زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه های اولیه ی گروه هوش مصنوعی - دکتری ۹۴

ارسال: #۶۱
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۳۳ ب.ظ، توسط cavalier.)
استعدادمو حساب کردم میشم ۴۷ درصد.
با دفترچه D که گذاشتی مرسی.
مشخص شد دفترچه من D بوده با A تصیحیح شده :|
-۱۱/۱ تا ۴۷ درصد
۵۸ درصد ناقابل کمتر دادن فقط همین
بچه ها دعا کنین درست بشه.

درصدای من اینه فکر میکنین رتبم چندبشه؟
زبان ۸
استعداد ۴۸
تخصصی ۵۳
معدل ۱۷/۹۱

نزدیکترین فرد ایشونه :
سلام
زبان ۱۱/۱۱
استعداد ۳۸/۸۹
تخصصی ۴۸/۰۶
معدل موثر ۱۵/۵۱
رتبه ۱۸
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۲۹ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۳۸ ب.ظ
RE: کارنامه های اولیه ی گروه هوش مصنوعی - دکتری ۹۴
(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۰۷ ب.ظ)cavalier نوشته شده توسط:  استعدادمو حساب کردم میشم ۴۷ درصد.
با دفترچه D که گذاشتی مرسی.
مشخص شد دفترچه من D بوده با A تصیحیح شده :|
-۱۱/۱ تا ۴۷ درصد
۵۸ درصد ناقابل کمتر دادن فقط همین
بچه ها دعا کنین درست بشه.

درصدای من اینه فکر میکنین رتبم چندبشه؟
زبان ۸
استعداد ۴۸
تخصصی ۵۳
معدل ۱۷/۹۱

نزدیکترین فرد ایشونه :
سلام
زبان ۱۱/۱۱
استعداد ۳۸/۸۹
تخصصی ۴۸/۰۶
معدل موثر ۱۵/۵۱
رتبه ۱۸

تصویری از پاسخنامه نهاییتون جایی گذاشتید که ببینم؟ اگه نذاشتید بذارین تا ببینیم
ارسال: #۶۳
۳۰ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۰۴ ب.ظ
(۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۰۴ ب.ظ)roz2009 نوشته شده توسط:  سوال ۲۸ کلیدش غلط هست

آره سوال ۲۸ غلط هست
منم همین solution رو دیده بودم
ارسال: #۶۴
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۴۹ ق.ظ، توسط cavalier.)
جالبه کنکور فقط ۳۰ درصد اعتبار داره. حالا یکی بی سواد کنکور بد بده بعد تو مصاحبه ۷۰ درصد !!!!
مضحک تر از اون اینه که از طریق استعداد درخشان و بدون کنکور میگیرن باز با کنکورم باید سابقه پژوهشی داشته باشی
یکی بگه اخه احمقها کسی که تازه فارغ التحصیل شده دیگه سابقه چه معنایی داره. واقعا موندم اینا عقلشون کجاس

سوال ۹ و ۴۳ رو هم اضافه کنین. من به دکتر قدسی ایمیل زدم نمی دونم انقدر مرد هست جواب بده یا نه
شما بچه های شریف و امیرکبیر نمیتونین برین اعتراض کنین؟ نترسین کاریتون ندارنا!
ارسال: #۶۵
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۲۱ ق.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ق.ظ)cavalier نوشته شده توسط:  جالبه کنکور فقط ۳۰ درصد اعتبار داره. حالا یکی بی سواد کنکور بد بده بعد تو مصاحبه ۷۰ درصد !!!!
مضحک تر از اون اینه که از طریق استعداد درخشان و بدون کنکور میگیرن باز با کنکورم باید سابقه پژوهشی داشته باشی
یکی بگه اخه احمقها کسی که تازه فارغ التحصیل شده دیگه سابقه چه معنایی داره. واقعا موندم اینا عقلشون کجاس

