زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با توجه به آسانی کنکور درصدای قبولی باید تو چه رنجی باشن؟؟

ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ ب.ظ، توسط alizl70.)
با توجه به آسانی کنکور درصدای قبولی باید تو چه رنجی باشن؟؟
با سلام
دوستان عزیز پارسال کسی که دروس مشترک رو ۳۰ درصد میزد و تخصصی هم ۵۰ قبول میشد
امسال دروس مشترک بسیار آسون بود
من مشترک و تخصصی رو ۵۰ زدم و زبان و معماری و مدیریت هم ۰ زدم البته شک دارامو غلط حساب کردم ولی فک میکنم غلط زدمشون.
خب با این اوصاف من باید بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ بشم درسته؟؟؟

من در رقابت با کسی نیستم فقط در تلاشم از کسی که دیروز بوده ام بهتر باشم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۴۸ ب.ظ
با توجه به آسونی کنکور درصدای قبولی باید تو چه رنجی باشن؟؟
کنکور امسال از نظر میانگین درصد ها شباهت زیادی به سال ۸۹ و ۹۰ داره
کارنامه های اون سال ها رو ببین و مقایسه کن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alizl70
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۰۲ ب.ظ
RE: با توجه به آسونی کنکور درصدای قبولی باید تو چه رنجی باشن؟؟
معذرت میخام .. خواب دیدید خیر باشه... بزار کلید ها بیاین بعدا میفهمین اسون بود یا سخت بود... مخصوصا مشترک ...
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۱۵ ب.ظ
جرا کسی از کنکور مهندسی کامپیوتر چیزی نمیگید؟؟؟
نکنه مثل من هنوز تو شک هستید و دهن باز؟
در کل هم همه سوالات و هم مدیریت زمان، خیلیییی بد بووود!!! Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۲۶ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۰۲ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  معذرت میخام .. خواب دیدید خیر باشه... بزار کلید ها بیاین بعدا میفهمین اسون بود یا سخت بود... مخصوصا مشترک ...

دوست عزیز چرا نمیخواین قبول کنید آسون بوده و میانگین درصدها میره بالا
من نمیگم خودم نجومی زدم بنده هم اشتباهات زیادی زدم ولی هستند کسانی که درصد های خوبی میگیرن

مگه همه داوطلبهای امسال من و تو دو سه نفر از بچه های مانشت که نبودن
انشالله هر کی به نتیجه دلخواهش برسه
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۴۱ ب.ظ، توسط noronet.)
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۱۵ ب.ظ)sepehr . kh نوشته شده توسط:  جرا کسی از کنکور مهندسی کامپیوتر چیزی نمیگید؟؟؟

من که هر دو تارو دادم میگم ... ایتی با پنبه سر برید ...
کامپیوتر با ساتور ...
ولی باز کامپیوتر بهتر بود حداقل رتبه ها با درصد ها مثل پارساله

(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۲۶ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۰۲ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  معذرت میخام .. خواب دیدید خیر باشه... بزار کلید ها بیاین بعدا میفهمین اسون بود یا سخت بود... مخصوصا مشترک ...

من نمیگم خودم نجومی زدم بنده هم اشتباهات زیادی زدم ولی هستند کسانی که درصد های خوبی میگیرن

من بحثم یه چیز دیگست شما میگین ۵۰ زدم از کجا میدونین ... یا اون طرفی که میگه مثلا جواب پیچدیگی ۱۰۰ درصد میشه n^1/2 از کجا میدونه که برا خودش صحیح یا غلط حساب میکنه ... بعدم میگین اسون بود.. این چه حرفیه مطمئن باشید درصد مشترک از ۶۰ تجاوز نمینکه..
هرکی کمتر زد ولی درست زد اون بهتر میاره ...

الان همه تون یه سوال شبکه که فکر کنم نسبت بود زدید ۶ .. بعد میگید اسون بود درحالی که سوال حداقل رو میخاست یعنی میشد ۷ نه ۶ ...( این رو یکی از اساتید به من گفت)
کنکور اینجوری حال میگیره
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۴۷ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۰۲ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  معذرت میخام .. خواب دیدید خیر باشه... بزار کلید ها بیاین بعدا میفهمین اسون بود یا سخت بود... مخصوصا مشترک ...
خواهش میکنم.والا خواب ندیدم به جوابایی که دادم مطمینم کلیدم بیاد در بدترین حالت خوابم هرکدوم رو ۴۰ درصد زدم

ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۴۸ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۲۷ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  من بحثم یه چیز دیگست شما میگین ۵۰ زدم از کجا میدونین ... یا اون طرفی که میگه مثلا جواب پیچدیگی ۱۰۰ درصد میشه n^1/2 از کجا میدونه که برا خودش صحیح یا غلط حساب میکنه ... بعدم میگین اسون بود.. این چه حرفیه مطمئن باشید درصد مشترک از ۶۰ تجاوز نمینکه..

الان همه تون یه سوال شبکه که فکر کنم نسبت بود زدید ۶ .. بعد میگید اسون بود درحالی که سوال حداقل رو میخاست یعنی میشد ۷ نه ۶ ...( این رو یکی از اساتید به من گفت)
کنکور اینجوری حال میگیره

من که کلا جایی حرف از درصد نزدم.
اون که ۱۰۰% منم با شما موافقم وباید منتظر کلید بود قطعا
ولی من میگم شما به حرف بچه های اینجا نگاه نکن ما ها عده ای قلیل از انبوه داوطلبها هستیم
با توجه به سوالها پر واضحه که میانگین درصد ها بالاست.
بازم ایشالا هرچی خیره پیش میاد.
ارسال:
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۵۵ ب.ظ، توسط alizl70.)
(18 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۰۲ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  معذرت میخام .. خواب دیدید خیر باشه... بزار کلید ها بیاین بعدا میفهمین اسون بود یا سخت بود... مخصوصا مشترک ...

