زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

میزان رضایت شما از منابعی که برای کنکور ۹۴ مطالعه کردید

ارسال: #۴۶
۰۷ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط Faridfo.)
باز دوباره مدرسان!!!!
حالا تبلیغاتش تو مانشت کمه مثل همیشه بعضی دوستان هم تو این تاپیکها دست بکار شدن.
واقعا" نکنید این کار را ! بخدا خوب نیست .
حتما" شما هم اون فرم داخل سایت مدرسان را پر کردین . درسته ؟

مگه پارسال تصویب نشد که اگه موسسه ای عکس زد و تبلیغ کرد مجوزش باطل میشه.

دوستان فقط این توصیه را از من بشنوید.
بعضی موسسات سالهای قبل به رتبه ها پول میدادن که تبلیغشان را بکند .
هشتاد درصد رتبه های زیر ده بود میگفتند ما رفتیم فلان موسسه. البته وجه مشترکشان هم این بود که بعد اعلام نتایج و چند روز بعد از الومدن کارنامه ها.
بعدا" گندش دراومد و کار به دادگاه هم کشید و با دانشگاه معروفی درگیر شدند و ....
انشاءا... که این موسسات را دیگه امسال نداریم و تو این سایت هم از اون بچه ها نداریم!!

من خودم با یکی از دوستان نزدیکم که گفته بود رفته ام فلان جا و رتبه تک رقمی آورده بود بهش گفتم تو که کلاس کنکور نرفتی.
گفت کلاس کنکور خوبیه . پول خوبی هم میده . بذار بچه ها برن.Big GrinTongueBig Grin
۱
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: flowerirani
ارسال: #۴۷
۰۷ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۴ ق.ظ، توسط Densike.)
RE: میزان رضایت شما از منابعی که برای کنکور ۹۴ مطالعه کردید
(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۸ ب.ظ)Faridfo نوشته شده توسط:  باز دوباره مدرسان!!!!
حالا تبلیغاتش تو مانشت کمه مثل همیشه بعضی دوستان هم تو این تاپیکها دست بکار شدن.
واقعا" نکنید این کار را ! بخدا خوب نیست .
حتما" شما هم اون فرم داخل سایت مدرسان را پر کردین . درسته ؟

مگه پارسال تصویب نشد که اگه موسسه ای عکس زد و تبلیغ کرد مجوزش باطل میشه.

دوستان فقط این توصیه را از من بشنوید.
بعضی موسسات سالهای قبل به رتبه ها پول میدادن که تبلیغشان را بکند .
هشتاد درصد رتبه های زیر ده بود میگفتند ما رفتیم فلان موسسه. البته وجه مشترکشان هم این بود که بعد اعلام نتایج و چند روز بعد از الومدن کارنامه ها.
بعدا" گندش دراومد و کار به دادگاه هم کشید و با دانشگاه معروفی درگیر شدند و ....
انشاءا... که این موسسات را دیگه امسال نداریم و تو این سایت هم از اون بچه ها نداریم!!

من خودم با یکی از دوستان نزدیکم که گفته بود رفته ام فلان جا و رتبه تک رقمی آورده بود بهش گفتم تو که کلاس کنکور نرفتی.
گفت کلاس کنکور خوبیه . پول خوبی هم میده . بذار بچه ها برن.Big GrinTongueBig Grin

به دلیل حرف های ایشون من تمام پست هام در باره منابع و غیره پاک میکنم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم لینک یکی از اولین پست های من توی مانشت پارسال تابستون که شروع کرده بودم و کلاس طراحی و داده که گفتم رو میرفتم
واقعا نمیدونم چی بگم .. واقعا نمیدونم ...

