زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به سوالات ایراد دار آی تی

ارسال: #۷۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۱۹ ب.ظ
RE: اعتراض به سوالات ایراد دار آی تی
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۰۲ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  من سوال هوش امشب با ۲تا از اساتید مشورت میکنم و ۳تا سوال گرادیان بیز و متغییر جانشینی + سوال اول پایگاه حتما اعتراض میزنم
سوال شبکه هم نزدم ولی اعتراض میزنم
سیستم عاملم دکتر حقیقت وقتی میگن غلطه من کی ام حرف بزنم
توصیه میکنم روی هوا اعتراض نزنین تک تک نظراتتونو با دلیل بگین
سوال اول پایگاهم باید گزینه ۱-۴ ۲کلیدی بشه و شک نکنین ۲کلیدی میشه
چون بین موجودیت استاد وگروه ذکر نکره کدوم یکی اجباری و اختیاریه
بقیه سوالات رو باید بررسی کنیم بعد اعتراض بزنیم لطفا شما هم کمک کنین نظراتتونو بنویسین یا مثل بچه های کامپبوتر واسه هر درسی یه تاپیک بزنیم؟

(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۰۵ ب.ظ)sh.n نوشته شده توسط:  دوستان سوال ۸۳ ( سوال دوم هوش) کلید سنجش غلط نیست ؟؟! کسی هست از روی مرجع جواب این سوال رو داشته باشه ؟

=====
والا من دارم دنبالش میگردم
مشکلتون با سوال متغیر جا نشینی چی هست ؟

One day the hands of fate must be forced
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۷۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۱۹ ب.ظ، توسط alizl70.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۰۲ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  من سوال هوش امشب با ۲تا از اساتید مشورت میکنم و ۳تا سوال گرادیان بیز و متغییر جانشینی + سوال اول پایگاه حتما اعتراض میزنم
بقیه سوالات رو باید بررسی کنیم بعد اعتراض بزنیم لطفا شما هم کمک کنین نظراتتونو بنویسین یا مثل بچه های کامپبوتر واسه هر درسی یه تاپیک بزنیم؟

شما چرا اینقد عصبانی هستید ؟؟
شما با دکتر حقیقت در ارتباطید؟باید قبول کنیم نظر طراحان کنکور با نظرات دکتر حقیقت متفاوته.مشابه سال قبل که ایشون اعلام کردند سوال بن بست غلطه ولی سوال حذف نشد و سوال ابهام داشت و نکته ی غلطی داشت و همچنین سال های قبل تر از آن....بگذزیم.
اون سوالا گرادین هم من دلیلی برای نقضش ندارم با توجه به کتاب هایی که خوندم صحبتی از سرعت بین این دو نشده بود و بسیار شبیه هم بودند وبه نظر بنده هم غلط هست.
خب این ۲ سوال رو حتما اعتراض بزنیم.
سوال شبکه رو هم که ۱۰۰ ٪ اعتراض میزنم
سوال پایگاه رو بعید میدونم ۴ هم اعلام بشه آخه سوال گفته کدام صحیح تره.گزینه ۴ فیلدهای null زیاد تو جدول ایجاد میشه.ولی گزینه ۱ بهینه است.من خودمم ۴ زدم فک میکنم.اینو گفتم که نگید چون من درست زدم نمیخوام اعتراض بزنم.من اعتراض میزنم بعیدم نیس ۲ گزینه اعلام بشه باید دید چی میشه...

من در رقابت با کسی نیستم فقط در تلاشم از کسی که دیروز بوده ام بهتر باشم.
ارسال: #۷۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۳۹ ب.ظ
سوال متغیر جانشینی هوش که مشکلی نداشت مشکل ایشون با اون سوال چی بود ؟