بله منم با نظر شما موافقم من سال دومم بود که شرکت میکردم تخصصیو حتی از پارسالم کمتر زدم ولی مشترک واقعا آسون بود

(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۲۷ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۱۵ ب.ظ)sepehr . kh نوشته شده توسط:  جرا کسی از کنکور مهندسی کامپیوتر چیزی نمیگید؟؟؟

من که هر دو تارو دادم میگم ... ایتی با پنبه سر برید ...
کامپیوتر با ساتور ...
ولی باز کامپیوتر بهتر بود حداقل رتبه ها با درصد ها مثل پارساله

من بحثم یه چیز دیگست شما میگین ۵۰ زدم از کجا میدونین ... یا اون طرفی که میگه مثلا جواب پیچدیگی ۱۰۰ درصد میشه n^1/2 از کجا میدونه که برا خودش صحیح یا غلط حساب میکنه ... بعدم میگین اسون بود.. این چه حرفیه مطمئن باشید درصد مشترک از ۶۰ تجاوز نمینکه..

کنکور اینجوری حال میگیره
شما هر سوالیو خواستی من با دلیل چوابتو میدم من اون سوال شبکه رو هم ۷ زدم و مطمینم درست زدم.ازین سوال خوشم اومد به ظاهر آسون بود اما دقت هم میخاست
آره باید دید چی میشه بعد از درج کلید واقعا میشه فهمید چی به چیه(البته کلید نهایی چون کلید اولیه معمولا غلط توش هست)

ارسال: #۱۰
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ ب.ظ، توسط noronet.)
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۴۷ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  
خواهش میکنم.والا خواب ندیدم به جوابایی که دادم مطمینم کلیدم بیاد در بدترین حالت خوابم هرکدوم رو ۴۰ درصد زدم

الان که گفتید ۵۰ ؟؟ الان میگید ۴۰ ... من ارزو میکنم خدایی بهتر بیاری... کلا حرفم اینه جوجه رو اخر پاییز میشمورندExclamation

و مطمئن باش دوست عزیز اگر واقعا زده باشی ۵۰ ۵۰ مطمئنا رتبه زیر ۱۲۰ هستی نه ۲۰۰ تا ۳۰۰!!!
ارسال: #۱۱
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۱۱ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۴۷ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  

الان که گفتید ۵۰ ؟؟ الان میگید ۴۰ ... من ارزو میکنم خدایی بهتر بیاری... کلا حرفم اینه جوجه رو اخر پاییز میشمورندExclamation

و مطمئن باش دوست عزیز اگر واقعا زده باشی ۵۰ ۵۰ مطمئنا رتبه زیر ۱۲۰ هستی نه ۲۰۰ تا ۳۰۰!!!
الان میگم ۳۰ Smile منم امیدوارم پارسالم کنکور دادم ترسی ندارم از کلیدا.بعد از اعلام شدن کلید توسط سازمان سنجشم بازم در این تاپیک مقایسه تخمین با واقعیتو میذارم واست Blush

ارسال: #۱۲
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۵۵ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۱۱ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۴۷ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  

الان میگم ۳۰ Smile منم امیدوارم پارسالم کنکور دادم ترسی ندارم از کلیدا.بعد از اعلام شدن کلید توسط سازمان سنجشم بازم در این تاپیک مقایسه تخمین با واقعیتو میذارم واست Blush

ایشالله ... معلومه خوب زحمت کشیدی ..... ولی چرا نه مدیریت زدی نه معماری ؟ وقتی تونستی ۵۰ درصد مشترک بزنی چرا سرمایه گزاری
نکردی تو یکیدوم از این دو درس ؟ نخوندی یا وقت نشد؟
ارسال: #۱۳
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۱۰ ب.ظ
بچه ها تورو خدا بگید با این درصدا امکان قبولی کجا هست؟دارم میمیرم.
مشترک ۴۰ الی ۴۳ تقریبی
تخصصی مشترک هم ۵۲
معماری ۲۵
زبان ۰
مدیریت ۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۱۴
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۲ ب.ظ
به نطرم کنکور چه سخت باشه چه اسون تجربه نشون داده میانگین درصدها بیشتر از ۲ در صد اینا تغییری ندارن و اینکه از الان درصداتونو حساب نکنین که مطمینا کلید سنجش چیز دیگریستتتتتتتتتت این فقط یه تجربه بود از یه کنکوریه پارسال

نادانی گفت: "گذشته و حالم را ضایع کرده ام" عاقلی گفت: "امّا اینده هنوز،سالم مانده است."Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: S - Is
ارسال: #۱۵
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ب.ظ، توسط sanjana.)
میدونم عزیز اما شما فرض کن درصدام همینا باشند
رتبه حدودا چند هست؟

مشترک ۴۰ الی ۴۳ تقریبی
تخصصی مشترک هم ۵۲
معماری ۲۵
زبان ۰
مدیریت ۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۳۲۱ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۸۶۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم fatemesoleimani ۲۰۸ ۶۳,۴۶۴ ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۵۵۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۷۱ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۶۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۹۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۹۱۲ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۴,۰۴۳ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  رتبه لازم برای قبولی داده کاوی امیرکبیر dataloverz ۵ ۴,۴۳۸ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dataloverz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close