زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۷۹ هوش

ارسال: #۳۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۴ ب.ظ، توسط m.teymourpour.)
RE: مصاحبه با رتبه ۷۹ هوش
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۳ ب.ظ)farhadhma نوشته شده توسط:  تلاشتون ستودنیست ایشالله تو همه مراحل زندگی موفق باشید.
ممنونم. انشااله موفقیت های شما رو ببینیمSmile

(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۸ ب.ظ)bahram_khan نوشته شده توسط:  عرض سلام دارم خدمت دوست عزیزم
مصاحبه عالی بود چون واقعا بهم امید دادای و فهمیدم با نداشتن خیلی امکانات باز هم میشه به موفقیت رسید.در ضمن رسیدن به موفقیت زمانی بیشتر اهمیت پیدا می کنه که با حداقل امکانات به موفقیت دست پیدا کنی که شکر خدا شما تونستید این کار انجام بدید.
موفق باشید
سلام دوست عزیز
خوشحالم که مفید بودهSmile
آره واقعا حرفتون درسته
انشااله رتبه عالی شما رو ببینیمSmile
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: bnd
ارسال: #۳۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۲۵ ب.ظ، توسط phontom.)
مصاحبه با رتبه ۷۹ هوش
سلام آقای تیموریان مصاحبه تون(یا بقول خدتون زندگی نامه Big GrinSmile ) خوندم خیلی لذت بردم هم بخاطر بی ریا بودنتون و هم بخاطر تلاش هاتون.

متاسفانه من با همین مشکل مواجه شدم از طرفی علاقه زیادی به ادامه تحصیل دارم و از طرفی مسئولیت زیادی هم نسبت به خانواده دارم و تصمیم گیری خیلی برامم مشکله.
من اردیبهشت شروع به خوندن کردم اما .الان تقریبا منصرف شدم
به هر حال امیدوارم همیشه موفق باشین Smile

شما مست نگشتید وزان باده نخوردید

چه دانید چه دانید که ما در چه شکاریم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour
ارسال: #۳۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۱۴ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۲۴ ب.ظ)phontom نوشته شده توسط:  سلام آقای تیموریان مصاحبه تون(یا بقول خدتون زندگی نامه Big GrinSmile ) خوندم خیلی لذت بردم هم بخاطر بی ریا بودنتون و هم بخاطر تلاش هاتون.

متاسفانه من با همین مشکل مواجه شدم از طرفی علاقه زیادی به ادامه تحصیل دارم و از طرفی مسئولیت زیادی هم نسبت به خانواده دارم و تصمیم گیری خیلی برامم مشکله.
من اردیبهشت شروع به خوندن کردم اما .الان تقریبا منصرف شدم
به هر حال امیدوارم همیشه موفق باشین Smile
سلام دوست عزیز
من نوشتم تا دوستان دیگه هم امیدوار بشن و تلاش کنن
نمیدونم چرا منصرف شدین ولی اگه واقعا به درس علاقه دارین شاید ارزششو داشته باشه یه مدت سختی بیشتری رو تحمل کنید
شروع هر کاری سخته و احتمالا همین سختی شروعش باعث شده که دلسرد شین
میفهمم که الان هزار و یک فکر ناامید کننده میاد سراغتون ولی سعی کنید به چیزای قشنگ فکر کنین
اگه قراره پول در بیارین میتونین کار سبکتری رو انتخاب کنین

