زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی سوالات دکترای نرم افزار دانشگاه آزاد ۹۴

ارسال: #۶۱
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۵۹ ب.ظ
RE: بررسی سوالات دکترای نرم افزار دانشگاه آزاد ۹۴
یه سوال این بود که وب از کدام سبک معماری سیستم توزیع شده تبعیت میکند؟
جوابش رو نمیدونم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۰۶ ب.ظ، توسط mehrdadsecret2.)
(۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ ب.ظ)bagher.sajadi نوشته شده توسط:  یه سوال این بود که وب از کدام سبک معماری سیستم توزیع شده تبعیت میکند؟
جوابش رو نمیدونم

داده محور

سوال مربوط به UML همون میشد که زبان مشترکی برای تیم توسعه آیا؟
ارسال: #۶۳
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵ ب.ظ، توسط bagher.sajadi.)
(۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۵۷ ب.ظ)mehrdadsecret2 نوشته شده توسط:  در مورد سوال مربوط به TSO به نظرم یکی از گزینه ها نوشته بود هر دو r-in-transit و w-in transit میتونند در آن واحد ۱ باشند که گزینه غلط بود چون در این صورت پی در پی پذیری نقض میشد. (اگر منظورتون همون سوال باشه چون خاطرم نیست)
سوال مربوط به اجرایی که T2 abort میشد همانطور که گفتید سوال قشنگی بود ولی فکر کنم من ۲pl رو زدم استدلال شما برای ۲pl نبودن چیه؟ من اینطور فکر کردم که بعد از abort قفل هاشو باز میکنه و تراکنش بعدی قفل رو میگرفت و ادامه کار میداد. و نوسط sgt هیچ گراف بدون دوری نمیتونه ایجاد بشه و در صورت دریافت عمل مربوط قبل ایجاد دور abort میشه ( به نظر من اجرا پی در پی پذیر بود )

تا اونجا که یادم هست در مورد TSO نوشته بود هر دو r-in-transit و w-in transit نمی تونند در آن واحد ۱ باشند که درست بود ولی اگه می توانند بوده حق باشماست قطعا این گزینه غلطه.

در مورد ۲PL نبودن اون سوال، تا اونجایی که یادم هست برخورد در همون ابتدا بود یعنی
w1(x) w2(x) .... a2...r1(y)c1
یعنی قبل از اینکه به ابورت برسه مشکل هست و این اجرا نمیتونه با ۲pl انجام بشه چون هنوز T1 قفلش رو آزاد نکرده که T2 بگیره.

در مورد طراحی الگوریتم:

کد هافمن رو من ۱۱۱۰ زدم.
کوله پشتی رو هم ۱۱۵ زدم.
ارسال: #۶۴
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۱۶ ب.ظ
الگوریتم بدم میاد اصلا نزدم :دی . خوشبحالتون من میترسیدم منفی بزنم! کلا اگر حدود ۳۵-۴۰ تا سوال درست جواب بدیم امکان داره علوم تحقیقات قبول شیم؟
ارسال: #۶۵
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ ب.ظ
به نظر من سوالات طوری بوده که در نگاه اول راحت ولی احتمال منفی زدن بالا
ارسال: #۶۶
۱۳ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط genral.)
(۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۰۹ ب.ظ)bagher.sajadi نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۵۷ ب.ظ)mehrdadsecret2 نوشته شده توسط:  در مورد سوال مربوط به TSO به نظرم یکی از گزینه ها نوشته بود هر دو r-in-transit و w-in transit میتونند در آن واحد ۱ باشند که گزینه غلط بود چون در این صورت پی در پی پذیری نقض میشد. (اگر منظورتون همون سوال باشه چون خاطرم نیست)
سوال مربوط به اجرایی که T2 abort میشد همانطور که گفتید سوال قشنگی بود ولی فکر کنم من ۲pl رو زدم استدلال شما برای ۲pl نبودن چیه؟ من اینطور فکر کردم که بعد از abort قفل هاشو باز میکنه و تراکنش بعدی قفل رو میگرفت و ادامه کار میداد. و نوسط sgt هیچ گراف بدون دوری نمیتونه ایجاد بشه و در صورت دریافت عمل مربوط قبل ایجاد دور abort میشه ( به نظر من اجرا پی در پی پذیر بود )

تا اونجا که یادم هست در مورد TSO نوشته بود هر دو r-in-transit و w-in transit نمی تونند در آن واحد ۱ باشند که درست بود ولی اگه می توانند بوده حق باشماست قطعا این گزینه غلطه.

