زمان کنونی: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد

ارسال: #۱۵۰۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ ب.ظ، توسط ریحان.)
خب تبریک میگم داریم صفحه ی ۱۰۰ را رد میکنیم...احتمالا نتایج وقتی در صفحه ۲۰۰ هستیم بیاد....با این سرعتی که داریم جلو میریم...طوری نیست بچه ها..برون ریزی کنین...خخخخخخخ

تنبلی دزد آرزوهاست...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahzin
ارسال: #۱۵۰۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ
RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد
بچه ها بیاد از الان ب هم دلداری بدیم،عب نداره سال دیگم هست ،سال دیگه حتما ی دانشگاه خوب میاری چون امسال پایت قوی شده ،
طرح پیشگیری بهتر از درمان مانشت
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahzin
ارسال: #۱۵۰۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ب.ظ، توسط str93.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۱ ب.ظ)karbar نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۲ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  فرق بین دهه شصت و هفتاد میتونه فقط ۳۶۵ روز باشه، همچین میگین فرق انگار تفاوت نسل قبل انقلاب با نسل امروزه

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۲ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  فرق بین دهه شصت و هفتاد میتونه فقط ۳۶۵ روز باشه، همچین میگین فرق انگار تفاوت نسل قبل انقلاب با نسل امروزه
بحث طرز تفکره نه فاصله زمانی، ضمن اینکه سرعت تغییرات در ایران زیاده.
من اصلا از دست بندی های این چنینی خوشم نمیاد ولی طبق تجربیات خودم واقعا یه حتی اواخر ۶۹ با ۷۱ فرق داره!!! واقعا فرق داره! دیگه ۷۳ به بعد تفاوت کاملا محسوسه! و توصیه ام به ۶۰ ایی ها اینا با خودشون ازدواج کنند مگر واقعا طرفشونو خوب بشناسند.
بحث ۳۶۵ روز نیست، بحث اینه که جامعه ایران تا وقتی استیبل بشه در حال گذره، مثلا تا دقیقا یک سالی مانتو ها همه بلند و رنگ تیره بودند! از یه سالی به بعد که نمی خوام جزییاتشو بگم، مانتو های رنگی اومدند و حق انتخاب وسیع شد، خب حالا شما فرض کنید دقیقا دو دختر ۱۵ ساله که یکی ۶۹ و یکی ۷۱!! اولی در اولین مواجه اش با خرید با رنگ های تیره طرف در دوران نوجوانی و دومی بعد از یک دوره لباس های مرده، با فوران رنگ مواجه شده! دو تا تغییر! هم گذر و هم حق انتخاب! خب این خیلی تاثیر گذاره! این یه مثال جزیی ود! حالت کلی اش رو آقای بلک خیلی مختصر و موجز و کامل بیان کردند!
یه سری از چیزایی که برای ما تابو بود الان داره اتفاق میفته.
اگر خودتون دهه هفتادی باشید درک نمی کنید چون ندیدید قبلش رو. باید قبلش رو دیده باشید و باهاش زندگی کرده باشید تا درک کنید.
بعدم یه بحص کلیه. استثنا هم کم نداره از هر دو طرف.

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  : ))))))
کسی اسم شریف رو میگه کیلو کیلو قند تو دلم آب میشه : )))))))
HuhHuhHuh
تفاوت ها حتی در نوع بیان نظرات هم مشخصه (منظورم ادبیاته) . توی این فروم هم میتونید ببینید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora
ارسال: #۱۵۰۴
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۷ ب.ظ
یعنی حتما ۹ میزنن نمیشه ۶بزنن؟
ارسال: #۱۵۰۵
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۷ ب.ظ
شما دیگه خیلی جالب تفاوت رو بردین توو نوع کلام، این دیگه نوبرشه!

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۱۵۰۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۸ ب.ظ

والااا، دقیقا حرف ماهم همینه
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , karbar , str93
ارسال: #۱۵۰۷
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  HuhHuh

Big Grin

+یه استادی داشتم کارشناسی تو دانشگاه داغون خودمون بود
ارشد با سهمیه شاگرد اولی شریف قبول شده بود
اومده بود دانشگاه خودمون دوباره یکی دو ترم درس بده.
خیلی زود هم خودمونی میشد با دانشجوها. یه روزی دفتر یکی از اساتید بودم. که اون استاد یه کاری پیش اومد واسش واسه یه ربع پاشد رفت بیرون گفت هر دوی ما همونجا منتظرش بمونیم. بعد این استاده سفره دلش رو واسه من وا کرد و از یکی از دانشجوهای ارشد گله کرد که فلان دانشجو با من فلان جور حرف میزنه. خیال میکنه با دانشجوی شــــریــــــف باید مثل بقیه حرف بزنه و از این حرفا. من شریف درس خوندم اون چی؟
اون دانشجو خودش مشکل داشت درست. ولی حرف اون استاد درکش واسم سخت بود.

