زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۱۲ نرم‌افزار - روزانه اصفهان

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۶ ق.ظ، توسط soheil08.)
دانشگاه اصفهان - روزانه

حسAngel:
تلفیقی از خوشحالی و حسرت

ولی
خدایا، راضیم ازت

۱ - ۲۱۴۱۵ || دانشگاه صنعتی شریف -تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || روزانه
۲ - ۲۱۴۱۴ || دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || روزانه
۳ - ۲۱۴۰۷ || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || روزانه
۴ - ۲۱۴۱۱ || دانشگاه شهیدبهشتی -تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || روزانه
۵ - ۲۱۴۰۴ || دانشگاه تربیت مدرس || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || روزانه
۶ - ۲۱۴۱۹ || دانشگاه علم وصنعت ایران -تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || روزانه
۷ - ۱۷۵۸۳ || دانشگاه تهران || مجموعه علوم کامپیوتر || علوم تصمیم ومهندسی دانش || روزانه || محل تحصیل دانشکده علوم و فنون نوین
۸ - ۱۷۵۴۵ || دانشگاه تهران || مجموعه علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || روزانه
۹ - ۱۷۵۵۱ || دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران || مجموعه علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || روزانه
۱۰ - ۱۷۵۵۰ || دانشگاه شهیدبهشتی -تهران || مجموعه علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || روزانه || زمینه های الگوریتم ها و سیستم ها، محاسبات علمی، رمزنگاری روش های صوری و بیوانفورماتیک
۱۱ - ۱۷۵۵۳ || دانشگاه علامه طباطبایی -تهران || مجموعه علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || روزانه || زمینه سیستم های کامپیوتری
۱۲ - ۱۷۵۵۴ || دانشگاه علامه طباطبایی -تهران || مجموعه علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || روزانه || زمینه سیستم های هوشمند
۱۳ - ۲۱۴۳۷ || دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || نوبت دوم
۱۴ - ۲۱۴۳۲ || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || نوبت دوم
۱۵ - ۲۱۳۹۷ || دانشگاه اصفهان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || روزانه
۱۶ - ۲۱۴۱۳ || دانشگاه صنعتی اصفهان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || روزانه
۱۷ - ۱۷۵۸۶ || دانشگاه تهران || مجموعه علوم کامپیوتر || علوم تصمیم ومهندسی دانش || نوبت دوم || محل تحصیل دانشکده علوم و فنون نوین
۱۸ - ۲۱۴۱۲ || دانشگاه شیراز || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || روزانه
۱۹ - ۱۷۵۶۲ || دانشگاه تهران || مجموعه علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || نوبت دوم
۲۰ - ۱۷۵۶۵ || دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران || مجموعه علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || نوبت دوم
۲۱ - ۲۱۴۰۲ || دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی -تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || روزانه
۲۲ - ۲۱۴۲۱ || دانشگاه فردوسی مشهد || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || روزانه
۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940 , dr.a_AI , Sadi_gh
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۳۹ ق.ظ
تبریک، منم نرم اصفهان قبول شدم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheil08
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۶ ق.ظ
تبریک...فعلا ۳ تا همکلاسی شدیم
۱
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۶ ب.ظ، توسط mmm1374.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ ق.ظ)soheil08 نوشته شده توسط:  دانشگاه اصفهان - روزانه

