زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۵۰ نرم افزار

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۲ ب.ظ
۱۵۰ نرم افزار
بد نشدم ولی میشد خیلی بهتر بشم، اگه سه تا سوال زبان رو یادم نرفته بود وارد پاسخنامه کنم، حداقل ۱۰ درصد رو زبانم می اومد، اگه توی سوالات معماری بی دفتی نکرده بودم، اگه و اگه و اگه!
بازم راضی ام.
زبان ۲۱
ریاضی ۲
مشترک ۳۰
اختصاصی ۴۵
معدل موثر: ۱۴/۹۵
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , iammiti , Sadi_gh , happy07 , nlp@2015 , m.teymourpour , haveking
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۹ ق.ظ
RE: 150 نرم افزار
تبریک میگم الگوریتم تهران و نرم افزار اصفهان قبولید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۶ ق.ظ
۱۵۰ نرم افزار
تبریک میگم.ایشالا یجای خوب قبول شید

۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۰ ب.ظ
۱۵۰ نرم افزار
دوستان میشه برای انتخاب رشته ام نظر بدید؟
با ترتیب زیر انتخاب رشته کنم، خوبه؟

۲۱۳۹۷ نرم افزار – دانشگاه اصفهان
۲۱۴۱۳ دانشگاه صنعتی اصفهان
۲۱۴۱۱ شهید بهشتی
۲۱۴۱۹ علم و صنعت
۲۱۴۰۴ تربیت مدرس
۲۱۴۲۱ فردوسی مشهد
۲۱۴۱۷ صنعتی شیراز
۲۱۴۱۲ شیراز
۲۱۴۲۵ یزد
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۷ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  دوستان میشه برای انتخاب رشته ام نظر بدید؟

۲۱۴۱۱ شهید بهشتی
۲۱۴۱۹ علم و صنعت
۲۱۴۰۴ تربیت مدرس
۲۱۴۲۱ فردوسی مشهد
۲۱۴۱۷ صنعتی شیراز
۲۱۴۱۲ شیراز
۲۱۴۲۵ یزد
شرمنده
می تونیذ بگید تو معماری رتبه تون چند شده

هرگز نگو هرگز
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۹ ب.ظ
۱۵۰ نرم افزار
تبریک دیرهنگام من رو هم پذیرا باشید
من از نرم افزار زیاد سر در نمیارم ولی تا او جایی که میدونم به نظرم همون اولی قبولین
فک کنم شما اولین نفری هستن که دانشگاه های تهران و شریف و امیرکبیر رو نزدین، همه با اینکه میدونن قبول نمیشن ولی بازم انتخابشون میکننSmile
انشااله موفق باشید
۱
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۵۰ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  تبریک دیرهنگام من رو هم پذیرا باشید
من از نرم افزار زیاد سر در نمیارم ولی تا او جایی که میدونم به نظرم همون اولی قبولین
فک کنم شما اولین نفری هستن که دانشگاه های تهران و شریف و امیرکبیر رو نزدین، همه با اینکه میدونن قبول نمیشن ولی بازم انتخابشون میکننSmile
انشااله موفق باشید

مرسی ، آره من کلا همین جوری ام!Big Grin Cool
واسه کارشناسی هم کامپیوتر صنعتی انتخاب سومم یا چهارمم بود. البته احتمالا واسه الان بزنم شریف و دانشگاه تهران و امیرکبیر رو زدم.

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ ب.ظ)s-nowrozi نوشته شده توسط:  شرمنده
می تونید بگید تو معماری رتبه تون چند شده

من معماری رو شانسی سیاه کردم و -۱۶ زدم، واسه همین خوب نشدم اصلا ۲۸۰۰
۰
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۴۹ ب.ظ، توسط Emitter.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  دوستان میشه برای انتخاب رشته ام نظر بدید؟

۲۱۴۱۱ شهید بهشتی
۲۱۴۱۹ علم و صنعت
۲۱۴۰۴ تربیت مدرس
۲۱۴۲۱ فردوسی مشهد
۲۱۴۱۷ صنعتی شیراز
۲۱۴۱۲ شیراز
۲۱۴۲۵ یزد

.
.
.
شیراز/اصفهان
فردوسی/یزد
ص شیراز
۱
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۲۴ ب.ظ
ببخشید چرا اصفهان رو قبل از صنعتى زدید؟
چون شما صنعتى درس خوندید میتونید راهنماى خوبى براى بقیه باشید!
۰
۰
ارسال: #۱۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۲ ب.ظ، توسط bu-ali-student.)
۱۵۰ نرم افزار

