زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیام نور نرم‌افزار (تاریخ ثبت نام و چگونگی تشکیل کلاسها)

ارسال: #۳۱
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۲ ق.ظ، توسط mohamadsedigh.)
RE: پیام نور نرم افزار(تاریخ ثبت نام و چگونگی تشکیل کلاسها)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۷ ق.ظ)farshid نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ ق.ظ)farzanehm نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۷ ب.ظ)mohamadsedigh نوشته شده توسط:  

سلام مجازی پیام نور ترم دومی هست که دانشجو می گیره
من ترم قبل قبول شدم ولی مرخصی گرفتم تا نتایج ارشد بیاد و الان پیام نور پژوهش محور همین واحد قبول شدم.
شهریه ثابت مجازی ۲۵۰ تومن هست شهریه هر واحدش یادم نیست چون برای مرخصی باید شهریه ثابت می دادیم
کلاساش از طریق اینترنت برگزار می شه ترم قبل تعداد ثبت نامی‌ها کم بود و با پیام نور مجازی مرکز تهران تلفیق شد
توی سایت شهر ری یه بخش مجازی هست میتونین بیشتر راجع بهش اونجا بخونین.

شما میدونید خوابگاه داره یا نه ؟
کلاساش همون تربیت معلم شهید بهشتی هست؟ (ترمینال جنوب)
چند روز در هفته کلاس هست؟

ظاهرا ما با هم همکلاسیم( منم پژوهش محور ری قبول شدم )
شما تهران هستید؟

والا نمیدونم!فکر نکنم خوابگاه بدن!من رفتم دانشگاه(شهر ری خ ابن بابویه اداره اموزشی)گفتن ثبت نام اول تا پنجم مهر ماه!اینترنتی!من تهران نیستم ولی اگه ثبت نام کنم تهران کار میگیرم میام تهران!به نظرتونمجازی پیام نور مدرکش چقدر خوبه؟از ازاد بهتره؟من ممکنه تو تکمیل ظرفیت ازاد یا ممتازین بدون کنکور ازاد قبول شم!به نظرتون همینو بیام یا نه؟؟؟
یه سوال!من کد ۷۹۸۷ قبول شدم!توی دفترچه زده تهران-ری مجازی نرم افزار!ولی تو نتایج نهایی که اومد همون کد رو نوشته مجموعه مهندسی کامپیوتر-مرکز تهران واحد ری!حرفی از مجازی نزده!واسه شما که مجازی قبول شدین هم اینطوریه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۹ ق.ظ، توسط farzanehm.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۷ ق.ظ)farshid نوشته شده توسط:  

من ترم قبل قبول شدم ولی مرخصی گرفتم تا نتایج ارشد بیاد و الان پیام نور پژوهش محور همین واحد قبول شدم.
شهریه ثابت مجازی ۲۵۰ تومن هست شهریه هر واحدش یادم نیست چون برای مرخصی باید شهریه ثابت می دادیم
کلاساش از طریق اینترنت برگزار می شه ترم قبل تعداد ثبت نامی‌ها کم بود و با پیام نور مجازی مرکز تهران تلفیق شد

شما تهران هستید؟

سلام.آره ما با هم هم کلاسیم! من در مورد خوابگاه نمی دونم.من ساکن تهرانم.برنامه کلاسی جدید رو هم امروز زدن روی سایت در مسیر سایت پیام نور ری->برنامه ریزی آموزشی->برنامه کلاسی فکر می کنم برای ترم یک باید پایگاه و سیستم عامل و الگوریتم پیشرفته رو برداریم که کلاس هاش یک هفته در میون روزهای پنجشنبه و شنبه و یکشنبه هست.
دانشگاه پیام نور ری توی شهر ری فقط یک ساختمان کوچک نیمه ساز که مربوط به بخش اداری هست داره فکر می کنم کلاس هاش همون ترمینال جنوب باشه

(۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ)mohamadsedigh نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۷ ق.ظ)farshid نوشته شده توسط:  

