زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تغییر رشته از نرم افزار به روان شناسی در مقطع ارشد کار درستیه ؟؟

ارسال:
۲۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۴۲ ب.ظ
تغییر رشته از نرم افزار به روان شناسی در مقطع ارشد کار درستیه ؟؟
سلام دوستان
من مدتی فکر می کنم روان شناسی رو بیشتر از رشته خودم دوست دارم ،به نظرتون ارشدم روان شناسی بخونم کار درستیه ؟یا دچار سردرگمی میشم؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ
RE: تغییر رشته از نرم افزار به روان شناسی در مقطع ارشد کار درستیه ؟؟
(۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۴۲ ب.ظ)golsa20 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من مدتی فکر می کنم روان شناسی رو بیشتر از رشته خودم دوست دارم ،به نظرتون ارشدم روان شناسی بخونم کار درستیه ؟یا دچار سردرگمی میشم؟؟؟

سلام
این سوالتون منو یاد دو سال پیشم میندازه. اون موقع اصلا دوست نداشتم ارشد بخونم بعد از مدتی دیدم نمیشه ارشد نخوند از طرفی هیچ علاقه ای نداشتم که رشته خودم رو ادامه بدم.گفتم میرم یه رشته مدیریتی میخونم خیلی هم درساش راحته و اذیت نمیشم در نهایت هم ارشدم رو میگیرم.
ترم بعد مجبور شدم به خاطر کمبود واحدهام یه درس مدیریتی بگیرم. ولی راستش رو بخواین با اینکه هم استاد خیلی خوبی داشت هم جو کلاس خوب بود ولی من آدم این درس نبودم. به جرئت میتونم بگم ۹۰ درصد کلاسام رو خواب بودم Sleepy (در عین اینکه میخواستم گوش بدم ولی واقعا نمیشدBig Grin ) اصلا نمیتونستم جزوه بنویسم و هر وقت هم کاری پیش میومد دقیقا زمانشو با این کلاس تنظیم میکردم که نرم.آخر ترم از دوستم جزوه گرفتم و شب امتحان یادمه مطالبی رو میخوندم که اولین بار بود میدیدم.(ولی نمره م خوب شدSmile )

نتیجه اینکه حتما چند جلسه سر کلاساش شرکت کن ببین با روحیه ت سازگار هست (یا نه مثل من فقط فکر میکنی این رشته رو دوست داری)
یه مقدار از درساشون رو نگاه کن بخون. ببین دقیقا همون چیزی هست که میخوای.
به این هم فک کن که بالاخره شما ۴ سال وقت و انرژی خودت رو برای رشته نرم افزار گذاشتی.
اصلا هدفت رو از خوندن روانشناسی مشخص کن.
بعدش دیگه میتونی یه تصمیم درست بگیری.
ان شاءالله که موفق باشید.Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , shamim_s
ارسال:
۲۶ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۲۶ ب.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط:  [quote='golsa20' pid='347028' dateline='1429114329']
سلام دوستان

سلام
این سوالتون منو یاد دو سال پیشم میندازه. اون موقع اصلا دوست نداشتم ارشد بخونم بعد از مدتی دیدم نمیشه ارشد نخوند

میشه توضیح بدید چرا نمیشه ارشد نخوند؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ق.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۲۶ ب.ظ)golsa20 نوشته شده توسط:  
(26 فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط:  [quote='golsa20' pid='347028' dateline='1429114329']
سلام دوستان

سلام
این سوالتون منو یاد دو سال پیشم میندازه. اون موقع اصلا دوست نداشتم ارشد بخونم بعد از مدتی دیدم نمیشه ارشد نخوند

میشه توضیح بدید چرا نمیشه ارشد نخوند؟؟؟

من منظورم این نبود که کلا نمیشه ارشد نخوند من اون موقع با توجه به شرایط و اطرافیان خودم به این نتیجه رسیده بودم که باید ارشد بخونم Undecidedبا اینکه خودم انگیزه ای نداشتم. وگرنه خیلی از افراد هستند که با مدرک کارشناسی هم بسیار موفق اند و لزومی به ادامه تحصیل نمیبینند. این به تفکر خود شخص برمیگرده که گاهی اوقات هم تحت تاثیر محیط قرار میگیره.(مثل منBig Grin)
۰
۰
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۳۵ ب.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۴۲ ب.ظ)golsa20 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

سلام
دوست عزیز واقعا اگه رشته روانشناسی رو دوست داری بخون.منم مثل شما ماه های اخر و بعد کنکور همش به خودم میگفتم روانشناسی رو ای کاش میخوندم چون جداقلش قبولی راحتتره.....
خلاصه اینکه اگه قرار باشه بار دیگه کنکور بدم برای ارشد روانشناسی رو انتخاب میکنم....
الان مشاوره دقیقه ای ۱۰۰۰ تومن شنیدم میگرن جالا فک کن یه مطب بزنی البته با مدرک دکتری،خیلی خوب میشه منم مثل شما علاقه زیادی علاوه بر رشتم که آی تی به روانشناسی دارم حتی اگه این رشته رو نخونم ولی کتابهای روانشناسی میخونمTongueTongue

جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی تواند میان انسان و بزرگترین آرمانها یا مرادهای دلش، جدایی بیفکند.

((فلورانس اسکاول شین))
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۱۴ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۶ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۵۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۷۶ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۲۰ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۷۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۶ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close