زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به سوالات ایراد دار آی تی

ارسال: #۴۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۱۲ ب.ظ
RE: اعتراض به سوالات ایراد دار آی تی
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ)zahraaahmadi29 نوشته شده توسط:  بچه ها نظرتون در مورد سوال ۶۵ چیه؟!!!!
منم سوال ۶۵ اون گزینه که شیوه تفکر عقلایی میشه رو زدم والا تو کتاب مدرسان این بود. آخه فرق خاصیم بین عقلایی و منطقی نیست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۱۶ ب.ظ
منم رو سوال ۶۹ مدیریت اعتراض دارم گزینه ۲ و ۳ هر دو درسته
آخه نقدینگی یعنی نسبت جاری و نسبت سریع

و سوال ۴۵ ساختمان گزینه ۲ درسته، پارسه درست حل کرده و دلیلش منطقی هست
 سپاس‌گزاری شده توسط: aseman1.zr
ارسال: #۴۸
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۱۷ ب.ظ
دوستان قسمت اعتراض به کلیدم تو پروفایل اضافه شده(sanjesh.org )هرکی اعتراض داره با ذکر دلیل و... میتونه بزنه
ارسال: #۴۹
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۱۸ ب.ظ، توسط فانوووس.)
اعتراض به کلید اومده ها

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۱۸ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۴ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  آقاا کلا بیخیال اصلا...انگار هرکی درست زده دیگه کاری با منطقش نداره فقط خدا کنه اگه خودتونم این سوالو نمیزدید یا غلط میزدین بازم همین حرفو میزدین!!!

دوست عزیز .. یعنی شما میگید طراحی که خودش سوال طرح کرد گزینه هم گزاشته براش .. حالا خودش حاضر میشه جواب رو برگردونه ...
شما برو سال های پیش رو ببین کارنامه نهایی رو ببین .. ببین کدوم سوالها حذف شدند.. ببین سوال سیستم عامل دو سال پیش حذف شد؟
سوال شبکه گه مثل سوال یک شبکه امسال بود حذف شد ؟؟ حالا اینا محاسباتی بودند حذف نشدند.. سوال هوش و شبکه امسال که اصلا محاسباتی نبودند.. جواب سر راست داشتند.. سوال سیستم رو شما با هر منطقی که بگی طبق گزینه ها مشخص بود که قاب ۳ تاست .. یا سوال پایگاه ... هم همینطور ...حالا شما نتونستی مطلب رو ببینی درست میگی ..براتون نزده حساب میشه .. فوقش ... / کلا دلتون به حذف سوالات خوش نکنید مگر نوع حادش که اونم طبق نظر اساتید دانشگاه برمیگرده نه ماها..
شما خودت داری میگی طبق نظر اساتید دانشگاه پس ببخشید لابد دکتر حقیقت ک کتاباش اینهمه فروش داره بقال سرکوچست که گفته سوال غلطه!!!

بله .. حرفیه؟؟ /// من گفتم سوال حادش ... نه این سوال ... ببخشید ایشون سوالات دو سال پیش هم ۲ یا ۳ تا غلط از سیستم گرفتند ..میشه بفرمایید چی شد اخرش...؟؟ میشه خواهشا جواب بدی اون سوالات حذف شدند یا نه ؟؟ جان من جواب بده .. اون سوالات حادتر بودند اصلا جوابی بدست نمی اومد براشون یا این سوال ... یک مقدار منطقی باش دوست عزیز

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ... ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم
 سپاس‌گزاری شده توسط: web33
ارسال: #۵۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۱۹ ب.ظ
خواهیم دید ک حذف میشه
ارسال: #۵۲
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۴ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  سوال ۳۷ باید دو گزیته به عنوان درست اعلام بشه گزینه ۲ و ۴
سوال ۸۳ هوش گزینه ۱ نادرست هستش در حالی که ۲ رو اعلام کرن
سوال ۹۶ معماری تعداد هیت ها ۹ تا هستش باید گزینه ۴ رو اعلام می کردم این سوال توی تاپیک سوالات ای تی هم حل شده

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: فانوووس
ارسال: #۵۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ب.ظ، توسط فانوووس.)
به هرحال ما اعتراض می زنیم شاید اصلاح کرذن جوابارو. مثل حذف گرایشا که خیلیا می گفتن اصلا امکان نداره دوباره گرایشا درست بشنو دیدیم که شد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahyar.ghi , Hamed90 , shamim_s , alizl70 , Nesyan , flowerirani
ارسال: #۵۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۲۷ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ب.ظ)JAFARI71 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  هه هه هه ... این بچه بازی ها چیه ؟؟ مگه سنجش خونه خالست ؟؟ هرکی هرچی بگه... اگر تونستید یه سوال رو حذف کنید.... این خط این نشون..

