زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از کارشناس حسابداری به ارشد هوش مصنوعی

ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ
سلام دوستان
من همین الان با انجمن آشنا شدم و امیدوارم کمکم کنید
من لیسانس حسابداری دارم
و همین طوری ارشد کامپیوتر شرکت کردم و توش هوش مصنوعی مجاز شدم البته غیر روزانه ۱۱۰۰۰
همه ۴۶ تا جایی که میتونستم بزنم رو زدم

به نظرتون امکانش هست قبول بشم؟
اگه قبول بشم چه پیشنیاز هایی بهم میخوره یا چه درسی هایی رو باید الان بخونم اون موقع کم نیارم؟
لطفا راهنمایی کنید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۳۲ ب.ظ
سلام . خوش اومدید.

دوست عزیز پذیرش رشته های مجموعه کامپیوتر و آی تی خیلی پایینه و بنظرم شانس قبولیتوون خیلی کمه.بستگی داره کجاها رو زده باشید.

اگه قبول بشید به احتمال زیاد یه ترم کامل پیش نیاز خواهید داشت . اونم بستگی به دانشگاه مقطع ارشدتوون داره.

موفق باشید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: koper
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۸ ب.ظ، توسط koper.)
تشکر از شما
والا کلا غیر روزانه ۴۶ تا محل داشت منم هر ۴۶ تاش رو زدم

فکر نمیکنم تمام کسانی که ارشد شرکت کردند و رتبه شون از من بهتر بوده بخوان اصلا انتخاب کنن وگرنه منو رو مجاز به انتخاب رشته نمیکردن و همون ۴۰۰ ۵۰۰ نفر اول رو مجاز میکردن درست میگم دیگه ها ؟؟

و یه سوال دیگه منظورتون از یه ترم کامل، درس های تخصصی دوره کارشناسی کامیپوتره که باید تو ارشد بخونم درسته؟

حالا این سئوال برام پیش میاد اگه من مجازی قبول بشم (ظرفیت مجازی ها زیاده) میان اون درس ها رو برام بصورت مجازی تدریس میکنن؟؟؟
به قول این جک ها :::: اصن یع وضیه :::: خودمم گیج شدم به هر کی میگم میگه سخت ترین رشته و گرایش رو انتخاب کردی اما من واقعا یه سری کارها تو ذهنمه که فقط با این رشته به نظرم میشه انجامش داد به همین خاطر شرکت کردم
راستی یه جایی رو بهم معرفی میکنید که بتونم در مورد دروس این رشته و پیش نیازها اطلاعات کسب کنم
بازم تشکر میکنم
۰
۰
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۲۱ ب.ظ، توسط gunnersregister.)
RE: از کارشناس حسابداری به ارشد هوش مصنوعی
(۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۷ ب.ظ)koper نوشته شده توسط:  فکر نمیکنم تمام کسانی که ارشد شرکت کردند و رتبه شون از من بهتر بوده بخوان اصلا انتخاب کنن وگرنه منو رو مجاز به انتخاب رشته نمیکردن و همون ۴۰۰ ۵۰۰ نفر اول رو مجاز میکردن درست میگم دیگه ها ؟؟

درسته . مینویسند که مجاز هستید ولی مگه کلا ظرفیت هوش در تمامی دوره های یکسال چقدره؟ در بهترین حالت فرض کنیم ۱۰۰۰ نفر. وفرض کنیم بهترین وضعیت همپوشانی اتفاق بیفته و در این صورت اگه رتبه تون تا ۴۰۰۰ باشه شانس قبولی دارید.

باور کنید قبولی شما آرزوی قلبی ماست.فقط خواستم روراست باشم باهاتون.

(۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۷ ب.ظ)koper نوشته شده توسط:  و یه سوال دیگه منظورتون از یه ترم کامل، درس های تخصصی دوره کارشناسی کامیپوتره که باید تو ارشد بخونم درسته؟

حالا این سئوال برام پیش میاد اگه من مجازی قبول بشم (ظرفیت مجازی ها زیاده) میان اون درس ها رو برام بصورت مجازی تدریس میکنن؟؟؟

برای دوره های مجازی خبر ندارم ولی اگه روزانه یا شبانه قبول بشید گروهتوون شما رو ملزم به پاس کردن اون درسا میکنه. چون رشته توون غیرمرتبط بوده.

موفق باشید.
۱
۰
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۴۴ ب.ظ
قبولی های پارسال رو بررسی کنید...لینکش داخل سایت هست...

........
۱
۰
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۰ ب.ظ
RE: از کارشناس حسابداری به ارشد هوش مصنوعی
کجا قبول شدیدHuh

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۰
۰
ارسال:
۰۴ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۴۰ ب.ظ
حالا چرا حسابداری رو ول کردین میخواین برین هوش؟؟؟؟
میشه دلیلتون از انتخاب هوشو بگین؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۸۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۹۵ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۶۰ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۵۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۵۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۴۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۷۲ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۴۱۵ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۹۶۸ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  هوش مصنوعی یا بیوانفورماتیک fateme_TMR ۶ ۵,۹۱۱ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_TMR

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close