زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی سوالات تخصصی گرایش معماری کامپیوتر کنکور دکتری ۹۴

ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۳۰ ب.ظ، توسط x86.)
لطفا سوالات تخصصی گرایش معماری کامپیوتر را در این بخش بررسی کنید. (به محض قرار گرفتن سوالات در سایت سازمان سنجش، در این بخش نیز آپلود خواهند شد)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۲۸ ق.ظ، توسط The BesT.)
یعنی سوالات تخصصی که دیدم گفتم خوش بحال دانشجوهای تهرون که واقعا سوالات تخصصی براشون خیلی آسون بود.منطقیش آسون بود.از vlsiیک تست کپی سوال ارشد پارسال بود.

یعنی خدایی اگه دانشجوهای تهرون کمتر از ۷۰-۸۰ درصد تخصصی بزنن حلالشون نمیکنم !!! Confused اون ۲۰-۳۰ درصد باقیمونده میذارم برای چندتا سوال که کمی دقت میخواست. !

جناب x86 شما خودتون چکار کردید؟انشالله اون فردی نباشید که قراره حلالتون نکنم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۵۵ ق.ظ
RE: بررسی سوالات تخصصی گرایش معماری کامپیوتر کنکور دکتری ۹۴
(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  جناب x86 شما خودتون چکار کردید؟انشالله اون فردی نباشید که قراره حلالتون نکنم Big Grin

نه، اتفاقا باید حلالمون کنید، چون به محض خروج از جلسه به بچه ها گفتم که از فردا تلاشمو می کنم که اپلای کنم Big Grin، والا بنده هنوز مشخص نیست که چی کار کردم، ۲۴ تا تخصصی زدم، ۱۰ تا هوش و ۸ تا زبان. در بهترین حالت تک رقمی میشم، در حالت میانگین ۶۰-۷۰ و در بدترین حالت ۲۰۰-۳۰۰/ زیاد نگران نیستم. البته بنده نرم افزاری هستم ولی یکی از دوستان معماریم که خوب خونده بود حدود ۳۱ تخصصی زد و ۱۷-۱۸ تا استعداد و زبان هم کلا نزد. ان احتمالا تک رقمی بشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۱۹ ق.ظ
سوالا مثل هرسال بود.درس مدار منطقی تستای خوبی داشت میشد زد ولی معماری پیشرفته و VLSI یه خورده سخت بود به نظر من.استعداد و زبانم میشد زد ولی وقت کم بود باید زمان و یه جوری تقسیم میکردی که هیچکدوم و ازدست ندی.
من ۱۶ تا تخصصی زدم زبان و استعدادم هرکدوم ۱۲ تا.
نمیدونم اگه هرسه تا ۲۶ درصد بزنم مجاز میشم یا نه؟
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۵۳ ق.ظ
سلام. ایشالله که همه خوب داده باشن امتحان رو. به نظر من تخصصیا خیلیییییییییییییی راحت تر از پارسال بود. من منطقی ۱۹تا زدم، معماری ۱۱تا vlsi هم ۱۰تا. مدل سوالا هم دقیقاااااااا مشابه پارسال بود Smile، ولی هوش و زبان افتضااااااااااااااااااااح Sad((((( خیلییییی وقت کم آوردم واسه هوش و زبان واسه همین استرس گرفتم نتونستم حل کنم Sad
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ ق.ظ
سلام. هوش و زبان من هم وقت کم آوردم، طوری که اصلا وقت نکردم بشمرم ببینم چند تا سؤال زدم. تخصصیا هم همونطور که دوستان گفتن راحت بود. پس نمیشه با مقایسه با درصدای سالای پیش رتبه رو حدس زد.
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ ق.ظ
حالا که همه تخصصیارو خوب زدن هوش و زبان تعیین کننده میشه Sad اصلا عادلانه نیست Sad
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ب.ظ، توسط masoomehj.)
همه رو به جواب رسیدم، معمولا شانسی نمیزنم. اگه اشتباه باشه ۱-۲ تا معماری، البته امیدوارم
ارسال:
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ، توسط The BesT.)
پس معلومه اکثرا تخصصی را خوب زدند.آفرین بر masoomehj
خیلی عالی زدید.

وای من بدجور استرس گرفتم.وقتی اکثرا خوب بدن.خیلی رقابت سخت میشه
توکل بر خدا.هرچه دیگه شد دیگه ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoomehj
ارسال: #۱۰
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۵۸ ب.ظ
آره تخصصی رو همه خوب زدن، رقابت میره روی هوش و زبان که من افتضاااااااااااااااااح دادم Sad(((((
ارسال: #۱۱
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۲۲ ب.ظ
بچه ها ضرایب چطوریه؟ تخصصی ک ضریب ۴ داره. زبان هم ضریب ۱/ درست میگم؟
هوش و استعداد تحصیلی ضریبش چنده؟ اونم یک؟
ارسال: #۱۲
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۵۰ ب.ظ
تخصصی ضریب ۴
هوش ۱
زبان ۱
ارسال: #۱۳
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۳۹ ب.ظ
یکی از دوستامم که امتحان داده منطقی و vlsi رو به همین خوبی زده ولی معماری خوب نخونده بود و فقط ۳ تا زده. من معماری پترسون رو خوندم و باتوجه به سوالای سالای پیش هر مبحثی رو از یه کتاب یا جزوه یا اسلایدای استادا میخوندم و VLSI استادم دکتر ناوی بوده ولی چندتا جزوه اساتید دیگه رو هم باتوجه به مباحث سالای قبل خوندم. میشه گفت منبع ام سوالای سالای پیش بود
ارسال: #۱۴
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۰۳ ب.ظ
نه من آزاد علوم تحقیقات بودم.استاد معماری پیشرفته ام دکتر زرگری بودن که یادم نمیاد اصلا چی درس دادن.
پروتکل MSI?????ممکنه سوال رو بیشتر بگید
ارسال: #۱۵
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۲۵ ب.ظ
آهااااااا تعجب کردم چرا نشنیدم، فک کنم سوال ۳۵ بود که من نزدم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۱۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۹۴ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۵۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۸۶۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۶۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۷۱ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۸۹ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۴۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close