شما تهران هستید؟

والا نمیدونم!فکر نکنم خوابگاه بدن!من رفتم دانشگاه(شهر ری خ ابن بابویه اداره اموزشی)گفتن ثبت نام اول تا پنجم مهر ماه!اینترنتی!من تهران نیستم ولی اگه ثبت نام کنم تهران کار میگیرم میام تهران!به نظرتونمجازی پیام نور مدرکش چقدر خوبه؟از ازاد بهتره؟من ممکنه تو تکمیل ظرفیت ازاد یا ممتازین بدون کنکور ازاد قبول شم!به نظرتون همینو بیام یا نه؟؟؟
یه سوال!من کد ۷۹۸۷ قبول شدم!توی دفترچه زده تهران-ری مجازی نرم افزار!ولی تو نتایج نهایی که اومد همون کد رو نوشته مجموعه مهندسی کامپیوتر-مرکز تهران واحد ری!حرفی از مجازی نزده!واسه شما که مجازی قبول شدین هم اینطوریه؟

من الان کد ۷۶۸۰ قبول شدم .قبلا مجازی قبول شده بودم.اون مجازی توی اسفند ثبت نامش بود و توی فروردین نتیجه اش اعلام شده بود و این کد نبود.یک جلسه توجیهی برای مجازیه توی اردیبهشت گذاشته بودند که فکر می کنم گفتند خوابگاه نداره.با توجه به این که پیام نور مجازی چیز جدیدی هست هنوز نمی شه گفت خوبه یا بده.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farshid
ارسال: #۳۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ب.ظ، توسط farshid.)
پیام نور نرم افزار(تاریخ ثبت نام و چگونگی تشکیل کلاسها)
خوابگاه خودگردان بدن که خوبه!

اگه کلاسا هم پشت سر هم نباشه میشه رفت و آمد کرد‌،
من که آمل هستم حداکثر با اتوبوس ۴ ساعت راهه!

شما از کجا میاین؟

دروس ترم یک هم ظاهرا هیچی جبرانی نمیدن!

ژتون هم من شنیدم میدن ولی نمیدونم چطوریاست...

ترمینال جنوب هم تهرانه‌، شهر ری هم توی خوده تهرانه دیگه نزدیکه به ترمینال جنوب

درسته دیگه farzanehm ؟
اگه اشتباه میگم کمک کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۴
۲۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۱۳ ب.ظ
اطلاعیه مهم ثبت نام:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
ارسال: #۳۵
۲۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ ق.ظ، توسط farshid.)
تاریخ های ثبت نام مشخص شد، ۱ مهر
فقط نگفتن چه مدارکی رو باید اسکن کنیم؟

برای ما که کارشناسی ناپیوسته بودیم مدرک کاردانی رو هم میخوان؟
(۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۷ ب.ظ)erkin نوشته شده توسط:  برای شما که عالیه با این وضعیت. برنامه رو حتما دیدید. کلاسها یک هفته در میونه.برای شما به صرفه تره که برید خونه و برگردید اما برای من که ۱۰۰۰ کیلومتر فاصله دارم تا تهران رفت و آمد خیلی سخته.
امروز بهم خبر رسید خوشبختانه خوابگاه خودگردان می دن .اما نمی دونم از نظر امنیت چطورن......

آره ولی اگه کلاسا شنبه و یکشنبه پشت سره هم باشه نمیشه شنبه بعد از کلاس برم دوباره یکشنبه برگردم‌، مجبور میشم این دو روز رو یا همون خوابگاه خودگردان بگیرم یا پارکی جایی Big Grin
۱
۰
ارسال: #۳۶
۲۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۲ ب.ظ، توسط farshid.)
کارشناسی ناپیوسته هست‌، مدرک کاردانی رو چی؟ میخوان؟
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۱۵ ب.ظ
اینکه تو اطلاعیه نوشته تو ثبت نام بجای شناسه کاربری شماره داوطلبی pnu رو بنویسیم منظورش شماره داوطلبی کنکوره؟
۰
۰
ارسال: #۳۸
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۴ ب.ظ، توسط farshid.)
بله تطبیق میدن ... منم همین فکرو دارم که مجدد کنکور بدم

=======
چرا تو پارک بخوابید‌، با چندتا از خانوما ۲ یا ۳ نفره یه اتاق اجاره کنید
تو همون شهر ری‌، اجاره رو هم با دانشجوها راه میان

============================

واسه نام کربری و رمز عبور هم فکر کنم باید اول بنویسیم pnu بعد شماره داوطلبی کنکور رو بنویسیم

رمز عبور هم که نوشته شماره ملی.

