زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر

ارسال: #۳۳۱
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط ۲۲۹۹.)
RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه/ کامپیوتر
(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ ب.ظ)amiriahmad نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶ ب.ظ)۲۲۹۹ نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ق.ظ)amiriahmad نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ ق.ظ)۲۲۹۹ نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ ب.ظ)monji_421 نوشته شده توسط:  قربونت برم زگهواره تا گور دانش بجوی Big GrinBig GrinBig Grin
می خوام ولی نمیشه ، همش شکست می خورم

مطمئنی پیدا نمیشه؟
[تصویر:  338514_gl96aprui1bov5xakc8f.gif]

یعنی این آقا که عکسشو نشون دادی حاضر است مرا به کدبانویی بپذیرد؟

چرا که نه...
شما حاضری این آقا رو به غلامی بپذیری؟

آقا بحث داره عشقولانه میشه ، یه صلوات بفرستیم که ختم بخیر شه تا بیرونمون نکردن

ایشالا ختم به خیر بشه Big Grin
می خوای بریم یه جا دیگه بحثمون رو ادامه بدیم Big Grin
[تصویر:  338514_gl96aprui1bov5xakc8f.gif]

آقای محترم چندبار بگم من قصد ازدواج ندارم Big GrinBig GrinBig Grin

ببینید دوستان عزیز امسال اختصاصیه نرم خ سخت تر از پارسال بود ، من پارسال که هیچی واسه کنکور نخونده بودم اختصاصی ۳۲ زدم ولی امسال که کلی خوندم اختصاصیام به ۲۰ هم نمیرسه ، یعنی من خنگ شدم؟؟؟؟؟

مرا دوست داشته باشی یا از من متنفر باشی باز خواهم درخشید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۳۲
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ ق.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۳ ق.ظ)۲۲۹۹ نوشته شده توسط:  ببینید دوستان عزیز امسال اختصاصیه نرم خ سخت تر از پارسال بود ، من پارسال که هیچی واسه کنکور نخونده بودم اختصاصی ۳۲ زدم ولی امسال که کلی خوندم اختصاصیام به ۲۰ هم نمیرسه ، یعنی من خنگ شدم؟؟؟؟؟
نه خنگ نشدید منم دقیقا همین وضعیت برام پیش اومده! پارسال چون هنوز کامپایلرو پاس نکرده بودم کلا حذفش کردم و با ۳ درس ۳۲ زدم,امسال که فول خونده بودمش و رو بقیه درسها هم تسلط بیشتری داشتم فکر کنم در حد ۲۴ ۲۵ درصد زدم! خیلی سوالات ۲ پهلو تو تخصصی نرم زیاد بود(سوال ۹۰ , ۱۰۲ , ۱۰۳ تا حدی ۱۰۵ و...) و به نظرم به دلیل تعداد کم سوالات شانس خوب و بد تو درصدای امسال خیلی خوب خودشو نشون میده.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , ehsansjs , Sadi_gh
ارسال: #۳۳۳
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ب.ظ، توسط ehsansjs.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ق.ظ)r3za نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۳ ق.ظ)۲۲۹۹ نوشته شده توسط:  ببینید دوستان عزیز امسال اختصاصیه نرم خ سخت تر از پارسال بود ، من پارسال که هیچی واسه کنکور نخونده بودم اختصاصی ۳۲ زدم ولی امسال که کلی خوندم اختصاصیام به ۲۰ هم نمیرسه ، یعنی من خنگ شدم؟؟؟؟؟
نه خنگ نشدید منم دقیقا همین وضعیت برام پیش اومده! پارسال چون هنوز کامپایلرو پاس نکرده بودم کلا حذفش کردم و با ۳ درس ۳۲ زدم,امسال که فول خونده بودمش و رو بقیه درسها هم تسلط بیشتری داشتم فکر کنم در حد ۲۴ ۲۵ درصد زدم! خیلی سوالات ۲ پهلو تو تخصصی نرم زیاد بود(سوال ۹۰ , ۱۰۲ , ۱۰۳ تا حدی ۱۰۵ و...) و به نظرم به دلیل تعداد کم سوالات شانس خوب و بد تو درصدای امسال خیلی خوب خودشو نشون میده.

