زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

Learn Real English Conversation

ارسال:
۱۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۳۱ ق.ظ، توسط x86.)
سلام خدمت دوستان و علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی. چند وقت پیش یک مجموعه ی خیلی خوب برای آموزش شنیدار و گفتار انگلیسی پیدا کردم که واقعا فکر می کنم خیلی بهتر از روشهای آکادمیک دیگه است. البته بهترین راه اینه که بریم کلاس ولی این مجموعه به صورت خودآموز گفتار و شنیدار رو بهبود میده. نام مجموعه Real English Conversation هست و شامل ۳۰ درسه. هر درس شامل چهار تا فایل صوتی و PDF اونها است. ۴ تا فایل صوتی که به ترتیب باید شنیده بشن این طوری هستن:

۱- Conversation: تو این فایل ۷-۸ دقیقه ای یه مکالمه ی خیلی واقعی بین دو نفر (ِیه خانم و یه آقا) انجام میشه و اصطلاحات (idioms) خیلی زیادی بینشون رد و بدل میشه.

۲- Vocabulary: تو این فایل حدود ۳۰-۴۰ دقیقه ای همون مکالمه رو یکی از اول بررسی می کنه و اصطلاحات و لغات مهم رو توضیح میده.

۳- Mini Story: تو این قسمت که حدود ۳۰-۴۰ دقیقه است در ابتدا یه داستان کوتاه بیان میشه که از اصطلاحات موجود در مکالمه استفاده می کنه. این قسمتش خیلی شبیه به آموزش زبان نصرت هست. بعد از اون شروع می کنه جمله به جمله ی داستان رو میگه و بعد از گفتن هر جمله تعداد خیلی زیادی سوال میپرسه و شما باید با صدای بلند به اونها جواب بدید.

۴- Point of View: این قسمت هم ۷-۸ دقیقه است و همون داستان رو به زمان های حال، آینده، گذشته و از زبان یه شخص دیگه بیان میکنه و در پایان از شما میخواد که داستان رو تو این زمان ها بیان کنید.

هر چهار قسمت (یک درس) رو هر روز باید چند بار گوش بدید و هر درس رو باید حداقل به مدت یک هفته گوش کنید و تمرین کنید. بنده که تازه شروع کردم، واقعا تاثیرش رو دارم حس می کنم. گفتم به شما هم بگم که از داشتن چنین مجموعه ای غافل نباشید.

تو لینک زیر فکر کنم بتونید این مجموعه رو دانلود کنید. البته بخش Point of View بعدها اضافه شده که نمیدونم تو مجموعه ای که لینکشو گذاشتم باشه یا نه (احتمال زیاد هست، بنده از جای دیگه ای دانلود کردم) ولی اگه نبود هم اختلالی ایجاد نمیشه، اصلش همون سه بخش اوله. حجم فایل حدود ۱/۸ GB هست و ۵ پارته که باید دانلود کنید.

راه اول دانلود مجموعه:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
|
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
|
|
|

اگه پسورد خواست:
کد:
www.mihandownload.com

راه دوم دانلود مجموعه:

نکته: حتما به همراه فایل های صوتی فایل های pdf رو هم دانلود کنید. حتما و حتما intro.mp3 و فایل های introduction.pdf و welcome guide.pdf رو مطاله و گوش کنید و بعد از اون برید سراغ درس یک.

راه سوم دانلود مجموعه: تو گوگل سرچ کنید "Effortless English: Real English Conversation" سایت های مختلفی برای دانلودش وجود دارن. ولی همونطور که گفتم برخی از اونها Point of View رو دارن و برخی ندارن.

