زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۷۳ آی تی و ۲۶۰ شبکه

ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۸ ق.ظ
مانشت ۱ : اگه مایلید خودتون را معرفی کنید(نام و نام خانوادگی) و بگید متولد چه سالی هستید و اهل کدام شهرید؟ رتبه و رشته و گرایشتون را هم بفرمایید.

علی بداقی هستم. متولد سال ۷۰/ اهل شهرستان سلماسم.
رتبه ۷۳ گرایش آی تی را کسب کرده ام.

مانشت ۲ :در چه رشته ای کارشناسی گرفتید؟ تمام شده یا در حال تحصیل هستید؟آیا کارشناسی پیوسته خوندید یا کاردانی و بعد کارشناسی؟

ورودی ۸۹ رشته کارشناسی پیوسته نرم افزار دانشگاه ارومیه بودم.

مانشت ۳ : با اجازه تون برگردیم به دوران نوجوانی و حتی کودکی ،چی شد که اومدین کارشناسی این رشته؟ چطوری وارد دوره کارشناسی شدین؟ یعنی با علاقه و شناخت این رشته را انتخاب کردین یا انتخابتون اول دانشگاه بود بعد رشته؟

دوران پیش دانشگاهی به رشته ی کامپیوتر علاقه مند شدم.

مانشت ۴ : کدام دانشگاه کاردانی و کارشناسی را تحصیل کردین؟

ارومیه

مانشت ۵ :در کارشناسی چطور دانشجویی بودید؟ از اونا که همیشه نمره خوبه کلاسند؟یا معمولی بودید؟ یا درسها را بر اساس علاقه میخوندید نه بخاط معدل یعنی از یک درس خوشتون میومد خوب میخوندین و بیست میگرفتین و یکی را دوست نداشتید فقط پاسش میکردید .

تا ترم دوم نمیدونستم چکار کنم. ولی از ترم سوم شروع کردم به درس خوندن و تمام تلاشم رو میکردم که دروس تخصصی رو خوب یاد بگیرم. بعد ترم سوم اکثرا نمره هام (مخصوصا دروس تخصصی) نسبتا خوب بود.

مانشت ۶ : از کی به کنکور ارشد فکر کردید؟اصلا" ادامه تحصیل از ابتدای ورود به دانشگاه ، تو برنامه تحصیلی تون بود یا نه؟
از اول میخواستم ادامه تحصیل بدم.

واسه ارشد از ترم هفتم شروع کردم به خوندن.

مانشت ۷ :آیا وقتی تصمیم گرفتید ارشد شرکت کنید همین رشته میخواستید امتحان بدید یا گرایش دیگری ولی بعدا" وقتی به برنامه ریزی رسیدین نظرتون این رشته و گرایش شد؟

سال قبل که کنکور دادم واسه شبکه خونده بودم. و ۲۸۵ آورده بودم. ولی امسال تجارت رو خوندم.

مانشت ۸ : میشه درصدها تون را در هر درس بگید. اگه بیش از یک رشته هم کنکور دادین هر دو را بگید.
آیا سال اولی بود که کنکور می دادید؟ اگه المپیادشرکت کردید یا سال دوم یا سوم یا ... هست که برای ارشد امتحان میدید بفرمایید.

سال ۹۳
کامپیوتر
زبان:۱۰
ریاضیات:۴
مشترک:۲۱
تخصصی معماری:منفی ۲
تخصصی هوش:۲۱
تخصصی نرم افزار:۲۶

آی تی
زبان: منفی ۳
مشترک: ۲۱
مدیریت:صفر
تخصصی: ۶۲
معماری:۱۵

سال ۹۴

کامپیوتر
زبان:صفر
ریاضیات:۸
مشترک:۳۵
تخصصی معماری:صفر
تخصصی هوش:۳۱
تخصصی نرم افزار:۳۹

آی تی
زبان:صفر
مشترک:۴۷
مدیریت:۷۱
تخصصی:۳۳
معماری:صفر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واسه المپیاد سال ۹۳ بدون آمادگی قبلی و فقط با مطالبی که واسه ارشد خونده بودم تو قطب ۴ رتبه سوم و تو کشوری رتبه ۳۲ رو بدست آوردم.