ایول ،سپاس زدم ولی لایکو پیدا نکردم Wink جواب دادم! انصافا شما کامپایلر پارسالو با امسال یکی میکنی؟ ۳تا سوال داده،از یک فصل،اونم عوض نکته دار کردن خود سوال اومده صورت سوالو پیچونده! نمیدونم چرا هیشکی به ۹۰ معترض نیست؟ آخه میتونست عکس جدولو تو گزینه ها بده یا اینکه... همه چیو نابود کرد بیشرفAngry
اما انصافا تو سوال ۱۰۲، هوش بچه ها محک میخورد نمیدونم چه ابهامی داشت؟شاید اگه یه کتاب استعداد تحصلی میخوندید این حرفو نمیزدید!۱۰۳ هم که شاید ۲گزینه ای باشه!
سرجلسه شیطون رفت تو جلدم گفت"پاشو دیگه ۵۰% تخصصی زدی برو بیرون حالشو ببر..." منم خسته از درس یه دفعه با اینکه نزدیک ۶۰ دیقه مونده بود رفتم بیرون!کاش نمیرفتم و دوباره میخوندمشون...

(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ)Heeraad نوشته شده توسط:  زبان ۱۰-۲۰
ریاضی -۲
مشترک ۵۳
تخصصی نرم ۵۴

حدودا چند میشه؟

اتفاقا امسال مشترک به نظرم آسونتر بودش!تخصصی نرم افزار شانس میخاست فقطBig Grin
ولی تهران که ۱۰۰% قبولید کدوم دانشگاه دیگه...؟
چقدر خونده بودید؟ واسه چه رتبه ای و کدوم دانشگاه؟لطفا صادقانه بگید
ارسال: #۳۳۴
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ب.ظ، توسط Avril89.)
خیــــــــــــــــــــــلی شیک و مجلسی گند زدمSad
خدایا کاش اون روزی که میخواستم برم ریاضی یه بلایی سرم میوردی که اینهمه به زندگیم گند نزنمSad
لااقل الان واسه پزشکی یا دندان پزشکی پشت کنکور بودم اینهمه هم حرص نمیخوردم حالا میگفتم عیب نداره می ارزه!! وای حالا دوباره با چه انگیزه ای بخونم!! آخه مگه چیزی هم هست که نخونده باشم!! لعنت به مهندسی Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , salimeh
ارسال: #۳۳۵
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۱۳ ب.ظ
من اینجوری زدم
زبان ۵۰
ریاضی ۱۵(هنوز اعصابم خورده یه سوال امار رو اشتباه خوندم یه سوالم فرمول سر جلسه پرید)
مشترک ۵۰
تخصصی هوش ۳۳

با مشترکای اسون به نظرتون چی میشه؟
ارسال: #۳۳۶
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ق.ظ)r3za نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۳ ق.ظ)۲۲۹۹ نوشته شده توسط:  ببینید دوستان عزیز امسال اختصاصیه نرم خ سخت تر از پارسال بود ، من پارسال که هیچی واسه کنکور نخونده بودم اختصاصی ۳۲ زدم ولی امسال که کلی خوندم اختصاصیام به ۲۰ هم نمیرسه ، یعنی من خنگ شدم؟؟؟؟؟

ایول ،سپاس زدم ولی لایکو پیدا نکردم Wink جواب دادم! انصافا شما کامپایلر پارسالو با امسال یکی میکنی؟ ۳تا سوال داده،از یک فصل،اونم عوض نکته دار کردن خود سوال اومده صورت سوالو پیچونده! نمیدونم چرا هیشکی به ۹۰ معترض نیست؟ آخه میتونست عکس جدولو تو گزینه ها بده یا اینکه... همه چیو نابود کرد بیشرفAngry
اما انصافا تو سوال ۱۰۲، هوش بچه ها محک میخورد نمیدونم چه ابهامی داشت؟شاید اگه یه کتاب استعداد تحصلی میخوندید این حرفو نمیزدید!۱۰۳ هم که شاید ۲گزینه ای باشه!
سرجلسه شیطون رفت تو جلدم گفت"پاشو دیگه ۵۰% تخصصی زدی برو بیرون حالشو ببر..." منم خسته از درس یه دفعه با اینکه نزدیک ۶۰ دیقه مونده بود رفتم بیرون!کاش نمیرفتم و دوباره میخوندمشون...