نمیدونم این قصه هم محله ای ما به دردت میخوره یا نه
یه بنده خدایی بود که باباش گچ کار بود و وضع مالی خوبی نداشتن، چند سال پیش از محله ما رفتن ،چند وقت پیش از یه نفر حال و احوالشو شنیدم
کارشناسیشو جای خوبی نخونده بود ولی یه دفعه اراده کرده بود و ارشدش علم و صنعت قبول شده بود و یه رزومه خوب برا خودش درست کرده بود. گفت الان آمریکا دانشجو دکتراست و داره تو یه بخشی از ناسا کار میکنه، میگفت چند وقت پیش مامانشو چند ماه برده آمریکا و با هم رفتن دوچرخه سواریBig Grin
دوچرخه سواریشو شوخی کردمSmile
من نمیدونم مشکلات شما چقدره، ولی مشکلات این دوستمون خیلی خیلی زیاد بود. اونم میتونست اسیر مشکلات بشه و مثل باباش گچ کار بشه
گچ کاری شغل بدی نیست ولی وفتی بقیه گچ کارو آدم حساب نمیکنن و حقشو میخورن، اون موقع است که بده
اگه میبینی واقعا راه داره تلاشتو بکن، حداقلش اینه که بعدا خودتو سرزنش نمیکنی که چرا تلاش نکردم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: phontom , d_felfelak
ارسال: #۳۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۲۶ ب.ظ
مصاحبه با رتبه ۷۹ هوش
خیلی عالی بود
این صداقت در کلام شما به دل نشست.
امیدوارم همیشه موفق باشین تو مراحل زندگیتون .
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۳۰ ب.ظ
مصاحبه با رتبه ۷۹ هوش
سلام Smile ...
اصلا" مهم نیست رتبت ۷۹ شده ، به شاگرد اولی در ارشد فکر کن Smile ...
موفق باشی
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۱ ق.ظ
سلام آقا میثم
تبریک میگم هم بابت رتبه ات و هم بابت تلاشت و هم بابت متن خوبی که نوشته بودی
درسته برای رتبه ۱ تلاش کرده بودی ولی همین رتبه ای که بدست آوردی هم بسیار قابل تقدیر هست اما نمیدونم چرا مدام میگی رتبه ام خوب نشده Wink
انشاالله همیشه موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۴ ق.ظ
من ۱چیزی میخام بگم ولی خداشاهده بدون غرض اینو میگم و خواهش میکنم رتبه های برتر از دستم ناراحت نشن چون واقعا منظوری ندارم.
همینطور که دیدیم میثم جان تو زندگیش سختی کشیده و خیلی از رتبه های خوبه دیگه هم سختی کشیدن، ولی این وسط واقعا بنظرمن رتبه ارزشی نداره حالا دلیلشو میگم. اول ۱گله از میثم میکنم، اونم اینه که چندین جای مختلف گفتی رتبه ات خوب نشده. اینکه خوب شده یا خوب نشده رو کار ندارم ولی این حرفت زیاد جالب نیست و ۱جورایی ناشکریه. اما اینکه چرا رتبه ارزش نداره؟ ببینید دوستان هیچکس نمیتونه منکر تحصیلات بشه، تحصیلات خیلی عالیه و به هزاران دلیل داشتن تحصیلات خیلی عالیه و واقعا در زندگی هر کسی تاثیر مثبت داره و خلاصه فوق العادست. اما متاسفانه در جامعه امروزه ما آوردن رتبه بسیار پر ارزش شده و دلایلشم خیلی مسخره ست. به فرض مثال در بین فامیل و آشنایان ما اگه کسی ۱رتبه خوب بیاره فک میکنن چه خبر شده!! خود من با اینکه رتبه ام شده ۲۶۳ تا ۱هفته گوشی من مدام درحال زنگ خوردن بود و بهم تبریک میگفتن. من واقعا دلیلش رو درک نمیکنم. باور کنید اینکه آدم دکتر شه مهندس شه استاد دانشگاه شه خیلی عالیه، خیلی خوبه ولی اینکه فک کنید آدم موفقیه و انسان با ارزشیه اشتباست. ما تو داشگاه استاد داشتیم که بچه ها بین خودشون با فش صداش میکردن.خوب این شخصیت با اینکه مدرکشو از شریف گرفته و تحصیل کرده ست ولی پشیزی هم ارزش نداره،فقط نفرین بچه ها پشت سرشه. موفقیت اینه که مثل میثم در زندگیت سختی بکشی ولی بازم شاکر باشی. حتی اگه مغازتم جمع کردن راضی باشی. اینا ارزش داره.... میثم چه رتبه ۱ بشه چه ۷۹ چه ۱۰۰۰۰ بنظرمن تفاوتی نمیکنه، چون آدمیه که میتونه در هر شرایطی با مشکلاتش بسازه. و اینکه خوب میتونه حکمت خدا رو در تک تک لحظات زندگیش درک کنه. حکمت این رتبه اش هم قطعا ۱روزی میفهمه. ببخشید سرتون رو درد آوردم.. حرفام خیلی شعاریه، خودم کامل میدونم. ولی واقعا من خیلی از این روستایی های بی سواد رو به تحصیل کرده های به اصطلاح روشنفکر و مغرور ترجیح میدم.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۱۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: archer22 , Nesyan , hamedfayez , diligent , ریحان , غضنفری , ماه و خورشید , Happiness.72 , m.teymourpour , Zahra.70 , tohidi4503 , mahshidminj , phontom , Ms. Saba , d_felfelak
ارسال: #۳۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۲۷ ب.ظ
مصاحبه با رتبه ۷۹ هوش
تبریک میگم بیشتر از رتبه به خاطر پشتکار زیادتون Smile
آدمی که پشتکار داره به هرچیزی که بخواد میرسه من به این ایمان دارم.
ایشالا شمام روز به روز موفق ترو شادتر از قبل باشید
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۴۵ ب.ظ
مصاحبه با رتبه ۷۹ هوش
ممنونم از همه دوستان
من گفتم که همون یکی دو روز اول ناراحت بودم و بعدش دیگه سپردمش به خدا
دلیل ناراحتیم هم این بود که انتظارمو از خودم بالا برده بودم.
ولی الان واقعا دیگه ناراحت نیستم و اگه هم اینجا به بچه ها میگم رتبم خوب نشده، به این دلیله که به رتبه های بهتر فکر کنن، چون مطمئنا اگه بخوان بهش میرسن. حالا چرا من نشدم دلایل زیادی داره
من صبح روز امتحان به خاطر اینکه شبش نخوابیده بودم، دست و پام داشت میلرزید و اصلا حال خوبی نداشتم
میشد برم خراب کنم و رتبم بشه بالای ۱۰۰۰
میگم که الان دیگه واقعا ناراحت نیستم
به قول دوستان قبول شدن تو کنکور اول راهه
هنوز کلی از تلاشها مونده
شاگرد اول بودن، فارغ التحصیل شدن، مقاله دادن ، مدرک زبان ، پذیرش از یکی از بهترین دانشگاه های دنیا(بشین بچه جون ، این حرفا چیه میزنیSmile)
شاید کنکور حساب و کتاب نداشت و حق منو نداد ولی حقمو از اینا میگیرمSmileSmile
کنکور با تموم حرفاش واسه ما ۹۴ ها تموم شد. انشااله ۹۵ ها بترکوننSmile
۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۰ ق.ظ
مصاحبه با رتبه ۷۹ هوش
(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۱۴ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  اگه میبینی واقعا راه داره تلاشتو بکن، حداقلش اینه که بعدا خودتو سرزنش نمیکنی که چرا تلاش نکردم