مانشت ۹ : بنظرتون چقدر درس خوندن تو دانشگاهی که شما درس خوندین برای پایان ترم و برای کنکور با هم تفاوت داره یا شبیه هست به بیان دیگه بنظرتون تو دانشگاه شما بچه های موفق در تحصیل کارشناسی شانس بیشتری واسه ازمون ارشد دارن یا نه اصلا" این دو نوع درس خوندن متفاوت را می طلبه؟

به نظرم این دو نوع درس خوندن با هم فرق دارن.
البته به دانشگاه ربط داره. مثلا من اگه جزوه شبکه امیرکبیر رو نمیخوندم نمیتونستم این درس رو بزنم. ولی اگه این درس رو تو دانشگاه امیرکبیر پاس میکردم مطمعنا راحت تر بودم.

مانشت ۱۰ :از کی دقیقا" برای کنکور ارشد برنامه مطالعاتی گذاشتید ، از کی شروع کردید،آیا سر همون وقتی که در برنامه پیش بینی کرده بودین شروع کردین؟ برنامه تون چند ماهه بود؟ آیا وقفه ای هم پیش اومدمثلا" اتفاقی چیزی که مجبور شید برنامه را عوض کنید؟

هر دو سال (۹۳ و ۹۴) از اوایل مهر شروع کردم. ولی سال اول (۹۳) هنوز واحد داشتم و مجبور بودم واسه اونها هم وقت بذارم. در کل از مهر تا خود کنکور برنامه ریزی کرده بودم.

مانشت ۱۱: برنامه تون ثابت بود یا هر از گاهی تا نزدیکای کنکور اصلاحش کردین ؟ ااگه اصلاح کردین اصلاحات جزئی بود یا کلی؟

برنامه ام رو با آزمون های آزمایشی تنظیم میکردم. و سعی میکردم به سرفصل های هر دوره برسم.

مانشت ۱۲ : بعضی درسها تو آزمون ارشد تاثیر و نمره بیشتری دارن و توجه بیشتری بهشون میشه . شما هم همینکار را کردین؟منظورم توجه به بودجه بندی درسها برای آزمون ارشد هست.

بله. مثلا زبان را اصلا نگاه نکردم.

مانشت ۱۳ : آیا هنگام برنام ریزی تو ذهنتون بود که مثلا" تو یه درس خاص ضعیفید و تو یه درس قوی و به درسهای مختلف بر این اساس وزن بیشتر یا کمتر بدین؟میشه در مورد درسهای مختلف بگید؟
چون دوران کارشناسی دروس تخصصی رو سعی کرده بودم خوب یاد بگیرم اکثرا پایه نسبتا قوی داشتم. ملاک ضعیف یا قوی بودن را تعداد تستی که میتونستم بزنم قرار داده بودم و واسه دروس ضعیف به نسبت وقت زیادتری میذاشتم.

مانشت ۱۴ : خب شما زمان مشخصی داشتید و پایان زمان مطالعه روز قبل از کنکور هست . پس طبیعی است که منابع مطالعاتی هم نمیتونن اضافه بشن. آیا شما هنگام برنامه ریزی میدونستید برای هر درس کدام منابع یا جزوات را باید(یا میخواهید ) بخونید یا نه؟ یعنی مظورم اینه که برنامه ریزی زمانی کردید یا برنامه ریزی براساس منابع . مثالی بزنم . مثلا" شما روی سیستم عامل هفته ای پانزده ساعت وقت گذاشته بودید و با یک منبع مثلا" کتاب پارسه شروع کردین و بخودتون گفته بودید اگر فرصت شد مثلا" کتاب پوران را هم میخونم اگر نرسیدم هم هیچ. یا اینکه برنامه ریزیتون بر اساس خوندن منابع بود یعنی مثلا" گفته بودین من باید سه تا کتاب مشخص را برای سیستم عامل حتما" بخونم و بر این اساس برنامه ریزی کردین؟

با خوندن مصاحبه های بچه های سال های قبل فهمیده بودم که واسه هر درسی چه منابعی لازم هست و بر اساس اون منابع و زمان باقی مانده برنامه ریزی کرده بودم.