ریاضی -۲
مشترک ۵۳
تخصصی نرم ۵۴

حدودا چند میشه؟

من موافقم با حرفاتون ، سوالای کامپایلر که واقعا نامفهوم بودن و فقط شانس میتونه کمک کنه ولی سوال ۱۰۲ رو اگه دقت بیشتری می کردم میشد جواب داد Huh ، سوال ۱۰۳ هم که به نظرم گزینه ۲ و ۴ درسته ، البته نه فقط به نظر من بلکه به نظر خیلیها ، بقیه سوالاتم که واقعا بد طراحی شده بودند ، من با هزاز امید و آرزو امسال درس خوندم ، حداقل طبق پیش بینی مدرسان شریف آخه آزمون آزمایشی دادم باید رتبم بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میشد(البته قبل کنکور) ولی با این درصدام زیر ۱۰۰۰ هم نمیشم ، پیش همه سرشکسته میشمSad

مرا دوست داشته باشی یا از من متنفر باشی باز خواهم درخشید.
ارسال: #۳۳۷
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۱۰ ب.ظ، توسط ehsansjs.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ب.ظ)negar_89 نوشته شده توسط:  خیــــــــــــــــــــــلی شیک و مجلسی گند زدمSad
خدایا کاش اون روزی که میخواستم برم ریاضی یه بلایی سرم میوردی که اینهمه به زندگیم گند نزنمSad
لااقل الان واسه پزشکی یا دندان پزشکی پشت کنکور بودم اینهمه هم حرص نمیخوردم حالا میگفتم عیب نداره می ارزه!! وای حالا دوباره با چه انگیزه ای بخونم!! آخه مگه چیزی هم هست که نخونده باشم!! لعنت به مهندسی Sad

Huh درصداتون چجوریه؟ شما کسی رو سراغ داری که گفته باشه عالی زدم و راضیم؟ همه بالاخره از یه چیزی ناراضی هستیم همیشهWink
ولی راست میگید!تو مهندسیها ما بیشترین منابع و کمترین ضرفیت رو داریمDodgy

(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۱۳ ب.ظ)me_pro نوشته شده توسط:  من اینجوری زدم
زبان ۵۰
ریاضی ۱۵(هنوز اعصابم خورده یه سوال امار رو اشتباه خوندم یه سوالم فرمول سر جلسه پرید)
مشترک ۵۰
تخصصی هوش ۳۳

با مشترکای اسون به نظرتون چی میشه؟

زبان عالیی!
دانشگاههای خوب تهران قبولید
علی رغم میلم شرط میبندم رتبه یک نمیشیBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۳۸
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۱۶ ب.ظ
وای تروخدا انقد نگین آسون بود،
از خودم نا امید شدم
انقدرام که شما میگین آسون نبود،سوالای زیادی بود که بین دو گزینه می شد شک کرد
درصدای من ایناس
زبان ۶%
مشترک ۳۷%
تخصصی ۳۷%
نظرتون راجع به تخمین رتبه من چیه دوستان؟

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۳۳۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ، توسط shiri.)
بچه ها به نظرتون با این درصدا شریف قبول میشم:
۰
۳۵
-۲۴
-۱۵
دقت کنید که مشترک و تخص رو منفی زدم!!!!!!!!!!!
شوخی بود خواستم دلتون وا شه.دل خودم که خونه از اینا با این کنکور غیر استاندارد.دعا کنید فقط یه جا تو تهران قبول شم درصدا ی خودم.
۰
۳۵
۳۸
۲۷
نشم واقعا ناراحت کنندس .دقیق از هر درسی یه کوچولو نقطه ضعف داشتم اومده بود.مخصوصا سیستم عامل و نظریه که حتی سختترین سوالای کل کونکورارو میزاشتی جلوم راحتتر بودن.چون مسئله بودن نه یه تعریف احمقانه از یه جای کتاب.یا یه نکته ی خاص تو جزوه ی کارگهی.واقعا متاسفم واس طراحای کنکور.به هیچ وجه نه تو این دنیا نه تو اون دنیا ازشون نمیگذرم که منو پیش زمین و زمان شرمسار کردن.امیدوارم فقط کنکور ترازی باشه نه میانگین درصد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh , ehsansjs
ارسال: #۳۴۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۴۹ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۱۶ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  وای تروخدا انقد نگین آسون بود،
از خودم نا امید شدم
انقدرام که شما میگین آسون نبود،سوالای زیادی بود که بین دو گزینه می شد شک کرد
درصدای من ایناس
زبان ۶%
مشترک ۳۷%
تخصصی ۳۷%
نظرتون راجع به تخمین رتبه من چیه دوستان؟

