زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع کارگاه آموزشی یادگیری زبان های برنامه نویسی

ارسال: #۱۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ ب.ظ، توسط kingmax.)
سلام
منم هستم
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  متاسفانه من با سرعت ۲۵۶ هم سرعت دانلودم ۳۰ هست
میشه یه امار بگیریم ببینیم کیا شرایط اولیه شون مناسبه؟

مال من مناسبهTongue

مهندس ایوبی جان من ثبت نام کردم منتظر خبر از سوی شما هستم Wink

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A
ارسال: #۱۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۱۶ ب.ظ
سلام.سرعت نت من هم در اون حد نیست

لحظه ها را دریاب
چشم فردا کور است
نه چراغیست در آن پایان
هر چه از دور نمایانست
شاید آن نقطه نورانی
چشم گرگان بیابانست
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A
ارسال: #۱۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ ب.ظ
اگر بدونیم تعداد کسانی که شرایط اینترنتو دارن به حدی هست که اموزش انجام بشه میتونین برای افرادی که سرعت کمی دارن فیلم جلساتو قرار بدین. اینطوری همه میتونن استفاده کنن. اگر هم تعداد کافی نباشه که هیچی

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MiladCr7 , kingmax
ارسال: #۱۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۳۵ ب.ظ
سلام. سرعت دانلود منم بیشتر از ۴۰-۴۵ تا نمیره، فایده داره یا بهتره انصراف بدم؟ دیشب ثبت نام کردم

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MiladCr7
ارسال: #۲۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۴۰ ب.ظ
RE: شروع کارگاه آموزشی یادگیری زبان های برنامه نویسی
سرعت دانلود منم ۷۰ ۸۰ تاست
ولی دوست دارم توی دوره شرکت کنم
حالا بالاخره میتونم ثبت نام کنم یا نه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , raha_ce
ارسال: #۲۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۴۷ ب.ظ
من تاپیک قبلی رو نخوندم
دلیل ثبت نام رو نمیدونم
دلیلی که گفتین خیلی خوبه برای پروژه اما فرض رو بزارین کسی نخواد پروژه ای شرکت کنه. پس میتونه بدون ثبت نام بیاد؟
دیر وارد جمع این اموزش شدم ممکنه جایی گفته باشید. امکانش هست بگید شما توو چه شرکتی فعالیت میکنید؟

۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۲۹ ب.ظ، توسط one hacker alone.)
سلام مجدد به همه ی دوستان
تا حالا بیشتر از ۲۰ نفر ثبت نام کردن
در حالی که قرار بود ۵ یا ۶ نفر باشه
نکته:
۱- در میتینگ آشنایی تعداد نامحدود هست و سرعت اینترنت هر هر چند کم جوابگو هست
۲- در مورد ضبط کردن با توجه به اینکه گاهی فقط صدا و گاهی تصویری هست شاید جالب نباشه اما با این حال من عرض کردم که نمیتونم سیستم رو درگیر این پروسس کنم و افرادی که شرکت می کنن می تونن ضبط کنن
۳- در مورد شروع جلسه هم انشالله این هفته هماهنگی ها رو انجام میدیم و از شنبه ی بعد از ۲۲ بهمن نه شنبه ی بعدیش فک کنم بشه ۲ اسفند و انشالله تا اخر اسفند هم تمام میکنیم
۴- جز اینکه ما دوره رو برا افراد مبتدی برگزار می کنیم در تیم اسپیک هم حضور داریم یعنی دوستان همزمان میتونن اونجا باشن و با هم بحث و گفتگو کنن و این دیگه محدودیتی نداره
۵- من صندوق پیامم پر شده نمیتونم جواب بدم متاسفانه اگه سوالی بود تو سایت خودم مطرح کنید جواب میدم
۶- یاهو هایی که دادید در ثبت نام اونها رو ادد میکنم و همچنین شماره تلفنتون رو برای اطلاع رسانی از طریق پیامک ثبت میکنم (اگه راضی نیستید بگید حتما)
۷- دوره به درد اونایی که خودشون سی # کار کردن نمیخوره من اینجا هدفم از صفر کار کردن هست حالا اینکه بعد از دوره افرادی باشن که حس کنن دوره براشون مفید بوده و بخوان دوره ی سطح بالاتر برگزار بشه یا اینکه کسی واقعا بتونه تو پروژه های بزرگ شرکت کنه اون دیگه بعدا مشخص میشه
۸- من یه زمانی رو اختصاص دادم برای اون چند نفری که گفتن ما نمیدونیم از کجا و چجوری و با چه زبانی شروع کنیم و برای این دوره نه از کسی انتظار کمک مالی دارم نه اجباری هست که بعدا حتما باید با ما کار کنه نه تعهدی به ما داره که اگه یاد نگیره اتفاقی میفته. من وظیفه ی خودم دونستم که تو این بحث وارد بشم و صرفا به این معنا نیست که بنده بهترین برنامه نویس اینجا باشم اتفاقا خیلی ها هستن همینجا از من بیشتر بلدن و من دوس دارم اونها هم تو تیم اسپیک باشن که ازشون کمک بگیریم.
تخصص من زبان سی# نیست ولی اون اندازه تو این زبان دانش دارم که بتونم بچه هایی که اشنایی ندارن رو راه بندازم و کمکشون کنم بتونن رزومه ی مناسبی برای ورود به شرکت های خصوصی داشته باشن و در کار تیمی قوی ظاهر بشن
۹- بیشتر تو این دوره کد نویسی با طعم تجربه رو یاد میگیرید برا همین میگم که خیلی تو مباحث پیش نمیرم و ریشه رو قوی میکنم
۱۰- در جلسه ی اول که میتینگ آشنایی هست در مورد انتخاب زبان برنامه نو یسی و دسته بندی زبان ها صحبت میشه و دوستان میتونن مسیرشون رو پیدا کنن
۱۰/۵- برنامه ها رو دانلود کنید از لینک های معتبر و هر کی دانلود کرده برا دوستان لینکش رو بزاره. اونایی که دانلود کردن سریال میخواد دوباره دانلود نکنن بگردن کرک یا سریالی براش پیدا کنن - من برا برنامه ها بارها گفتم ولی باز هی پیام میدید - فقط مونده این وسط یکی پیام بده بگه انتی ویروس من از اون آبی هاس اشکال نداره ؟؟؟ خخخخ
۱۱- دوستانی که گفتن ازمون تعیین سطح .... باید عرض کنم من از این بابت عذرخواهی میکنم واقعا زمان ندارم همزمان درگیر چند پروژه هستم از طرفی هم ارشد و ... واقعا وقت ندارم وگرنه دوس داشتم بیشتر زمان بزارم همون طور که قبلا من هر شب یه بحثی رو تدریس میکردم تو تیم اسپیک و حتی با ۳ نفر هم کلاس برگزار میکردم و یکی یکی به سیستم ها وصل میشدم خطاها رو رفع میکردم اما الان رسما دارم از خوابم کم میکنم که بتونم به کارام برسم و این هیچ منتی نیست بلکه قبلا هم گفتم وظیفه اس، ما هر چه در توانمون هست باید برای جامعه بزاریم . اون همه شهید دادیم حالا من یه ساعت وقت ندارم برای هم وطن هام بزارم؟؟؟
انشالله دلتون پر از خدا باشه و همیشه سالم و شاد زندگی کنید