(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۶ ب.ظ)samane43 نوشته شده توسط:  نسرین شماعی رتبه ٤. بهرام محمدی رتبه ٢. و فامیل رتبه یک هم یادم نیست. خودم برای انتخاب منابع باهاشون صحبت کردم. اگر مایل هستید پیام بدید تا شماره بدم صحبت کنیم. بد نیست کمی تحقیق کنید نه به صورت مجازی

نه دوست عزیز من فقط سوال کردم حرف شمارو که نگفتم غلط هست .. حرف شما کاملا درسته اصلا آقای بهرام محمدی رو میشناسم خودم

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
ارسال: #۴۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۰ ق.ظ
ینی چی تبلیغ!
این چ حرفیه خب هرکسی داره منابعشو میگه
ینی اونایی ک گفتن پارسه دارن واسه اون تبلیغ میکنن؟
پس اگه اینطوره همه مصاحبه ها تبلیغه
لطفن انقد راحت قضاوت نکنین

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Faridfo , پوونه
ارسال: #۴۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹ ق.ظ، توسط Faridfo.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  ینی چی تبلیغ!
منبع با کلاس کنکور دو تا چیز متفاوته.
شما اگه دقت کنید یه موسسه هست که هر سال معتقده رتبه های تک رقمی همه رشته ها تو کلاس کنکورها و آزمونهای اون بودن.
پارسال این بحث بالا گرفت و معلوم شد که بعضیها پول میگیرن بابت این حرفا و تعهداتی میسپارند.
پارسال با دانشگاه شریف کارشان به دادگاه هم کشید.
من اصلا" این دوستمون را متهم نمیکنم .
پیام خصوصی هم واسه من داده.
ولی من سوالات امسال اون درسی که ایشان میگه را ندیدم ولی اگه ایشان با رشته شیمی ۱۰ تا از ۱۲ تا سوال طراحی و الگوریتم را زده سخته که بخوام موکولش کنم به کلاس کنکور یه موسسه. ساده تر اینه که بگم ایشان با استعداد بوده. تو اون کلاس ۴۰ نفر بودن . حداقل یک سومشون باید همین جوری زده باشند چون همون جزوه را خوندن دیگه.
این مطلب باز بشه این موسسه میره شکایت میکنه و هم فوری مدیران مانشت من را بن میکنن و هم موسسه میره ازم شکایت میکنه ومن حوصله اش را ندارم . این موسسه دست به شکایتش خوبه. مثل دست به تبلیغشه.Big Grin
همه میدونیم که کتابهای هیچ موسسه ای همه اش خوب نیست. هر موسسه ای یک چند تایی کتاب خوب و یه چند تایی کتاب آشغال داره.
و تقریبا" اکثرا" میدونن که کلاس کنکور یه اتلاف وقت مضاعفه.
این دوستمون واسه من نوشته مصاحبه نمیذاره. خب این بمن مربوط نیست . ولی کلا" ایشان استثنایی هستند. و مسیر استثنایی اومدن.
بهشون تبریک میگم.
مسیر استثنایی هم درپیش دارن.
براشون آرزوی موفقیت دارم.
۲
۱
ارسال: #۵۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ ق.ظ، توسط khordad.girl.)
دوستان کلاس کنکور واقعا اگر بخونید و به روش اون استاد ایمان داشته باشین اصلا هم وقت تلف کردن نیست...فقط این نیس که بگیم بریم ثبت نام کنیم و کلاس بریم پس صد میزنیم،این یه جزء کوچکی از کل راهیه که قرار طی کنید،بیشتر اون راه رو اراده و تست زدن تشکیل میده...از حق کتاب و آزمون نمیشه گذشت....

مثلا خودم،پارسال آزمون پارسه میدادم ک رتبه هام خیلی خوب میشد،ولی این سوالا بیشتر سوالات سالهای قبل بود و پاسخ نامه هم اصلا کامل نبود،حتی سوالای مدیریت هم افتضاح بود و اصن یه سوالم ازش نیومد،ولی من هیچوقت نمیتونم بگم اون موسسه بده،چون دوستانی داشتم که با ازمون های پارسه رتبه شون خیلی بهتر از من شده...ولی اگر امسال میخواستم دوباره کنکور بدم باتوجه به مقایسه ای که داشتم مدرسان شرکت‌میکردم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , پوونه
ارسال: #۵۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۳۵ ق.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۶ ب.ظ)samane43 نوشته شده توسط:  نسرین شماعی رتبه ٤. بهرام محمدی رتبه ٢. و فامیل رتبه یک هم یادم نیست. خودم برای انتخاب منابع باهاشون صحبت کردم. اگر مایل هستید پیام بدید تا شماره بدم صحبت کنیم. بد نیست کمی تحقیق کنید نه به صورت مجازی