لینک دانلود مکالمه ی درس اول که آسونترین مکالمه اش هست:

لازم به ذکر هست که تمام مجموعه به زبان انگلیسی هست، تو ایران ساخته نشده و دو نفر که بومی هستن توش صحبت می کنن و قیمتش تو سایت اصلیش ۹۷ دلاره.
۲۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , mostafa122 , بنفشه , zorkide , sharifIT , نارین , software94 , zahra_ce87 , shayesteNEY , nanajoon , The BesT , 10:30 , maryam_92a , mohaddeseh70 , afrooz-OMD , farhud , pariya2020 , fo-eng , rahhil , fatemesoleimani , Avril89 , MajidManesht2012 , neoncar , RASPINA , arefeh.hp , tarannom , ساناز۱۲۳ , salam5 , crevice , vesta , mahyamk , Milestone , mahsa4 , Aurora , Somayeh_Y , M.Amin.M , diligent , mrsh1372 , Mohammad-A , tabassomesayna , AmiriManesh , mjzarrin , hnarghani , barca , n_amiry , ashkan_d13 , Menrva , gunnersregister , ana9940 , RMO , shayesteb , NP-Cσмρℓєтє , mostafa2012 , Parisa-SH , pioneer01
ارسال:
۱۱ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۲۸ ب.ظ
ممنون آقای مدیر
موفق باشید...

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۱۸ ق.ظ
ممنون.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
۱
۰
ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۵۶ ب.ظ
تشکر. من که چهارماهه تو نوبت کانون زبانم خوبه تا شروع دوره ها از این مجموعه استفاده کنم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۱۶ ب.ظ
خیلی ممنون

و اینک ای دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد
سعادت آن کسی دارد که از تن ها بپرهیزد
خداوندا Heart تو می دانی که انسان بودن و ماندن در ابن دنیا چه دشوار است
چه رنجی می بردSleepy آنکس که انسان است و از احساس سرشار است
۰
۰
ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۴:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ ب.ظ، توسط crevice.)
من این مجموعه رو برای مدتی، چند سال پیش استفاده میکردم. که واقع مجموعه اصلیش همون انگلیسی بدون دردسر یا effortless english هست.
این آقای ای جی هوگ روش بسیار جالب و جذابی داره...
همین جذابیتش باعث شد که من استارت زبان کار کردن رو با این مجموعه بزنم و انصافا هم داستانهای جذابی داره...مثلا داستان اون دختر بلوند و ماشین قرمز و داون استریت و دادن کلید ماشین؛ یا کورس گذاشتن با جیم کری پشت چراغ قرمز! که الان یادم میاد D;
اما در کنار این مسئله خیلی مواظب باشید که "گرامر" بسیاااااااااااااار مهمه در همه ی مهارتهای زبان.... بنابراین صرف استفاده از ۴ تا شبه جمله مثل what's up و how's it goin و غیره نمیتونین بگین که زبانتون قوی شده.. این ها در کنار غنای گرامری تون میتونه مفید باشه. غنایی که منجر استفاده از جملات ساده و complex و اکتیو و passive و شرطی و غیر شرطی میشه که میتونین ایده هاتونو با کلامتون بپرورونین که بنظر من توی این مجموعه چیزی در این باره به اون شکل وجود نداره و صرفا به شما کمک میکنه که با جملات زیبا و عامیانه کارهای روزمره تونو انجام بدین و نه صرفا "تولید جمله" انجام بدید. اما ۱۰۰% میتونه برای ملکه ذهن شدن زمانها مفید باشه اگر واقعا با زمانهای حال و گذشته و آینده اینجوری X86 گفته بازی بشه.
من متاسفانه خیلی تصویر دقیقی از این مجموعه توی ذهنم نیست. اینها تجربیاتی بود که من با این مجموعه داشتم و فکر میکنم حداقل سعی کنید در کنارش از گرامر غافل نشید.

