زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۴۰ معماری کامپیوتر

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ ب.ظ، توسط maryam91.)
۱۴۰ معماری کامپیوتر
[attachment=18663]

فایل‌(های) پیوست شده

مقابل عشق تنفر نیست، بی تفاوتی است. مقابل هنر زشتی نیست، بی تفاوتی است. مقابل ایمان، کفر نیست، بی تفاوتی است. و مقابل زندگی مرگ نیست، بی تفاوتی است.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh , Masoud1393 , انرژی مثبت , tohidi4503
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۲۲ ق.ظ
۱۴۰ معماری کامپیوتر
سلام. فکی میکنی با این رتبه کجا قبول بشی؟
من هم ۱۵۵ شدم ؟ بین شهید بهشتی و صنعتی اصفهان موندم کدومو اول بزنم ؟
۰
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۲ ب.ظ، توسط maryam91.)
RE: 140 معماری کامپیوتر
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۲ ق.ظ)ساشار نوشته شده توسط:  سلام. فکی میکنی با این رتبه کجا قبول بشی؟
من هم ۱۵۵ شدم ؟ بین شهید بهشتی و صنعتی اصفهان موندم کدومو اول بزنم ؟

سلام طبق سال های گذشته فکر میکنم احتمال بهشتی بیش تر از بقیه دانشگاه ها باشه.
قطعا بهشتی رو اول بزنید. معماری بهشتی خیلی قوی تره.

مقابل عشق تنفر نیست، بی تفاوتی است. مقابل هنر زشتی نیست، بی تفاوتی است. مقابل ایمان، کفر نیست، بی تفاوتی است. و مقابل زندگی مرگ نیست، بی تفاوتی است.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۵۰۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  معماری کامپیوترهای شخصی moslem73421 ۱ ۱,۴۱۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۲۰۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۴۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۶۵ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  کتاب معماری کامپیوتر دکتر کتیرایی marvelous ۷ ۷,۷۶۷ ۱۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  در کارشناسی دو رشته ای بودم,درارشدالکترونیک یا کامپیوتر(معماری یا هوش مصنوعی)؟؟ z72902 ۷ ۵,۷۱۰ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: masoudfn
  بازار کار گرایش معماری کامپیوتر در ایران ƊƦЄƛM ۸ ۱۳,۴۹۵ ۱۰ دى ۱۳۹۷ ۰۳:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: masoudfn
  درس طراحی سیستم های کم توان (low power design) ارشد معماری کامپیوتر marmar71 ۲ ۳,۵۲۴ ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marmar71
  [درخواست]جزوه معماری کامپیوتر پیشرفته دکتر ناوی ssss777 ۱۰ ۱۶,۹۰۷ ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: bhzbbs_32

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close