زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل در باز شدن پروژه سی شارپ

ارسال:
۰۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۶:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۳۸ ب.ظ، توسط judi.)
سلام دوستان
پروژه کارشناسی من یک فایل Visual Studio هست که با ورژن ۲۰۱۰ سیو شده حالا من میخوام اون رو با ویژوال ۲۰۱۲ باز کنم!
کسی میدونه چطور میتونم پروژه ۲۰۱۰ رو با ورژن ۲۰۱۲ باز کنم؟؟؟

یک روش که از نت سرچ کرده بودم میگفت فایل sln پروژه رو با notepad باز کنم و شماره ورژن رو به ۱۲ تغییر بدم که این کار رو هم کردم ولی بازم پروژه باز نمیشه.
ممنون میشم راهنماییم کنین.

دوستان عکس پروژه رو هم که باز نمیشه گذاشتم.

فایل‌(های) پیوست شده

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۳۳ ب.ظ
سلام .. داخل فولدر پروژه تون دنبال فایلی با اسم پروژه تون و پسوند csproj بگردید و دابل کلیک کنید تا با ویژوال باز بشه.اصولا" چون یه پروژه ورژن پایین رو میخواید با ورژن بالا باز کنید هیچ مشکلی وجود نداره و کار خاصی لازم نیس انجام بدید.

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Riemann , judi
ارسال:
۰۶ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۰۸ ق.ظ
سلام پروژه ی اصلی که دستکاری نشده رو باز کنید یه پیغلم yes/no میاد ک شما باید no بزنید بعد میگه باید برات تبدیل کنم شما تایید کنید تا تبدیل بشه با این کار فایل های دیگه ای کنار پروژه ساخته میشه از جمله csproj

دوره های رایگان جهاد علمی (شبکه و برنامه نویسی) site:www.ittw.ir ____ telegram: @ittwir
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , judi
ارسال:
۰۶ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ب.ظ، توسط judi.)
RE: مشکل در باز شدن پروژه سی شارپ
(۰۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۳۳ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  سلام .. داخل فولدر پروژه تون دنبال فایلی با اسم پروژه تون و پسوند csproj بگردید و دابل کلیک کنید تا با ویژوال باز بشه.اصولا" چون یه پروژه ورژن پایین رو میخواید با ورژن بالا باز کنید هیچ مشکلی وجود نداره و کار خاصی لازم نیس انجام بدید.

سلام خیلی ممنونم ازینکه پاسخ دادین.
اون فایلی که با پسوند csproj رو پیدا کردم. پروژه رو باز میکنه با ورژن پایین تر اما بازم ناخوانا هستن Sad

(۰۶ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ق.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  سلام پروژه ی اصلی که دستکاری نشده رو باز کنید یه پیغلم yes/no میاد ک شما باید no بزنید بعد میگه باید برات تبدیل کنم شما تایید کنید تا تبدیل بشه با این کار فایل های دیگه ای کنار پروژه ساخته میشه از جمله csproj

خیلی ممنونم از پاسخی که دادین.
من قبلا پروژه رو با notepad باز کرده بودم و شماره ورژن رو تغییر دادم. حالا هم که دوباره مثل اول تغییر میدم باز هم پروژه غیرقابل دسترسی هست.
اصلا سوالی نمیپرسه. فقط فایل های ناخوانا باز میشن Sad
ارسال:
۰۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۰۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۲۹ ب.ظ)judi نوشته شده توسط:  یک روش که از نت سرچ کرده بودم میگفت فایل sln پروژه رو با notepad باز کنم و شماره ورژن رو به ۱۲ تغییر بدم که این کار رو هم کردم ولی بازم پروژه باز نمیشه.
سلام.ببینم ورژن دان نت رو هم تغییر دادید؟؟؟؟؟
علاوه بر شماره ورژن باید ورژن دات نت رو هم بالا ببرید .اینم یه امتحان کنید

لحظه ها را دریاب
چشم فردا کور است
نه چراغیست در آن پایان
هر چه از دور نمایانست
شاید آن نقطه نورانی
چشم گرگان بیابانست
 سپاس‌گزاری شده توسط: judi
ارسال:
۰۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۶:۰۱ ب.ظ
پروژه ی اصلی که دستکاری نشده رو بفرستید تست کنم

دوره های رایگان جهاد علمی (شبکه و برنامه نویسی) site:www.ittw.ir ____ telegram: @ittwir
 سپاس‌گزاری شده توسط: judi
ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۰۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۴ ب.ظ)MiladCr7 نوشته شده توسط:  
(05 فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۲۹ ب.ظ)judi نوشته شده توسط:  یک روش که از نت سرچ کرده بودم میگفت فایل sln پروژه رو با notepad باز کنم و شماره ورژن رو به ۱۲ تغییر بدم که این کار رو هم کردم ولی بازم پروژه باز نمیشه.
سلام.ببینم ورژن دان نت رو هم تغییر دادید؟؟؟؟؟
علاوه بر شماره ورژن باید ورژن دات نت رو هم بالا ببرید .اینم یه امتحان کنید

سلام ممنون.
من فقط این دوتا عدد رو تو نوت پد تغییر دادم.
کدوم عدد شماره دات نت رو نشون میده؟!

فایل‌(های) پیوست شده

ارسال:
۱۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ ب.ظ
تیر آخر:
دستی فایل های پروژه رو که کنار پروژه قرار داره تو notepad باز کنید و در برنامه VS باز نویسی کنید
یا یکی یکی ادد کنید تو پروژه

روش دیگر بازنویسی فایل پروژه هست که اون یکم دقت میخواد ( فایل اصلی پروژه که میگه چه کلاس ها و رفرنس هایی من دارم)

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۵۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۵۵ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۹ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۷۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۴۱ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۹۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۴۱۹ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  دانلود طرح لایه باز yaraplas ۰ ۱,۷۳۸ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: yaraplas
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۰۳ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۳۰۷ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close