زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد

ارسال: #۱۳۶
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  فک کن بزنه با دعاهاتون خود شریف بریمSmile))))
چی میشه همون پردیس شریف بشه. ای میخندیم. Tongue
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۳۷
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۵ ب.ظ
................................................................................​................................................................................​........
................................................................................​................................................................................​........
................................................................................​................................................................................​........!

گـــــر تـخـم مــرغـی بــا نـیـروی بـیـرونــی بـشـکـنـد ، پــایـان زنــدگـی‌ اســت .
ولــی اگــر بــا نـیـروی داخـــلی بـشـکـنـد ، آغـــاز زنــدگــی‌ اســت .
بــهـتـریـن چــیـزهــا (و بــزرگـتـریــن تـغـیـیـرات) هـمـیـشـه از درون آغــاز مــی‌شـــونـد .
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , hosein70
ارسال: #۱۳۸
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۲ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ب.ظ)fimen نوشته شده توسط:  ................................................................................​................................................................................​........
................................................................................​................................................................................​........!

خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم
مخصوصا اون قسمتی که نوشته بودین ............................... واقعا درسته همینطوره.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: RMO , NP-Cσмρℓєтє , yagmur0022 , mohaddeseh70 , alirezaei , afrooz-OMD , پوونه , blackhalo1989 , so@ , hosein70 , mahyamk , shamdooni , Nesyan
ارسال: #۱۳۹
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۳۸ ب.ظ
حالا کی جرأت داره چک کنه نتایجو!!!! منم نه کلیدو دیدم نه درصد حساب کردم ! :-s

Stop talking. Start walking
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , arefeh.hp
ارسال: #۱۴۰
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۵۳ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم
یکی بمن بگه کجای جملشون اینقد تشکر داشت؟!!!!!!!!Big Grin

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۱۴۱
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۰ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۳ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم

واسه این بچه هم تشکر بزنید گناه داره
بعدها بزرگ میشه روش تاثیر منفی میزاره
Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۱۴۲
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۴ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۰ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۳ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۲ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم

واسه این بچه هم تشکر بزنید گناه داره
بعدها بزرگ میشه روش تاثیر منفی میزاره
Big Grin

ماشالاااااااااااا شما گوله نمکین!!.....
یکی بیاد بتوکونه شما رو شاید یکم این نمکا ریخت!Big Grin

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , kora
ارسال: #۱۴۳
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۱۳ ب.ظ
من دیگ تا نتایج اینجا نمیام. استرسم اینجا بیشتر میشه Confused Confused این چنروز تا نتایجم خوش باشید دیگ کاری از دستمون برنمیادBlush

ارسال: #۱۴۴
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۲۸ ب.ظ
دانشگاههای تهران درصد اعتیاد دانشجوهاش بالاس به نظرم کسایی که از اعتیاد میترسن دانشگاههای تهرانو نزنن
واسه سلامتی خودتون میگم
ارسال: #۱۴۵
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۱۴ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۸ ب.ظ)Haj Reza نوشته شده توسط:  دانشگاههای تهران درصد اعتیاد دانشجوهاش بالاس به نظرم کسایی که از اعتیاد میترسن دانشگاههای تهرانو نزنن
واسه سلامتی خودتون میگم
خوبه که شما نگران سلامتی خودتون هستید و به خاطر سلامتی خودتون شاید بتونید خودتون رو راضی کنید که دانشگاه های تهران رو انتخاب نکنید. ولی خیلی‌خوبه که بدون مدرک و آمار درست حسابی چیزی نگیم و شایعه سازی نکنیم. : )

+من تهران رو انتخاب نمیکنم چون کلا رتبه ام در حد تهران نمیشه! Big Grin فقط نظرم رو در رابطه با نظرتون گفتم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , mahyamk
ارسال: #۱۴۶
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۱۹ ب.ظ
تهران خیلی هم خوب است، همگی تهران قبول شید تا جا برا من باز شه برم مشهد Smile
خدایا قسمتمون کن

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , پوونه , so@
ارسال: #۱۴۷
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۳۳ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۵۹ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۸ ب.ظ)Haj Reza نوشته شده توسط:  دانشگاههای تهران درصد اعتیاد دانشجوهاش بالاس به نظرم کسایی که از اعتیاد میترسن دانشگاههای تهرانو نزنن
واسه سلامتی خودتون میگم
خوبه که شما نگران سلامتی خودتون هستید و به خاطر سلامتی خودتون شاید بتونید خودتون رو راضی کنید که دانشگاه های تهران رو انتخاب نکنید. ولی خیلی‌خوبه که بدون مدرک و آمار درست حسابی چیزی نگیم و شایعه سازی نکنیم. : )

+من تهران رو انتخاب نمیکنم چون کلا رتبه ام در حد تهران نمیشه! Big Grin فقط نظرم رو در رابطه با نظرتون گفتم.

من که از اعتیاد ترسی ندارم بچه های رتبه بالا حیفه معتاد بشن اونا تهران نزنن من خودم یه تنه بار اعتیادو به دوش میکشم Cool
ارسال: #۱۴۸
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۲۹ ب.ظ
جناب blackhole ناشکری نکنید Big Grin
من یک شریفی بودم که با دست سرنوشت راهی امیرکبیر شدم و الان خیلی با خودم درگیرم!
از بچه های امسال هم اگه کسی دنبال مهندسی نرم افزار امیرکبیره بیاد ارشادش کنم ازین فکر بیاد بیرون :-"

بی‌دلی، در همه احوال، خدا با او بود
او نمی‌دیدش و از دور "خدایا" می‌کرد
ارسال: #۱۴۹
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۴۳ ب.ظ
بچه ها من بیشتر استرس سربازی رو دارم تا نتایج چون میدونم قبول نمیشم

آینده همان است که ما می اندیشیمUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: arefeh.hp
ارسال: #۱۵۰
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۴۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۲۹ ب.ظ)matt2007 نوشته شده توسط:  جناب blackhole ناشکری نکنید Big Grin
من یک شریفی بودم که با دست سرنوشت راهی امیرکبیر شدم و الان خیلی با خودم درگیرم!
از بچه های امسال هم اگه کسی دنبال مهندسی نرم افزار امیرکبیره بیاد ارشادش کنم ازین فکر بیاد بیرون :-"
من تو انتخابام اصلا امیرکبیر نبود چون شنیده بوده سخت میگیرن.
صحبت من اینه که تو شریف اساتید (اساتید هوش) برای درس دادن وقت نمیذارن. اساتید در حد اسم شریف نیستن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: matt2007

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۲ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۷۰۷ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۹۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۸۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۶۰۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۹۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۴۹۶ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۶۱ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۶۴۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close