واسه مورد سوم تا جایی که من میدونم یک ترجمه از ویراست دوم این کتاب فقط وجود داره و آن هم ترجمه علایی هستش. البته جعفرنژاد هم ترجمه کرده اند که ویراست سوم این کتاب هست ولی منبع فراگیر ارشد ویراست دوم هست . و لی این دو ویرایش از نظر محتوا کاملا متفاوت هستن. راهنمایی خواستید در خدمتم. راستی بد نیست اگه چند سری از سوالات فراگیر را دانلود کنید و یه نگاهی بندازید بهشون
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsan_67
ارسال:
۲۷ دى ۱۳۹۳, ۰۹:۱۷ ب.ظ
مرسی از راهنماییتون
واسه کتابهای اول و دوم رو شما چی پیشنهاد میکنید؟از کدوم انتشارات و با ترجمه کی بخونم
حقیقتش خیلی واسم مهمه که کتاب کامل و مطمئن باشه چون میخوام روش تمرکز زیادی داشته یاشم.مورد سوم انتشارات کجاست همون کفتید ازش واسه منبع استفاده میشه؟

خداجبران تمام نداشته های من است.
ارسال:
۲۸ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ق.ظ، توسط z-d.)
RE: ارشد مهندسی نرم افزار فراگیر پیام نو۹۴ر
(۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ ب.ظ)ehsan_67 نوشته شده توسط:  مرسی از راهنماییتون
واسه کتابهای اول و دوم رو شما چی پیشنهاد میکنید؟از کدوم انتشارات و با ترجمه کی بخونم
حقیقتش خیلی واسم مهمه که کتاب کامل و مطمئن باشه چون میخوام روش تمرکز زیادی داشته یاشم.مورد سوم انتشارات کجاست همون کفتید ازش واسه منبع استفاده میشه؟

خواهش می کنم. من که همه کتابها را از همین گروه نویسندگان خواندم. راضی هم بودم. چون ترجمه کتاب + حل مسائل کتاب+ نمونه سوالات فراگیر ارشد و دکتری با پاسخ تشریحی بود. خودتون داخل نت، اسم ابراهیم علایی و علی طوفان زاده مژدهی را سرچ کنید فکر کنم به نتایج خوبی برسید... ولی اسم انتشارات را که نمیشه اینجا بگم، منو اخراج می کنن.Huh توی پیام خصوصی بهتون می گمBlush

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۴۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۳۵ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۵۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۵۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
Question یک پیام مشکوک marvelous ۲ ۲,۴۱۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۵۹۹ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۳۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۱۲۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۵۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۲۴ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close