حسAngel:
تلفیقی از خوشحالی و حسرت

ولی
خدایا، راضیم ازت

۱ - ۲۱۴۱۵ || دانشگاه صنعتی شریف -تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || روزانه
۲ - ۲۱۴۱۴ || دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || روزانه
۳ - ۲۱۴۰۷ || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || روزانه
۴ - ۲۱۴۱۱ || دانشگاه شهیدبهشتی -تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || روزانه
۵ - ۲۱۴۰۴ || دانشگاه تربیت مدرس || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || روزانه
۶ - ۲۱۴۱۹ || دانشگاه علم وصنعت ایران -تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || روزانه
۷ - ۱۷۵۸۳ || دانشگاه تهران || مجموعه علوم کامپیوتر || علوم تصمیم ومهندسی دانش || روزانه || محل تحصیل دانشکده علوم و فنون نوین
۸ - ۱۷۵۴۵ || دانشگاه تهران || مجموعه علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || روزانه
۹ - ۱۷۵۵۱ || دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران || مجموعه علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || روزانه
۱۰ - ۱۷۵۵۰ || دانشگاه شهیدبهشتی -تهران || مجموعه علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || روزانه || زمینه های الگوریتم ها و سیستم ها، محاسبات علمی، رمزنگاری روش های صوری و بیوانفورماتیک
۱۱ - ۱۷۵۵۳ || دانشگاه علامه طباطبایی -تهران || مجموعه علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || روزانه || زمینه سیستم های کامپیوتری
۱۲ - ۱۷۵۵۴ || دانشگاه علامه طباطبایی -تهران || مجموعه علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || روزانه || زمینه سیستم های هوشمند
۱۳ - ۲۱۴۳۷ || دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || نوبت دوم
۱۴ - ۲۱۴۳۲ || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || نوبت دوم
۱۵ - ۲۱۳۹۷ || دانشگاه اصفهان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || روزانه
۱۶ - ۲۱۴۱۳ || دانشگاه صنعتی اصفهان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || روزانه
۱۷ - ۱۷۵۸۶ || دانشگاه تهران || مجموعه علوم کامپیوتر || علوم تصمیم ومهندسی دانش || نوبت دوم || محل تحصیل دانشکده علوم و فنون نوین
۱۸ - ۲۱۴۱۲ || دانشگاه شیراز || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || روزانه
۱۹ - ۱۷۵۶۲ || دانشگاه تهران || مجموعه علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || نوبت دوم
۲۰ - ۱۷۵۶۵ || دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران || مجموعه علوم کامپیوتر || علوم کامپیوتر || نوبت دوم
۲۱ - ۲۱۴۰۲ || دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی -تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || روزانه
۲۲ - ۲۱۴۲۱ || دانشگاه فردوسی مشهد || مجموعه مهندسی کامپیوتر || نرم افزار || روزانه
سلام
تبریک عرض میکنم
لطفا منابعتون رو معرفی کنید؟؟؟
پیوسته موفق باشید

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ ب.ظ
RE: ۲۱۲ نرم‌افزار - روزانه اصفهان
سلام.تبریک می گم بهتون.هم دانشگاهی شدیم
۱
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۳۶ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
تبریک هم کلاسی

[تصویر:  11.png]
۱
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۳۹ ب.ظ
سلام،ضمن عرض تبریک
منم همکلاسیتون شدم. Cool
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheil08 , Sadi_gh
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۴۴ ب.ظ
درصد ها ومنابع که خوندی میگی؟
۰
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۲۰ ق.ظ، توسط Morza.)
شما واقعا رتبه ۲۱۲ هستید؟من رتبم ۲۰۸ نرم افزار هستش و تو کارنامه نهایی نرم اصفهان رو برای من رتبه داوطلب زده ۶۱ و رتبه اخرین نفر قبولی زده ۶۰ یعنی قبول نشدم حالا موندم شما چطوری آوردید؟البته من بنا به دلایلی نرم گیلان بعد از تهران زدم و قصد اعتراض ندارم اما برام سواله!!!
فکر کنم دلیلش معدل باشه!معدلتون چند بوده ببخشید؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۱۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۱ ق.ظ، توسط soheil08.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۷ ق.ظ)Morza نوشته شده توسط:  شما واقعا رتبه ۲۱۲ هستید؟من رتبم ۲۰۸ نرم افزار هستش و تو کارنامه نهایی نرم اصفهان رو برای من رتبه داوطلب زده ۶۱ و رتبه اخرین نفر قبولی زده ۶۰ یعنی قبول نشدم حالا موندم شما چطوری آوردید؟البته من بنا به دلایلی نرم گیلان بعد از تهران زدم و قصد اعتراض ندارم اما برام سواله!!!