درست میگید .
ممنون .امیدوارم بتونم روز جبران کنم راهنمای تونو Smile Big Grin

شما مست نگشتید وزان باده نخوردید

چه دانید چه دانید که ما در چه شکاریم
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۴ ق.ظ
مصاحبه با رتبه ۷۹ هوش
چه جالب بود ... بیشتر قسمت های زندگی تون عین من بود .. Smile
من تا پنجم روستا تشریف داشتم و خیلی تنبل بودم خیلــــــــــــــی Smile تا اینکه خدا خواست تیزهوشان قبول شدم ... من نمی دونم چطوری ولی قبول شدم Big Grin و تا دوم راهنمایی تمام نمرات درس های تخصصی ۷ و ۸ و ۹ اینا بود تا اینکه مدیر خواست اخراجم کنه Big Grin ولی موافقت نشد ... سوم راهنمایی استارت زدم درس بخونم با این پایه ی گند ریاضی و اینا ... البته این استارته از سر رقابتی بود که بابام با یکی از دوستاش که پسرش هم سن من بود و می خواست تیزهوشان قبول بشه رقم خورد و من دوست نداشتم بابام کم بیاره ... ادامه تحصیل من تا اینجا هم به خاطر این رقابت هست و ادامه دارد Big Grin Big Grin

