زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۵۷ نرم افزار ۶۷ الگوریتم

ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۳۷ ق.ظ
۵۷ نرم افزار ۶۷ الگوریتم
بچه ها به نظرتون کجا قبول میشم تا دیروز فکر میکردم امیرکبیر قبولم الان ظرفیتارو دیدم کلا ناامید شدم Sad(((
شبانه و روزانه به نظرتون کجا قبول میشم ؟ الگوریتم یا نرم فرق نمیکنه

درصدها :
زبان ۳۷/۷۸
ریاضی : سفید
مشترک : ۴۷/۴۴
تخصصی نرم : ۳۹/۵۸
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , Ms. Saba
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۹ ق.ظ، توسط m.teymourpour.)
۵۷ نرم افزار ۶۷ الگوریتم
تبریک میگم بهتون
اگر قرار باشه رتبه ۵۷ نرم افزار امیر کبیر رو نیاره که دیگه کنکور رو تعطیل کنن بهتره که
اون ۳۰ ، ۴۰ تای باقی مونده هم بدن به فک و فامیلشون Smile
پارسال روزانه و شبانه سه تا دانشگاه تهران و شریف و امیرکبیر ۴۷ میگرفتن امسال شده ۳۸ . یعنی همش ۹ تا کم شده
شما ببین پارسال رتبه ۸۴ نرم شبانه امیرکبیر قبول شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته روزانه شاید امیدش کمتر باشه، چون رتبه ۶۱ پارسال روزانه این سه تا رو نیاورده (شبانه ها رو نزدن ایشون)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۸ ب.ظ
RE: 57 نرم افزار ۶۷ الگوریتم
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  تبریک میگم بهتون
اگر قرار باشه رتبه ۵۷ نرم افزار امیر کبیر رو نیاره که دیگه کنکور رو تعطیل کنن بهتره که
اون ۳۰ ، ۴۰ تای باقی مونده هم بدن به فک و فامیلشون Smile
پارسال روزانه و شبانه سه تا دانشگاه تهران و شریف و امیرکبیر ۴۷ میگرفتن امسال شده ۳۸ . یعنی همش ۹ تا کم شده
شما ببین پارسال رتبه ۸۴ نرم شبانه امیرکبیر قبول شده

البته روزانه شاید امیدش کمتر باشه، چون رتبه ۶۱ پارسال روزانه این سه تا رو نیاورده (شبانه ها رو نزدن ایشون)

مرسی از دلگرمیت Big Grin
به نظرت ایا الگوریتم تهران یا شریف شانسه قبولی دارم ؟
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
۵۷ نرم افزار ۶۷ الگوریتم
دوست عزیز من با ۵۰ احتمالش خیلی کمه نرم امیر کبیر و الگوریتم شریف رو بیارم روزانه.ظرفیتا خیلی کم شده ولی اگه الگوریتم تهران رو میخواید برید اون رو میارید ۱۰۰ در ۱۰۰ میارید
۱
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ب.ظ، توسط march1905s.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۴ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  دوست عزیز من با ۵۰ احتمالش خیلی کمه نرم امیر کبیر و الگوریتم شریف رو بیارم.ظرفیتا خیلی کم شده ولی اگه الگوریتم تهران رو میخواید برید اون رو میارید ۱۰۰ در ۱۰۰ میارید

مرسی از پاسختون
اخه من دیدم پارسال ۱۰۳ الگوریتم تهران روزانه قبول شده بود و ۳۸ الگوریتم شریف روزانه و ۴۰ نرم افزاره تهران بعد با این احتساب گفتم شانسه قبولی هست Sad
انصافانه نیست این سه تا دانشگاه قبول نشم Confused
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۶ ب.ظ
سلام تبریک میگم الگوریتم شریف و تهران و نرم امیرکبیر حتما و نرم تهران احتمال ۵۰-۵۰ قبولید موفق باشید(همگی روزانه) شبانه نرم تهران ۱۰۰ درصد قبولید
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ب.ظ)bu-ali-student نوشته شده توسط:  سلام تبریک میگم الگوریتم شریف و تهران و نرم امیرکبیر حتما و نرم تهران احتمال ۵۰-۵۰ قبولید موفق باشید(همگی روزانه) شبانه نرم تهران ۱۰۰ درصد قبولید

اقا من هرجور حساب میکنم اینی که شما گفتی نمیشه Big Grin یعنی در خوشبینانه ترین حالت هم من ۱درصد شانسه قبولی تو تهران ندارم با توجه به اینکه شریف ۱۵تا میخواد تهران ۹تا روزانه و ۴تا شبانه و همپوشانی هم به اون حدی نیست که بشه ...
شانس بیارم امیرکبیرم بیارم کلامو میندازم هوا Big Grin
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۱۶ ب.ظ
۵۷ نرم افزار ۶۷ الگوریتم
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ ب.ظ)march1905s نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ب.ظ)bu-ali-student نوشته شده توسط:  سلام تبریک میگم الگوریتم شریف و تهران و نرم امیرکبیر حتما و نرم تهران احتمال ۵۰-۵۰ قبولید موفق باشید(همگی روزانه) شبانه نرم تهران ۱۰۰ درصد قبولید