سوال ۹ و ۴۳ رو هم اضافه کنین. من به دکتر قدسی ایمیل زدم نمی دونم انقدر مرد هست جواب بده یا نه
شما بچه های شریف و امیرکبیر نمیتونین برین اعتراض کنین؟ نترسین کاریتون ندارنا!
شما چرا تصویری از کارنامتون نمیذارین که ما هم این اشتباه فاحش سازمان سنجش رو ببینیم؟
از ابتدای متنتون این رو دریافتم که شما با ۷۰ درصد مصاحبه مشکل دارید و میگین نباید این باشه!! شاید من بد برداشت کردم!
اگه منظورتون این باشه که من دیگه حرفی ندارم!!!
همه به این نتیجه رسیدن که کنکور شانس است و کسی که واقعا لیاقت داره باید رزومه قوی داشته باشه حالا شما دارین میگین که ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: man123
ارسال: #۶۶
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۴۱ ق.ظ، توسط cavalier.)
من میگم یک ذره اگه کسی منطق بفهمه کسیکه رزومه قوی داره میتونه از طریق استعداد درخشان اقدام کنه
کنکور هم باز رزومه مهم باشه؟!! اونم نه ۵۰ ۵۰ ۷۰!!!
هم استعداد درخشان و هم کنکور!!!!
اون هم با نظر اساتید گرامی!!! که ببینن یکی از شهرستان هست و تهران نیس بی خیالش میشن
کلا شهروندای تهرانی فقط ادمن بقیه شهرستانا ادم نیستن!
منظورتون از سابقه چیه؟ حتما دو تا مقاله شد سابقه!!
ولی معلومات و دانش شد کشک!!! من کلا با سیستم اینا مشکل دارم هم کنکور هم چیزای دیگه.
شما هنوز نفهمیدی برای اساتید ایرانی مهم نیس دانشجو کجا درس خونده بار علمیش چقدره و معدلش چقدره. مهم اینه چندتا مقاله داده و وجبش میکنن با مقاله دقیقا کاری که دانشگاه برای اساتید میکنه و وجبشون میکنه با مقاله چون سیستم دانشکاه ایران این طوره. اساتیدم دانشجویانی می*****ن که فرتو فرت براشون مقاله بنویسن. جالبه شما هنوز این چیزارو نفهمیدی.

شما چیزی از من نمیدونی پس بهتره نظر ندین. من دو سال پیش میتونسم همین دانشگاه خودم قبول بشم اگه رشتم اومده بود.
رفتم تهران همه رد کردن. با عمر ماها بازی کردن تموم بشو هم نیس. هم دانشجوی ممتار بودم در کارشناسی و کارشناسی ارشد.
و سه تا مقاله هم داشتم ولی کنفرانس بود. بخاطر یه مقاله راحت ردت میکنن.
من میگم هم طرف کنکور بخونه هم همه چیش اکی باشه فقط isi نداره این حقش نیس. همین قدر که به یه مقاله isi توجه میشه یک صدمش به ملاکای دیگه توجه بشه.
شما چه گیری به کارنامه من دادی. من وقتی اعتراضمو کردم حتما چشم میگذارم بعدش
ارسال: #۶۷
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۳۸ ق.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۳۷ ق.ظ)cavalier نوشته شده توسط:  من میگم یک ذره اگه کسی منطق بفهمه کسیکه رزومه قوی داره میتونه از طریق استعداد درخشان اقدام کنه
اون هم با نظر اساتید گرامی!!! که ببینن یکی از شهرستان هست و تهران نیس بی خیالش میشن
کلا شهروندای تهرانی فقط ادمن بقیه شهرستانا ادم نیستن!
منظورتون از سابقه چیه؟ حتما دو تا مقاله شد سابقه!!
ولی معلومات و دانش شد کشک!!! من کلا با سیستم اینا مشکل دارم هم کنکور هم چیزای دیگه.
شما هنوز نفهمیدی برای اساتید ایرانی مهم نیس دانشجو کجا درس خونده بار علمیش چقدره و معدلش چقدره. مهم اینه چندتا مقاله داده و وجبش میکنن با مقاله دقیقا کاری که دانشگاه برای اساتید میکنه و وجبشون میکنه با مقاله چون سیستم دانشکاه ایران این طوره. اساتیدم دانشجویانی می*****ن که فرتو فرت براشون مقاله بنویسن. جالبه شما هنوز این چیزارو نفهمیدی.