میشه به خانم نسرین شماعی و اقای بهرام مجمدی بگین بیان مانشت یه مصاحبه کوچولو بکنن و منابعشون رو بگن !!!اگر نیان واقعا حیف هست.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۵۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۱۵ ق.ظ
مدیریت رابینز خیلی خوب بود، مدیریت مقسمی خلاصه رابینز هست خیلی خوبه که مولفش مهردادپرچ، مقسمی و ممتاز هست

مهندسی نرم افرار مدرسان هم عالی بود
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahyar.ghi , khordad.girl
ارسال: #۵۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۶ ق.ظ، توسط Densike.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۳ ق.ظ)Faridfo نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  ینی چی تبلیغ!
منبع با کلاس کنکور دو تا چیز متفاوته.
شما اگه دقت کنید یه موسسه هست که هر سال معتقده رتبه های تک رقمی همه رشته ها تو کلاس کنکورها و آزمونهای اون بودن.
پارسال این بحث بالا گرفت و معلوم شد که بعضیها پول میگیرن بابت این حرفا و تعهداتی میسپارند.
پارسال با دانشگاه شریف کارشان به دادگاه هم کشید.
من اصلا" این دوستمون را متهم نمیکنم .
پیام خصوصی هم واسه من داده.
ولی من سوالات امسال اون درسی که ایشان میگه را ندیدم ولی اگه ایشان با رشته شیمی ۱۰ تا از ۱۲ تا سوال طراحی و الگوریتم را زده سخته که بخوام موکولش کنم به کلاس کنکور یه موسسه. ساده تر اینه که بگم ایشان با استعداد بوده. تو اون کلاس ۴۰ نفر بودن . حداقل یک سومشون باید همین جوری زده باشند چون همون جزوه را خوندن دیگه.
این مطلب باز بشه این موسسه میره شکایت میکنه و هم فوری مدیران مانشت من را بن میکنن و هم موسسه میره ازم شکایت میکنه ومن حوصله اش را ندارم . این موسسه دست به شکایتش خوبه. مثل دست به تبلیغشه.Big Grin
همه میدونیم که کتابهای هیچ موسسه ای همه اش خوب نیست. هر موسسه ای یک چند تایی کتاب خوب و یه چند تایی کتاب آشغال داره.
و تقریبا" اکثرا" میدونن که کلاس کنکور یه اتلاف وقت مضاعفه.
این دوستمون واسه من نوشته مصاحبه نمیذاره. خب این بمن مربوط نیست . ولی کلا" ایشان استثنایی هستند. و مسیر استثنایی اومدن.
بهشون تبریک میگم.
مسیر استثنایی هم درپیش دارن.
براشون آرزوی موفقیت دارم.
ببینید .. هیچکس نمیگه اون موسسه کار درستی میکنه و من هم همونطور که به شما گفتم از اون موسسه تنفر دارم .. در ضمن همین امسال هم عکس رتبه ۱ رو اون موسسه زده با اینکه حداقل مطمئنم کاری به کلاس های اون موسسه نداشته
اون موسسه در همه زمینه ها افتضاح هست فقط یه استاد خوب و یه کتاب از همون استاد داره
وقتی میگم استاد خوب ایشون رو با اساتید کنکوری اشتباه نگیرید هیات علمی تربیت مدرس هستند بیوانفورماتیک کار میکنند ترشد دکترا هم دانشگاه تهران بودن ولی خب هرکسی نیاز مالی داره ایشون هم تدریس میکنه برای رفع اون نیاز
حالا من کلاس ایشون رو بودم میام میگم خوب بوده از همون پارسال که سر کلاس ها بودم میگفتم خوب بوده و جالب اینجاست که من کاملا با حرف شما موافقم که کلاس کنکوری و کنکوری کار کردن به درد نمیخوره و ایشون کاملا پایه ای کار میکنه برای همین میگم خوبن ...
اون کامنتی که زیر پست من گذاشتین متهم کردن نیست ؟ من چند بار اون رو خوندم باز همون برواشتو کردم ...
مرسی بابت تبریک
امیدوارم به زودی بیشتر باهاتون آشنا بشم
موفق باشین
درضمن سوالات امسال ساده بوده نسبت به سال های قبل