منظورمون از آسون اینه که نسبت به دو سه سال اخیر استاندارد بود نه اینکه آسون به معنای لفظی!!
تو گرایش نرم ، با معدل فرضی ۱۵ ، طبق کنکور سال پیش تقریبا بین ۲۵۰ تا ۳۰۰ میشدید!!! اما.......
امسال با توجه به ضریب زبان و سوال های مشترک نمیشه واقعا گفت ... توکل به خدا،ایشالا رتبه خوب میارید

[تصویر:  11.png]
ارسال: #۳۴۱
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۲۵ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۵۲ ب.ظ)۲۲۹۹ نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ق.ظ)r3za نوشته شده توسط:  

ریاضی -۲
مشترک ۵۳
تخصصی نرم ۵۴

حدودا چند میشه؟

من موافقم با حرفاتون ، سوالای کامپایلر که واقعا نامفهوم بودن و فقط شانس میتونه کمک کنه ولی سوال ۱۰۲ رو اگه دقت بیشتری می کردم میشد جواب داد Huh ، سوال ۱۰۳ هم که به نظرم گزینه ۲ و ۴ درسته ، البته نه فقط به نظر من بلکه به نظر خیلیها ، بقیه سوالاتم که واقعا بد طراحی شده بودند ، من با هزاز امید و آرزو امسال درس خوندم ، حداقل طبق پیش بینی مدرسان شریف آخه آزمون آزمایشی دادم باید رتبم بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میشد(البته قبل کنکور) ولی با این درصدام زیر ۱۰۰۰ هم نمیشم ، پیش همه سرشکسته میشمSad
در مورد سوال ۱۰۳ نظر منم همینه که اگه جوابش دو گزینه ای محاسبه نشه سرنوشت خیلیا را ممکنه عوض کنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: salimeh
ارسال: #۳۴۲
۰۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۷:۴۳ ب.ظ
من درصدام اینه
زبان: سفید
ریاضی: ۳۱/۲۵
مشترک: ۲۵/۹
تخصصی هوش: ۱۵/۶
معدل: ۱۵/۸۲
لطفا اگه کسی میدونه بگه با این درصدا میشه جایی قبول شد یا نه؟
ارسال: #۳۴۳
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ ق.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ب.ظ)manifest نوشته شده توسط:  دوستان راجب سوال ۱۰۳ پایگاه و سوال ۹۱ نظری ندارن ؟ کلید درسته ؟
با احتساب نتیجه ی الان کلید :
زبان ۰
ریاضی ۱۴
مشترک ۴۳ فکر کنم البته ده درصد بیشتر هم زده باشم چون یه سریا رو یادم نیومد طبق شماره دفترچم کودوم گزینه دفترچه c شده
تخصصی نرم ۵۰
آره به نظر من ۱۰۳ رو اشتباه اعلام کرده جوابش تقسیم میشه و اون تقسیمی که دو تا پرتو داشت، نظر شما چیه ؟؟

از زندگانیم گله دارد جوانیم

شرمنده جوانی از این زندگانیم
ارسال: #۳۴۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۲۰ ق.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ)Heeraad نوشته شده توسط:  زبان ۱۰-۲۰
ریاضی -۲
مشترک ۵۳
تخصصی نرم ۵۴

حدودا چند میشه؟

من دانشگاه تهران می خواستم اما خب تنبل بازی هم زیاد در اوردم سر خوندن. کامپایلر و طراحی زبان ها رو گذاشتم کنار. ریاضی هم بعضی فصل های گسسته رو خوندم و محاسبات هم درسشو این ترم داشتم برای امتحاناش خوندم.
اگه دانشگاه تهران بیارم عالی میشه. اما احتمالش کمه فک کنم.
ارسال: #۳۴۵
۱۰ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۳۴ ق.ظ
حیف شد کلی اشتباه کردم و سوالای ساده رو اشتبا زدم

زبان -۳

ریاضی ۳۵

مشترک ۳۶

تخصصی هوش ۳۷/۵

تخصصی نرم ۷

رسما خاک تو سرم
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsansjs

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۳ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۶۲ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۵۳ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۰۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۲۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۹۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۶۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۶۳۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۹۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Lightbulb کارنامه اولیه آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۲۴ ۶۷,۴۶۸ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab110

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close