ولی ظاهرا الان نمیشه وارد شد

سایت دانشگاه شهرری هم که همیشه مشکل داره و باز نمیشه!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: erkin
ارسال: #۳۹
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۱۹ ب.ظ
RE: پیام نور نرم‌افزار (تاریخ ثبت نام و چگونگی تشکیل کلاسها)
یه سوال!این مدارک اسکن شده رو کی باید براشون بفرستیم؟الان یا زمان ثبت نام!راستی اصلا به کجا باید بفرستیم؟؟
۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ ب.ظ
اول مهر که سایت گلستان واسه ما باز میشه‌، باید مدارک رو آپلود کنیم واسشون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohamadsedigh
ارسال: #۴۱
۲۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۱۴ ق.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۹ ق.ظ)erkin نوشته شده توسط:  برنامه کلاسی تغییر کرده. کلاس پایگاه داده هر هفته برگزار میشه تازه انداختنش چهارشنبه ها.Sad آخه اینا که نه خوابگاه میدن نه غذا چرا یه فکری بحال ما نمی کنن.Angry
شیطونه می گه قید پیام نورو بزنم.....

دوستان برنامه کلاسی رو آپلود کنن ممنون میشم/
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۷ ق.ظ، توسط farzanehm.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۹ ق.ظ)erkin نوشته شده توسط:  برنامه کلاسی تغییر کرده. کلاس پایگاه داده هر هفته برگزار میشه تازه انداختنش چهارشنبه ها.Sad آخه اینا که نه خوابگاه میدن نه غذا چرا یه فکری بحال ما نمی کنن.Angry

منم به خاطر تغییر برنامه خیلی ناراحتم.من سر کار می رم نمی تونم این جوری بیام.تازه ساعتش هم ۱ تا ۳ هست.پایگاه داده هم پیش نیاز بعضی از درسای ترم های بعدمونه.نمی شه کاری کرد عوضش کنن؟
(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۴ ق.ظ)morelo نوشته شده توسط:  
(28 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۹ ق.ظ)erkin نوشته شده توسط:  برنامه کلاسی تغییر کرده. کلاس پایگاه داده هر هفته برگزار میشه تازه انداختنش چهارشنبه ها.Sad آخه اینا که نه خوابگاه میدن نه غذا چرا یه فکری بحال ما نمی کنن.Angry

دوستان برنامه کلاسی رو آپلود کنن ممنون میشم/

آدرسش اینه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۴۳
۲۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ق.ظ
دوستان‌، کلاسا اجباریه؟ حتما باید بیایم؟؟ اگه نیایم چی میشه ؟ اینم اگه ۳ جلسه بیشتر غیبت کنیم ،درسو حذف میکنن؟

چطوریاست؟
۰
۰
ارسال: #۴۴
۲۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ ق.ظ، توسط farzanehm.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ق.ظ)farshid نوشته شده توسط:  دوستان‌، کلاسا اجباریه؟ حتما باید بیایم؟؟ اگه نیایم چی میشه ؟ اینم اگه ۳ جلسه بیشتر غیبت کنیم ،درسو حذف میکنن؟

چطوریاست؟

یه آیین نامه قدیمی توی سایت پیام نور گذاشته مال سال ۸۱ هست توی اون گفته حضور اجباری نیست.ولی نمی دونم که معتبره یا نه.فکر می کنم به استاد هم بستگی داشته باشد.
(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ق.ظ)farshid نوشته شده توسط:  دوستان‌، کلاسا اجباریه؟ حتما باید بیایم؟؟ اگه نیایم چی میشه ؟ اینم اگه ۳ جلسه بیشتر غیبت کنیم ،درسو حذف میکنن؟

چطوریاست؟

یه آیین نامه قدیمی توی سایت پیام نور گذاشته مال سال ۸۱ هست توی اون گفته حضور اجباری نیست.ولی نمی دونم که معتبره یا نه.فکر می کنم به استاد هم بستگی داشته باشد.
۰
۰
ارسال: #۴۵
۲۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۰۵ ب.ظ
یعنی میشه با اجازه‌ی استاد‌، چند جلسه رو غیبت کرد ؟ اگه بشه که عالی میشه

راستی یه سول دیگه

ترم اول رو خودشون بهمون واحدا رو میدن دیگه؟ نباید خودمون انتخاب واحد کنیم؟

چون چندجا خوندم باید انتخاب واحد کنیم و دروس مجازی رو هم میتونیم برداریم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۲۴ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۳۸۳ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۳۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۵۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۵۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
Question یک پیام مشکوک marvelous ۲ ۲,۴۱۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۵۸۸ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۳۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۳۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۴۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close