ارسال: #۷۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط Hamzeh.S.)
فکرکنم ایشون این مشکل رودارندکه درگزینه ۴ گفته تابعی ازیک متغیر را می توان معادل یک متغیردونست.البته میشه گفت که این جمله هم همواره درست نیست ومی تونه جواب باشه.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
 سپاس‌گزاری شده توسط: flowerirani
ارسال: #۸۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۵۳ ب.ظ
Exclamation RE: اعتراض به سوالات ایراد دار آی تی
سلام بچه ها من نمیتونم تو این سیستم پاسخگویی ثبت نام کنم. آیا کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟؟ با هر یوزر و پس وردی که میخوام ثبت نام کنم و دکمه تایید رو میزنم میگه تکرار رمز عبور رو صحیح وارد کن. اه اه دیوونه شدم

همانا با هر سختی ، آسانی است. پس تلاشت را بکن و ناامید نباش خدا خودش هرجور که صلاح بداند جبران میکند
ارسال: #۸۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۵۱ ب.ظ)King2 نوشته شده توسط:  فکرکنم ایشون این مشکل رودارندکه درگزینه ۴ گفته تابعی ازیک متغیر را می توان معادل یک متغیردونست.البته میشه گفت که این جمله هم همواره درست نیست ومی تونه جواب باشه.
من که مشکلی توی این نمی بینم
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۰۷ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۰۲ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  من سوال هوش امشب با ۲تا از اساتید مشورت میکنم و ۳تا سوال گرادیان بیز و متغییر جانشینی + سوال اول پایگاه حتما اعتراض میزنم

شما چرا اینقد عصبانی هستید ؟؟
شما با دکتر حقیقت در ارتباطید؟باید قبول کنیم نظر طراحان کنکور با نظرات دکتر حقیقت متفاوته.مشابه سال قبل که ایشون اعلام کردند سوال بن بست غلطه ولی سوال حذف نشد و سوال ابهام داشت و نکته ی غلطی داشت و همچنین سال های قبل تر از آن....بگذزیم.
اون سوالا گرادین هم من دلیلی برای نقضش ندارم با توجه به کتاب هایی که خوندم صحبتی از سرعت بین این دو نشده بود و بسیار شبیه هم بودند وبه نظر بنده هم غلط هست.
خب این ۲ سوال رو حتما اعتراض بزنیم.
سوال شبکه رو هم که ۱۰۰ ٪ اعتراض میزنم
سوال پایگاه رو بعید میدونم ۴ هم اعلام بشه آخه سوال گفته کدام صحیح تره.گزینه ۴ فیلدهای null زیاد تو جدول ایجاد میشه.ولی گزینه ۱ بهینه است.من خودمم ۴ زدم فک میکنم.اینو گفتم که نگید چون من درست زدم نمیخوام اعتراض بزنم.من اعتراض میزنم بعیدم نیس ۲ گزینه اعلام بشه باید دید چی میشه...

ارسال: #۸۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۵۸ ب.ظ
خب اشتباه می کنیدکه مشکلی نمی بینیدSmile.مثلا (f(x رو نمیشه با x یکسان سازی کرد.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
ارسال: #۸۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۰۴ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۵۸ ب.ظ)King2 نوشته شده توسط:  خب اشتباه می کنیدکه مشکلی نمی بینیدSmile.مثلا (f(x رو نمیشه با x یکسان سازی کرد.
بله f ( x ) رو نمیشه با x یکسان سازی کرد ولی با y که میشه فکر کنم منظور سوال مورد دوم بوده وگرنه میگفت با متغیر همان تابع

ارسال: #۸۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۱۰ ب.ظ
من نمیدونم منظورطراح چی بوده.کنکورامسال که دیگه شده حدس زدن منظورطراح.Smile اون ازسیستم عامل که بعضی دوستان می گن منظورطراح حدس زدن تعداد قابها بوده اینم ازاین.SmileSmileSmileSmileفقط خواستم بگم اگرمنظوردوستمون اینی که من می گم هست درست می گن.