مانشت ۱۵ : میشه منابع مطالعاتی که واسه هر درس خوندید را بگید.ایا از ویس و فیلم هم استفاده کردین.

از ویس یا فیلم استفاده نکردم.
زبان: اصلا نگاه نکردم
گسسته: یکم از پوران خونده بودم.
داده:مقسمی + پارسه + ۶۰۰ مسئله دکتر قدسی(انتشارات فاطمی)
الگوریتم: ۶۰۰ مسئله دکتر قدسی(انتشارات فاطمی)
نرم افزار:سال اول (۹۳) پوران+ سال دوم (۹۴) مدرسان شریف( ولی بعضی جاها اشکالاتی داشت که با پرسمن مطابقت میدادم)
شبکه: حقیقت(پارسه) + جزوه امیرکبیر(خیلی تو زدن تست ها تاثیر داشت)+فصل های اول کتاب شبکه کروس
مبانی مدیریت: رابینز (تقریبا همه سوال ها از این کتاب هستش )+مقسمی پرچ (که فقط شامل سوالات کنکور با جواب های تشریحی بود)
پایگاه: مقسمی
هوش: پوران+ راسل
سیستم: حقیقت + پوران
معماری: سال اول پوران خوندم و سال دوم حذف کرده بودم.

مانشت ۱۶ : بنظرتون تو رشته و گرایش شما کدام درسها را باید از روی کتب مرجع خوند.

در طول دوره کارشناسی اکثرا کتاب مرجع میخوندم. ولی واسه کنکور فقط جاهایی که احساس میکردم کمک آموزشی غلط نوشته به کتاب مرجع مراجعه میکردم.

مانشت ۱۷ : ایا شما در طول تحصیل کارشناسی از کتب مرجع هم استفاده میکردین یا بقول بعضی دوستان جزوه محور بودین؟

اکثرا از مرجع استفاده میکردم.

مانشت ۱۸ : زبان یه درس تقریبا" جداست. آیا شما زبان را واسه کنکور خوندین یا پایه قبلی داشتید یا اصلا" سر کنکور هر چی شد جواب دادین یا کلا" جواب ندادین؟ سطح زبان شما ضعیفه ، متوسطه یا خوبع یا عالی؟

سطح زبانم متوسط هستش. ولی تو ارشد اصلا وقت نذاشتم.

مانشت ۱۹ : در مورد ریاضی چی؟ بنظرتون میشه بالا زد؟ایا همه درسهای ریاضی را باید داوطلبین بخونند یا میشه یکی یا دوتاش را حذف کرد؟

گرایش آی تی فقط گسسته داشت.
گسسته رو بعضی وقت ها خیلی سخت میدن. من زیاد روش وقت نذاشتم ولی به خاطر پایه نسبتا قوی ام تو کنکور تونستم یه چندتایی بزنم.

مانشت ۲۰ : اگه میشه در مورد برنامه ریزی کلی تون توضیح بدین و همچنین اگه برای روشن شدن لازمه برنامه ریزی خاص برای یک درس بخصوص که در گرایش شما بیشتر داوطلبین باهاش مشکل دارن بپردازید.

یک برنامه ی کلی داشتم که باید تا کنکور یه مقدار از مطالب رو باید میخوندم
یه برنامه ریزی واسه هر سه آزمون داشتم. سه آزمون اول(آزمون اول تا سوم) ۵۰ درصد اول مطالب رو پوشش میداد. سه آزمون دوم (آزمون چهارم تا ششم) ۵۰ درصد دوم مطالب رو پوشش می داد. و سه آزمون آخر (آزمون هفتم تا نهم) از کل مطالب بود. تعیین کرده بودم که در طول این سه آزمون اول (شش هفته) و سه آزمون دوم (شش هفته ی بعدی) برای هر درس کدام سرفصل ها باید تمام کرده باشم. در سه آزمون آخر فقط تست و مرور میکردم.
و یه برنامه ریزی های کوتاه مدت دو هفته ای واسه هر آزمون آزمایشی داشتم. بعد از آزمون آزمایشی تعیین میکردم تا آزمون بعدی، هر درس چقدر وقت لازم دارد و بر اساس آن یک برنامه دو هفته ای تنظیم میکردم.
معمولا روزهای آخر هفته دوم را مرور میکردم.