منظورم کلا اینه: دوست ندارم در آینده هیچ وقت مهارتم رو به خاطر دانشگاه سطح پایینم نادیده بگیرن و حتی اجازه اظهارنظر در مورد یه پروژه ای، یه موضوعی، یه بحثی بهم داده نشه چون دانشجوی دانشگاه خوبی نیستم.
مثل الان که نادیده گرفته میشم و همه زحمت هام به باد رفت.
واسه این چیزاس که بمیرم هم باید دانشگاه خوبی قبول بشم واسه ارشد و دکترا هم همینطور.
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022 , kora , nima88 , rz.gh , mahzin
ارسال: #۱۵۰۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۲ ب.ظ
بنظرم بهتره بگیم دهه ۹۰ یا دهه ۸۰
یعنی به سال میلادی
اونموقع مشکلا حل میشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora
ارسال: #۱۵۰۹
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۴ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ ب.ظ)str93 نوشته شده توسط:  تفاوت ها حتی در نوع بیان نظرات هم مشخصه (منظورم ادبیاته) . توی این فروم هم میتونید ببینید.
خوشبختانه آدم انتقاد پذیری هستم
خیلی مشتاقم تفاوت لحن شخص خودتون و لحن خود من رو در چند سطر توضیح بدید که ملتفت بشیم چند ماه تفاوت زمانی ِ به دنیا اومدن چه تاثیری روی لحن داره ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , A V A
ارسال: #۱۵۱۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۷ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۱ ب.ظ)karbar نوشته شده توسط:  

من اصلا از دست بندی های این چنینی خوشم نمیاد ولی طبق تجربیات خودم واقعا یه حتی اواخر ۶۹ با ۷۱ فرق داره!!! واقعا فرق داره! دیگه ۷۳ به بعد تفاوت کاملا محسوسه! و توصیه ام به ۶۰ ایی ها اینا با خودشون ازدواج کنند مگر واقعا طرفشونو خوب بشناسند.
بحث ۳۶۵ روز نیست، بحث اینه که جامعه ایران تا وقتی استیبل بشه در حال گذره، مثلا تا دقیقا یک سالی مانتو ها همه بلند و رنگ تیره بودند! از یه سالی به بعد که نمی خوام جزییاتشو بگم، مانتو های رنگی اومدند و حق انتخاب وسیع شد، خب حالا شما فرض کنید دقیقا دو دختر ۱۵ ساله که یکی ۶۹ و یکی ۷۱!! اولی در اولین مواجه اش با خرید با رنگ های تیره طرف در دوران نوجوانی و دومی بعد از یک دوره لباس های مرده، با فوران رنگ مواجه شده! دو تا تغییر! هم گذر و هم حق انتخاب! خب این خیلی تاثیر گذاره! این یه مثال جزیی ود! حالت کلی اش رو آقای بلک خیلی مختصر و موجز و کامل بیان کردند!
یه سری از چیزایی که برای ما تابو بود الان داره اتفاق میفته.
اگر خودتون دهه هفتادی باشید درک نمی کنید چون ندیدید قبلش رو. باید قبلش رو دیده باشید و باهاش زندگی کرده باشید تا درک کنید.
بعدم یه بحث کلیه. استثنا هم کم نداره از هر دو طرف.
تقریبا با حرفتون موافقم. ولی اینجوری هم نیست که استثنا نباشه!! بالاخره هر چیزی استثنا داره!
ارسال: #۱۵۱۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۷ ب.ظ
تو این وضعیت حالا باید چند واحد گفتار شناسی و اخلاق پاس کنیم! این چیزا ربطی به سن نداره

Stop talking. Start walking
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A
ارسال: #۱۵۱۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۹ ب.ظ
خسته نشدید؟Confusedانصافا ما دانشجویان آیتی و کامپیوتر سرسختیم!Tongue

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای مانشتی ها خصوصا برای عزیزترین شخص زندگیم.Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , phontom , پوونه
ارسال: #۱۵۱۳
بابا بیخیال شید شما هم تو این گیر و داد دارید بحث میکنید با هم ول کنید این بحثا اصن نتیجه ای نداره Confused
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , nima88 , afrooz-OMD
ارسال: #۱۵۱۴
بچه ها بیخیاااااال این بحثاااا دارم جوش میارماااا.آوا خانم بیا بحث فردوسیتو بکن Big Grin
بیاین فعلا به ساز توکلی برقصیم خوش باشیم [تصویر:  354814_happy-dance-smiley-emoticon.gif]

تورو خدا آدما رو قضاوت نکنین Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , doost4 , A V A , afrooz-OMD , maryam.raz
ارسال: #۱۵۱۵
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۰ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
والا همینو بگو
مثلا من خود ِ هفتادم چه فرقی دارم با اواخر دهه شصت؟
این خود‌خاص‌پنداری دهه شصتی ها جالبه.
آخه باز اوایل دهه شصت اینا رو بگن آدم تعجب نمیکنه. بچه های اوایل دهه شصت جنگ دیدن، نداری دیدن، تعدادشون هم که نصف جمعیت ایرانه! اواخر دهه شصت که تقریبا میشه گفت با هم بزرگ شدیم چی میگن من نمی فهمم! :دی
جالبه یه چیزایی رو هم جزو خاطره هاشون معرفی میکنن که همشون مربوط به دهه هفتاده :دی

بحث بازه زمانی نیست، طرز تفکره! من داداش و خواهرم ازم بزرگترن، تفکرام با اونا شکل گرفته
نهههههه، اصلا سوتفاهم نشه! بحثه تمایز نیست، اختلافه! که اختلاف چشم گیریه. حتی من دهه ۷۰ای ها را تویه خیلی از زمینه ها زرنگتر و جلوتر میبینم
درضمن، اختلاف عقیدتی هست، اما ممکنه زوجه خوشبختی درکنار هم باشند

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۹۰۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۲,۱۵۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۴۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۶۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۷۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۲,۲۴۷ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۳۳۴ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۵۸۷ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۷۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۷۱۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close