ایشالا همگی موفق باشید (:
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , vesta , x86 , RASPINA , نارین , diligent , AmiriManesh , pioneer01
ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۱۹ ب.ظ، توسط Hamzeh.S.)
RE: Learn Real English Conversation
دوستان پیشنهادمی کنم به سایت زیرسر بزنین.منابع مختلفی درزبان که نیازدارین رو رایگان می تونین دانلودکنین ازجمله همین مجموعه که بحث سرش هست.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , AmiriManesh , arefeh.hp , barca , نارین , software94
ارسال:
۱۳ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۵۰ ق.ظ
یک سایتی هم هست به نام englishcentral.com که در وهله‌ی اول سایت خیلی خوب و جالبی به نظرم رسید اما خب فقط چند ویدئو رو به صورت رایگان میشه تمرین کرد و بعدش باید اکانت داشت.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AmiriManesh , x86 , arefeh.hp , software94
ارسال:
۱۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۴۱ ب.ظ
یه پیشنهاد هم واسه دوستانی که listening شون بدنیست دارم اینکه اگرمی تونید مقالات خبری درموضوعات مختلف رو ازسایتهای رادیوهای مختلف انگلیسی زبان دانلود کنید وگوش کنید.هم روی دامنه لغات وهم روی listening وهم روی گرامرتون اثر می ذاره.به عنوان مثال دوتا سایت زیر رو معرفی می کنم:

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66 , pioneer01
ارسال: #۱۰
۱۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۲۷ ب.ظ
در مورد متد معرفی شده خاطرم هست یه دوره ای کلاس زبان میرفتم استادش آشنا بود نیمه خصوصی کار میکرد باهامون ولی متاسفانه ما شدیدا توو اون دوران توو فاز شیطنت بودیم... یادمه موقعی که داشت مهاجرت میکرد از ایران بره به ما گفت این متد میتونه زبانتونو متحول کنه... من یه زمان شروع کردم پند درس کار کردم واقعا فوق العاده بود... هنوزم مباحثش یادمه با گذر چندسال!!! نتیجه اینکه به نظر من و اون استاد زبانم این متد فوق العاده هست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arefeh.hp
ارسال: #۱۱
۱۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۰۰ ب.ظ
اقای x86 و دوستان کدوم کتاب بهتره؟
این کتاب American English File
یا
کتاب Four Corners
؟

멈추지 말고

My Dream is to fly
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۵ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۲۱ ق.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۰۰ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  اقای x86 و دوستان کدوم کتاب بهتره؟
این کتاب American English File
یا
کتاب Four Corners
؟

هیچ کدوم. بهترین کتاب top notch و در سطح پیشرفته summit هست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , crevice
ارسال: #۱۳
۱۵ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ ب.ظ
(۱۵ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۲۱ ق.ظ)sara68 نوشته شده توسط:  هیچ کدوم. بهترین کتاب top notch و در سطح پیشرفته summit هست.
چرا top notch ?

멈추지 말고

My Dream is to fly
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۲ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۵۱ ق.ظ، توسط sara68.)
(۱۵ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۵۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(15 فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۲۱ ق.ظ)sara68 نوشته شده توسط:  هیچ کدوم. بهترین کتاب top notch و در سطح پیشرفته summit هست.
چرا top notch ?

چون بهترین آموزشگاه اصفهان بعد از سه سال کار با ۴corners کتاباشو تغییر داد به top notch Big Grin از لحاظ ساختاری کتاب خوب و به روزیه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۱۵
۰۲ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۱۶ ب.ظ
خیلی مجموعه ی جالبیه , ولی من اصلا نمیفهمم چی میگن Sad فک کنم باید چندبار فقط از روی متن بخونم بعد صداهاشو گوش کنم,به هر حال ممنون
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  Prime Сasual Dating - Real-life Girls kazemnasiri ۰ ۲۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۱:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: kazemnasiri
  start learning english saad ۳ ۳,۲۶۰ ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: saad
Question ارتباط real time نرم افزار اندرویدی با سرور اینترنت ic.chitgar ۱ ۲,۲۳۰ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: nasimnami
  حل المسائل کتاب Real time system نوشته Liu arash3553 ۱ ۲,۱۵۸ ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: jazana
  سوال در مورد کتاب "english gerammer in use" zeinab ۳ ۲,۷۰۲ ۰۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab
  Oxford English for Information Technology mohammadali1990 ۹ ۶,۱۴۴ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadali1990
  تست هوش مصنوعی سال ۸۳ - Real time A star ana_12345 ۷ ۷,۳۹۰ ۲۸ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad-A
  یه سوال فنی در مورد کتاب natural english matin724 ۰ ۲,۰۴۸ ۲۶ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: matin724

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close