منم موافقم
مطمئنم طراحای سوال پشت پاسخایی که دادن دلیل و منطق دارن!
فک نمیکنم نتیجه بده...
اصلا امکان نداره همچین چیزی که تعداد قابو نده اخه کدوم منطق مگه علم غیب داشتیم کبدونم چه تعداد تو ذهنش بودهHuhHuhSadSad

دوست عزیز هدف طراح سوال LRU این بوده که باید تعداد خونه های لازم رو داوطلب بدست بیاره
ارسال: #۵۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۵۰ ب.ظ
دوست عزیز این متنی که شما دادید کاملا درست هستش ولی این به معنی این نیست که الگوریتم گرادیان سریعتر از تپه نوردی هستش
در بعضی حالات کاهش گرادیان بهتر عمل می کنی تو بعضی حالات بدتر عمل می‌کنی.
توی بعضی از مسائل با توجه به نوع تابع هدف کاهش گرادیان رو ترجیح می‌دیم به تپه نوردی پس گزینه ۱ می‌تونه اشتباه باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: flowerirani
ارسال: #۵۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۵۱ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۱۶ ب.ظ)مونا۷۰ نوشته شده توسط:  منم رو سوال ۶۹ مدیریت اعتراض دارم گزینه ۲ و ۳ هر دو درسته
آخه نقدینگی یعنی نسبت جاری و نسبت سریع

و سوال ۴۵ ساختمان گزینه ۲ درسته، پارسه درست حل کرده و دلیلش منطقی هست
سوال ۴۵ درسته و مشکلی نداره یه لیست پر رو در نظر بگیرید اندیس از ۰ تا ۳ (پس m=4) حالا front به خانه ۰ و rear به خانه ۳ اشاره میکنه و جواب ۴ میشه

من در رقابت با کسی نیستم فقط در تلاشم از کسی که دیروز بوده ام بهتر باشم.
ارسال: #۵۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۲۵ ب.ظ
دوستان نظرتون در مورد سوال ۵۰ نرم افزرا چیه؟؟
به نظرتون استفاده از include برای دربرگرفتن عناصر تکراری دلیلی بر درستی هر دو گزینه ۱و ۲ نیست؟؟؟
.include و extend و... که یادتونه....

اگر چهار مرتبه بگویی بیچاره ام و عادت کنی، اوضاع خیلی بی ریخت می شود همیشه بگویید الحمدلله، شکر خدا. بلکه بتوانی دلت را هم با زبانت همراه کنی. اگر پکر هستی دو مرتبه همراه با دلت بگو الحمدلله. آن وقت غمت را از بین می برد….
"حاج اسماعیل دولابی"
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۸
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۲۴ ب.ظ
ما آخر سر از کجا بفهمیم کدوم سوالا حذف شدن، کدوما جوابشون تغییر کردن؟
ارسال: #۵۹
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۴۵ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ ب.ظ)n-hazrati نوشته شده توسط:  ما آخر سر از کجا بفهمیم کدوم سوالا حذف شدن، کدوما جوابشون تغییر کردن؟
وقتی که کارنامه ها میاد همراه باهاش کلید نهایی هم میاد.
اونجا مشخص میشه

من در رقابت با کسی نیستم فقط در تلاشم از کسی که دیروز بوده ام بهتر باشم.
ارسال: #۶۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ب.ظ، توسط Densike.)
به نظر من پاسخنامه امسال کاملا صحیح هست و هیچی نیاز به تغییر نداره جز اون سوال شبکه با اینکه خودم ۶ زدم ولی به نظرم ۷ هم باید جواب در نظر بگیرن و اون سوال معماری هم ۹ میشه جوابش .. اون سوال LRU هم با اینکه خودم نزدم به نظرم حق دارن حذف نکنن ... ولی خوب اینم باید در نظر گرفت یکی مثل من که سیستم عامل درس میدادم تا صورت رو خوندم گفتم ناقصه و رد کردم ... کنکور که جای آزمون خطا نیست
سوال ساختمان داده هیچ مشکلی نداره باز هم میگم و نمونش رو آخر هفته میزارم همونطور که گفتم

One day the hands of fate must be forced

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۶۸۵ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۴ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  تکنولوژی و مزایای تین کلاینت maral00 ۰ ۱,۷۸۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: maral00
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۵۱۷ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  با خصوصیات تین کلاینت آشنا شوید zohreeee ۰ ۱,۶۷۳ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zohreeee
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۷۱ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۹۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تقسیم افراد به دو تیم ss311 ۲ ۱,۶۴۲ ۱۲ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  دوره آنلاین #Visual C (پروژه محور با هدف کسب مهارت های برنامه نویسی تیمی) nazi takpar ۴ ۳,۴۳۷ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazi takpar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close