زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به سازمان سنجش درمورد کنکور ارشد ۹۶

ارسال: #۷۶
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۷:۴۲ ب.ظ
دو سه تا سوالا ایتیم که کپ تست تالیفیا فیلی بوده.خدا ازش نگذره . اون از مدیریتمون اینم از هوش.
چرا اینقدر تعداد امضاها کمه؟یعنی واااقعا واس کسی مهم نیست؟ اصا چندین هزار نفر کنکور داده بعد ۳۰۰ تا امضا؟ خو سنجش میبینه ۴ نفر امضا کردن معلومه گوش نمیده به حرف ما.....
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۷۷
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۸:۱۴ ب.ظ
RE: اعتراض به سازمان سنجش درمورد کنکور ارشد ۹۶
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۴۲ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  دو سه تا سوالا ایتیم که کپ تست تالیفیا فیلی بوده.خدا ازش نگذره . اون از مدیریتمون اینم از هوش.
چرا اینقدر تعداد امضاها کمه؟یعنی واااقعا واس کسی مهم نیست؟ اصا چندین هزار نفر کنکور داده بعد ۳۰۰ تا امضا؟ خو سنجش میبینه ۴ نفر امضا کردن معلومه گوش نمیده به حرف ما.....
من قبلا هم گفتم تعداد به دام افتاده ی سنجش کم هستن...من خودم از اینکه متوجه سوالات تخصصی نشدم به شدت ضربه خوردم.عده ی زیادی همینطوری اومدن سرجلسه و به محض دریافت دفترچه دوم جلسه رو ترک کردن!قاعدتا این افراد اعتراضی هم ندارن!
عده ی دیگه ای هستن که سوالات کپی شده رو به راحتی جواب دادن، خو اینا هم اعتراضی ندارن!
عده ی کمی هم هستن که متوجه سوالات تخصصی نشدن، سوالات کپی رو قبلا ندیده بودن،..تو هر حوزه اگر ده نفر به این مشکلو داشتن خو سیصد تا طبیعیه من و تعداد افراد کمتری نسبت به دو دسته قبل در اینجا قرار داریم!

ولی با همه ی این ها دلیل نمیشه سنجش رسیدگی نکنه...حق برای همه ست،عدالت برای همه باید اجرا بشه
۱
۰
ارسال: #۷۸
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۹:۰۸ ب.ظ
حالم دیگه از این سنجش و از این وضعی که درست کردن بهم میخوره.هردم یه بامبولی واسه مادرست کردن. هیچکسم به دادمون نمیرسه. چقدر بشین زحمت بکش درصداتو تو درسا تنظیم کن.اخر سر برو سر جلسه یه درسو نتون بزن یه درسم سوالاش یه مشت آت و آشغاله که معلوم نیست از تستای کدوم بی سوادی ورداشتن کپ زدن. سر جلسه کنکورم انگار تظاهرات بود هی باید میگفتی ساکت،بسه ، مراقبم عین گلابی وایساده بود نگاه میکرد.
قشنگ معلوم بود مملکت بی صاحابه.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali.majed.ha , elhamgh
ارسال: #۷۹
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۰:۳۲ ب.ظ
تو این سایت مشابهت سوال ها رو دیدم واقعا انگشت به دهن موندم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فاجعه است
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahraz , ali.majed.ha
ارسال: #۸۰
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۰۴ ب.ظ
سلام دوستان من به دلیل مشکلاتی چند روز اینجا نبودم
ببینید خیلیا از تخلفات آگاهی ندارن
خود من کلی سر جلسه نشستم سوالای هوش حل کردم اصلا نمیدونستم کپی هستن
کامپیوتر که داغون بود واقعا
از طرفی مدیریت
حالا فرضا تعداد اعتراضا کم باشه یعنی تخلفا از این واضحتر
به هیچ شکلی نمیتونن جمعش کنن این گندی که زدن
نه با حذف نه هبچی به جز آزمون مجدد. هرکار غیر این کنن عادلانه نیست. متاسفم. در سازمان سنجشو باید گل گرفت.