(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ق.ظ)nasrinn نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۶ ب.ظ)samane43 نوشته شده توسط:  نسرین شماعی رتبه ٤. بهرام محمدی رتبه ٢. و فامیل رتبه یک هم یادم نیست. خودم برای انتخاب منابع باهاشون صحبت کردم. اگر مایل هستید پیام بدید تا شماره بدم صحبت کنیم. بد نیست کمی تحقیق کنید نه به صورت مجازی

میشه به خانم نسرین شماعی و اقای بهرام مجمدی بگین بیان مانشت یه مصاحبه کوچولو بکنن و منابعشون رو بگن !!!اگر نیان واقعا حیف هست.
من به آقا بهرام فردا یه اس ام اس میدم ببینم چی میگن

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Faridfo , flowerirani , nasrinn , kingmax
ارسال: #۵۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۰۱ ق.ظ
من از شما دوست عزیزآقای densike عذرخواهی میکنم.
موفق باشید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۵۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۷ ق.ظ، توسط Densike.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۱ ق.ظ)Faridfo نوشته شده توسط:  من از شما دوست عزیزآقای densike عذرخواهی میکنم.
موفق باشید.
من هم از شما عذر خواهی میکنم و آرزوی موفقیت براتون دارم

۰
۰
ارسال: #۵۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۵۳ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۴ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  اقا اونا ک مدیریت خوندین چ کتابی خوندین دقیقا؟؟میشه عکس جلدشو بذارین

فایل‌(های) پیوست شده

Stop talking. Start walking
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahyar.ghi
ارسال: #۵۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۱۳ ب.ظ
من گرایشم معماریه. سال اول که آزمون مدرسان می دادم رتبه هام زیر ۱۰۰ بود اما نتیجه که اومد ۳۰۰ شدم توصیه می کنم خیلی به این موسسات توجه نکنید خودتون بهتر از هرکس می تونید خودتون قضاوت کنید فقط باید با خودتون رو راست باشید نه بدبین نه خوشبین Smile
برای سال دوم هم از شهریور شروع کردم.

زبان تخصصی : مدرسان به نظرم خیلی خوب بود برای منی که زبانم متوسط رو به پایینه مخصوصا اگه از تیر شروع می کردم و تا بهمن هم زبان می خوندم. البته من چون ماه های آخر زیاد زبان نخوندم بکلی لغات فراموش کردم و متاسفانه زبان خوب نزدم.

ریاضی مهندسی :مدرسان عالیه واقعا عالیه.

گسسته : دوران خوندم کلا به نظرم گسسته خوندن وقت تلف کردنه Sad

آمار و محاسبات : پارسه خوندم اما به نظرم کسالت آوره.

ساختمان داده : پارسه و مقسمی. به نظرم مقسمس فوق العاده است به کلی باعث شد داده واسه من اساسی جا بیفته تعداد تست ها و جحم هر فصل هم به اندازه است نه خیلی کم نه زیاد و وقت گیر Smile

منطقی :مقسمی خیلی خوبه کامل کامله.

معماری : پوران و مقسمی هردوش خوبه اما به تنهایی کافی نیستند اگه دوتارو باهم بخونید تقریبا تمام مطالب واستون جا می افته.

نظریه : پوران و پارسه که البته به نظرم هر دوس مزخرفه Sad( من یه جزوه خوب داشتم که بیشتر از اون چیز یاد گرفتم تا این کتابها

سیستم عامل : مقسمی و دارسه دوتایی باهم خیلی خوبه. به نظرم دیگه نیازی به مرجع اصلی اونم با اون حجم زیاد ندارید.