شما چیزی از من نمیدونی پس بهتره نظر ندین. من دو سال پیش میتونسم همین دانشگاه خودم قبول بشم اگه رشتم اومده بود.
رفتم تهران همه رد کردن. با عمر ماها بازی کردن تموم بشو هم نیس. هم دانشجوی ممتار بودم در کارشناسی و کارشناسی ارشد.
و سه تا مقاله هم داشتم ولی کنفرانس بود. بخاطر یه مقاله راحت ردت میکنن.
من میگم هم طرف کنکور بخونه هم همه چیش اکی باشه فقط isi نداره این حقش نیس. همین قدر که به یه مقاله isi توجه میشه یک صدمش به ملاکای دیگه توجه بشه.
شما چه گیری به کارنامه من دادی. من وقتی اعتراضمو کردم حتما چشم میگذارم بعدش

اول در مورد کارنامه که چرا گیر دادم
چون وقتی این همه هیاهو کردین و درخواست کمک و ... پس باید بدونیم آیا واقعا حقیقت داره این اشتباه یا یه شو میتونه باشه
خب مقاله ISI هم میتونه یکی از ملاک های برتری باشه که اگه شما واقعا کارتون درسته پس میتونین خیلی راحت و مثل آب خوردن این مقاله ISI رو هم بدین
کنکور خوندن که کاری نداره
میشینی یکی دو ماه میخونی و رتبه میاری
ولی این واسه مقاطع کارشناسی و ارشد مناسبه که البته من این رو هنوزم نامناسب میدونم چون کنکور شانسه
شما میخواین مقطع دکتری درس بخونین
منظورتون این نیست که توی مقطع دکتری استاد بیاد سر کلاس و به شما دو دو تا چهار تا یاد بده؟؟؟
این چیزا رو قبلا باید یاد گرفته باشین مهندس
توی مقطع دکتری فقط باید پژوهش انجام بدین و بس
پژوهش رو هم کسی انجام میده که پژوهش بلده نه کسی که نشسته روزی ۱۵ ساعت درس خونده
و اینکه تهرانیا رو برتر میدونن خب اینم بله متاسفانه وجود داره اما اینطور هم نیست که شهرستانیا از همه چیز منع شن، می تونین توی همین سایت ببینین چند شهرستانی الان موفق شدن
موفق باشین
 سپاس‌گزاری شده توسط: man123 , montazer
ارسال: #۶۸
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ ب.ظ، توسط Masoud05.)
شاید معدل ملاک خیلی خوبی نباشه اما داشتن یک مقاله که در جای با ارزشی چاپ بشه واقعا نشون دهنده سطح بالای دانش هست. همینطوری نیست شما تو یه جای خوب پیپر چاپ کنی.
پیپر کنفرانسی اونم از نوع ایرانیش هیچ ارزشی نداره!! من خودم ۴ تاش رو دارم.
از نظر من مهم مصاحبه هست نه کنکور. کنکور بیان کننده دانش نیست اما رزومه دقیقا دانش افراد رو بیان میکنه ( که البته رزومه رو میشه با پول هم خرید ولی باز بهتره تا کنکور).
در کل اگر افرادی که دانشجو رو ارزیابی میکنن طبق مقررات عمل کنن عالیه. برای مصاحبه دکتری این چیزا مهمه:
۱- مقاله خوب
۲- معدل
۳- دانشگاه محل تحصیل
۴- سایقه مقام های کشوری و بین المللی
۵- مدرک زبان
۶-تالیف و یا ترجمه کتاب
۷- سابقه تدریس
۸- داشتن تخصص در حوزه های خاص
۹- داشتن ایده و هدف برای ادامه تحصیل
۱۰- موضوع تز
....

