زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سال بعد یا امسال؟؟راهنماییم کنید :(

ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ ق.ظ
Sad سال بعد یا امسال؟؟راهنماییم کنید :(
بجه ها یکی کمک کنه...من امسال کنکورو بدلیل مسائلی خراب کردم...
میخوام واسه سال بعد بخونم تهران روزانه قبول شم...
مامانم میگه نه همین امسال برو واسه ارشد..حتی شده پیام نور..
میخوام ارشدو یک دانشگاه درستو درمون درس بخونم..

من چیکار کنم؟؟؟؟؟

خواهــــــــش میکنم یکی منو راهنمایی کنه Sad Huh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۲۸ ق.ظ
RE: سال بعد یا امسال؟؟راهنماییم کنید :(
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ق.ظ)sara00 نوشته شده توسط:  بجه ها یکی کمک کنه...من امسال کنکورو بدلیل مسائلی خراب کردم...

من چیکار کنم؟؟؟؟؟

هرچند من هم قطعا رتبه خوبی نمیارم ولی ی مدت قبل کنکور این حرف ها اطرافم وجود داشت که امسال هرچی شد برو دیگه نتیجه برات مهم نباشه ی مسایلی با خودم بررسی کردم شاید به دردتون بخوره Blush
اولا به نظرم بستگی به خودتون داره
چقدر ایمان دارین که سال دیگه خوب بخونین حتما رتبه عالی میارین و روزانه های تهران قبول میشین
امسال چقدر مسلط شدین به دروس؟
چقدر حرف های دیگران روی شما تاثیر داره ؟ مثلا اگه کسی به شما دایم اینو گوشزد کنه نتیجه خوبی دوباره امسال نمیگیرن مایوس میشین؟
به نظرم بهتره صادقانه با خودتون بررسی کنید امسال چرا کنکور خراب کردین اگه جمع بندی خوبی رسیدین و توانایی اینو داشتین که ۱سال دوباره بخونین (همون کتاب ها همون مطالب رو) در وقت مناسبش شروع کنین
امید به قبولی نقش مهمی داره البته به نظرم اگه کاذب نباشه و واقعا بخونین واسه کنکور
موفق باشین
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dream_high , sara00
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۵۱ ق.ظ
به نظر من ۳ ماه تفریح کن تا نتایج بیاد. اون موقع تصمیم بگیر.
ضمنا اگه خوندن بعضی از این درسها، مثل نظریه، طراحی الگوریتم یا منطقی و ...، برات لذت بخش نیست و فقط به قصد کنکور داری میخونی، به نظر من نمون پشت کنکور. راستش برای موفقیت تو کنکور ارشد، به اعتقاد من، باید حداقل از یکی دو درس لذت برد و اونها رو "فقط واسه خودشون" بخونی نه واسه کنکور! (عجب چمله ای!)
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , raha_ce , sara00 , zorkide
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۵۸ ق.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ق.ظ)sara00 نوشته شده توسط:  بجه ها یکی کمک کنه...من امسال کنکورو بدلیل مسائلی خراب کردم...

من چیکار کنم؟؟؟؟؟

اگر امسال خیلی از توانتون استفاده نکردین یا این که اتفاق خیلی خاصی افتاد که باعث شد کنکورو خراب کنید به نظرم بد نیست که یک فرصت دیگه رو امتحان کنید.اما اگر امسال از زمانتون استفاده کردین و با این حال موفق نشدین شاید بهتر باشه بیشتر فکر کنید در مورد یک سال دیگه نشستن.چون بودن افرادی که بعد دو سال خوندن اومدن این جا و متاسفانه توی دانشگاه و با توجه به محدودیت زمانی که برای مطالعه منابع وجود داره نتونستن عملکردشون رو حفظ کنن و شدیدا افت کرده و ضربه خوردن.
موفق باشین
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza , sara00 , رتبه۱سال۹۴
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ، توسط sara00.)
من الان بعد از اینکه کنکورو دادم متوجه شدم که کلا توی دانشگاه چیزی بهمون یاد ندادن..با اینکه نمره درسام خوب بود ولی مطالب خوبی بهمون یاد ندادن..
ولی امسال خوبی که داشت این بود که با مطالب کنکور آشنا شدم.امسال هر مطلبی خوندم برام جدید بود..واسه همین روند پیشرویم کند شد و باعث شد که نتیجه مطلوبی نگرفتم..
بنظرم دانشگاه کارشناسی خیلی مهمه..
من خودم راضیم که سال بعد آهسته و پیوسته بخونم و اشتباهات گذشته رو انجام ندم و با دید بازتری بخونم...اما مسئله ای ک باعث میشه من سست بشم هم مادرم هست هم اینکه توی ایران کسانی ک درسخونن و درس نخون هستن آخر کار ک میشه همه در یک سطح قرار میگیرن...
همون سالی که کنکور کارشناسی ما بود کلی پذیرش دانشگاه ها سخت بود..اما الان بدون کنکور خیلی راحت دانشگاه ها پذیرش دارند...کلا برای افراد درسخون و درس نخون تفاوتی نمیذارن...سرکار هم شده پارتی..

نمیدونم چیکار کنم..خودم علاقه دارم که روزانه تهران بخونم.ولی یک عده میگن روی دانشگاه خیلی حساس نباشم..پیام نورم قبول شدم برم یا کلا همین لیسانس کافیه و برم سرکار..

راه درست کدومه؟کدوم درست تره؟
خودم دوست دارم امسال هم سر کار برم هم واسه ارشد بخونمو سال بعد برم دانشگاه یک خوب..
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۵۴ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ ب.ظ)sara00 نوشته شده توسط:  خودم دوست دارم امسال هم سر کار برم هم واسه ارشد بخونمو سال بعد برم دانشگاه یک خوب..
کار خیلی خوبیه. مخصوصا اگه کاری که انجام میدی مرتبط به رشتت باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara00 , رتبه۱سال۹۴

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۱۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۱۲۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۳۸۵ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۱۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۰۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۵۳۵ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  منابع کنکور دکتری امسال (هوش مصنوعی) نازین ۱۲ ۱۴,۴۲۰ ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sara022

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close