در پی یافتن خویش گم شدم.
۲
۰
ارسال: #۸۱
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۰۷ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ ب.ظ)ru95 نوشته شده توسط:  تو این سایت مشابهت سوال ها رو دیدم واقعا انگشت به دهن موندم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فاجعه است
وای!!!! سوالای هوش دقیقا عین خود کتاب هست! بی عدالتی تا چه حد، چطور تونستن اینکارو کنن؟؟ من امسال کنکور شرکت نکردم ولی اعتراضمو تو اون لینکی که گذاشتن ثبت کردم.
۲
۰
ارسال: #۸۲
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۵۷ ب.ظ
لینک امضاء الکترونیکی اعتراضات

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence
ارسال: #۸۳
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۷:۰۹ ق.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ)chokolat نوشته شده توسط:  لینک امضاء الکترونیکی اعتراضات

سلام
این که پولی هست اونم از طریق paypal که برای ما باز نمی شه. شاید هم من پیدا نکردم روش درستش رو
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۸۴
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۹:۱۰ ق.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۰۹ ق.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ)chokolat نوشته شده توسط:  لینک امضاء الکترونیکی اعتراضات

سلام
این که پولی هست اونم از طریق paypal که برای ما باز نمی شه. شاید هم من پیدا نکردم روش درستش رو

سلام. خیر اینجور نیست. وقتی امضا میکنید یه صفحه پولی برای شما باز میشه ولی امضای شما انجام شده. شما صفحه رو ببندید و باهاش کار نداشته باشید.
۰
۰
ارسال: #۸۵
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۰:۴۵ ق.ظ
SNN.ir | اخبار دانشگاهی:
? مشکل سیستمی در آزمون کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر وجود ندارد/ تصمیم نهایی سازمان سنجش به نفع داوطلبان خواهدبود

خدایی، رئیس سازمان سنجش پیرامون اعتراضات داوطلبان ارشد مهندسی کامپیوتر:
?امسال نیز دو دفتر چه به داوطلبین داده شده که محتوای دفترچه دوم در دفترچه اول آمده‌است و صرفا سوالات تخصصی گرایش هوش مصنوعی به شکل دفترچه‌ای جداگانه در اختیار داوطلبین قرار داده شد.
?در دفترچه پنج سرفصل، و ۱۹۵ دقیقه زمان برای پاسخگویی به آنها وجود داشت. داوطلبین قطعا با سرفصل های دروس خود آشنا هستند. تنها نکته ی مورد بحث، زمان بیشتری است، که در اختیار داوطلبین گرایش سوم(هوش مصنوعی) قرار داده شده؛ که به دلیل اینکه رقابت بین افراد این گرایش و سایر گرایش ها رخ نمی دهد تغییری در نتیجه آزمون ایجاد نمی کند.
?از دید سازمان سنجش در آزمون، از لحاظ سیستمی مشکلی وجود ندارد، منتهی پس از مطالعه پاسخنامه‌ها، باید بررسی شود چند نفر به شکل مشترک و چند نفر صرفا در گرایش سوم آزمون داده اند، بعد از بررسی نتایج و شواهد مدعای تاثیرگذاری این تفاوت زمانی بر نتیجه ی آزمون و اینکه آیا به اصل رقابت صدمه ای وارد خواهد شد یا خیر تصمیم نهایی خود را به گونه ای خواهیم گرفت که به نفع داوطلبین باشد

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۰
۰
ارسال: #۸۶
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ق.ظ، توسط arash691.)
لطفاً امضا کنید و شماره داوطلبی خودتونم بنویسید ، امضا بدون شماره داوطلبی بحساب نمیاد

۰
۰
ارسال: #۸۷
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۳۰ ب.ظ
بچه ها همه اعتراض کنید لطفا
۰
۰
ارسال: #۸۸
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۱۲ ق.ظ، توسط arash691.)
دوستان لطفا" این لینک امضاء رو در کانال ، سایت ، انجمن های دانشگاه های خودتون به اشتراک بزارید ، از شرکت کنندگان در ازمون در صورتی که اعتراض دارند بخواهید حتما" امضاء کنند و همچنین شماره داوطلبی خودشون و بعنوان نظر بنویسند

۰
۰
ارسال: #۸۹
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۵:۰۰ ب.ظ
بحث های حاشیه ای رو بیخیال بشید. الان فقط خودمونیم که میتونیم خودمونو نجات بدیم.
تا تنور داغه میشه نون رو چسبوند ؛ خواهش میکنم اون دوستانی که تهران هستن جلوی سنجش
تجمع کنن ما هم از طریق سایت یا هرجای دیگه توی شهرامون اعتراض میکنیم فقط ساکت ننشینید
بیاید همه به هم کمک کنیم الان درگیر اینکه کدوم موسسه چرا ساکته نباشید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۷۲ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۴,۹۵۱ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۱۹۳ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۶۵ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۹۶ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۵,۹۵۳ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۲۲ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۲۹۰ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تجربیات رتبه ۹۶۱ فناوری اطلاعات mohammad2000 ۵ ۵,۱۵۵ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close