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: montazer , saba_1984
ارسال: #۶۹
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۵۵ ب.ظ
سلام.
من زبان ۸
استعداد ۴۷
تخصصی ۴۱
معدل: ۱۷/۱۵
رتبه:۲۸
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: cou10
ارسال: #۷۰
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۲۷ ب.ظ
Re: RE: کارنامه های اولیه ی گروه هوش مصنوعی - دکتری ۹۴
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۳۶ ب.ظ)cavalier نوشته شده توسط:  عزیز چرا شما متوجه نیسی.
من میگم کسی تازه فارغ التحصیل شده یه مقاله isi بده حداقل ۷ ماه طول میکشه چرا شماها متوجه نمیشین!
خیلی واضح گفتم کسیکه رزومش خوبه از طریق استعداد درخشان بره جالبه اسمش کنکوره خب کنکور کلا نزارن دیگه. این مسخره بازیا چیه.
هیچ ربطیم نیس بین کسبیکه تخصص داره و مقاله داره برعکس چون مقاله نوشتن وجبی شده خیلیارو دیدم هنوز معنای یه فرمولو نمیدونه نمیفهمه بعد مقاله نوشته.

اقا مسعود این چیزاییکه شما نوشتی طرف باید ۳۰ سالش باشه.
اصن حرف منو نمیفهمی . کسیکه تازه فارغ التحصیل شده باید فرق کنه باکسیکه سنش ۳۰ ساله.
از این واضحتر نمیتونم بگم! بله کسیکه ۳۰ سالشه سابقه تدریس داره و کتاب نوشته ولی سنش بالاس اینو اونا میفهمن درنظر بگیرن؟
من میگم نه نمیفهمن.
عزیزم شما هنوز کلا تو جریان نیسی!! دکترا دو نوع هست شیوه اموزش محور و پژوهش محور. هنوز اطلاعاتت خیلی کمه. برو بخون شاید متوجه حرفام شدی!. کسیکه به قول شما پژوهش محور هست بره اون گزینه رو بزنه. البته محض اطلاع شما شیوه اموزش محور اعتبارش بیشتره.

و هنوزم منظورمو نفهمیدی که کسیکه سنش پایینه باید فرق کنه با کسیکه چهار سال کذشته از زمان فراغتش. شما اینو متوجه شو.

sharare:
شما فکر کنم حالت خوب نیستا؟!! شو چیه؟ شاید شما مریض باشی بقیه مریض نیستن بیان اینجا حرف بزنن و چیزیو بگن که درست نباشه. جالبه ها.

کسی ۳۰ ۴۰ مقاله پیاده سازی کرده. این امتیاز حساب نمیاد؟
من کلا با این شویه مقاله نوشتن کاملا مخالفم. شما یه مقاله درست حسابی بیار که نو اوری داشته باشه.
کجای کاری. ادم خودشو خوب نیس به حماقت بزنه. یه ذره یه مقاله رو جابجا میکنن پیاده سازی نصف نیمه. حتی کدشم نمیزارن تا اثبات بشه . مقاله میدن اسمشم میگذارن مقاله!
سلام مهندس
ببخشید ها، من واقعا معذرت می خوام ، ولی بهتره یکم با لحن مناسب تر پاسخ دوستانو بدیم.
من حرف شما در مورد پاسخ نامتونو قبول می کنم ، چون ممکنه اشتباه شده باشه و ان شاالله که به حقتون برسید.
ولی در مورد نحوه پذیرش و چاپ مقاله برای مصاحبه : دانشجوی ارشد دیگه باید حداقل یه مقاله خوب بتونه از پایانامش در پایان دوره ارشد چاپ کنه .
یا حداقل آماده چاپ داشته باشه .
چون ۸ واحد پایان نامه و سمینار، برای یادگرفتن همین چیزاست و اینکه در پایان شما بتونید ایده ای جدید داشته باشید و اونو خوب پیاده سازی کنید .
البته ایرادات زیادی به این نحوه پذیرش همچنان وارده.
موفق باشید
ارسال: #۷۱
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۳۹ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۳۷ ق.ظ)cavalier نوشته شده توسط:  من میگم یک ذره اگه کسی منطق بفهمه کسیکه رزومه قوی داره میتونه از طریق استعداد درخشان اقدام کنه