Winston Churchill
ارسال: #۸۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ب.ظ)King2 نوشته شده توسط:  من نمیدونم منظورطراح چی بوده.کنکورامسال که دیگه شده حدس زدن منظورطراح.Smile اون ازسیستم عامل که بعضی دوستان می گن منظورطراح حدس زدن تعداد قابها بوده اینم ازاین.SmileSmileSmileSmileفقط خواستم بگم اگرمنظوردوستمون اینی که من می گم هست درست می گن.
والله بعید میدونم منظور اون گزینه این بوده باشه اخه اون سوال یه گزینه واضح غلط داشت

ارسال: #۸۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ب.ظ)King2 نوشته شده توسط:  من نمیدونم منظورطراح چی بوده.کنکورامسال که دیگه شده حدس زدن منظورطراح.Smile اون ازسیستم عامل که بعضی دوستان می گن منظورطراح حدس زدن تعداد قابها بوده اینم ازاین.SmileSmileSmileSmileفقط خواستم بگم اگرمنظوردوستمون اینی که من می گم هست درست می گن.
والله بعید میدونم منظور اون گزینه این بوده باشه اخه اون سوال یه گزینه واضح غلط داشت

صدالبته که حرف شمادرسته.

Winston Churchill
ارسال: #۸۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۲۳ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۱ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۴ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  آقاا کلا بیخیال اصلا...انگار هرکی درست زده دیگه کاری با منطقش نداره فقط خدا کنه اگه خودتونم این سوالو نمیزدید یا غلط میزدین بازم همین حرفو میزدین!!!
نه دوست من اینطور نیست.ما میخوایم اینجا به یه نتیجه برسیم.بچه ها میان اینجا سوالایی که به نظرشون سنجش اشتباه زذه رو میگن و ماهم وظیفمونه که یا اونا رو از اشتباهی که کردن آگاه کنیم و یا اینکه باشون همصدا بشیم.ما نمیخوایم کسی رو نا امید کنیم...

(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۰ ب.ظ)shamim_s نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۱ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  سوال ۳۷ به نظر بنده گزینه ۴ هم میشه.نمیدونم شایدم اشتباه میکنم.منطقم اینطور میگه که وقتی سوال میگه کدام نادرست است و گزینه ۴ میگه هر ۳ موارد بالا غلط هستند درصورتی که فقط یک گزینه نادرست است این گزینه هم اشتباه میشه.بحث این نیست که من چی زدم یا شما چی زدید.من از سر تعصب حرف نمیزنم و الا ۴ هم بشه رتبه من تفاوتی نمیکنه.
اگه که مثال نقضی دارید بگید من برم چک کنم.
اون سوال شبکه هم من اعتراض میزنم هرچند که میدونم بی نتیجست.اعتراض میزنم چون سر جلشه بزرگتر از ۶ بدست آوردم و ۷ رو زدم.زورم میگیره اینطور سوال غلط بزنم.اگه که از روی نادانی یا نداشتن علم سوال غلط میزدم مساله ای نبود اما اینجا یه بحث دیگست و طراح محترم باید بفهمه اینجور سوال نده که هر کس بنا به تحلیل خودش جواب سوال رو بده
من هم با شما موافقم با اینکه خودم جواب سنجشو زدم ولی گزینه ۴ که میگه همه گزینه ها غلطه پس اینم جوابه سر امتحان دقت نکردم. این سوال باید حذف بشه خداییش منطقی...یا سوال اول پایگاه واقعا جواب نداشت اینم باید حذف بشه....اگه در مورد رنگ امیزی اشتباه کردم ولی هنوز اون سوال ۸۵ هوش قانع نشدم چرا ۸۴% چرا؟Shy
من کاملا باهاتون موافقم حالا حذف بشه تاثیر مثبت میدن؟Shy
به نظر بنده سوال حذف نمیشه چون اکثرا گزینه ۲ زدن.یکی از بچه ها گفت که مشابه این تست قبلا اومده و فقط گزینه غلط رو سنجش زده ولی من ندیدم جایی مشابه این تست بوده باشه.
دو حالت بیشتر وجود نداره یا اینکه فقط گزینه ۲ جوابه یا اینکه هم ۲ و هم ۴/ولی حدس من رو ۲ گزینه است.ایشالا.
والا اون سوال هوش رو من نزدم نمیدونم چیه جوابش Smile

