زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مهندسی نرم افزار ای تی ۹۴

ارسال: #۱۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۰۳ ب.ظ
RE: مهندسی نرم افزار ای تی ۹۴
(۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  دوستان چرا اون سوال نمایش طراحی معماری میشد فقط گزینه ۲یعنی نمایش ساختار مولفه ها؟؟
گزینه ۱هم درس بود..اخه ما میگم معماری چارچوبی رو فراهم میکنه ک میتونیم ازش جای دیگه هم استفاده کنیم یعنی قابلیت استفاده مجدد داره پس گزینه ۱ ک گفته عناصر تکراری میشه در کاربردهای مشابه بکار برد هم میتونه جواب باشه!!
من تو کتاب مهندسی نرم افزار اینطور خوندم که در طراحی معماری تکرارها و شرط ها بررسی نمی شوند.با توجه به این جمله میشه گفت که گزینه ۱ اشتباهه.سر جلسه خیلی بش فکر کردم و هیچ جور نتونستم خودمو قانع کنم که ۱ درسته واس همین ۲ زدم

یبار دیگ گزینه رو بادقت بخونید..من فک نمیکنم مقصود گزینه این باشه ک شما میگید...
نمیدونم شاید شما درس بگیدSad

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۲۸ ب.ظ، توسط alizl70.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۳ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  دوستان چرا اون سوال نمایش طراحی معماری میشد فقط گزینه ۲یعنی نمایش ساختار مولفه ها؟؟
گزینه ۱هم درس بود..اخه ما میگم معماری چارچوبی رو فراهم میکنه ک میتونیم ازش جای دیگه هم استفاده کنیم یعنی قابلیت استفاده مجدد داره پس گزینه ۱ ک گفته عناصر تکراری میشه در کاربردهای مشابه بکار برد هم میتونه جواب باشه!!
من تو کتاب مهندسی نرم افزار اینطور خوندم که در طراحی معماری تکرارها و شرط ها بررسی نمی شوند.با توجه به این جمله میشه گفت که گزینه ۱ اشتباهه.سر جلسه خیلی بش فکر کردم و هیچ جور نتونستم خودمو قانع کنم که ۱ درسته واس همین ۲ زدم

یبار دیگ گزینه رو بادقت بخونید..من فک نمیکنم مقصود گزینه این باشه ک شما میگید...
بله شما درست میگی اون چیزی که من گفتم با اون گزینه فرق میکنه.اون گزینه گنگه یجورایی.
توی طراحی معماری "جزییات" و "ساختارهای تکرار" ،شرط ،حلقه و ... وجود نداره و کلیات برنامه رو نشون میده شاید با این اوصاف بشه گفت ۱ غلطه.(باز هم میگم شاید).نمیدونم والا صبر کنیم چند روز دیگه کلید میاد.شما هم بهتره خودتو نگران نکنی ایشالا که گزینه ای که زدی درست باشه.
ما هم اگه حرفی میزنیم صرفا نظرات شخصیمونه و با نظر طراح کنکور متفاوته.

من در رقابت با کسی نیستم فقط در تلاشم از کسی که دیروز بوده ام بهتر باشم.
ارسال: #۱۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۱۵ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  

با سلام خدمت شما دوستان عزیز . دوستان عزیز :به نظر من میشه عناصر تکراری در کاربردهای مشابه هم نشان . یک نمونه بارز هم ساختار درختی (tree structural) . و تعریف لاتین هم تقریبا اینو میگه :Structural model: a view of a system that emphasizes the structure of the objects, including their classifiers, relationships, attributes and operations.
ارسال: #۱۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۰۳ ق.ظ
مهندسی نرم افزار ای تی ۹۴
(۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ق.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:
(۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:

دوستان چرا اون سوال نمایش طراحی معماری میشد فقط گزینه ۲یعنی نمایش ساختار مولفه ها؟؟

نمیدونم شاید شما درس بگید
********************************************************************************​**********
منم با شما موافققققققققققققققققققققققققققققققققم.
ارسال: #۲۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۱۶ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۳ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  کاملآ موافقمTongue
دوستان چرا اون سوال نمایش طراحی معماری میشد فقط گزینه ۲یعنی نمایش ساختار مولفه ها؟؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۸ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۷ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۶ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۲۹۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۸۹۲ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close