زمان کنونی: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

روزنوشت های محمد تنهایی

ارسال: #۷۶
۰۴ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۴۲ ب.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
این روزها یه خورده پریشانم. فکر می کنم همش به خاطر این بسته مانشت باشه. دیشب که تمام وقتم رو واسه طراحی افزونه گذاشتم و کارهایی از این دست. امروز هم یه جورایی درگیرش بودم.
آدم بعضی وقتها یه کارایی می کنه که فقط دردسر می شه واسش. مثل همین بسته مانشت!!
ان شا الله کمک کنه به دوستان این بسته.

تصمیم گرفتم که ارسال بسته رو در یه سری milestone که از قبل معلوم شده انجام بدم. واسه همین اولین مهلت ارسال روز یکشنبه هفته آینده ۸ آبان خواهد بود.

احساس می کنم سرم درد گرفته

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۷۷
۰۵ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۰۹ ب.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
دکتر شما تمام ما رو شرمنده کردین واقعا نمی تونم با کلمات از شما تشکر کنم تو این روز گار دیگه کسی پیدا نمیشه که بدون چشم داشت مالی کاری انجام بده(شاید هم حق دارن) ولی این کاری که شما انجام دادین و بدون چشم داشت مالی خودتون رو برای کسایی به زحمت انداختین که حتی یک بار از نزدیک ندیدینشون خیلی بزرگه امیدوارم که یه روز( چه ارشد قبول شدم و چه نشدم) بیام و حضوری ازتون تشکر کنم.

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
ارسال: #۷۸
۰۵ آبان ۱۳۸۹, ۰۷:۳۴ ب.ظ
RE: روزنوشت های محمد تنهایی
سلام آقای تنهایی امیدوارم حالتون حالا دیگه خوب خوب باشه وواقعاً خسته نباشید.امیدوارم خدا به خاطر این کارهای خوبتون که خیرتون به بنده های دیگش می رسه به خاطر همه اینها همیشه شما وخانواده محترمتون را در پناه پر مهر خودش حفظ کند.
امیدوارم همیشه موفق باشید لذت این سختی‌ها ودرد سرها به دعاهای خیر وپاداشی است که خدا میده

پروردگارا
به من آرامش ده
تا بپذیرم آنچه را نمیتوانم تغییر دهم
دلیری ده
تا تغییر دهم آنچه را میتوانم تغییر دهم
بینش ده
تا تفاوت این دو رابدانم
مرا فهم ده
تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند جبران خلیل جبران
۰
۰
ارسال: #۷۹
۰۵ آبان ۱۳۸۹, ۰۷:۴۵ ب.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
ممنونم از دوستان.

امروز اولین جلسه کلاسم با بچه های کارشناسی بود. خیلی از بچه‌ها ترم اولی هست که میان دانشگاه. واقعاً لذت می بردم از درس دادن بهشون. خیلی حس لذت بخش و زیبایی بود. انگار بعد از کلاس انرژی هام واسه ادامه چند برابر شده. انگار دوباره برگشتم به دوران کارشناسی خودم.
امروز حس کردم که بهترین کاری که بلدم درس دادن به بچه هاست. کاری که واقعاً علاقه بهش دارم. بخصوص درس دادن به بچه های ورودی جدید. اون هم از نوع نخبه شریفی Smile خیلی خوب بود.
امروز محتوای بسته هم نهایی شد و سه دی وی دی با هر سختی ای که بود آماده شد و برای دوستی که باهاش بر سر ارسال توافق شده فرستاده شد. نهایتاً تا یکشنبه وقت ثبت نام داریم و بعد از اون بسته ارسال می شه( نوبت اول) نوبتهای بعدی بسته به صورت هفتگی ارسال می شه.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۸۰
۱۱ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۰۲ ق.ظ
RolleyesAngel
امیدوارم تا اخر همین انرژی داشته باشید

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۸۱
۱۱ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۵۱ ق.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
متاسفانه DVD-1 به هر دلیلی خراب شده بود و اون شخصی که قراره ارسالها رو انجام بده باهاش به مشکل برخورده بود. امروز مجبور شدم که کل DVD-1 رو روی مدیافایر آپلود کنم. یک روز کامل من با همین کار تموم شد!. اگه خدا بخواد از فردا ارسالها انجام می شه. توی توزیع این بسته هر نوع دردسری که بگین چشیدم.