دوره های رایگان جهاد علمی (شبکه و برنامه نویسی) site:www.ittw.ir ____ telegram: @ittwir
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: raha_ce , fo-eng , Bahari nasab , happy07 , str93 , mk1992 , faezeh21 , mostafa2012 , Menrva , F.N.44 , ziba.O , alim93
ارسال: #۲۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۲۸ ب.ظ
سلام بر همگی
فکر خوبیه افرین
اگه کمکی خاستین رو منم حساب کنید

Idea
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۳۵ ب.ظ
خیلی دوست داشتم منم شرکت کنم
اما متآسفانه سرعت دانلودم ۱۰۰ کیلو بایت نیستSad
امیدوارم هرکی شرکت می کنه تا آخرش
(یعنی ی برنامه نویس حرفه ای شدن) ادامه بده...

Don't regret anything that ever made you smile
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۶:۲۰ ب.ظ
متاسفانه من جوابمو نگرفتم

۱
۰
ارسال: #۲۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۰۲ ب.ظ
سلام
من یه عضو تازه وردم و کل دو صفحه رو خوندم ولی نه فرم ثبت نام رو پیدا کردم و نه اسامیه نرم افزار هایی رو که باید دانلود کنم
لطفا راهنمایی کنید
بی نهایت ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۰۶ ب.ظ
خیلی عالیهBig Grin مرسی از کار قشنگتونSmile
منم هستم، امیدوارم به برنامه نویسی علاقه مند بشیمBig Grin
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۵۷ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ق.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من میتونم جاوا آموزش بدم فقط خیلی سخت گیرم Big Grin
من استاد سخت گیر می خوام!Big Grin
قول می دم حسابی اذیتتون کنم!Big Grin
هرکی میخواید اعلام آمادگی کنید تا بدونم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , Aurora
ارسال: #۲۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ب.ظ
من هم شدیدا دوست دارم شرکت کنم چطور باید ثبت نام کنم؟
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط happy07.)
این امکانی که شما دنبال اون هستید رو سایت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فراهم کرده.
اگه توضیحات بیشتر درباره نحوه عملکرد این سایت و ایده‌ی آموزشی اون خواستید بفرمایید.

(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  انشاالله اگه برگزاری دوره با موفقیت انجام شد، ما هم میتونیم زبان ++C را از طریق همین سامانه ای که شما راه اندازی کردید آموزش بدیم. دوستان دیگه هم هر کی که میتونه یه زبانی رو آموزش بده خیلی خوب میشه. اینطوری هم وظایت تقسیم میشه و هم دوستان میتونن حق انتخاب داشته باشن.

جاوا خیلی زبان کاربردی و خوبیه، اگه واقعا قصد و وقت آموزش رو دارید یه تاپیک جدا بزنید و دوستان رو مطلع کنید و شما هم سریع‌تر دوره‌تون رو شروع کنید، با توجه به اینکه این طرف سال هم دوستان دانشجو ترم‌شون تازه شروع شده و وقتشون آزادتره، هم کنکوری‌ها کنکور رو دادند و تا اعلام نتایج که درگیر مراحل بعدی بشن وقت و البته فکرشون آزادتره.
بنده به شخصه همگان رو به حضور در این دوره و لذت برنامه‌نویسی جاوا دعوت می‌کنمCool
موفق باشید.
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ق.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من میتونم جاوا آموزش بدم فقط خیلی سخت گیرم Big Grin
من استاد سخت گیر می خوام!Big Grin
قول می دم حسابی اذیتتون کنم!Big Grin
هرکی میخواید اعلام آمادگی کنید تا بدونم.

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۸۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۵۴۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۰۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۹ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۱,۰۹۵ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۶ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close