زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به سوالات ۸۶ و ۸۸ (انتقال داده)

ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۱۰ ق.ظ
سلام دوستان.
می خواستم نظرتون رو در مورد اینکه سوال ۸۸ گزینه ۲ صحیح است یا نه بپرسم. سنجش گزینه یک رو انتخاب کرده.
اینجا هم بحث هایی شده:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوم اینکه به نظرتون سوال ۸۶ برای محاسبات غیر منطقیش که نیاز به ماشین حساب مهندسی داره، ایرادی بش وارده؟ چون با محاسبات عادی نمیشه به گزینه دست رسید به نظر من.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۰۷:۱۹ ب.ظ
سوال ۸۸ که (با کمی ابهام) میشه به جواب رسید. در کل این سوال زیاد مناسب تست نیست بیشتر به درد سوال تشریحی میخوره!! اون سوال ۸۶ هم به سوال نمیشه ایراد گرفت، فقط باید تکنیک های لگاریتم رو بلد باشی با اون اعداد خارق العادش !!! یه جای دیگه من گفتم این سوال بیشتر محاسبات عددی هست تا انتقال ! در اینکه سوالات کاملا غیر استاندارد هستن هیچ شکی نیست ولی سنجش فک نمیکنم با این استدلال سوال رو حذف کنه متاسفانه!
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط hamsargol.)
من در مورد سوال ۸۶ حرفتونو قبول دارم
یه همچین چیزی بدرد پایانترم میخوره اونم برای تعداد کمی
این سوالو نزدم من
سوال ۸۸ هم ب نظرم درسته
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ق.ظ، توسط karbar.)
RE: اعتراض به سوالات ۸۶ و ۸۸ (انتقال داده)
(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۱۹ ب.ظ)doost4 نوشته شده توسط:  سوال ۸۸ که (با کمی ابهام) میشه به جواب رسید. در کل این سوال زیاد مناسب تست نیست بیشتر به درد سوال تشریحی میخوره!! اون سوال ۸۶ هم به سوال نمیشه ایراد گرفت، فقط باید تکنیک های لگاریتم رو بلد باشی با اون اعداد خارق العادش !!! یه جای دیگه من گفتم این سوال بیشتر محاسبات عددی هست تا انتقال ! در اینکه سوالات کاملا غیر استاندارد هستن هیچ شکی نیست ولی سنجش فک نمیکنم با این استدلال سوال رو حذف کنه متاسفانه!

من تکنیک های لگاریتمو بلدم ولی عددشو یه ذره این ور اونور تقریب میزدی به جواب نمیرسیدی!

(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ق.ظ)hamsargol نوشته شده توسط:  من در مورد سوال ۸۶ حرفتونو قبول دارم
یه همچین چیزی بدرد پایانترم میخوره اونم برای تعداد کمی
این سوالو نزدم من
سوال ۸۸ هم ب نظرم درسته

میشه دلایلتونو در مورد درست بودن گزینه یک سوال ۸۸ بفرمایید؟
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۱۸ ب.ظ
دوستان میشه بیایید هم فکری کنیم؟ وقت اعتراض کمه.
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ ب.ظ
هم سوال ۸۶ و ۸۸ درست اند
من سوال ۸۶ رو تا اخر محاسبه کردم یکم گیر داشت اما چیز خاصی نداشتTongue
اگر مدرسان رو می خوندی راحت سوال ۸۶ رو حل می کردیBig Grin

هرگز نگو هرگز
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۱۶ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ب.ظ)s-nowrozi نوشته شده توسط:  هم سوال ۸۶ و ۸۸ درست اند
من سوال ۸۶ رو تا اخر محاسبه کردم یکم گیر داشت اما چیز خاصی نداشتTongue
اگر مدرسان رو می خوندی راحت سوال ۸۶ رو حل می کردیBig Grin

یعنی حرفایی می زنید ها! دقیق منظور من همین "گیر" سوال ۸۶ بود که نمیذاشت حل شه!Undecided
و گرنه من هم چند بار حلش کردم و حل فرمولیش مشکلی نداشت!
 سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۴ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۴,۰۴۹ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۲,۰۰۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  انتقال آزمون های مدرسان شریف با تخفیف amir.azizi1@yahoo.com ۰ ۲,۳۳۳ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.azizi1@yahoo.com
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۹۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  رفع ابهام در ر ابطه با سوالات پایگاه داده کنکور دکترا نرم افزار ۹۶ mos_hos ۷ ۷,۷۳۸ ۳۰ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nick2006
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۴۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
  انتقال و مرخصی در دوره ارشد hamid2009 ۱۱ ۹,۱۹۵ ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فرهمند گلیان
  اعتراض به سازمان سنجش درمورد کنکور ارشد ۹۶ کامپیوتر erfan.kh67 ۴ ۵,۴۰۲ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zakaria200
  اعتراض به سازمان سنجش درمورد کنکور ارشد ۹۶ Sepideh96 ۸۸ ۴۳,۳۳۵ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marjan.lll

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close