۲۱۴۱۱ شهید بهشتی
۲۱۴۱۹ علم و صنعت
۲۱۴۰۴ تربیت مدرس
۲۱۴۲۱ فردوسی مشهد
۲۱۴۱۷ صنعتی شیراز
۲۱۴۱۲ شیراز
۲۱۴۲۵ یزد
ترتیب زیر بنظرم بهتر باشه
اصفهان
صنعتی اصفهان
بهشتی
فردوسی
علم وصنعت
مدرس
شیراز
یزد
صنعتی شیراز
۱
۰
ارسال: #۱۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ، توسط ana9940.)
۱۵۰ نرم افزار
خیلی ممنون از دوستانی که پاسخ دادن و کمک کردن.
با اصرار دوستان شریف و تهران رو هم اول انتخاب رشته آوردم! Big Grin

۲۱۴۱۵ شریف
۲۱۴۰۷ تهران
۲۱۴۱۴ امیرکبیر
۲۱۴۱۹ علم و صنعت
۲۱۴۱۱ شهید بهشتی
۲۱۴۰۴ تربیت مدرس
۲۱۴۲۱ فردوسی مشهد
۲۱۴۱۲ شیراز
۲۱۴۲۵ یزد
۲۱۴۱۷ صنعتی شیراز
۲۱۴۲۲ کاشان

خوبه دیگه؟

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۲۴ ب.ظ)amirho3yn نوشته شده توسط:  ببخشید چرا اصفهان رو قبل از صنعتى زدید؟

به چند دلیل:
اصلی ترینش کارم هست که میخوام در کنار درسم ادامه ش بدم و اگه انشالله دانشگاه اصفهان قبول بشم، میخوام بتونم سه روز رو برم شرکت. چون معمولا کلاس ها سه روز اول هفته است ولی صنعتی هدفشون اینه که جوری برنامه کلاس ها رو بذارن که کسی فرصت کار و سرخاروندن نداشته باشه و هر روز بیاد دانشگاه! و به شدت سخت گیر هستن که فعلا من حالشون رو ندارم!
همیشه گفته میشه که اگر تفاوت دانشگاه ها زیاد نیست، ارشد رو دانشگاهی متقاوت از لیسانس برید ، البته میگن نرم افزار اصفهان قوی تر از صنعتی هست البته من چون خودم صنعتی بودم ، تعصب خاصی دارم ، و به نظرم شاید از نظر تعداد استاد نرم افزار، دانشگاه اصفهان از صنعتی بالاتر باشه ، ولی از لحاظ کیفیت و سطح علمی فکر نمی کنم کفه ترازو خیلی به سود اصفهان باشه. و نکته مهم تر جو خیلی اکتیو و سخت گیر دانشگاه صنعتی است که باعث میشه رقابت بسیار زیاد باشه و دانشجو ها هم سطحشون رو به پیشرفت باشه.
من چون هنگام کار واسه ارشد خوندن، وقت خوندن درسهای هوش و مدار الکتریکی رو نداشتم وگرنه میخوندمشون و احتمالا زیاد میرفتم صنعتی، ولی خب الان شرایطم فرق داره.
اگه هوش و معماری هستید، پیشنهاد می کنم که قطعا صنعتی رو اول بزنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: haveking
ارسال: #۱۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۲ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۲ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از دوستانی که پاسخ دادن و کمک کردن.
با اصرار دوستان شریف و تهران رو هم اول انتخاب رشته آوردم! Big Grin

۲۱۴۱۵ شریف
۲۱۴۰۷ تهران
۲۱۴۱۴ امیرکبیر
۲۱۴۱۹ علم و صنعت
۲۱۴۱۱ شهید بهشتی
۲۱۴۰۴ تربیت مدرس
۲۱۴۲۱ فردوسی مشهد
۲۱۴۱۲ شیراز
۲۱۴۲۵ یزد
۲۱۴۱۷ صنعتی شیراز
۲۱۴۲۲ کاشان

خوبه دیگه؟

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۲۴ ب.ظ)amirho3yn نوشته شده توسط:  ببخشید چرا اصفهان رو قبل از صنعتى زدید؟