من استعداد درخشان نیستم، معدل ارشدم خیلی خوب نیست. رزومه هم مثل شما اصلا ندارم و تازه دارم میفرستم و به قول شما دلیلش اینه که تازه اول کارم.
ما اینکه میگید استعداد درخشان باید پژوهشی داشته باشه و کنکوری نه!!! خیلی موافق نیستم. دلیلش اینکه شما فرض کن فقط از طریق استعداد میشه برای دکتری اقدام کرد حالا کسی مثل من و شما که استعداد درخشان نشدند الان باید چیکار کنند؟؟ کلا قید دکتری رو بزنن؟ نه من و شما کنکور میدیم تا تازه بشیم در سطح استعداد درخشان و از این طریق لاقل بریم مصاحبه.
اینکه چنددرصد مصاحبه باشه که تا حدی زیادی میشه گفت جک هست. شما اصلا بگو ارزش کتبی شصت درصد ارزش مصاحبه چهل درصد، باور کنید یا نکنید کلش میشه مصاحبه. اخه مثلا دانشگاهی مثل دانشگاه تهران نهایتا پانزده رتبه اول دعوت به مصاحبه میشن و نمرات کنکور این پانزده نفر تفاوت چندانی نداره باهم و اختلاف اصلی توی نمرات مصاحبه است به نظرم بهتر بود که نگن کنکور سی درصد، مصاحبه هفتاد درصد. کنکور فقط بشه شانس مصاحبه، چون کاملا بر اساسا مصاحبه نفر پذیرفته مشخص میشه.

اینکه شما نحوه جذب دانشجوی دکتری رو قبول ندارید منم با شما موافقم. متاسفانه این وضعیت کشور ماست که یک استاد در دید اول موقع مصاحبه دنبال کسی میگرده که بشناستش و مطمئن باشه ازش و شناخت و روابط تو ایران در این زمینه اولویت بالاتری داره مثل هرجای جامعه که نگاه کنیم
ارسال: #۷۲
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۶:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۱۲ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۳۶ ب.ظ)cavalier نوشته شده توسط:  اقا مسعود این چیزاییکه شما نوشتی طرف باید ۳۰ سالش باشه.
اصن حرف منو نمیفهمی . کسیکه تازه فارغ التحصیل شده باید فرق کنه باکسیکه سنش ۳۰ ساله.
از این واضحتر نمیتونم بگم! بله کسیکه ۳۰ سالشه سابقه تدریس داره و کتاب نوشته ولی سنش بالاس اینو اونا میفهمن درنظر بگیرن؟
من میگم نه نمیفهمن.
عزیزم شما هنوز کلا تو جریان نیسی!! دکترا دو نوع هست شیوه اموزش محور و پژوهش محور. هنوز اطلاعاتت خیلی کمه. برو بخون شاید متوجه حرفام شدی!. کسیکه به قول شما پژوهش محور هست بره اون گزینه رو بزنه. البته محض اطلاع شما شیوه اموزش محور اعتبارش بیشتره.

و هنوزم منظورمو نفهمیدی که کسیکه سنش پایینه باید فرق کنه با کسیکه چهار سال کذشته از زمان فراغتش. شما اینو متوجه شو.

