زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گرایش نرم افزار یا معماری؟؟

ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ق.ظ
من الان رتبم طوری شده که گرایش نرم افزار نمیتونم قبول بشم ولی هوش و به خصوص معماری احتمال قبولی در شهرستان ها رو دارم به نظرتون بمونم سال بعد کنکور بدم یا نه؟ گرایش معماری خوب هست بازار کارش چطوره؟ نمیدونم برم معماری بخونم یا سال بعد ارشد بدم لطفا کمک کنید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۹ ق.ظ
ببینید علاقه مهمترین چیزه معماری باید علاقه خاصی داشته باشی تا بتونی ادامه بدی چون مخصوصا تو ارشد شباهت بیشتری به برق داره تا کامپیوتر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۱۵ ب.ظ
RE: گرایش نرم افزار یا معماری؟؟
دوستان مانشتی میشه بیشتر راهنمایی کنید تا فردا بیشتر وقت نیستHuhHuhSad
۰
۰
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۱ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ب.ظ)royaarabi نوشته شده توسط:  دوستان مانشتی میشه بیشتر راهنمایی کنید تا فردا بیشتر وقت نیستHuhHuhSad

بهترین موقعیت شغلی برای معماری ها همون کار با fpga ها و میکرو کنترولر هاست اگر به این چیز ها علاقه ندارین توصیه میکنم نرم افزار رو بزنید چون دامنه کاریش وسیعتره . البته این نظر شخصی منه
۰
۰
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۵۶ ب.ظ
تو معماری رتبه ا ت چند شده ؟
۰
۰
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۰۳ ب.ظ
نرم افزار ۴۳۶
معماری ۵۳۰
هوش ۵۳۰
الگوریتم ۳۵۰
بچه ها کمک کنید؟
۰
۰
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۴۶ ب.ظ
من لیسانسم نرم افزار بودم.ارشد مثل شما با توجه به رتبه ام معماری قبول شدم و هیچوقت پشیمون نشدم.چون همیشه اون سوالاتی که تو ذهنم تو لیسانس بود توی گرایش سخت افزار و معماری متوجه شدم.و توی لیسانس نمیفهمیدم دنبال چی هستم.دنبال نیمه گمشده ام بودم ولی نمیدونستم چی بود و کجا بود ووقتی رفتم گرایش معماری دیدم ای جانم.نیمه گمشده من معماری بوده و من نمیدونستم Big Grin
خلاصه اینکه ببنید علاقتون نسبت به دروس معماری و vlsi و همون مباحثی که توی دروس مدار ۱و۲ در نرم افزار خوندیم و FPGA و ... چطور هست.
۰
۰
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۹ ق.ظ
روزانه یا شبانه ؟رتبه هوش و نرمت به نسبت ظرفیتای هوش و نرم بهترن به نظرم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۱۷ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۷۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۶۵ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۱۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۵۱ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۹ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۷۷ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۸ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۰۷ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close