به چند دلیل:
اصلی ترینش کارم هست که میخوام در کنار درسم ادامه ش بدم و اگه انشالله دانشگاه اصفهان قبول بشم، میخوام بتونم سه روز رو برم شرکت. چون معمولا کلاس ها سه روز اول هفته است ولی صنعتی هدفشون اینه که جوری برنامه کلاس ها رو بذارن که کسی فرصت کار و سرخاروندن نداشته باشه و هر روز بیاد دانشگاه! و به شدت سخت گیر هستن که فعلا من حالشون رو ندارم!
همیشه گفته میشه که اگر تفاوت دانشگاه ها زیاد نیست، ارشد رو دانشگاهی متقاوت از لیسانس برید ، البته میگن نرم افزار اصفهان قوی تر از صنعتی هست البته من چون خودم صنعتی بودم ، تعصب خاصی دارم ، و به نظرم شاید از نظر تعداد استاد نرم افزار، دانشگاه اصفهان از صنعتی بالاتر باشه ، ولی از لحاظ کیفیت و سطح علمی فکر نمی کنم کفه ترازو خیلی به سود اصفهان باشه. و نکته مهم تر جو خیلی اکتیو و سخت گیر دانشگاه صنعتی است که باعث میشه رقابت بسیار زیاد باشه و دانشجو ها هم سطحشون رو به پیشرفت باشه.
من چون هنگام کار واسه ارشد خوندن، وقت خوندن درسهای هوش و مدار الکتریکی رو نداشتم وگرنه میخوندمشون و احتمالا زیاد میرفتم صنعتی، ولی خب الان شرایطم فرق داره.
اگه هوش و معماری هستید، پیشنهاد می کنم که قطعا صنعتی رو اول بزنید.

سلام. من ۱۹۲ نرم شدمو کارشناسی فردوسی بودم و واسه ارشد دوست دارم شهر و دانشگاهمو عوض کنم و تجربه ی جدیدی داشته باشم اما نه به هر قیمتی!
میخاستم ببینم دانشگاه شیراز از فردوسی پایینتره؟ ( چون تو رتبه بندی وزارت علوم که بالاتره)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۱۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۰ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲ ب.ظ)comstu نوشته شده توسط:  سلام. من ۱۹۲ نرم شدمو کارشناسی فردوسی بودم و واسه ارشد دوست دارم شهر و دانشگاهمو عوض کنم و تجربه ی جدیدی داشته باشم اما نه به هر قیمتی!
میخاستم ببینم دانشگاه شیراز از فردوسی پایینتره؟ ( چون تو رتبه بندی وزارت علوم که بالاتره)
راستش منم دقیق نمی دونم ، بعضی ها گفتن که فردوسی بهتره، شما خودتون فردوسی بودین، چطوره نرم افزارش؟ چندتا استاد دارین؟
من که تایید کردم ، ولی فکر کنم میشه ویرایش کرد، درسته؟
حالا اگه به این نتیجه رسیدین که شیراز بهتره، منم ویرایش کنم، و شیراز رو بزنم قبل فردوسی.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۱ ب.ظ، توسط comstu.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۰ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲ ب.ظ)comstu نوشته شده توسط:  سلام. من ۱۹۲ نرم شدمو کارشناسی فردوسی بودم و واسه ارشد دوست دارم شهر و دانشگاهمو عوض کنم و تجربه ی جدیدی داشته باشم اما نه به هر قیمتی!
راستش منم دقیق نمی دونم ، بعضی ها گفتن که فردوسی بهتره، شما خودتون فردوسی بودین، چطوره نرم افزارش؟ چندتا استاد دارین؟
حالا اگه به این نتیجه رسیدین که شیراز بهتره، منم ویرایش کنم، و شیراز رو بزنم قبل فردوسی.
(30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲ ب.ظ)comstu نوشته شده توسط:  سلام. من ۱۹۲ نرم شدمو کارشناسی فردوسی بودم و واسه ارشد دوست دارم شهر و دانشگاهمو عوض کنم و تجربه ی جدیدی داشته باشم اما نه به هر قیمتی!

فردوسی در زمینه نرم خوبه. من راضی بودم
امروز استادا میگفتن فردوسی و حتی بالای شهید بهشتی و مدرس بزنم
بله اجازه ی ویرایش دارید
تو سایت مانشت که اکثرا فردوسی و بالای شیراز پیشنهاد میکنن

فردوسی در زمینه نرم خوبه. من راضی بودم
امروز استادا میگفتن فردوسی و حتی بالای شهید بهشتی و مدرس بزنم
بله اجازهی ویرایش دارید
تو سایت مانشت که اکثرا فردوسی و بالای شیراز پیشنهاد میکنن
۱
۰
ارسال: #۱۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ ق.ظ، توسط bu-ali-student.)
۱۵۰ نرم افزار
منم با استاداتون موافقم حتی بنظرم نرم فردوسی از علم و صنعت هم بالاتر باشه.البته سلیقه ها هم متفاوته.من که به فردوسی خیلی ارادت دارم!!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۴۹ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۴۷ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۱ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۲۷۰ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۸۸۷ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close