[تصویر:  oke_stay-hungry-stay-foolish.png]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , zahra_ce87 , Ms. Saba
ارسال: #۴۲
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۱۷ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۴ ق.ظ)shabnamZ نوشته شده توسط:  چه جالب بود ... بیشتر قسمت های زندگی تون عین من بود .. Smile
من تا پنجم روستا تشریف داشتم و خیلی تنبل بودم خیلــــــــــــــی Smile تا اینکه خدا خواست تیزهوشان قبول شدم ... من نمی دونم چطوری ولی قبول شدم Big Grin و تا دوم راهنمایی تمام نمرات درس های تخصصی ۷ و ۸ و ۹ اینا بود تا اینکه مدیر خواست اخراجم کنه Big Grin ولی موافقت نشد ... سوم راهنمایی استارت زدم درس بخونم با این پایه ی گند ریاضی و اینا ... البته این استارته از سر رقابتی بود که بابام با یکی از دوستاش که پسرش هم سن من بود و می خواست تیزهوشان قبول بشه رقم خورد و من دوست نداشتم بابام کم بیاره ... ادامه تحصیل من تا اینجا هم به خاطر این رقابت هست و ادامه دارد Big Grin Big Grin
خیلی جالبه
اکثر نابغه ها دوران کودکیشون اینجوری بوده و یه دفعه جهش داشتن، البته منظورم شماست نه خودمSmile
مهم اینه که به این موفقیت بزرگ رسیدینSmile
اگه خواستین از دور رقابت خارجش کنین بگین تا من یکی از اون نفرینامو نثارش کنمSmile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shabnamZ , Ms. Saba
ارسال: #۴۳
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۸ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۷ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  [quote='shabnamZ' pid='365462' dateline='1433194473']
خیلی جالبه
اکثر نابغه ها دوران کودکیشون اینجوری بوده و یه دفعه جهش داشتن، البته منظورم شماست نه خودمSmile
مهم اینه که به این موفقیت بزرگ رسیدینSmile
اگه خواستین از دور رقابت خارجش کنین بگین تا من یکی از اون نفرینامو نثارش کنمSmile

انصافا پشت‌کار شما بسیار عالی هست ... انشاالله همیشه سلامت و سربلند و سرزنده باشین Smile
تأثیرگذار نیست اصلا... ارشد هم تک رقمی شد Big Grin اصلا نمیشه حذفش کرد فقط باهاش باید کنار اومد Smile)))))

[تصویر:  oke_stay-hungry-stay-foolish.png]
۰
۰
ارسال: #۴۴
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۰۵ ب.ظ
مصاحبه با رتبه ۷۹ هوش
(۰۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۳ ق.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  سلام دوستان کنکوری ۹۵
اینم مصاحبه من. امیدورام به دردتون بخوره
مرسی عالی بود ، خیلی ب دردم خورد و کلی انرژی گرفتم که بشینمو برا کنکور۹۵ بخونم.
ایشاله همیشه موفق باشید.

.The best way to predict the future is to invent it
بهترین راه برای پیش بینی آینده خلق آن است.
۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۲ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۵۹ ب.ظ
مصاحبه با رتبه ۷۹ هوش
واقعا عالی بود

زندگی عقیده است و جهاد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۰۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۰۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۷۸ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۲۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۳۹ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۷۷۸ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۹۸ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  مصاحبه جذب مدرس دانشگاه علمی و کاربردی shakiba.70 ۰ ۲,۲۲۲ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shakiba.70

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close