با سلام
به نظر بنده برای سوال ۳۷ نمیشه مثال نقضی برای گزینه ۱و ۳ آورد(حتی اگه تمام کلیدها مساوی باشد) و این استدلال دوستمان برای گزینه ۴ هم به نظرم سنجش قبول نمیکنه
باز هم کسی نظری در مورد این سوال داشت خوشحال میشم بشنوم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alizl70
ارسال: #۸۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ب.ظ
اعتراض به سوالات ایراد دار آی تی
نکته ی سوال ۸۳ هوش توی تست سال ۸۳ آی تی هست. طبق پاسخ کتاب راهیان ( که گویا اصلا نمیشه روش حساب کرد!!! سوال رنگ آمیزی رو اشتباه جواب داده بود ما رو گمراه کرد :|:|:| ) سرعت گرادیان کمتر از تپه نوردی ساده هست!
حالا دیگه نمیدونم اینجا غلط گفته یا کلید سنجش اشتباه هست!
اگر کسی خواست چک کنه تست ۲۸ ص ۱۲۸

Work hard in silence, let your success make the noise
 سپاس‌گزاری شده توسط: SMD.interstellar , alizl70
ارسال: #۸۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ب.ظ)sh.n نوشته شده توسط:  نکته ی سوال ۸۳ هوش توی تست سال ۸۳ آی تی هست. طبق پاسخ کتاب راهیان ( که گویا اصلا نمیشه روش حساب کرد!!! سوال رنگ آمیزی رو اشتباه جواب داده بود ما رو گمراه کرد :|:|:| ) سرعت گرادیان کمتر از تپه نوردی ساده هست!
حالا دیگه نمیدونم اینجا غلط گفته یا کلید سنجش اشتباه هست!
اگر کسی خواست چک کنه تست ۲۸ ص ۱۲۸
والله من هم با این موافقم که سرعت گرادیان کمتر هست با اینکه این تست رو نزدم و کلا کاری هم با کتاب راهیان نداشتم

سپاس‌گزاری شده توسط: sh.n , SMD.interstellar , alizl70 , mojdemojde
ارسال: #۹۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ق.ظ، توسط Hamzeh.S.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ب.ظ)mojdemojde نوشته شده توسط:  سوال ٢٧ زبان گزینه ی ٣ درسته.
اصلا تو متن نگفته که british library اونارو الکترونیکی کرده.
بعدش خود کلمه ی scan به معنی خواندن و بررسی هم هست.
شمام اعتراض بزنید.درستش میکنن.

من اصلا نمی خوام بگم شمادرست می گید یاغلط اما صرفا به خاطراینکه معنی یک لغت چیه نمیشه درمتن ها گزینه رو انتخاب کرد.
درحقیقت می خوام بگم شمادرست می گید که scan به معنی بررسی هستش امادرمتن به این معنی به کارنرفته.
ویک نکته ای رومی خوام به همه دوستان بگم.یکی ازدوستان نمی دونم اینجابود یا جای دیگه بهش اشاره کرد.معمولا کلیداولیه غلط نداره.ممکنه
دوگزینه درست باشن وفقط یک گزینه درکلیداولیه اعلام شده باشه اما کلیداعلامی معمولا غلط نیست ودرکلیدنهایی فقط سوالاتی که دوگزینه توی آنها درسته اصلاح میشن یاسوالاتی که به علت اشتباه تایپی یا... ناقصن حذف میشن.
البته اعتراض حق همه شرکت کنندگان هست وقصدمن به هیچ وجه این نیست که بگم اعتراض نکنید.

Winston Churchill

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۶۶۹ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۲۲ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  تکنولوژی و مزایای تین کلاینت maral00 ۰ ۱,۷۷۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: maral00
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۵۱۱ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  با خصوصیات تین کلاینت آشنا شوید zohreeee ۰ ۱,۶۷۰ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zohreeee
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۵۹ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۷۴ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تقسیم افراد به دو تیم ss311 ۲ ۱,۶۴۱ ۱۲ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  دوره آنلاین #Visual C (پروژه محور با هدف کسب مهارت های برنامه نویسی تیمی) nazi takpar ۴ ۳,۴۳۲ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazi takpar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close