مانشت ۲۱ : آیا شما تنها مطالعه میکردین یا با دوست یا دوستانی؟ در خانه یا کتابخانه.بنظرتون کدامش بهتره.

من به شکل انفرادی و تنها و در خانه مطالعه میکردم. من خودم از این روش بیشتر جواب میگرفتم.

مانشت ۲۲ : حالا بر اساس جواب سوالای قبلی ، سرعت مطالعه تون را چگونه اندازه میگرفتید؟ فیدبک شما یا معیار شما که احتمالا" کند نباشید چی بود؟ آیاحجم مطالب خوانده شده نسبت به حجم مطالب باقیمانده با توجه به زمان باقیمانده یا مقایسه با سایرین در کنکورای آزمایشی یا معیارهای دیگه؟ اگه میشه توضیح بدین.

معیار من بودجه بندی کنکور های آزمایشی بود. البته این را هم توضیح بدم که بعضی از دروس رو نمیشد با بودجه بندی آزمون های آزمایشی پیش برد. مثلا مدیریت رو اصلا نمی تونستم با بودجه بندی آزمون های آزمایشی پیش ببرم. واسه اینجور درس ها برای هر آزمون خودم بودجه بندی کرده بودم ولی این راه حل اشکالی داشت و آن هم این بود که تا آزمون های جامع نمیشد تو آزمون ها درصدی زد.

مانشت ۲۳ : اگه از برنامه تون عقب می افتادید چگونه جبران میکردین؟آ با با تعداد ساعات بیشتر یا حذف بعضی منابع در یک درس (کم کردن منابع در یک درس)و یا در نهایت یه درس خاص را کنار گذاشتید بنفع بقیه؟

تو آزمون های آزمایشی آزمون سوم مرور آزمون های اول و دوم بود و آزمون ششم مرور آزمون های چهارم و پنجم بود.
اگه تو درسی غقب می افتادم نگهش میداشتم تو آزمون های سوم و ششم جبران میکردم.

مانشت ۲۴ : اگه در رشته ای که امتحان دادین گرایشهای مختلفی هست ،در برنامه ریزی تون از ابتدا روی گرایش خاصی تمرکزکردین یا در ادامه و کم کم به یک گرایش متمرکز شدین.مثلا" تخصصی ها را در ماههای آخر خوندین؟ یعنی مثلا" از نیمه برنامه مطالعاتی تمرکز کردین روی گرایش معماری یا نرم افزار؟

سال قبل (۹۳) از اول تصمیم گرفته بودم که واسه شبکه بخونم و مدیریت رو کاملا گذاشته بودم کنار.
امسال (۹۴) تصمیم گرفتم تجارت بخونم و معماری رو گذاشتم کنار.
در کل قبل از شروع به درس خوندن گرایشم را مشخص میکردم و فقط برای اون گرایش میخوندم.

مانشت ۲۵ : آیا سرعت شما در حین مدت برنامه ریزی کند و یا تند هم شد؟ چه زمانهایی کند شدید و چه چیزایی انگیزه مجدد برای سرعت گرفتن بهتون میداد.پیش اومد که خسته بشید یا احساس یاس و نومیدی داشته باشید.

سال قبل (۹۳) یادم هست که شروع امتاحانات ترم هفتم باعث شد که دو هفته ای از برنامه ام عقب بیفتم.
ولی امسال (۹۴) شرایط تحت کنترل بود. فقط اواخر اضطراب باعث میشد که بازدهم بیاد پایین.

مانشت ۲۶ : از کلاس کنکور هم استفاده کردین؟ کدام درسها؟ بنظرتون رفتن به کلاس کنکور لازم بود یابعدا" باین نتیجه نرسیدین که اگه خودتون وقت رفتن و برگشتن و نشستن سر کلاس را صرف مطالعه میکردین بهتر بود؟

از کلاس کنکور استفاده نکرده بودم.

