زمان کنونی: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دوستان شرکت کننده در آزمون های مدرسان شریف ۸۹

ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ دى ۱۳۸۹ ۱۰:۴۵ ب.ظ، توسط admin.)
دوستان شرکت کننده در آزمون های مدرسان شریف ۸۹
سلام دوستانی که در آزمونهای مدرسان شریف ثبت نام کردند اینجا اعلام کنند بعد از آزمون در این قسمت رفع اشکال میکنیم . من علوم کامپیوتر ثبت نام کرده‌ام ولی کامپیوتری‌ها هم اگه کسی هست توی همین قسمت اعلام کنه چون یه سری از درسها با ما مشترکه.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۳۹ ب.ظ
RE: دوستان شرکت کننده در آزمون های مدرسان شریف
من شرکت کردم و موافقم Smile

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۵۱ ق.ظ
منم بدین وسیله اعلام امادگی می نماییم.
کسی دیگه نیستBig GrinWink

*آنچه سرنوشت مان را تعیین می کند ، شرایط زندگی نیست بلکه تصمیم های ماست.*
۰
۰
ارسال:
۲۶ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۳۲ ب.ظ
دوستان شرکت کننده در آزمون های مدرسان شریف
مدرسا ن زیاد استقبال نشده

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال:
۲۶ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۴۵ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۳۲ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  مدرسا ن زیاد استقبال نشده
فکر می کنم من جایی خوندم که فقط مدرسان برای دوستان علوم کامپیوتر برگزار کننده اشت اگه این حرف درست باشه من فکر نمی کنم تعدادشون کم باشه

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال:
۲۶ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۴۹ ب.ظ
دوستان شرکت کننده در آزمون های مدرسان شریف
بیشتر محضه شوخی گفتم سارا خانم انشا الله دوستان خوبه علوم کامپیوتری هم جامعه اماریشون بره بالا

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال:
۲۶ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۰۰ ب.ظ
بعضی اوقات راستش به این علومی‌ها که فکر می کنم می بینم که چقدر رشتشون سختتر از ماست وخیلی جاها هم مورد جفا قرار می گیرن واقعا خدا بهشون صبر بده (ریاضی + کامپیوتر)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , grayman
ارسال:
۲۶ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۳۴ ب.ظ
چقدر رشتشون سختتر از ماست وخیلی جاها هم مورد جفا قرار می گیرن واقعا خدا بهشون صبر بده (ریاضی + کامپیوتر)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]

مرسی از توجهت.
راستش وقتی ریاضی رو می خونی وبعد رو یه زبان برنامه نویسی یا طراحی سایت کار می کنی خیلی مفاهیم رو راحتر متوجه میشی و برات جذابتر میشه و نمی دونی خوندن دروس کامپیوتر با داشتن هوش ریاضیات چه لذتی داره.
برای همین با اینکه مورد جفا و بی توجهی همه موسسات قرار گرفته ایم مصمم رشته علوم کامپیوتر انتخاب کردیم و به شخصه من که باهاش عشق می کنم.Smile

*آنچه سرنوشت مان را تعیین می کند ، شرایط زندگی نیست بلکه تصمیم های ماست.*
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , grayman

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۹۵۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۵۱۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۸۳۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۲۳۲ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۶۳ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۲۷۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۹۱۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۷۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۳۸ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۸۸ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close