اقا من هرجور حساب میکنم اینی که شما گفتی نمیشه Big Grin یعنی در خوشبینانه ترین حالت هم من ۱درصد شانسه قبولی تو تهران ندارم با توجه به اینکه شریف ۱۵تا میخواد تهران ۹تا روزانه و ۴تا شبانه و همپوشانی هم به اون حدی نیست که بشه ...
ایشالا که قبولی مطمئن باش اگه قبول نداری تا شهریور صبر کن معلوم میشه! اونوقت به حرفم میرسی!موفق باشی
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۴۵ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۱۶ ب.ظ)bu-ali-student نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ ب.ظ)march1905s نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ب.ظ)bu-ali-student نوشته شده توسط:  سلام تبریک میگم الگوریتم شریف و تهران و نرم امیرکبیر حتما و نرم تهران احتمال ۵۰-۵۰ قبولید موفق باشید(همگی روزانه) شبانه نرم تهران ۱۰۰ درصد قبولید

ایشالا که قبولی مطمئن باش اگه قبول نداری تا شهریور صبر کن معلوم میشه! اونوقت به حرفم میرسی!موفق باشی

ممنونم دوسته عزیز اگر تهران یا شریف قبول بشم حتما میام UT یه شیرینی بهت میدم Big Grin
بازم تشکر از وقتی که گذاشتی و جواب دادی
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ
۵۷ نرم افزار ۶۷ الگوریتم
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۵ ب.ظ)march1905s نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۱۶ ب.ظ)bu-ali-student نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ ب.ظ)march1905s نوشته شده توسط:  

ممنونم دوسته عزیز اگر تهران یا شریف قبول بشم حتما میام UT یه شیرینی بهت میدم Big Grin
بازم تشکر از وقتی که گذاشتی و جواب دادی
الان این حرفو میزنی شهریور که جوابا بیاد بعد از قبولی تو UT شیرینی و ... کلا یادت میره!!!به هر حال بازم تبریک میگم با آرزوی موفقیت های بیشتر
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۷ ب.ظ
سلام.
تبریک میگم بهتون. انشاالله همیشه موفق باشید.

ببخشید ممکنه رتبه معماری کامپیوترتون رو هم بگید. واس همپوشانی ها می خوام بدونم.
خیلی ممنون.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۱ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۷ ب.ظ)alvarkheili نوشته شده توسط:  سلام.
تبریک میگم بهتون. انشاالله همیشه موفق باشید.

ببخشید ممکنه رتبه معماری کامپیوترتون رو هم بگید. واس همپوشانی ها می خوام بدونم.
خیلی ممنون.

سلام مرسی ممنون همچنین
۱۴۸ معماری ۲۸۸ هوش
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alvarkheili
ارسال: #۱۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۸ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ب.ظ)march1905s نوشته شده توسط:  [quote='mahnaz.p' pid='357378' dateline='1431590681']

انصافانه دیگه چه لغتیه؟ Big Grin فکر کنم منظورتون منصفانه باشه Big Grin
زیاد هم نگران اینکه کدام دانشگاه قبول می شید، نباشید؛ شما با این رتبه خوب پیروز شدید، مهم همینه که پیروز شدید.

آخه مگه تو چی کم داری؟؟؟ ۱۰۰% میتونی Big Grin
۰
۱
ارسال: #۱۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۷ ق.ظ
۵۷ نرم افزار ۶۷ الگوریتم
الگوریتم تهران رو به هیچ عنوان به نرم‌افزار امیرکبیر ترجیح ندید.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ ق.ظ، توسط march1905s.)
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸ ق.ظ)flower1 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ب.ظ)march1905s نوشته شده توسط:  [quote='mahnaz.p' pid='357378' dateline='1431590681']

انصافانه دیگه چه لغتیه؟ Big Grin فکر کنم منظورتون منصفانه باشه Big Grin
زیاد هم نگران اینکه کدام دانشگاه قبول می شید، نباشید؛ شما با این رتبه خوب پیروز شدید، مهم همینه که پیروز شدید.

انصافانه لغتی است از رادیو چهرازی Big Grin
راستش من حقم این رتبه نبود ، تو ازمونای جامع پارسه زیره ۱۰ بودم سه تاشو ولی اینجا یکم استرس گرفتم سره اون ده دقیقه ای ک کم شد و تخصصی رو خراب کردم ، بحرحال کاریش نمیشه کرد و اتفاقیه ک افتاده ولی کنکور خیلی مسخرس Smile

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۷ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  الگوریتم تهران رو به هیچ عنوان به نرم‌افزار امیرکبیر ترجیح ندید.

یعنی نرم امیر کبیرو زودتر بزنم ؟
با یکی از بچه های الگوریتم تهران صحبت کردم خیلی راضی بود و خیلی تعریفشو کرد منم خیلی ترغیب شدم بزنم
گفت که دانشگاهه تهرانه هم از نظر اپلای هم اسمو رسم Big Grin بهتر از امیرکبیره
نظره شما رو میشه بدونم ؟ کلا اگر خودتون تهرانید میشه یه توضیح اجمالی بدید ک مزایا معایبشو بدونیم
بسیار ممنون میشم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۴۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۵۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۹ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۷۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۷۳۹ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۸ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۳۳۲ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۸۹۵ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close