کاش یکی بود کمکم می کرد!! Smile

۰
۰
ارسال: #۸۲
۱۵ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۳۸ ب.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
این dvd هم فیلمی شده واسه خودش. این پسره تازه امروز می خواد بسته‌ها رو ارسال کنه!!!!!
خلاصه حسابی ضایع شدیم جلوی خلق الله.
فردا پس فردا به جرم کلاهبرداری دستگیر نشیم خوبه.

۰
۰
ارسال: #۸۳
۱۵ آبان ۱۳۸۹, ۰۸:۴۷ ب.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
بابا به این آقا می گن یه بیخیال حسابی !!!
نگفته ملت منتظر این بسته‌ها هستن؟؟؟
ولی خب نتیجه کارش اینه که مانشت دیگه از این جور سفارشها بهش نمی ده.
نترس برادر تنهایی سند جور میکنیم میاریمت بیرون!!!!هر چند بچه‌ها اونقدر با معرفت هستد که این کارو نکنن.
حالا می فهمیم که باید بچسبیم به همون کتابهایی که ازشون فراری هستیم.
۰
۰
ارسال: #۸۴
۱۶ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۲۲ ق.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
البته نکته مفید این تاخیر اینه که دل به بسته و بی کمپلکس و ویتامین نبندین. هر کاری تا زحمتش رو نکشید به نتیجه نمی رسه. گویا بسته دیگه ارسال شده و ان شا الله تا ۳ روز آینده در خدمت شماست.

این دوستی که قرار بود بفرسته کلاً کارهای جالبی کرده بود. به عنوان نمونه اصرار بر ارسال همه افراد با هم‌: من این آخرها روزانه براش می فرستادم افراد جدید رو و ایشون هم لطف کردن و همه رو جمع کردن با هم بفرستند Smile چه سفارش ۱۰ روز قبل و چه سفارش دیشب با هم ارسال شده!!

امروز روز خیل خوبی بود. صبح بد از خواب پا شده بودم و حاصل این بد از خواب پا شدن گیر دادن به زبان های فرمال بود!! تا ساعت ۱۲:۳۰ با دکتر میریان بحث‌ها طول کشید و نهایتاً به این نتیجه رسیدیم که باید کارهای بیشتری روی این زمینه انجام بشه Smile)
خبر بعدی بیرون کشیدن دانشگاه شریف از پروژه مالیاتی بود که در نوع خودش یه شوک محسوب می شد.
عصر هم یه سر پیش بچه های دکتر کسایی رفتم تا در مورد گرافیک و پردازش تصویر محاوره ای داشته باشیم که عمق فاجعه رو درک کردم و برگشتم خونه امون. (عمق فاجعه چیه؟؟)
هی، یادش به خیر!؟؟

۰
۰
ارسال: #۸۵
۱۸ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۲۸ ب.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
خدا رو شکر که بسته‌ها گروه گروه داره به دست مشتاقان می رسه، این بسته چیزی در حد ۳۰ درصد مطلوبیات من بود و من واقعاً محدودیتهای زیادی واسه کار کردن روش داشتم. کاش می شد بعد از کنکور یه گروه بسته تشکیل بدیم که مدتی روی بسته کار می کردن و یه چیز عالی تهیه می کردیم، مثلاً جزوه های خوب تایپ می شد، منابع مفید انگلیسی رو جمع آوری می کردیم، اسلاید می ساختیم و ...

شاید این گروه یه روزی تشکیل بشه، شاید هم بشه خرج هایی که واسه بسته می شه رو از محل در آمدهاش تامین کرد. همه این‌ها فعلاً رویاست Smile و هدف نهایی مانشت احقاق رویاهای قشنگه Smile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: raha , SarahArshad , Maryam-X
ارسال: #۸۶
۱۹ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۴۰ ب.ظ، توسط hanif.)
(۱۸ آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۲۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  خدا رو شکر که بسته‌ها گروه گروه داره به دست مشتاقان می رسه، این بسته چیزی در حد ۳۰ درصد مطلوبیات من بود و من واقعاً محدودیتهای زیادی واسه کار کردن روش داشتم. کاش می شد بعد از کنکور یه گروه بسته تشکیل بدیم که مدتی روی بسته کار می کردن و یه چیز عالی تهیه می کردیم، مثلاً جزوه های خوب تایپ می شد، منابع مفید انگلیسی رو جمع آوری می کردیم، اسلاید می ساختیم و ...

