زمان کنونی: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی

ارسال:

alwaysPeace پرسیده:

راهنمایی

سلام خدمت عزیزان و اساتید محترم
اساتید محترم لطف میکنید اگه جواب بدید

با توجه این که حدود ۷ ماه مونده به کنکور من میخواستم برای ساختمان داده و طراحی الگوریتم کتاب مرجع بخونم.قبلا یکبار دانشگاه و یکبار برای کنکور پارسال (البته از کتاب کنکور) این درسو خوندم و با مفاهیم مشکلی ندارم و فهمیدم. حالا به نظر شما الان برای تکمیل مطالب، کتاب CLRS رو بخونم خوبه؟ برای کنکور کافی هست؟ و این که برای ساختمان داده منابع دیگری هم هست مثل هورویتز و دکتر قدسی. کدومش برای کنکور جامع تره و البته کافی؟
ممنون
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

hmd1 پاسخ داده:

RE: راهنمایی

سلام

البته من تجربه کنکور ندارم Smile‌ اما در لینک زیر یکی از کاربران خوب مانشتی (ali_titani) در بخش مصاحبه‌های سال ۹۴ پیشنهادات بسیار مفیدی داده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید

۰
ارسال:

Densike پاسخ داده:

RE: راهنمایی

سلام
نظر شخصی من هست این که میگم
لزومی به کتاب مرجع نیست ... درسنامه میخواین کتاب مدرسان فوق العاده کامل هست
مساله بیشتر میخواین ۶۰۰ مساله دکتر قدسی
راجب ساختمان ... ساختمان درس راحتیه همون کتاب پوران رو بخونین م براس مساله بیشتر باز هم ۶۰۰ مساله دکتر قدسی

۰
ارسال:

dr.a_AI پاسخ داده:

Rainbow RE: راهنمایی

من کتاب ساختار داده دکتر قدسی رو داشتم و اونطوری که توی مقدمه گفته شده بود بخش هاییش ترجمه ای از کتاب CLRS هست. من خودم CLRS رو نخوندم ولی خیلی از کسایی که ازش اسم بردن از ترجمه ها خوب تعریف نکردن و گفتن بهتره برید سراغ زبان اصلیش. ولی به جای وقت صرف کردن روی ترجمه (اگه ترجمتون خوب نیست) همون بهتر که برید سراغ ساختار داده دکتر قدسی و در کنارش ۶۰۰ مسئلشون
البته کسایی که CLRS خوندن گفتن ترجمه روونی داره ولی من خودم از دکتر قدسی راضی بودم. میتونید برای حل تمرین بیشتر برید سراغ تمرین های CLRS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information درخواست راهنمایی ( خواندن دکترا یا نه ؟! - لطفا راهنمایی کنید ... ) aminomidi ۳ ۴,۴۸۳ ۲۵ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aminomidi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close