زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۲۱ نرم افزار ۱۴۵ الگوریتم - الگوریتم تهران روزانه

ارسال: #۱۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ ب.ظ، توسط ali blhj.)
RE: 121 نرم افزار ۱۴۵ الگوریتم - الگوریتم تهران روزانه
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷ ب.ظ)t.mehr نوشته شده توسط:  تبریک فراوان.درباره الگوریتم دانشگاه تهران اطلاعات دارید؟

ممنون این لینک مربوط به پست یکی از دوستان مانشتی هستش.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ب.ظ، توسط ali blhj.)
امیدوارم این کارنامه به درد متقاضی های ۹۵ بخوره چون معلوم می کنه با این رتبه لب مرز تهران حدودا کجاها می شه قبول شد. خودم که به خاطر لب مرز بودن تهران خیلی اذیت شدم. شاید لب مرزی های سال بعد با این کارنامه کمتر اذیت بشن.

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: slaf83
ارسال: #۱۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ ب.ظ، توسط tondar.sal.)
جدی جدی همین منابع خوندین این ها که کتاب تستی هستن ولی چه جور میشه با خوندن همینا منابع که بعضی هاشون واقعا خیلی خییلی خلاصه گفتن تو درس های مشترک درصدی حدود۳۰تا۴۰زدمن که اصلا باورم نمیشه ولی از هرکی پرسیدم همین منابع خوندن. فکر کنم چون تو دوران کارشناسی همه توی این انشگاه های خوب بوددین مثلا کسی آزاد یا پیامنورو....نبوده البته شاید خواهشا راهنمایی کن

جدی جدی همین منابع خوندین این ها که کتاب تستی هستن ولی چه جور میشه با خوندن همینا منابع که بعضی هاشون واقعا خیلی خییلی خلاصه گفتن تو درس های مشترک درصدی حدود۳۰تا۴۰زدمن که اصلا باورم نمیشه ولی از هرکی پرسیدم همین منابع خوندن. فکر کنم چون تو دوران کارشناسی همه توی این انشگاه های خوب بوددین مثلا کسی آزاد یا پیامنورو....نبوده البته شاید خواهشا راهنمایی کن
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۵۷ ب.ظ
البته حرف رتبه های بهتر ملاک هستش ولی نظر من رو بخواین بهتر اینه که تو دوره کارشناسی رفرنس های خوبی خونده باشید. دانشگاه خوب خیلی می تونه تاثیر بذاره. من که دانشگاهی خوبی نبودم و خیلی سر این قضیه اذیت شدم. ولی خودم سعی کردم دوره لیسانس درس هامو خوب بخونم.
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۰۰ ب.ظ
دوست عزیز تبریک.محمد ساکی هستم همکلاسیت.این شماره منه لطف کن یه تماس با من بگیر.ممنون. ۰۹۳۶۴۰۹۶۳۱۲
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۳۶ ب.ظ
سلام.تبریک میگم بهتون ببخشید من یه چیزی رو متوجه نمیشم.شما رتبتون ۱۲۱ شده اما اخرین رتبه قبولی این انتخاب ۴۹ بوده.چه جوریه؟ یعنی چی رتبه داوطلب ۴۴؟
خواستم از این جدولی که گذاشتین استفاده کنم ولی قضیه پیچیده شد.
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۲۰ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۶ ب.ظ)talash نوشته شده توسط:  سلام.تبریک میگم بهتون ببخشید من یه چیزی رو متوجه نمیشم.شما رتبتون ۱۲۱ شده اما اخرین رتبه قبولی این انتخاب ۴۹ بوده.چه جوریه؟ یعنی چی رتبه داوطلب ۴۴؟

منظورش اینه که در بین کسایی که الگوریتم تهران توی انتخاب رشته شون بوده من نفر ۴۴ بودم. رتبه کل منظورش نیست.
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۲۰ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۰ ب.ظ)ali blhj نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۶ ب.ظ)talash نوشته شده توسط:  سلام.تبریک میگم بهتون ببخشید من یه چیزی رو متوجه نمیشم.شما رتبتون ۱۲۱ شده اما اخرین رتبه قبولی این انتخاب ۴۹ بوده.چه جوریه؟ یعنی چی رتبه داوطلب ۴۴؟

منظورش اینه که در بین کسایی که الگوریتم تهران توی انتخاب رشته شون بوده من نفر ۴۴ بودم. رتبه کل منظورش نیست.

خب اونو حدس میزدم اما بیشتر سوالم این بود که اخرین رتبه قبولی ۴۹ یعنی چی؟ منظورش اینه که تو رشته الگوریتم دانشگاه تهران ۴۹ نفر قبول شدند؟ الان میخوام ببینم با این کارنامه نهایی چطور میشه فهمید اگه ادم بخواد تهران نرم قبول بشه حداکثر تا رتبه چند باید بشه؟ بعد چرا اخرین رتبه قبولی رشته ها برای اشخاص مختلف فرق میکنه؟
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ق.ظ، توسط ali blhj.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۰ ب.ظ)talash نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۰ ب.ظ)ali blhj نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۶ ب.ظ)talash نوشته شده توسط:  سلام.تبریک میگم بهتون ببخشید من یه چیزی رو متوجه نمیشم.شما رتبتون ۱۲۱ شده اما اخرین رتبه قبولی این انتخاب ۴۹ بوده.چه جوریه؟ یعنی چی رتبه داوطلب ۴۴؟

خب اونو حدس میزدم اما بیشتر سوالم این بود که اخرین رتبه قبولی ۴۹ یعنی چی؟ منظورش اینه که تو رشته الگوریتم دانشگاه تهران ۴۹ نفر قبول شدند؟ الان میخوام ببینم با این کارنامه نهایی چطور میشه فهمید اگه ادم بخواد تهران نرم قبول بشه حداکثر تا رتبه چند باید بشه؟ بعد چرا اخرین رتبه قبولی رشته ها برای اشخاص مختلف فرق میکنه؟

نه، از اون ۴۹ نفر خب خیلی ها به خاطر قبولی توی یک دانشگاه دیگه الگوریتم تهران قبول نمی شن مثلا دانشجویی با رتبه ۵۰ نرم افزار امیرکبیر رو داخل انتخاب رشته اش جلوتر از الگوریتم تهران می زنه و داخل کسایی که الگوریتم انتخاب کردن مثلا نفر ۱۰ بوده و امیر کبیرقبول که می شه داخل اون ۴۹ نفر جا برای بقیه باز می شه. برای آخرین رتبه قبولی هم شما باید در نظر بگیری مثلا من که با رتبه الگوریتم ۱۴۵ قبول شدم نفر ۴۴ بودم و نفر ۴۹ هم قبول شده پس تقریبا به ۱۴۵ می شه ۵ نفر دیگه اضافه کرد حدودا می شه ۱۵۰ رتبه اخرین نفر روزانه الگوریتم ( و حداقل یک نفر می شه اضافه کرد که حداقل رتبه قبولی می شه ۱۴۶)

تنها نکته قابل استفاده این کارنامه اینه که با این رتبه نرم افزار به عنوان نفرات اخر می شه نرم افزار مدرس، علم و صنعت و بهشتی اورد و با این رتبه الگوریتم هم باز نفرات اخر می شه الگوریتم تهران روزانه اورد. همین کافیه دیگه.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۱۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۸ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۹۱ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۱۹ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۹۳ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۳۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۳۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۵۸ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۲۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close