زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تبریک عید نوروز ۹۴

ارسال:
۰۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۴۰ ب.ظ
تبریک عید نوروز ۹۴
سلام خدمت همه دوستان عزیز و بزرگوار مانشتی
انشاالله که سال خوبی رو آغاز کرده باشید
عیدتوون مباااااااااااااااااااااااااااااارک[تصویر:  343916_greenstars.gif][تصویر:  343916_balloons.gif]
سال تحویلی نمیدونم چرا قلبم داشت میومد تو دهنم همیشه لحظه سختی هست برام مخصوصا که با برنامه بهار نارنج همراهی کردم ( به هر نحوی بود ساعت ۱۲/۳۰ شب از بیمارستان زدیم بیرون و ۴۵ دقیقه قبل سال تحویل خونه بودیمShy ممنون خدای عزیزم، ممنون بچه ها که برامون دعا کردید، جزئیات وقایعی که میگذره فعلا بمونه برای خودم، شاید سال جدید بچه خوبی شدم و کمتر نغمه های غمیگن سرودم، البته شااااایدBig GrinTongue)
سال تحویل به یادتون بودم، انشاالله یکی یکی بیاین و تو سال جدید خبر موفقیت هاتون و شادیهاتون و عروسیهاتون رو بدید... آمین
از خداوند برای همه سلامتی و آرامش خاطر میخوام انشاالله حول حالنا الی احسن الحال براتون رخ بده
دلم نوشتن بیشتر میخواد اما شانس آوردید که مجالش نیستBig Grin

این آهنگ زیبا هم تقدیم به شما

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آنچه تکرار نگردد نفس رفته ی ماست، آنچه در یاد بماند یاد پر مهر شماست[تصویر:  343916_4lqqtqv.gif]

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , SaMiRa.e , Milestone , x86 , so@ , عزیز دادخواه , Amalthea , Nesyan , Sadi_gh , Aurora , alirezaei , mohaddeseh70 , malakebarfi , **sara** , NP-Cσмρℓєтє , Bahar_HS , sahar salehi , shamim_s , ashkan_d13 , انرژی مثبت , MisTeR
ارسال:
۰۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۴۹ ب.ظ
RE: تبریک عید نوروز ۹۴
سلاااام
سال نو مبارک، ایشالا سال خوبی باشه برای همگی
وستا جان سر سال تحویل خیلی به یاد شما و البته ریمن که گفته بود یکی از اعضای خانوادش بیمار شده، بودم
ایشالا سال جدید پر از خبرای خوب باشه برای هممون
واسه لینک آهنگ م ممنون، الان دارم گوش میدم

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Riemann , vesta , عزیز دادخواه , Amalthea , alirezaei , **sara** , انرژی مثبت
ارسال:
۰۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۰۲ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
تبریک عید نوروز ۹۴
سال نو مبارک

تبریک
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , vesta , **sara** , alirezaei
ارسال:
۰۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۱۴ ب.ظ
تبریک عید نوروز ۹۴
سلام با تبریک سال نو خدمت همه دوستای گل مانشتی
امیدوارم امسال سالی پر از موفقیت برای همتون باشه
سلامت و تندرست در کنار خانوادتون باشید
و سایه پدر و مادر بالای سر همون
و هر چیزی که به صلاحمون هست رو بهش برسیم

لحظه ها را دریاب
چشم فردا کور است
نه چراغیست در آن پایان
هر چه از دور نمایانست
شاید آن نقطه نورانی
چشم گرگان بیابانست
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , bluebaran , Nesyan , vesta , mohaddeseh70 , **sara** , NP-Cσмρℓєтє , salam5 , alirezaei , shamim_s , انرژی مثبت
ارسال:
۰۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۲۳ ب.ظ
سال نو مبارک انشالله سالی توام با سلامتی و موفقیت پیش رو داشته باشید
خب حالا عیدی منو بدید من برم CoolCoolBig Grin

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , vesta , **sara** , NP-Cσмρℓєтє , salam5 , alirezaei , انرژی مثبت
ارسال:
۰۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ق.ظ، توسط Sadi_gh.)
دوستانِ عزیز و خوب مانشتی سال نو شما مبارک و همراه با موفقیت و کامیابی باشه Heart

همه به شما میگویند : سال خوبی داشته باشید
ولی من به شما میگویم : "سال خوبی رو برای خودتان خلق کنید ... "
به فکر اومدن روزهای خوب نباشید! آنها نخواهند آمد...
به فکر ساختن باشید ، روزهای خوب رو باید ساخت
آرزو میکنم بهترین معمار روزهای خود در سال جدید باشید . . .

دوستای خوبم خواستن توانستن است اما بین خواستن و توانستن یک برخواستن وجود دارد.
تو سال جدید هممون بخاطر خواسته ها و هدفمون برخیزیم و تلاش کنیم.
اول موفقیت شما بعد موفقیت خودم رو میخوام.
موفق باشید.Heart

[تصویر:  11.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , mohaddeseh70 , so@ , NP-Cσмρℓєтє , arefeh.hp , Nesyan , salam5 , vesta , alirezaei , Bahar_HS , diligent , انرژی مثبت
ارسال:
۰۲ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۴۳ ق.ظ
تبریک عید نوروز ۹۴
رو دلم موند که لحظه ی بعد سال تحویل میومدم مینوشتم :
واااااااای سال تحویل شده؟؟؟؟؟ حالا من چـــــــــــــــــــــــی بپوشم؟؟؟ Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: MiladCr7 , salam5 , vesta , **sara** , alirezaei , shamim_s , Sadi_gh , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایام مذهبی (تبریک ولادت ها و تسلیت شهادت ها) blx ۱۳ ۸,۱۷۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  چالش خودسازی شخصی تا عید elect ۳۴ ۲۴,۹۰۸ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: امیرعباس۳۰۵۰
  سیستم عامل ۹۴و ۹۵ فناوری اطلاعات signal_micro ۲ ۲,۵۴۷ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Rehe1994
  دوران طلایی عید Happiness.72 ۵۳ ۲۲,۷۴۱ ۰۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedmihan
  تبریک بابت روز تولد جناب اقای فرداد علیخانی مدیر بازنشسته سایت (Fardad-A) Doctorwho ۲ ۷۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  خوشحال میشم همراهم شی(ویژه عید غدیر) vesta ۱۰ ۷,۸۸۳ ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Aurora
  ختم قرآن به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۵ x86 ۲۶ ۱۱,۵۷۴ ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: x86
  تبریک سال ۹۵ در سال ۹۵ husen ۵ ۴,۱۲۷ ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  آخرین نکته ی آموزشی و تبریک عید به تمام هموطنان one hacker alone ۱ ۲,۱۱۲ ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  عید غدیر خم بر دوستداران علی (ع) مبارک salam az ma ۳ ۲,۵۹۶ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: persiansong

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close