زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چند درصد بزنیم قبول می شویم؟با چه امتیازی؟

ارسال: #۱۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۲۶ ب.ظ
RE: چند درصد بزنیم قبول می شویم؟با چه امتیازی؟
(۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۱ ب.ظ)omid93 نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۱ ب.ظ)zarch نوشته شده توسط:  امید۹۳
تعدادی کارنامه از همین سایت گرفته شد اگه همونا ببینی ی چیزای تو دستت می یاد . من بنظرم با ی آزمون متوسط میشه کرمان و کمتر از متوسط به رفسنجان رسید
چون علوم با توجه به حضور اندک بچه های مهندسی و همزمانی اش با آی تی باعث شده اولا رقابت کم و ثانیا با ز حذف برخی رقبا در مرحله امتخاب رشته مثلا کسی که ریاضی تهران بیاره و علوم رفسنجان مطمئنا میره ریاضی تهران.
و از طرفی همین در مورد مهندسی< مهندسی ناکجا اباد را بیاره و علوم رفسنجان ترجیحا میره مهندسی ناکجااباد
بقول اقا . افت_________اد ؟ پس تو فک شیرینی باش که منم رفسنجونیم

ممنونم
توضیحات خوبی بود
البته من در فکر قبولی مهندسی دانش تهران هستم ولی چون گرایش اول را فقط مشترکاتآن با گرایش دوم زدم رتبم خوب نشود گفتم ببینم به قبولی کرمان می خورد یا خیر.
کارنامه کسی که پارسال کرمان یا رفسنجان روزانه قبول شده دارید؟چون در سایت نبود یزد و شهرهای دیگر است ولیکرمان و رفسنجان نیست
ممنونم
گرایشش هم مهمه مثلا من دیدم حدود ۱۵۰ سیستم های هوشمند زنجان قبول شده و حدود۲۰۰ محاسبات علمی زنجان
سال قبل تا رتبه های حدود۱۲۰ که علامه قبول شدن فکر کنم ۱از ۱۲۰ تا ۱۵۰ تبریز و کرمان قبول شدن بعد یزد و زنجان بعد....

برا
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۴۴ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۶ ب.ظ)amirzareei نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۱ ب.ظ)omid93 نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۱ ب.ظ)zarch نوشته شده توسط:  امید۹۳
تعدادی کارنامه از همین سایت گرفته شد اگه همونا ببینی ی چیزای تو دستت می یاد . من بنظرم با ی آزمون متوسط میشه کرمان و کمتر از متوسط به رفسنجان رسید
چون علوم با توجه به حضور اندک بچه های مهندسی و همزمانی اش با آی تی باعث شده اولا رقابت کم و ثانیا با ز حذف برخی رقبا در مرحله امتخاب رشته مثلا کسی که ریاضی تهران بیاره و علوم رفسنجان مطمئنا میره ریاضی تهران.
و از طرفی همین در مورد مهندسی< مهندسی ناکجا اباد را بیاره و علوم رفسنجان ترجیحا میره مهندسی ناکجااباد
بقول اقا . افت_________اد ؟ پس تو فک شیرینی باش که منم رفسنجونیم

ممنونم
توضیحات خوبی بود
البته من در فکر قبولی مهندسی دانش تهران هستم ولی چون گرایش اول را فقط مشترکاتآن با گرایش دوم زدم رتبم خوب نشود گفتم ببینم به قبولی کرمان می خورد یا خیر.
کارنامه کسی که پارسال کرمان یا رفسنجان روزانه قبول شده دارید؟چون در سایت نبود یزد و شهرهای دیگر است ولیکرمان و رفسنجان نیست
ممنونم
گرایشش هم مهمه مثلا من دیدم حدود ۱۵۰ سیستم های هوشمند زنجان قبول شده و حدود۲۰۰ محاسبات علمی زنجان
سال قبل تا رتبه های حدود۱۲۰ که علامه قبول شدن فکر کنم ۱از ۱۲۰ تا ۱۵۰ تبریز و کرمان قبول شدن بعد یزد و زنجان بعد....