مانشت ۲۷ : آیا کنکور آزمایشی هم شرکت کردین؟ کدام موسسه؟همه را شرکت کردین یا بعضی هاش را؟ بنظرتون چقدر در تصحیح مسیر مطالعاتی یا پایبند کردنتون به روندزمانی مطالعه تاثیر داشت؟چقدر در موفقیت تون موثر بود؟

بله.
سال قبل (۹۳) مدرسان شریف میرفتم. و در تمام آزمون هاش شرکت کردم.
امسال (۹۴) پارسه رفتم. و در تمام آزمون هاش شرکت کردم.
به نظرم زیاد نمیشه به سطح سوالات و نتیجه ی کنکور های آزمایشی حساب باز کرد.
من از کنکور های آزمایشی استفاده میکردم چون واسه هر کنکور آزمایشی دو هفته وقت داری و تو این دو هفته باید یه مقدار معینی از سرفصل دروس رو خوند. و برنامه ی کوتاه مدت مطالعاتی ام رو با هر آزمون و به صورت دو هفته ای تنظیم میکردم.

مانشت ۲۸ : تو برنامه شما جمع بندی هم بود و اگه بوداز کی وارد این دوران شدید ؟ منظورم اینه که از زمان مشخصی یا بعد از خوندن منابع معینی. یعنی مثلا" تو برنامه تون گفته بودین از اول بهمن هر چی خوندم دیگه کافیه و بعد از این تاریخ میرم سراغ جمع بندی. یا اینکه مثلا" طبق برنامه شما وقتی کتاب سیستم عامل استالینگز و پارسه را خوندید و مسلط شدین رفتید سراغ جمعبندی.یعنی جمعبندی برای همه درسها یک موقع شروع شد یا خیر. میشه توضیح بدین.

واسه آزمون آزمایشی سوم که تقریبا از ۵۰ درصد اول سرفصل های دروس بود، ۵۰ درصد اول مطالب هر درس را جمع بندی کردم و واسه آزمون آزمایشی ششم که تقریبا از ۵۰ درصد دوم سرفصل های دروس بود، ۵۰ درصد دوم مطالب هر درس را جمع بندی کردم و تو آزمون های هفتم تا نهم که از کل مطالب بود، مرور و تست میکردم.

مانشت ۲۹ : برگردیم به روز قبل از کنکور. بنظر شما به چقدر آمادگی مورد انتظار رسیده بودید. مثلا" یه ورزشکار قبل از یه مسابقه مهم خودش میگه من هشتاد درصد آمادگی را در خودم حس میکنم. شما چند درصد این آمادگی را حس میکردید؟ معیارتون چی بود برای این درصدآمادگی:کنکورای آزمایشی ، سوالات کنکور سال قبل یا تسلط به منابع؟

با بررسی سوالات سالهای قبل احساس میکردم خیلی زیاد مسلط هستم.

مانشت ۳۰ : آیا روز قبل کنکور این حس را داشتید که در یه درس مثلا" میتونید صد درصد جواب بدین و در یه درس باید به سی درصد قانع باشید یا اصلا" همچین فکرایی نکردین؟

من کلا به درصد هایی که باید بزنم فکر نمیکردم. چون وقتی از قبل مثلا به خودم میگفتم که یک درسی را باید ۳۰ درصد بزنم یا احساس میکردم که میتونم ۳۰ درصد بزنم وقتی سر جلسه با شمردن تعداد سوالات جواب داده شده میدیدم کمتر از ۳۰ درصد زده ام، روحیه ام داغون میشد و دروس دیگر را نمیتونستم بزنم. واسه همین یه خودم گفته بودم که احتمال دارد درسی باشد اصلا نتونم حتی به یک سوالش هم جواب بدهم. و اصلا به درصد ها فکر نمیکردم.