سلام
بله واقعا ۲۱۲ هستم
به احتمال خیلی زیاد علتش همون معدله
معدل من ۱۴.۸۶ بود

در ضمن رتبه ۶۰ که آخرین رتبه قبولیه، منمBlushSmile
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۰۲ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ق.ظ)soheil08 نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۷ ق.ظ)Morza نوشته شده توسط:  شما واقعا رتبه ۲۱۲ هستید؟من رتبم ۲۰۸ نرم افزار هستش و تو کارنامه نهایی نرم اصفهان رو برای من رتبه داوطلب زده ۶۱ و رتبه اخرین نفر قبولی زده ۶۰ یعنی قبول نشدم حالا موندم شما چطوری آوردید؟البته من بنا به دلایلی نرم گیلان بعد از تهران زدم و قصد اعتراض ندارم اما برام سواله!!!

سلام
بله واقعا ۲۱۲ هستم
معدل من ۱۴.۸۶ بود

من معدل موثرم ۱۶/۳۰ هست!!!
خیلی خوش شانسیداBig Grin
مگه میشه مگه داریم
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۰۵ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۰۲ ق.ظ)Morza نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ق.ظ)soheil08 نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۷ ق.ظ)Morza نوشته شده توسط:  شما واقعا رتبه ۲۱۲ هستید؟من رتبم ۲۰۸ نرم افزار هستش و تو کارنامه نهایی نرم اصفهان رو برای من رتبه داوطلب زده ۶۱ و رتبه اخرین نفر قبولی زده ۶۰ یعنی قبول نشدم حالا موندم شما چطوری آوردید؟البته من بنا به دلایلی نرم گیلان بعد از تهران زدم و قصد اعتراض ندارم اما برام سواله!!!

سلام
بله واقعا ۲۱۲ هستم
معدل من ۱۴.۸۶ بود

من معدل موثرم ۱۶/۳۰ هست!!!
خیلی خوش شانسیداBig Grin
مگه میشه مگه داریم

شما گفتید بعد از طهران‌ها، گیلان رو زدید و قبول شدید، درسته؟
یعنی قبل از این‌که سیستم به اصفهان برسه، شما قبول شده بودید
۲
۰
ارسال: #۱۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۱۵ ق.ظ
آره من بهد تهران ها گیلان زدم ولی دلیل نمیشه که چون اصفهان رو بعدش زدم تو کارنامه نهایی اینجوری بزنه
مثلا من شیراز رو هم بعد از گیلان زدم ولی رتبه خودم از رتبه آخرین نفر بهتره
در هرصورت بهتون تبریک میگم
موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۳۰ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۱۵ ق.ظ)Morza نوشته شده توسط:  آره من بهد تهران ها گیلان زدم ولی دلیل نمیشه که چون اصفهان رو بعدش زدم تو کارنامه نهایی اینجوری بزنه
مثلا من شیراز رو هم بعد از گیلان زدم ولی رتبه خودم از رتبه آخرین نفر بهتره
در هرصورت بهتون تبریک میگم
موفق باشید

این مسئله موقع انتخاب رشته هم ذهن منو درگیر کرده بود. احساس می‌کنم تو سنجش هم مثل دانشگاه آزاد، اولویت‌ها (شماره انتخاب) توی قبولی تاثیر داشته باشه. مثلا شما اگر دانشگاه شیراز انتخاب دهمتون باشه، یه رتبه برای قبولی نیاز داره و اگر دانشگاه شیراز انتخاب پنجمتون باشه، یه رتبه‌ی متفاوت برای قبولی نیاز دارید. ( امیدوارم منظورمو خوب منتقل کرده باشم)
البته قطعا این مسئله به شدت انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیست.

واقعیتش من خیلی دوست داشتم دانشگاه شیراز قبول بشم، هم خیلی شهر شیراز رو دوست دارم و هم دانشگاه خوبی داره ولی در نگاه واقع‌بینانه اصفهان به صلاحم بود چون شیراز خیلی دوره و شرایط من هم طوری هست که دیگه حداکثر دوهفته یه بار باید به خونه سر بزنم.

ممنونم
شما هم موفق باشید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morza
ارسال: #۱۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۷:۱۸ ب.ظ
بله متوجه منظورتون شدم و احتمالا همچین چیزی هست
بله شرایطتون رو درک می کنم، اصفهان برای شما که ساکن قم هستید انتخاب فوق العاده خوبیه و امیدوارم بیش از پیش تو گرایش جدیدتون موفق باشید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۱۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۳۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۵۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۵۲ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۵۶۴ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۰۷ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۳۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۲۱ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۱۷۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close