من متوجه هستم چی میگم. در ضمن لحن صحبت تون رو اصلاح کنید و از خانم sharareh_moradi عذر خواهی کنید.
من افراد ۲۶-۲۷ ساله زیادی سراغ دارم که هم سابقه تدریس دارن هم مدرک زبان هم حداقل ۱ پیپر ISI وچند تا کنفرانسی.
مثلا دوست خودم امیرکبیر بود متولد ۶۷، تا پارسال ۳ تا مقاله تو Elsevier اونم با ایمپکت بالا چاپ کرده بود ( کنفرانسی هم داشت، تدریس هم میکرد و...)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: bright
ارسال: #۷۳
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۱۵ ب.ظ
ایشون میتونه از طریق استعداد درخشان اقدام کنه. این سبک ۷۰ درصد دست استادا هیج ضمانتی نداره که دانشجوی لایق انتخاب بشه. شما قبول نمیخوای بکنی قبول نکن دست خودته!
و اینکه تهران دانشجوی شهرستانی خیلی خیلی کم میشه بگیره باز قبول نکن.
ارسال: #۷۴
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ
سلام دوستان
در دانشگاههای تهران بر روی هیچ دانشجوی شهرستانی بسته نیست.
من هم زمانی رویایی دانشجوی دانشگاه تهران رو داشتم.
من خودم کارشناسی دانشجوی غیرانتفاعی ناکجااباد بودم.
عرضی داشتم :
هر کس بخواد با یه رتبه خوب و یه رزومه نه چندان قوی هم میتونه دکترا قبول بشه به شرط اینکه اساتید رو قانع کنه که دانشجوی باهوشی هست و علاقه به پژوهش داره.
گرچه رتبه فقط یکی از معیارهاست نه همه اون. سابقه داشته که فردی رتبه یک داشته ولی واقعا صلاحیت های دیگر و دانش کافی برای پذیرفته شدن را نداشته.
من هم با استاد ربیعی هم با استاد بیگی درباره این موضوع صحبت کردم.
اما باور کنید این بایاسی که میگن اساتید دانشگاههای تهران ( شریف ، امیرکبیر ، تهران و ... ) سمت دانشجوهای خودشون دارن یه کم اغراق امیزه. چرا قبول نکنیم که دانشجوهای این دانشگاهها واقعا به نسبت دانشگاههای شهرستان از نظر مهارت داشتن در تحقیق و پژوهش یه کم سرترن. البته منکر این هم نیستم که هستن بچه های دانشگاههای شهرستان که واقعا کاربلدن اما توی مصاحبه به دلایلی رد شدن.
منطق این نیست که بگیم بچه های شهرستان به هیچ عنوان دانشگاههای خوب تهران قبول نمیشن.
باید اراده کرد و پیش نیازهای یک محقق خوب بودن رو واسه خودت مهیا کنی. دکترا یعنی تحقیق و پژوهش
باید بتونی در جلسه مصاحبه استاد رو متقاعد کنی که در این زمینه کاربلدی نه اینکه بگی یه ماه خوندم و رتبه تک رقمی کنکور شدم.
پس شما دوست عزیز که میگی شهرستان خوندی اگه قصدت دکترا توی دانشگاههای تهرانه اول ماهیت دکترا خوندن رو بررسی کن و روش های تحقیق و پژوهش رو یاد بگیر تا بتونی با اعتماد به نفس توی مصاحبه به سوالات جواب بدی. درضمن خیلی کم پیش بیاد که اساتید از شما بپرسن کدوم دانشگاه درس خوندین.
ایشالا همه موفق باشین
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahjub24 , peyman.rasouli , montazer
ارسال: #۷۵
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ ب.ظ
با سلام و احترام
تخصصی ۳۴ (طراحی سوال انقدر افتضاح بود که خودشون ۲ تا سوال را حذف کردند در حالی که باز هم اشتاه داشت)
هوش ۲۷ (برای اینکه اشتباهات مشخص نشه پاسخنامه اولیه را ندادند )
زبان پاک
معدل ۱۶ (البته نمیدونم چرا امسال ضریب معدل کارشناسی و ارشد جابجا شده بود)
رتبه ۹۸

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۲۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۰۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۴۵ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۹۲۴ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  هوش مصنوعی یا بیوانفورماتیک fateme_TMR ۶ ۵,۸۲۶ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_TMR
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۱۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۸۵۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  چه زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی بهتر ؟ Sanazzzz.mi ۳ ۳,۷۶۲ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: milo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close