مانشت ۳۱ : سر جلسه کنکور چی؟ شد نومید بشید و یه لحظه حس کنید نمیشه و به هم بریزید ؟

سال اول (۹۳) حوزه ی امتحانی ام دانشگاه آزاد خوی افتاده بود. جوی کاملا هرج و مرج داشت و نمیتونستم تمرکز کنم و به هم ریختم و کنکور رو خراب کردم.
امسال (۹۴) حوزه ام رو زدم ارومیه که جوی آروم و منظم داشت و چون به خودم گفته بودم که شاید درسی باشه حتی نتونم یه سوال آن رو هم جواب بدم، اوضاع تحت کنترلم بود.

مانشت ۳۲ : آیا ترتیب و زمانبندی جوابگویی به درسها را قبل کنکور تمرین کرده بودید؟ مثلا" درس خاصی را اول جواب بدین و بعد درس دیگری را . منظورم ترتیبی غیر از ترتیب موجود در دفترچه است.اگه اینطوری بوده میشه توضیح بدین.

یک ترتیب مشخصی برای خودم مشخص کرده بودم.
اول مدیریت رو زدم. چون تشریحی بود و وقت کمی میگرفت.
بعد به ترتیب رفتم سراغ پایگاه ، هوش و سیستم. این دروس هم وقت زیادی نمیگرفت.
تا این مرحله وقت گرفته بودم و دیده بودم یک ساعت از آزمون گذشته.
بعد به ترتیب می اومدم سراغ ساختمان داده ، الگوریتم ، نرم ، شبکه و گسسته.
برای هر سوال وقتی احساس میکردم که سوال وقت گیری هست یک ستاره کنار شماره سوال میگذاشتم و میرفتم سراغ سوال بعدی.
در آخر هم وقتی میدیدم وقت اضافی دارم، میومدم سراغ سوالات ستاره دار.

مانشت ۳۳ : وقتی یه سوال را در کنکور میخوندین انتظار داشتید قبلا" مشابهش را دیده باشید یا نه به جنگ سوال میرفتید؟

با خوندن روی سوال میفهمیدم که میتونم حلش کنم یا نه. اگه احساس میکردم میتونم حلش کنم، روش وقت میذاشتم. در غیر این صورت زود سوال رو رد میکردم.

مانشت ۳۴ : وقت هم کم آوردین یا هر چی بلد بودین را نوشتید و اگه وقت زیاد هم میشد برای شما چندان موثر نبود؟

طوری برنامه ریزی کرده بودم که وقت اضافه نداشته باشم. و اگه وقتم اضافه اومد و سوال ستاره داری که بتونم حلش کنم نمونده بود، میومدم متن های زبان رو میخوندم تا شاید چندتا سوال از اون رو هم بتونم بزنم.

مانشت ۳۵ : آیا جوابهاتون رااز جلسه بیرون آوردین که بعد کنکور مقایسه کنید؟ اگه اینکار را کردین چقدر درصدهاتون که با کلید اولیه سازمان سنجش محاسبه کردین باآنچه در کارنامه تون اومد تفاوت و یا مشابهت داشت؟آیا تخمین شما از رتبه تون با آنچه بعد از اعلام نتایج دیدین نزدیک بود.

جواب ها رو از جلسه بیرون نیاوردم.
بعد اومدن سوالات و کلید ها تخمین درصدی زدم که همه اش نزدیک بود به درصد های سازمان سنجش به جز دروس تخصصی. طبق تخمینم حدود ۴۵ تا ۵۰ درصد زده بودم و ۳۳ درصد بود.

مانشت ۳۶ : بنظرتون هر کدام از موارد زیر چند درصد در موفقیت شما نقش داشت؟
پایه تحصیلی ، دانشگاه کارشناسی، برنامه ریز برای کنکور، کلاس کنکور، کنکور آزمایشی،شرایط سر کنکور، شرایط مطالعه و زندگی (مثل شرایط خانه و...)،سایر عوامل

پایه تحصیلی: زیاد
دانشگاه کارشناسی:خیلی کم
برنامه ریز برای کنکور: خیلی زیاد
کلاس کنکور: اصلا نرفتم
کنکور آزمایشی: نسبتا
شرایط سر کنکور: خیلی زیاد (سال ۹۳ شرایط بد سر کنکور را تجربه کرده بودم)
شرایط مطالعه و زندگی (مثل شرایط خانه و...): خیلی زیاد
خلاصه برداری و مرور مطالب: خیلی زیاد
انتخاب منابع درست: خیلی خیلی زیاد

مانشت ۳۷ : حالا که تا اینجا اومدین ، میخواین چیکاره بشید؟ هدفهاتون برای آینده را اگه دوست دارید بگید.