مدار : پوران خیلی عالیه البته برای اونهایی که نسبتا تو این درس قویند چون دوستانم که مدارشون خیلی خوب نبود از پوران راضی نبودند. البته خوندن کتابش به خاطر حجم زیاد هر فصل خیلی خسته کننده است توصیه می کنم تعداد دفعات مدار خواندنتون زیاد کنید و از زمانش کم تا خسته نشید Smile

VLSI: یه جزوه خیلی خوب مال استاد خودم داشتم که تقریبا خلاصه کتاب هریس بود. البته این درس هم خیلی دوست داشتم هم خیلی خوب بلد بودم.پارسه, راهیان ارشد و صاحب الزمانی به نظرم تقریبا خوب بودند اما متاسفانه هیچ کدوم به تنهایی کافی نیست. من که کتاب کاملی تو این زمینه ندیدم Sad( اما اگه تو این درس مشکل دارید اول پارسه بعد راهیان و آخرش صاحب الزمانی بخونید. به نظرم تو تخصصی ها از همه راحت تر میشه سوالاتش حل کرد .

الترونیک دیجیتال : از رو پارسه خوندم و تست مقسمی زدم خیلی خوب بود.

انتقال داده : اول راهیان ارشد و بعد پارسه. باهم همه مطالب پوشش میدند خیلی خوبه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: honey01 , faraaz_mb
ارسال: #۵۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۱۲ ب.ظ
سلام بنظر من واسه هر درسی هیچ کتابی منبع اصلی اون درس نمیشه درسته منبع اصلی حجمش بیشتر ولی فهمش راحتتر و عمیق تر مثلا کتابای پایگاه داده رانکوهی که حتی امسال سوالا از توی مثالاش بود یا داده ساختار قدسی که باز دوتا سوالا ازتو متن کتابش بود یا کتاب هوش راسل و شبکه کروس ... من فک میکنم اول باید روی منبع اصلی مسلط شد بعد از کتابای کمک اموزشی موسسه ها برای تست استفاده کرد البته من سرجلسه به این نتیجه رسیدم که یکم دیر شده بود...!!

خداوندا...
هر که به من می رسد بوی قفس می دهد
جز تو که پر می دهی تا برهانی مرا....
۰
۰
ارسال: #۵۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۱۶ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۲ ب.ظ)ZARIII نوشته شده توسط:  سلام بنظر من واسه هر درسی هیچ کتابی منبع اصلی اون درس نمیشه درسته منبع اصلی حجمش بیشتر ولی فهمش راحتتر و عمیق تر مثلا کتابای پایگاه داده رانکوهی که حتی امسال سوالا از توی مثالاش بود یا داده ساختار قدسی که باز دوتا سوالا ازتو متن کتابش بود یا کتاب هوش راسل و شبکه کروس ... من فک میکنم اول باید روی منبع اصلی مسلط شد بعد از کتابای کمک اموزشی موسسه ها برای تست استفاده کرد البته من سرجلسه به این نتیجه رسیدم که یکم دیر شده بود...!!

میدونی دوست عزیز .. باهات موافقم که کتاب مرجع خیلی بهتر هست به شرطی که انگلیسیمون خوب باشه بشینیم زبان اصلیش رو بخونیم .. چون خیلی از ترجمه ها غلط دارن .. یا بد ترجمه شدن .. همون کراس راس ترجمه حاج رسولی ها رو دیدی ؟ اصلا نمیشه خوندش .. باز ترجمه دکتر اکبری خوبه

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhamgh
ارسال: #۶۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۳۴ ب.ظ
درسته ولی اشتباه که توی کتابای موسسه ها خیلی بیشتر مثلا هوش راهیان، بنظر من خوندن کتاب تالیف یه استاد که بعضیشون طراح سوال هم هستند مثل دکتر قدسی هم بار علمی بیشتری داره و البته سر جلسه کنکور هم راهگشا تره! مثلا کتاب داده ساختار و ۶۰۰ مسئله از لحاظ محتوا با هیچکدوم کتابای موسسه ها قابل مقایسه نیست

خداوندا...
هر که به من می رسد بوی قفس می دهد
جز تو که پر می دهی تا برهانی مرا....
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۴۵ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۲,۰۹۷ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  مطالعه کتاب زبان اصلی saharitst ۲ ۲,۴۳۰ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۶۰۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۹۰۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۳۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  مطالعه کتاب یا تماشای فیلم های مکتبخونه؟ Davood21 ۵ ۴,۳۵۷ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: امیرعباس۳۰۵۰

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close