شاید این گروه یه روزی تشکیل بشه، شاید هم بشه خرج هایی که واسه بسته می شه رو از محل در آمدهاش تامین کرد. همه این‌ها فعلاً رویاست Smile و هدف نهایی مانشت احقاق رویاهای قشنگه Smile

دکتر من از همین الان موافق و امادگی خودم رو برا گروه بسته بعد از کنکور اعلام می کنم
(اینم در حد شایعه در نظر بگیرین‌: با یکی از دوستام در مورد طراحی Interface صحبت کردم اگه موافقت کنه خیلی خوب میشه)

۰
۰
ارسال: #۸۷
۱۹ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۸۹ ۰۲:۴۴ ب.ظ، توسط admin.)
روزنوشت های محمد تنهایی
توی نوشتن اینترفیس کسی نمی تونه روی دست خودم بیاد، شاید تا سال دیگه وقتش بشه و یه اینترفیس عالی براش تهیه کنیم. ان شا الله.

۰
۰
ارسال: #۸۸
۱۹ آبان ۱۳۸۹, ۰۶:۳۴ ب.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
من خودم اماده همکاری زیاد بعد از قبولی تاکید میکنم بعد از قبولی هستم

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال: #۸۹
۲۰ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۱۶ ق.ظ، توسط hanif.)
روزنوشت های محمد تنهایی
دکتر این رو درست میکنیم تا سال بعد با همین میدیم خوبه؟

۰
۰
ارسال: #۹۰
۲۰ آبان ۱۳۸۹, ۰۴:۱۲ ق.ظ
روزنوشت های محمد تنهایی
خدایا، در دل شبهای تنهایی، تنها تویی که ماوای منی، در این زمانه غریب، در زمانه پر از آلودگی، تنها تویی که توان داری دل بی قرار مرا آرام نمایی، یاد شبهای تنهایی به خیر، پر از خاطرات.
مگر دل بی قرار من چه کم داشت، آواره شهر و بیابان شدم، برای رسیدن به هیچ. خدایا چرا در این زمانه عجیب هر چه بیشتر می گردم غریب‌تر می شوم؟ من را چه شده که از خود بی خود شده ام، مگر من همانی نبودم که زمانی دل تنگ تو بودم؟ مگر نه اینکه بنده ای نا خلف بودم، چه شده که حسرت آن دوران را می خورم؟
یاد شبهای درد و دل به خیر، زمانی که اشک بهایی داشت، بهایی که تنها تو می دانی. چه شد آن رود خروشان؟ آن بید لرزان؟ شد بید خروشان و رود لرزان؟ آن رود خروشان خشک شد؟
خدایا توان عشق اینقدر سنگین است؟

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , SarahArshad , Elham_90 , Masoud05 , alavinejad , parvaz_hj

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۹۱,۲۸۱ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  معرفی منابع و گرایش های مرتبط با فایل های صوتی و تصویری و پخش کننده های صوت و تصویر R.g- ۴ ۳,۷۲۷ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  جزوه هوش مصنوعی استاد محمد مهدی محمدی - دانشگاه آزاد قزوین mohad68 ۰ ۲,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mohad68
  اطلاعاتی درمورد رشته های سیستم های تکنولوژی اطلاعات ، سیستم های چند رسانه هایی و... elahehma ۰ ۱,۸۶۶ ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: elahehma
  میلاد مسعود پیامبر رحمت حضرت محمد(ص)و فرزندشان صادق آل محمد(ع) مبارک باد Faridfo ۲ ۲,۴۲۴ ۱۹ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  "محمد فرهادی" اعتماد مجلس را کسب کرد/ وزارت علوم بالاخره وزیردار شد kingmax ۰ ۱,۷۲۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: kingmax
  الگوریتم های داده کاوی مقاوم در برابر داده های نویزی و داده های پرت AmiriManesh ۶ ۷,۲۰۹ ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: AmiriManesh
  خرید کتاب منطق ریاضی محمد اردشیر hk350 ۰ ۲,۵۰۶ ۳۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hk350
Star دکتر محمد قدسی Studious ۷ ۱۳,۵۹۶ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ریحانه فدک
  شهید مرزبانی - * تصاویر تشییع پیکر شهید محمد صادقی نژاد اهل شهر کهنه قوچان * MShariati ۴ ۲,۹۸۳ ۰۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: azad_ahmadi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close