زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره برای کلاس کنکور برای رشته هوش مصنوعی

ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ب.ظ
Question مشاوره برای کلاس کنکور برای رشته هوش مصنوعی
سلام دوستان. Blush
به نظرتون چه موسسه ای برای دروس رشته هوش مصنوعی بهتر از بقیه س؟
من کارشناسی علوم کامپیوتر دارم و بعضی درس ها رو نداشتم، یا خوب یاد نگرفتم. برای همین فکر میکنم باید تقریبا برای همه درس ها کلاس برم. و اینکه میشه بگین کدوم درس ها رو میشه بدون کلاس راحت بخونم؟ و اینکه چه موقعی بهتره برای کنکور ۹۴ بخونم که چیزایی که یاد گرفتم، یادم نره؟ Big Grin

یه سوال دیگه هم داشتم. من معدلم ۱۳/۴۴ هست، حدودا با چه درصدهایی میتونم رتبه حداکثر ۲۰ بیارم؟ چون خیلی برام مهمه شریف قبول بشم Big Grin

دروسی که زیرشون خط کشیده شده رو تا حالا نخوندم:

۱- زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی)
۲- ریاضیات (ریاضیات مهندسی، آمار و احتمالات، محاسبات عددی، ساختمان های گسسته) (نمیدونم محاسبات عددی همون آنالیز عددیه یا فرق داره؟! Huh )
۳- دروس مشترک (ساختمان داده ها، نظریه زبان ها و ماشین ها، مدارهای منطقی، معماری کامپیوتر، سیستم عامل)
۴- دروس تخصصی هوش مصنوعی و رباتیکز (مدارهای الکتریکی، طراحی الگوریتم ها، هوش مصنوعی)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ق.ظ
مشاوره برای کلاس کنکور برای رشته هوش مصنوعی
سلام فکر نکنم کسى حال داشته باشه به این همه سوال جواب بده :دى کلا رتبه زیر ٢٠ باید همه درصداش بالا باشه یعنى واسه ١٠٠ بخونى که کمه کم ٦٠ بشه ! کلاسم اگه تهرانى باید جاهاى مختلف برى اینجورى نیست که همه استاداى خوب یه جا باشن تو یه موسسه . باید تو بخش هاى مختلف مانشت بگردى و اساتید خوب رو با توجه به هزینه و سطح آمادگى خودت انتخاب کنى ! ١-٢ روزى رو باید بشینى نظرات افراد مختلف و بخونى و تحقیق کنى

Sent from my iPad using Tapatalk
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , faza
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۳۷ ب.ظ
RE: مشاوره برای کلاس کنکور برای رشته هوش مصنوعی
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ب.ظ)niloo92 نوشته شده توسط:  سلام دوستان. Blush
به نظرتون چه موسسه ای برای دروس رشته هوش مصنوعی بهتر از بقیه س؟

سلام.
من خودم امسال کنکور واسه رشته هوش خوندم. فک نکنم رتبم خیلی خوب بشه ولی تجربیاتم بدک نیست.
شما میتونید رتبه خوبی بیارید ولی خوب تلاش زیادی رو میطلبه.
شرایط کنکور خیلی عوض شده. به نظر من خوندن تموم دروس اصلا لازم نیست.چون حتی اگرم خونده باشی نمیرسی سر جلسه جواب بدی.
پس بهتره منطقی و بهینه بخونی.
نظر من اینه:
دفترچه اول ۱۴۰ دقیقه وقت داشت و ۳۰ سوال زبان ۱۶ سوال ریاضی و ۲۷ سوال مشترک.
شاید یک دقیقه هم برای سوالهای زیان کم باشه. نمیرسی به تموم سوالات حواب بدی، حتی اگه خونده باشی.
ضرایب دروس هم زبان ۱ ریاضی ۱ و مشترک ۲ و تخصصی ۲ هست.
در عوض دفترچه دوم ۱۶ سوال داره و ۱۰۰ دقیقه زمان که خیلی زیاده.
حتما زبان تخصصی رو بخون و اگه تونستی با خوندن فلش کارت دایره لغاتت رو بالا ببر. زبان ضریبش ۱ هست و تاثیرش خیلی زیاده.
چهار تا درس ریاضی داریم که حتما و حتما ۲ تا رو لااقل یا ۳ تا رو بخونی. با هرکدومشوون که راحتری و بهتر ارتباط برقرار میکنی. من خودم ریاضی مهندسی وآمار خوندم ولی مهندسی سخت بود و فقط یه سوال جواب دادم. در عوضش گسسته نخونده بودم ولی ۳ تا زدم.واسه همین گفتم ۳ تااز ریاضیها روبخون.(واقعا خوندن تموم کتابها اگه غیرممکن نباشه خیلی سخته و ممکنه نرسی کامل بخونی و وقتی کامل نخونی و تست نزنی یا نرسی دوره کنی یعنی اصلا نخوندی) آنالیز عددی کمی از محاسبات عددی سطحش بالاتره. فقط کمی
مشترکها ۵ درس هستن.
منطقی درس راحتیه و خودت میتونی بخونی.
نظریه زبان درس مهمیه که خودتون هم قبلا اونو داشتید.
معماری تا حدی سخته.
سیستم عامل هم حجمش زیاده.
ساختمان داده هم میشه گفت مهمترین درسه. چون اشتراک زیادی با الگوریتم داره.
به نظر من حتما ۴ تا از این ۵ درس رو باید بلد باشی تا بتوونی درصد خوبی بزنی.
دفترچه دوم مدار و الگوریتم و هوش:
واقعا اینجا وقت زیاد میاری.
به نظرم هر سه تا درس رو باید کامل بخونی تا بتونی از زمان استفاده کنی.
کلاس رفتن دست خودتوونه. من نمیدونم کلاسها فایده ای دارن یا نه ولی اگه
خواستید برید دروسی مه ضعیفید برید.
معماری اجلالی رو تونستید برید که انگار خیلی خوب معماری رو تدریس میکنن.
اگه منابع رو خواستید بگید تا منابع رو هم واستون بگم + تجربیات بیشتر
در خدمتم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۶۰۹ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۳۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۵ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۹۵۵ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۵۰ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close