در مورد ۲PL نبودن اون سوال، تا اونجایی که یادم هست برخورد در همون ابتدا بود یعنی
w1(x) w2(x) .... a2...r1(y)c1
یعنی قبل از اینکه به ابورت برسه مشکل هست و این اجرا نمیتونه با ۲pl انجام بشه چون هنوز T1 قفلش رو آزاد نکرده که T2 بگیره.

در مورد طراحی الگوریتم:

کد هافمن رو من ۱۱۱۰ زدم.
کوله پشتی رو هم ۱۱۵ زدم.
کد هافمن جوابش همون گزینه است که شما اشاره کردین، اما فکر کنم مساله کوله پشتی جوابش ۱۱۴ بود

(۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ب.ظ)Sadeghq1 نوشته شده توسط:  به نظر من سوالات طوری بوده که در نگاه اول راحت ولی احتمال منفی زدن بالا
به نظر من سوالاش استاندارد نبود.......... همون طور که دوستان اشاره کردن تو سوالها غلط املایی هم میشد پیدا کرد.
ایشالا هر کی زحمت کشیده قبول میشه...
به امید قبولی دوستان مانشتی و خبرهای خوب.. یا علی!
ارسال: #۶۷
۱۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ ق.ظ
سلام
منم یه مشکل اساسی داشتم و اونم این بود که دروس ارشدی که من خوندم جزو منابع کنکور نبود و به جای الگوریتم موازی به ما هندسه تحلیلی در س دادن جای پایگاه ۲ به ما data mining در س دادن و به جای os 2 هر چی مقاله جدید بود درس دادن من خیلی ضربه خوردم و هیچ کدوم از سوالات ارشد رو جواب ندادم و فقط از لیسانسم هر چی تونستم زدم فکر نکنم رتبه خوبی بیارم .
میشه گید شما دوستان چه منابع ارشد رو برای کنکور خوندید، لطفاااااااااااااااااا
ارسال: #۶۸
۱۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۱۳ ب.ظ
من ارشد ۹۱ امتحان داده بودم
انگار هفت تا سوال مهندسی نرم افزار تو دکتری تکرار شده بود Exclamation
سوالات رو عکس گرفتم گذاشتم ارشد ۹۱

فایل‌(های) پیوست شده

ارسال: #۶۹
۱۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۲۲ ب.ظ
عجب!!!!!!!!!!!!!!!!!
ارسال: #۷۰
۱۶ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۳۸ ق.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ ب.ظ)Sadeghq1 نوشته شده توسط:  من ارشد ۹۱ امتحان داده بودم
انگار هفت تا سوال مهندسی نرم افزار تو دکتری تکرار شده بود Exclamation
سوالات رو عکس گرفتم گذاشتم ارشد ۹۱
خدای من!!!!!!!!!!!!
این دانشگاه آزاد داره چکار می کنه!
عجبااااا
هر سال یه بازی!
ارسال: #۷۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۳۹ ق.ظ
سلام.
من میخوام امسال تازه واسه دانشگاه آزاد بخونم.اصلا لیستی از منابع ندارم.رشته ارشدم صنایع هست و میخوام دکترا گرایش سیستم نرم افزاری بخونم.دوستان من خیلی به کمکتون نیاز دارم.لطف کنید منابعی که واسه آزاد باید خونده بشه واسه این گرایش و معتبره رو به من بگید. من هرچی میگردم تو نت چیزی پیدا نمیکنم.راستش یکم سردرگمم شدم.
ارسال: #۷۲
۳۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۱۴ ب.ظ
افرادی که سوالای دکتری ۹۳ آزاد رو داشتن بگن از کجا گرفتن ما هم بخریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارسال: #۷۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ ب.ظ
سلام..کسی چرا جواب نمیده خب؟؟؟
زکات علم به نشرشه دوستااااااان
ارسال: #۷۴
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۰۹ ب.ظ
سلام به دوستان کسی جواب سوال ها رو داره

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۲۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۴۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۲۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۳۳ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۷۱ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close