تنها هدفم اینه که از دانش و اطلاعاتم پول دربیارم.

مانشت ۳۹ : کسی یا کسانی هستند که در موفقیت شما نقش شاخصی داشته باشه و یا شما موفقیت تون را مرهون او بدونید.

بله، داداشم همیشه بهم کمک کرده و منو راهنمایی کرده و مواقع نا امیدی بهم روحیه داده.

مانشت ۴۰ : ایا درسی هست که بنظرتون باید با روش دیگری میخوندید یا بیشتر میخوندید یا از منابع دیگری میخوندید ویا حذف نمیکردین و در اینصورت میشد نتیجه بهتری گرفت.

نه

مانشت ۴۱ : چگونه و بر چه اساسی انتخاب رشته میکنید ؟ کدام دانشگاه را برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد ترجیح میدید؟ (اگر مایلید دلیل آن را هم بنویسید)
احتمال میدید در کدام دانشگاه قبول شوید؟

اولویتم اول از همه، دانشگاه های پایتخت بود. یعنی یه سال پشت کنکور موندم فقط واسه تهران، وگرنه همون ارومیه به راحتی میتونستم برم ارشد.
احتمال میدم آی تی بهشتی گرایش سیستم های چندرسانه ای قبول بشم. چون اول از همه زده ام.

مانشت ۴۲ : توصیه خاصی برای داوطلبین زیادی که این مصاحبه را میخونن دارید.

از تجربیات دیگران استفاده کنن.
در تعیین منابع دروس بیشتر دقت کنند. چون زیاد تاثیر داره.
هیچ وقت ناامید نشوند.

مانشت ۴۳ : بنظرتون سوالی هست که باید میپرسیدم و نپرسیدم.؟ جواب شما به این سوال چی هست؟

چیزی به نظرم نمیرسه.

مانشت ۴۴ : و آخرین سوال نظرتون در مورد مانشت ، انتظاراتتون از مانشت ؟

اگه مانشت نبود، بدست آوردن این نتیجه برام خیلی سخت میشد.
۱۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhamgh , dr.a_AI , saeedeivazi , فاطمه ارشد ای تی , squib , ریحان , elahe-comp , d_felfelak , roger670 , tohidi4503 , neda.e , A.M2015 , shayesteNEY , albaloo , khordad.girl , faraaz_mb , haveking , MANO , Happiness.72
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۰۵ ب.ظ
RE: مصاحبه با رتبه ۷۳ آی تی و ۲۶۰ شبکه
سلام و تبریک بخاطر رتبه ی عالیتون. با مصاحبه تون خیلی حال کردم خداییش.
موفق باشید.
۲
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۴۳ ب.ظ
تبریک میگم دوست و همشهری عزیزم...
۰
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۵۰ ق.ظ
سلام. تبریک میگم دوست من
۰
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۳ ب.ظ
سلام
دمت گرمWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWink
۰
۰
ارسال:
۰۴ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۲ ب.ظ
خیلی ممنون.
۰
۰
ارسال:
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۲۲ ق.ظ
سلام همشهری تبریک میگم بهتون
۰
۰
ارسال:
۳۱ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۳ ق.ظ
مرسی
خوشم اومد
۰
۰
ارسال:
۰۴ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۱۲ ب.ظ
خیلی خیلی ممنون.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۵ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۴۰ ب.ظ
تبریک میگم ایشالله موفقیت های بهتر-

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ... ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۰ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۷۹ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۳۴۹ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۷۰ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  مصاحبه جذب مدرس دانشگاه علمی و کاربردی shakiba.70 ۰ ۲,۱۸۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shakiba.70
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۴۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close