برا

اره گرایش مهم است ولی فاصله هم مهم است
مثلا کسی که ساکن فارس یا کرمان یا یزد است زنجان را هر گرایشی هم باشد شاید به شهر نزدیک تر ترجیح ندهد البته اختلاف این گرایشها خیلی زیاد است مثلا محاسبات علمی بیشتر برای کارشناسی ریاضی ها مناسب است
فقط کسی که ارشد مهندسی دانش می خواند دکتری که ندارد برای دکتری چه رشته ای امتحان می دهد
به چه رشته ای نزدیک است؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۰۲ ب.ظ
سلام
من ۴۵ درصد اختصاصی
۱۵ درصد عمومی
۲۰ درصد زبان
(تقریبا با ۱-۲ درصد بالا پایین)
زدم
رتبم زیر ۱۰ میشه؟
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۴۵ ب.ظ
نمیدونم البته مهندسی دانش هم دور از دسترس نباید باشد تهران نشد خوارزمی . ان نشد علوم اقتصادی با وجود شبانه ها من بنظرم هر کی ازمون بده قبوله
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۲۳ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۰۲ ب.ظ)pk19000 نوشته شده توسط:  گرایش اول یا دوم؟
تخصصی ۴۵ درصد خیلی خوب بوده معلومه زبان را رها کردی رفتی تخصصی زدی
حتما قبولی روزانه هر کدام
سلام
من ۴۵ درصد اختصاصی
۱۵ درصد عمومی
۲۰ درصد زبان
زدم
رتبم زیر ۱۰ میشه؟
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۴۹ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۲۳ ب.ظ)omid93 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۰۲ ب.ظ)pk19000 نوشته شده توسط:  گرایش اول یا دوم؟
تخصصی ۴۵ درصد خیلی خوب بوده معلومه زبان را رها کردی رفتی تخصصی زدی
حتما قبولی روزانه هر کدام
سلام
من ۴۵ درصد اختصاصی
۱۵ درصد عمومی
۲۰ درصد زبان
زدم
رتبم زیر ۱۰ میشه؟

گرایش اول
قبولی که تا رتبه ۲۰۰ رنجان برمیداره روزانه( خودم زنجانی ام) زیر ۱۰ یا حداکثر ۲۰ میخوام!
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۱۲ ب.ظ، توسط baharkhanoom.)
(۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ق.ظ)omid93 نوشته شده توسط:  سلام
کسی می داند که با چه رتبه ای می شود علوم کامپیوتر کرمان یا رفسنجان را قبول شد؟
سال گذشته چه رتبه ای روزانه این دانشگاه را قبول شده است.

سلام
من کنکور ۹۳ نرم افزار شرکت کردم. اما علوم هم رفتم یه امتحان همینجوری دادم. تازه سر جلسه متوجه شدم که ای داد بیداد معماری و منطقی دیگه جر منابع نیست با این حال علوم رتبم ۲۷۰ شد و رفسنجان روزانه را اوردم
البته نرفتم و یکسال محروم شدم Smile

سلام
بچه ها کسی درصدای کنکور امسال علوم برای هردوگرایش را داره بزاره ببینیم با چه رتبه ها و درصدهایی امسال قبولی داشتیم؟
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۳ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۵۹ ب.ظ
این کارنامه من هست که رتبه ۱۳۴ شدم در کنکور ۹۴ گرایش اول. لینک دوتا کارنامه دیگه هم امروز گذاشتم که یکی ۱۰۱ هست و یکی ۹۸ و هردو الان در شهید بهشتی هستن. میتونید بین سه کارنامه مقایسه کنید. البته خودم هم سعی کردم یه مقایسه جزپی بذارم Smile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۶۷ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۵۸ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۸۲ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۵۰۵ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  صفحه چند سطحی Flash1 ۰ ۱,۶۱۷ ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Flash1
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۸۳۰ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۸۴۵ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۲۰۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۵۴ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۷۵ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close